Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

10 – 16 Şubat Aylık Burç Yorumları – Hande Kazanova

hk-10-16-subat
Bu yazıyı paylaşın;

10 – 16 Şubat Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta gündelik işleriniz, rutin koşturmalarınız veya sağlığınızla ilgili konuların ön planda olmasıyla başlıyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Çarşamba ve Perşembe günleri özel hayatınıza, diğer insanların görüşlerine odaklı olacaksınız.

Bu hafta kendinizle kuracağınız ilişki, özel hayatınızdaki sorun ve sıkıntıları farketmenize, bazı konuları açıklığa kavuşturmanıza neden olabilir. İlişkilerinizin şifalanması gereken haftalardan bir tanesi. Aile, ev ve kariyer hayatınızda Cuma günü güzel şanslar yakalayabilirsiniz.

Sevgililer gününü tutkularınızla, heyecanınız yüksek bir şekilde karşılayabilirsiniz ama harcamalarınız da yüksek görünüyor.

Pazar günü enerji alanlarınız değişiyor. Önünüzdeki dönem hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kariyerinizde ve sorumluluklarınızda  artış görülebilir. Kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız. Patronlarınızla ve üstlerinizle ilişkilerinize dikkat edin.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta keyif dolu, aşk dolu etkilerle başlıyor sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Birkaç gün boyunca özel ilişkilerinize, varsa çocuğunuzun konularına, hobilerinize ve size keyif veren konulara odaklanacaksınız. Çarşamba ve Perşembe günleri gündelik işleriniz, koşturmalarınız ve beslenmenizle ilgili konular hayatınızın merkezine yerleşebilir.

Bu hafta iş hayatınız, sağlığınızla ilgili konuları şifalandırmak üzere harekete geçebilirsiniz. Cuma günü eğitim ve iş alanlarınızda güzel şanslar yakalayabilirsiniz. Yine bu Cuma yani sevgililer gününde sevdiğiniz insanı önemseyecek, onunla beraber olmaktan, bir arada vakit geçirmekten mutluluk duyacaksınız yalnız eski konu ve olayları didikleyecek konuşmalardan uzak durun. Hayatınızda bir insan yoksa bu sevgililer gününde bir partner isteğiniz ve ihtiyacınız yüksek olabilir.

Pazar gününden sonra seyahatler, yabancı ortaklı işler üzerine düşme, eğitim alanlarınızı tamamlama, hukuksal işlerinize enerjinizi yönlendirme gibi etkiler altında olacaksınız. Ticaret ve medyayla uğraşanlar mücadelelerini ortaya koyacaklar.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza evinize ve yuvanızla ilgili konulara odaklanarak giriş yapıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu birkaç gün boyunca ailenizin detayları, yuvanızın konuları hayatınızda yer edebilir. Çarşamba ve Perşembe günleri hayata oldukça eğlenceli ve keyifli yönlerinden yaklaşacaksınız. Bu hafta sosyal ortamlarda, aşk hayatınızla ilgili konuları şifalandırmak isteyebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla konuşmak size iyi gelebilir.

Cuma günü iş alanlarınızda, para kazanımlarınızda fırsatlı ve şanslı bir gün olabilir. Yine sevgililer gününde sağlığınıza gereken özeni gösterin. Günlük işlerinizi toparladıktan sonra daha rahat bir gece geçirebilirsiniz.

Pazar gününden sonra banka, ödeme, kredi, faiz, vergi, prim, sigorta ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcayacaksınız. Mücadelenizi ortak parasal konular üzerinde gösterebilirsiniz. Tehlikeli her tür aktiviteden, uzak durmalı ve çok acil değilse ameliyat olmaktan kaçınmalısınız.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza iletişiminiz yüksek bir şekilde yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlarla başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Telefon trafiğiniz hızlı olurken, çevrenizden duyacaklarınız sizi bu Pazartesi ve Salı günleri heyecanlı kılabilir. Bu Pazartesi aile ve iş ilişkilerinizi şifalandırmak üzere yola çıkabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri ailevi meseleler öne çıkacak. Eviniz ve yuvanızda daha fazla vakit harcayabilir, misafir ağırlayabilirsiniz.

Cuma günü kariyer ve iş alanlarınızda güzel işler, ortaklıklar, fırsatlar karşınıza gelebilir. Bir yandan da bu sevgililer gününde aşkınızla, sevdiğiniz insanla daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Kıskançlıklardan ve yönlendirmelerden uzak durun.

Pazar günü ve sonrasında vaktinizi ve enerjinizi karşı taraf için harcamayı tercih edeceksiniz. Özel hayatınız, ilişkileriniz önemli olurken kendi hayatınızı ilgilendirecek meseleler biraz geri planda kalacak. Sevdiğiniz insanla bu süreç içinde sürtüşmelerden kaçının.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza Dolunaydan aldığınız etkilerle başlıyorsunuz ama bu hafta başı daha çok parasal konuları halletmek önemli olacak sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Hayatınızda önemli değişimler olabilir işte bu hafta bu değişimleri kabullenmek ve hayata geçirmek için kolları sıvayabilirsiniz. Uzak çevre ilişkilerinizi, yakın çevrenizde sıkıntı yaşadığınız konuları şifalandırmak için uygun bir hafta olacak.

Çarşamba ve Perşembe günleri kısa vadeli planlarınıza, etrafınızdaki insanlarla yapacağınız işlerinize odaklanacak, meraklı yapınızla hareket edeceksiniz.

Değişik konu ve olaylar sizi ve iş alanlarınızı geliştirirken Cuma günü önemli bir fırsat ve şans karşınıza gelebilir. Yine bu Cuma, sevgililer gününde sevdiğiniz insanla özelinizde, yuvanızda keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ev ortamlarında karşı tarafı kıskançlık ve baskılarla çok zorlamamaya çalışın.

Pazar gününden sonra çalışma koşullarınız ve bu alanda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız. Yeni oluşturacağınız bir sağlık programı, egzersizleri, enerjinizi olumlu harcamanıza neden olabilir.

 


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza alacağınız heyecanlı haberlerle, kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Pazar günü oluşan ve üzerinizde baskı yaratan dolunayın ardından hayatınızı yoluna koymak isteyeceksiniz. Parasal konularınızı şifalandırmak, yatırımlarınız konusunda doğru kararlar almak bu hafta önemli olacak. Çarşamba ve Perşembe günleri parasal konularda harcamalarınız fazla olabilir, Perşembe günü daha sağlıklı kararlar alabilirsiniz.

Cuma günü aşk hayatınız, kazanımlarınız konusunda fırsatlı birgün olabilir. Yine bu Cuma sevgililer gününde sevdiğiniz insanla iletişiminizi sıkı tutacaksınız ama bazı konularda iğmelemelerden, karşı tarafa laf sokmalardan uzak durun, kısa vadeli planlar daha keyifli vakit geçirmenize neden olacak. Kısa yolculuklara çıkabilirsiniz.

Pazar gününden  sonra aşk hayatınızda, çocuklarınızın koşulları ve bu alanda mücadeleleriniz artacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla alana, aşka, sportif faaliyetlere  ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza biraz geri planda durma isteğinizle başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bir şirket veya kurumda çalışıyorsanız kendi halinizde olacak, işlerinize odaklanacaksınız. Çevrenizde olup bitenler bu dönem sizi fazlasıyla etkiliyor. Bu hafta ikili ilişkilerinizi, ortaklı adımlarınızdaki sorunları çözmek için kolları sıvayabilirsiniz. İlişkilerinizi şifalandırmak, bunu yaparken kendinizi keşfetmek öne çıkabilir. Çarşamba ve Perşembe günleri hayat sizin için hızlı akacak, kendi isteklerinize odaklanacaksınız. Çarşamba günü gerilimlerden uzak durun.

Cuma günü hem ortaklı işlerinizde, hem de aile alanlarınızda oldukça şanslı ve bereketli birgün olabilir. Yine bu Cuma sevgililer gününde daha çok hesap kitap işleriyle uğraşabilir, sevdiğiniz insanla aile ortamlarınızda vaktinizi harcayabilirsiniz.

Pazar gününden sonra aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Aile büyüklerinizle veya kendi yuvanızda sürtüşmelerden ve mücadelelerden kaçının. Evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta Pazartesi ve Salı günleri sosyal çevrenizle beraber yapacağınız planlarınızı hayatınıza dahil edebilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler.

Bu hafta iş ortamlarınız, özel hayatınızla ilgili alanlarda şifalanmalı, sizden yardım bekleyen insanlara el atmalısınız. Çarşamba ve Perşembe günleri hayat biraz sıkıcı olabilir. Bu 2 gün boyunca önemli işlerden ziyade yapılması gerekenlerin üstüne eğilmelisiniz. Sevgililer günü planlarınız olacaksa herşey gözünüzde büyüyebilir.

Cuma günüyse her şey başka yoldan ilerleyecek. İş alanlarınızda güzel şanslar ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yine sevgililer gününde hem kendinizi, hem de sevdiğiniz insanı önemseyeceksiniz. Bencillikten uzak durun.

Pazar gününden sonra iletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadele edeceksiniz. Yine satış, reklam, pazarlama, iletişim alanlarınız için çalışmalarınız hızlanabilir. Enerjinizi bu alanlara ve konulara harcayacaksınız.


YayYay Burcu:

Haftanıza işinize gücünüze odaklanarak giriş yapıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Kalabalık yerlerde olmak, topluma karışmak önem kazanabilir.

Bu hafta aşk hayatınızda, çocuğunuzla olan ilişkinizde şifalanmak önem kazanacak.Sevdiklerinize yardım etmek isteyeceksiniz, onlara göstereceğiniz anlayış sizin de hayatı başka gözlerle keşfetmenize neden olabilir. Çarşamba ve Perşembe günleri sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla planlarınız devrede olurken, önemli bir davet veya organizasyona katılabilirsiniz.

Cuma günü geleceğinize yönelik işlerinizde güzel şanslar karşınıza gelebilir, aşk, çocuk, sanatsal işlerinizde fırsatlı birgün olabilir. Yine bu Cuma, sevgililer gününde yurtdışı planlarınız olabilir. Ya da bugüne çok fazla değer yüklemeden kendi halinizde geçirebilirsiniz.

Pazar gününden sonra enerjinizi maddi konulara kaydıracaksınız. Paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda, mücadeleleriniz olabilir. Mars harcatmayı sevdiğinden harcamalarınızda artabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta dışarıdan alınacak önemli haberleriniz olacak sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Değişik ve farklı insanlarla birçok konuyu konuşmak ve fikirlerinizi onlara aktarmak önemli olabilir.

Bu hafta ev ve aile alanlarınızda şifalanması gereken konulara kendinizi vereceksiniz. Aile ortamlarınızda sevdiklerinizi anlamaya çalışacak ve onlara yardım etmek isteyeceksiniz. Bir barışma konusu gündemde olabilir. Çarşamba ve Perşembe günleri kariyer ve iş koşturmalarınız artarken, Çarşamba günü aile ortamlarınızda gerginliklerden uzak durun.

Cuma günü ev, aile, yuva, yerleşimle ilgili alanlarda çok güzel şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Yine bu sevgililer gününde Cuma günü dış ortamlarda, arkadaşlarınızla bir arada vakit geçirebilir veya bir kutlama içine girebilirsiniz.

Pazar gününden sonra bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam ve konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakmaya başlıyor. Bir çok konuda etkili sonuçlar almanız mümkün. Sağlığınız güçleniyor.


KovaKova Burcu

Parasal işlerinizi halletmeye çalışarak, ödemelerinize, para transferlerine odaklanarak haftanız başlayabilir sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu birkaç gün ketum yapınızla hareket edecek, farklı konulardan keyif alacaksınız.

Bu hafta yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde şifalanmak önemli olabilir, yine yakınınızdaki insanlara yardım etmeyi sevebilir, onlara göstereceğiniz anlayışla kendi sorunlarınızı da çözüme ulaştırabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri dış ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz.

Cuma günü iletişim işlerindeki başarınız size yeni iş fırsatları olarak geri dönebilir. Yine bu Cuma sevgililer gününde sevdiğiniz insanla göz önünde olmak isteyebilir, kalabalık ortamlarda gününüzü kutlayabilirsiniz. Ya da aile ortamlarınız tercihiniz olabilir.

Pazar gününden sonra enerjinizi kullanmakta zorlanabilirsiniz. Yakın çevrenizin iş hayatıyla ilgili konularda ön plana çıkarken, anlık öfke ve duygu patlamalarınızla, düşman kazanmaya hazır olabilirsiniz. Bu dönem enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, alerjilere ve kemiklerle ilgili sorunlara karşı dikkatli olmalısınız.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta ilişkilerinize odaklanarak başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Sevdiğiniz insanın istek ve beklentilerine daha fazla önem verebilirsiniz.

Bu hafta parasal konularda şifalanmak, yapılması gerekenleri gözden geçirmek önem kazanabilir. Çarşamba ve Perşembe günleri para harcamalarınız, alışverişleriniz, ödemeleriniz önem kazanırken, sevdiğinize sürpriz yapmak için kolları sıvayabilirsiniz.

Cuma günü güzel bir iş veya para fırsatı karşınıza gelebilir. Yine bu Cuma sevgililer gününde sevdiğiniz insanla seyahate gidebilir, tatil planlayabilir veya değişik atmosferleri romantizm için seçebilirsiniz. Kıskançlık ve gerginliklerden uzak durun.

Pazar gününden sonra sosyal alanlarınızda, çevre koşullarınızda, arkadaşlık ilişkilerinizde mücadeleleriniz artabilir. Grupsal işlerde isteğiniz yüksek olacak, çevrenizin lideri haline gelebilirsiniz. Enerjinizi kalabalık ortamlarda harcayacaksınız.

 

 

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın