Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

5 – 11 Kasım Haftalık Burç Yorumları

5 - 11 Kasım Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

5 – 11 Kasım Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanız özel hayatınıza odaklanarak başlıyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta Salı günü Uranüs son dokunuşlarını yapmak üzere yeniden sizin burcunuza geçiyor. 18-19-20 Nisan doğumlu Bir Koç’sanız Uranüs beklenmedik durum ve koşulları Mart ayına kadar kadar karşınıza getirebilir. Önemli açılımlar yaşayabilirsiniz.

Diğer taraftan kuzey- güney ay düğümleri Yengeç- Oğlak aksına geçiyor. 1.5 yıl boyunca tutulma alanlarınız, aile, yuva, kariyer ve iş alanlarınız olacak. BU alanlarda önemli düzenlemelerde bulunacaksınız.

Çarşamba günü oluşan Yeniay ortak parasal işlerinizde karar verme aşamasındaysanız, uzun zamandır kafanızda oluşturduğunuz şekilde hareket etmek istiyorsanız, yeni adımlar ve kararlarla sizi destekleyecek. Maddi konularda, borç alma, verme, banka, kredi, faiz alanlarınızda kararlarınızı uygulayabilirsiniz.

Perşembe gününden sonra Jüpiter Yay burcuna geçecek ve bu tarihten sonraki 1 yıl boyunca seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, medya, ticaret, hukuk alanlarınızda size göz kırpacak. Bu alanlarda şanslı bir dönem başlıyor. Jüpiterden alacağınız ateş enerjisiyle vizyonunuzu genişleteceksiniz. Öğrenciyseniz önünüzdeki dönem yurtdışı bağlantılı eğitim veya  akademik hayatınızda istediğiniz sonuçları elde edebilir, bu dönem içinde okul hayatınızda büyük başarılar kazanabilirsiniz.

Cuma günü sosyal çevrelerde özel hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Sevdiğiniz insanla keyifli etkinliklere katılabilirsiniz. Pazar günü gücünüzü tam kapasiteyle kullanabileceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanız günlük işleriniz ve koşturmalarınızla başlıyor sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Hızlı gelişmeler bu Pazartesi öğleden sonra sizi hareketlendirecek.

Salı günü Uranüs sizin burcunuzu Mart ayına kadar bırakarak yeniden Koç burcuna geçiyor. Geri planda durduğunuz konularda, spiritüel ve okült konularda Mart ayına kadar son kez yapmanız gerekenlerin üzerine eğilecek, burada öğrendiklerinizi Mart ayından sonra hayatınızdaki değişimlerde kullanacaksınız.

Yine bu Salı Kuzey- Güney ay düğümleri Yengeç ve Oğlak aksına geçiyor. 2019 ve 2020 tutulmalarında eğitim konularınızda, seyahat, iletişim alanlarınızda, yakın ve uzak çevrenizde hızlı gelişmeler hayatınızı şekillendirebilir. Eğitiminizi tamamlamak, kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlar aktifleşecek.

Çarşamba günü oluşan Yeniay özel hayatınızda vereceğiniz kararları hızlandırabilir ama venüs’ün hala gerilediğini unutmayın. Daha önceden verilmiş, alınmış kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Bu yeniay özel hayatınızda dilediğiniz herşeyi karşınıza getirebilir. Pozitif dileklerde bulunmaya çalışın.

Perşembe günü Jüpiter Yay burcuna geçiyor. Ortaklaşa parasal işlerinizde oldukça şanslı olacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Banka, kredi, vergi, miras, eşin parası, ortak para kullanımınız gibi konularda fırsatlar karşınıza gelebilir. Miras, nafaka alanlarınızda aydınlanacak ve gelişecek.

Cuma günü iş alanlarınızda güzel iş ilişkileri oluşturabilirsiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda diğer insanlardan alacağınız destekler yüksek olabilir. Özel hayatınızda da bu hafta sonu güçlü etkiler altında olacaksınız.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanız günlük işleriniz, keyifli oluşumlarla başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz güzel ve kaliteli vakitler sizi mutlu edebilir. Dış ortamlara bağlı işlerinizde hızlı ve rahat hareket edebilirsiniz.

 

Bu hafta Salı günü Uranüs son dokunuşlarını yapmak üzere yeniden koç burcuna geçiyor. Son dönem doğumlu İkizler burcuysanız 17-18-19 Haziran doğumlu İkizlerseniz önemli değişimlerde hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz.

 

Diğer taraftan kuzey- güney ay düğümleri Yengeç- Oğlak aksına geçiyor. 2019-2020 döneminde yaşayacağınız tutulmalar, parasal konuları hayatınızda hızlandırabilir. Maddi konularda iniş çıkışlarınız, hızlı ve beklenmedik olaylar hayata bakış açınız değişebilir. Bunun ilk adımlarını 06 Ocak’ta oluşan parçalı güneş tutulmasında yaşamaya başlayacaksınız.

 

Çarşamba günü  oluşan Yeniay iş hayatınızı hareketlendirecek bir yeniay. İş hayatınızdaki seçenekleriniz hızlanırken, bu yeniayda iş ve sağlık konularında gönülden geçirdiğiniz dilekleriniz, arzularınız kabul olabilir. Önemli başlangıçlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz.

 

Perşembe günü Jüpiter Yay burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren 1 yıl boyunca özel hayatınızda, ortak işlerinizde ve kısacası tüm ilişkilerinizde şanslar ve  güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. Evlilik, söz, nişan için güzel bir dönem başlıyor. Başka insanlara danışmaktan veya danışmanlık yapmaktan, yol göstermekten mutluluk duyabilirsiniz. Popülerliğiniz artabilir. Davalarınız varsa bu dönem şans rüzgarı sizin için esecek. Taşınmayla ilgili konularda da şanslı olacaksınız.

Cuma günü özel hayatınızda, sevdiklerinizle beraber güzel planlar içine girebilirsiniz.  Sanatsal işlerinizde de görüşmeleriniz varsa göz dolduracak, kadın, erkek demeden insanların ilgisini çekeceksiniz.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza ailevi konu veya olaylarla başlıyorsunuz sevgili yengeç ve yükselen Yengeçler. Sevdiğiniz insanlarla beraber geçireceğiniz kaliteli zamanlar huzuru yuvanızda bulmanızı sağlayabilir.

Bu hafta Salı günü Uranüs son dokunuşlarını yapmak üzere yeniden koç burcuna gerileyecek. Yengeç burcunun son derecelerindeyseniz değişime karşı koymamaya çalışın. Mart ayına kadar vereceğiniz tepkiler önemli olacak. Sıkılganlıklardan uzak durmalısınız.

Yine bu Salı kuzey- güney ay düğümleri Yengeç- Oğlak aksına geçiyor. 2019-2020 döngüsünde tutulmalar sizin kişisel hayatınızı, kararlarınızı ve özel alanlarınızı tetikleyecek. Hayatınızı, ilişkilerinizi ve kendinizi yeniden şekillendireceğiniz hızlı olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Çarşamba günü oluşan Yeniayla birlikte  aşk hayatınız, çocuğunuz varsa onunla ilgili konularda veya çocuk oluşumlarında hızlı kararlar alınabilir. Sanatsal, kreatif işlerinizde önemli adımlarınızı bu yeniay zamanı atmalısınız. Hobilerinize, spor faaliyetlerine yönelik adımlar hızlanabilir.

Perşembe gününden sonra Jüpiter  iş ve hizmet alanlarınıza geçiyor. Bu tarih sonrasında 1 yıl boyunca iş alanlarınızda şanslarınız yüksek olacak. Değişik fırsatlar karşınıza gelebilir. İş yeri sahibiyseniz, işinizin büyüdüğünü ve geliştiğini net bir şekilde görebilirsiniz. Yanınızda çalıştırdığınız elemanlarınızdan yana faydanız yüksek olabilir. Yine siz birileri için çalışıyorsanız bu dönem işinizden mutluluk duyabilirsiniz. Bir diğer konu, jüpiter sağlık alanlarınızı aydınlatacak. Sağlığınızda sıkıntı çektiğiniz konularda ferahlamalar yaşayabilirsiniz. Sağlık sorunlarınız bu dönemde giderilebilir ama Jüpiter in bu alanlarınızı genişletmesi, büyütmesi size kilo olarak da dönebilir sevgili Yengeçler.

Cuma günü aile hayatınızda sevdiğiniz insanla aranızdaki sorunları giderebilir, birbirinize yeniden aşkla ve anlayışla yaklaşabilirsiniz. Haftasonu kendinizi ilişkilerinizde güçlü hissedeceksiniz.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta yakın çevrenizdeki insanlarla beraber yapacağınız kısa vadeli planlara odaklanacak ve haftanıza hareketli ve dengeli bir şekilde başlayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar.

Bu hafta Salı günü Uranüs son dokunuşlarını yapmak adına Koç burcuna geçiyor. Ağustos’un son döneminde doğan Aslanlar için kendilerini ve hayatı keşfedecekleri, olumlu açılımlar yaşayacakları bir dönem olacak. Mart ayına kadar Uranüs’ün bu dokunuşunu kaçırmayın, buradan alacağınız dersleri ve açılımları bir sonraki dönemde zorluklar karşısında kullanabilirsiniz.

Yine bu hafta ay düğümleri Yengeç- Oğlak aksına geçiyor. 1.5 yıl boyunca 2019-2020 dönemindeki tutulmalarda sağlığınıza, beklenmedik olayların karşınıza gelmesine dikkat etmelisiniz.

Çarşamba günü oluşan Yeniay aile ve ev hayatınızdaki adımlarınızı hızlandırabilir. Ev alım, satım, kiralama, yer değiştirme gibi konularda elinizi çabuk tutmalısınız. İstediğiniz ve hayalini kurduğunuz bir ev varsa, aile hayatınızda bir dileğiniz varsa bu yeniay oldukça etkili bir yeniay.

Perşembe günü Jüpiter Yay burcuna geçiyor. Aşk hayatınızı, çocuğunuzla olan bağlantılarınızı, sanatsal adımlarınızı 1 yıl boyunca geliştirecek, güzelleştirecek. Şans aşktan, çocuktan, yaratıcı işlerden gelecek. Oldukça keyifli bir zaman dilimine gireceksiniz. Risk almaktan mutluluk duyabilir, eğitim alanlarınızda, hobilerinizde hızlı ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

Cuma günü eski dostlarınız, arkadaşlarınızla beraber sevdiğiniz kişiyi de işin içine katarak sizi eğlendirecek planlar içine girebilirsiniz. İletişim halinde olduğunuz, daha önceden tanıdığınız bir insanla aranızda bir çekim oluşabilir. Aile ortamlarınızda etkili gücünüzü Pazar günü kullanacaksınız.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta parasal güvenliğinize, elde ettiklerinize odaklanarak haftanıza başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. İşlerinizde parasal konuları bu Pazartesi öğleden sonra daha kolay halledebilirsiniz.

Bu hafta Salı günü Uranüs son dokunuşlarını gerçekleştirmek üzere koç burcuna geçiyor. Mart ayına kadar son dönem doğumlu bir başaksanız hayatın değişimine uyum sağlamak kolay olmayabilir. Stresli durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yine bu Salı ay düğümleri Yengeç- Oğlak aksına geçiyor. Önünüzdeki 1.5 yıl boyunca 2019-2020 döneminde tutulmalardan alacağınız etkiyle, sosyal çevre ve özel hayatınızda hızlı ve beklenmedik olaylara açık olacaksınız. Tutulmalar ve akslar karşınıza getireceği olaylarla hayatınızı bu alanlarda yeniden şekillendirecek.

Çarşamba günü oluşan yeniay, iletişimsel işleri, girişimlerinizi ve yakın çevrenizin konularını hızlandırabilir. Bu alanlarda yenilikleriniz için artık ne yapacağınızı biliyorsunuz. Bu dönemde ettiğiniz duaların, dileklerin karşılığını alabilirsiniz.

Perşembe günü Jüpiter Yay burcuna geçiyor ve 1 yıl boyunca ev, yuva ve aile hayatınızda güzel şanslar ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Eviniz yoksa bu yıl emlak alım satımı konusunda destekleneceksiniz. Şans ve fırsat rüzgarı aile hayatınızı büyütecek. Ev, yuva kurmak için de harika bir dönem başlıyor.

Cuma günü daha önceden başlattığınız maddi işlerinizde güzel etkileşimler altında olabilirsiniz. Çalışıyorsanız bu tarihte güzel ilişkiler, işler altında olacaksınız. Pazar günü keyfinize diyecek olmayabilir. Yakın çevreniz üzerinde kendinizi güçlü ve etkin göreceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta duygusal konularla, kendinize ayıracağınız özel vakitle başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Özel ilişkilerinizde çabuk ve hızlı kararlar almak isteyebilirsiniz. Hala oturmamış bazı konularla uğraşıyorsunuz, sakin olmak ve buna göre davranmak size çok şey kazandırabilir.

Bu hafta Salı günü Uranüs son kez yeniden Koç burcuna yani sizin zıt burcunuza geçiyor. Son derece Terazi burcundansanız Mart ayına kadar ilişkilerinizden sabitlik beklemeyin. Sıkılganlıklarınız yüksek olabilir, tepkilerinizi iyi kontrol etmelisiniz.

Salı günü ay düğümleri Yengeç- Oğlak aksına geçiyor. Önünüzdeki dönem 2019-2020 yıllarında tutulmalardan alacağınız etkilerle kariyer, iş ve aile alanlarınızda hızlı olaylar altına girecek ve hayatınızın yeniden şekillendiğini tutulmalarla göreceksiniz.

Çarşamba günü oluşan Yeniay, parasal konularda son şansları elde etmek adına kullanılabilir. Önemli parasal girişimlerinizi bu tarih ve sonrasında başlatabilirsiniz.

Perşembe gününden sonra iletişimsel konularda becerilerinizin artacağı, satış, reklam, pazarlama, tanıtım, network, sosyal medya, bilişim, ulaşım, yayıncılık ve öğrenim alanında güzel şanslar karşınıza gelebilir. Jüpiter bu alanlarda size kıyak geçmeye başlayacak. 1 yıl boyunca iletişim ayağını en etkili kullanan burç olarak hakkınızda çok şey konuşulacak.Yine yakın çevrenizdeki insanların hayatında da güzel gelişmeler yaşanabilir. Yakın çevrenizdeki güzel gelişmelerden sizde faydalanacaksınız.

Cuma günü özel hayatınızda karşı cinsle aranızda güzel ve etkili bir kimya oluşabilir. Geçmişteki davranışlarınıza benzer bir jest veya hareketle karşı tarafın beğenisini kazanabilirsiniz. Maddi konularda kendinizi haftasonu güçlü ve etkin hissedeceksiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanız ortak çalıştığınız insanların iş hayatının üzerine eğilerek başlayabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta geri plandan yürüteceğiniz işlerinizde daha büyük bir tatmin sağlayabilirsiniz. Aile hayatınızdaki koşturmalarınız artabilir.

Bu hafta Salı günü Uranüs son dokunuşlarını yapmak üzere tekrar Koç burcuna geçiyor. İlişkilerinizdeki gerilimler azalabilir ama diğer yandan iş alanlarınızda oluşacak değişimlere karşı streslerinizi kontrol etmek kolay olmayabilir. Mart ayına kadar sağlığınıza dikkat etmeyi göz ardı etmeyin.

Yine bu Salı ay düğümleri Yengeç- Oğlak aksına geçiyor. Önünüzdeki dönem 2019-2020 yıllarında tutulmalardan alacağınız etkilerle kendinizi eğiteceğiniz bir döngü içinde olacaksınız. Yabancılarla yapılacak olan işler, medya ayağı, seyahatleriniz, akademik konularınız önem kazanacak. Yakın çevre, uzak çevre konularında hızlı ve beklenmedik olaylarla hayatınız yeniden şekillenecek.

Çarşamba günü oluşan Yeniayla birlikte önemli işlerinizdeki başlangıçlarınızı ve kararlarınızı devreye sokacaksınız. Atacağınız adımlar önem kazanıyor. Bu işler ortaklı atılacak, özel hayatınızı düzenleyecek adımlar olmamalı sevgili Akrepler. Onun dışında yeni başlatmak istediğiniz her tür konuda bu yeniayda destekleneceksiniz.

Perşembe günü itibarıyla maddi konularda çok şanslı bir döneme merhaba diyebilirsiniz. Jüpiter para kazanımlarınızı arttıracak, 1 yıl boyunca maddi gelirlerinizde önemli bir gelişme, bollaşma yaşanabilir. Yatırımlarınızı önemseyeceksiniz.

Cuma günü geçmişten gelen bir ilişkinin üzerine eğilebilirsiniz. Ev, aile hayatınızda yapmak istedikleriniz konusunda destekleneceksiniz. İlişkilerinize dair konuşmalarınız ev ortamlarınızda oluşabilir. Pazar günü kuvvetli etkiler altında olacak. Yakın çevrenizde size etki eden önemli bir isnanla güç birliği içine gireceksiniz.


YayYay Burcu:

Haftanız sosyal ortamlarda, arkadaşlarınızla bir araya gelerek, önemli bir işinizi hallederek başlayacak sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Eski dostlarınızla, sizi tanıyan insanlarla bir araya gelebilirsiniz.

Bu hafta Salı günü Uranüs son dokunuşlarını yapmak üzere son kez Koç burcuna geçiyor. Mart ayına kadar hayata esnek duruşunuz artabilir. Aralık’ta son dönemlerinde doğan bir Yay’sanız, hayatın sizi desteklediğini görebilirsiniz. Gayretli, açılımı yüksek birkaç ay sizi bekleyecek.

Salı günü ay düğümleri Yengeç- Oğlak aksına geçiyor. Önünüzdeki dönem 2019-2020 yıllarında tutulmalardan alacağınız etkilerle parasal konularla uğraşacaksınız. Ortak atılacak parasal işleriniz hızlı olayları karşınıza getirebilir. Parasal konularla hayatınızın tutulmalarla şekillendiğini göreceksiniz. Bu dönemde sadece kendi paranızı düşünmeden ilerlemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Çarşamba günü oluşan yeniayda harekete geçmeyin. Önemli adımlar atmayın. Henüz zamanınız gelmedi, bekleyin. Yine bu tarih sonrasında kötü alışkanlıklarınızdan kurtulabilir, spiritüel konularda atmanız gereken adımlarınızı devreye sokabilirsiniz.

Perşembe günü Jüpiter sizin burcunuza geçiyor. İnanılmaz şanslı bir dönem başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Hayatınızı yeniden kurmanızı, istediklerinize ulaşmanızı sağlayacak bir döneme giriyorsunuz. Şans rüzgarı sizin için esecek ve siz tertemiz bir sayfaya istediklerinizi yazacaksınız.

Cuma günü yakın çevrenizi ve sosyal çevrenizi birleştirerek güzel planlar içine girebilirsiniz. Diğer insanların ilgisini çekeceğiniz, flörtlerleşmenin artacağı birgün geçireceksiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanız işinizde ve kariyerinizde kendinizi göstermenizle başlayabilir sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Çalışıyorsanız bu haftabaşı işinizde öğleden sonra daha etkin ve rahat hareket edeceksiniz. Çalışmıyorsanız kalabalık ortamlarda bulunacaksınız.

Bu hafta Salı günü Uranüs son dokunuşlarını yapmak üzere son kez Koç burcuna geçiyor. Son dönem Oğlaksanız, karşılaştığınız olaylara vereceğiniz tepkiler yüksek olabilir. Mart ayına kadar sıkılganlıklarınız artabilir. Ev,aile yuva alanlarınızda beklenmedik olaylara açık olacaksınız.

Salı günü ay düğümleri Yengeç- Oğlak aksına geçiyor. Önünüzdeki dönem 2019-2020 yıllarında tutulmalardan alacağınız etkilerle özel hayatınıza ve ilişkilerinize daha fazla önem verecek, bu alanlarda karşınıza gelecek olaylarla özel ilişkilerinizin, hayatınızın, görüntünüzün yeniden şekilleneceğini göreceksiniz.

Çarşamba günü oluşan Yeniay, gelecek adımlarınızı hızlandırabilir, yeni ortamlar ve çevreler için kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve çevrenizle başlatacağınız önemli işleriniz varsa bu dönem çok uygun olacak.

Perşembe günü Jüpiter Yay burcuna geçiyor. Biraz dinleneceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi, ruhunuzu keşfedecek, yardımlaşmayı ön plana çıkaracak ve daha ruhani şeylerin peşinde koşacaksınız. Geri planda durmanız gereken her tür işte şans sizin yanınızda olabilir. İşlerinizde bir yavaşlama, bir ağırlaşma söz konusu olursa bunun kendi iyiliğiniz için olduğunu aklınızda çıkarmayın.

Cuma günü gireceğiniz ortamlarda zorlandığınız bir konunun üstesinden gelebilirsiniz. Etrafınızdaki ilişkilerden, insanlardan faydalanacaksınız. Sosyal çevrenizdeki insanlar Pazar günü sizin fikirlerinizden ve gücünüzden faydalanabilirler.


KovaKova Burcu

Haftanız dış ortamlardan alacağınız haberlerle, keyifli bir şekilde başlayabilir sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta kolay harekete geçecek, işlerinizin üzerine eğileceksiniz.

Salı günü ay düğümleri Yengeç- Oğlak aksına geçiyor. Önünüzdeki dönem 2019-2020 yıllarında tutulmalardan alacağınız etkilerle iş, hizmet alanlarınıza kanalize olabilirsiniz.  Bu dönemde hizmet vermeli, sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Bu alanlarda hızlı ve beklenmedik olaylarla hayatınız yeniden şekillenebilir.

Salı günü Uranüs aile alanınızdan çıkıyor. Aile ve yuvanızda yaşadığınız ani ve beklenmedik deneyimleri Mart ayına kadar bir kenara bırakıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Diğer taraftan şubat ayı son dönem doğan bir Kovaysanız uranüsten alacağınız olumlu etkilerle hayata daha esnek gözlerle bakacaksınız.

Çarşamba günü oluşan Yeniay önemli bir yeniay. Kariyer oluşumlarınızı ve bu noktalarda verilecek önemli kararları devreye sokabilirsiniz. Vereceğiniz kararlarınız ailenizle ve yurtdışı bağlantılı konularla ilgili olmasın lütfen. Onun dışında almanız gereken her tür karar bu yeniayda devrede olabilir.

Perşembe günü itibarıyla Jüpiter Yay burcuna geçiyor. Sosyal çevrenizi, ilişkilerinizi ve arkadaşlarınızı genişletecek, değiştirecekbir dönem başlıyor. Çevre değişimleri, sosyallik bu sene size yarayacak Sevgili Kovalar. Bol bol gezin, dışarıya çıkın, yeni insanlarla bir araya gelin.  Çevrenizden büyük şanslar göreceksiniz.

Cuma günü dış ortamlarda, değişik yerlerde romantik etkileşimler devrede olacak. İnsanların dikkatini çekmeye başaracaksınız. Yine sevdiğiniz insanla yapacağınız bir plan sizi çok mutlu edebilir. Güçlü bir insandan alacağınız destek ve yardımla haftasonu işlerinizde güzel ilerlemeler sağlayabilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftaya parasal konularda halletmeniz gereken işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Önsezileriniz önemli konularda size yol gösterecek. Nerede ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz.

Salı günü Ay düğümleri Yengeç- Oğlak aksına geçiyor. Önünüzdeki dönem 2019-2020 yıllarında tutulmalardan alacağınız etkilerle aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konular, hobileriniz, sanatsal işleriniz, risk isteyen konular öne çıkmaya başlayabilir. Sosyal çevre ve özel alanlarınızda hızlı gelişmelerle hayatınızın yeniden şekilleneceğini göreceksiniz.

Yine Salı günü Uranüs son dokunuşlarını yapmak üzere son kez para alanınıza girecek, Mart ayına kadar maddi konularda, para kazanımlarınızda iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz.

Çarşamba günü oluşan Yeniayla birlikte, eğitim, seyahat, yabancılarla yapılacak olan işler, ticaret, medya, yayıncılık, hukuk alanlarınızda önemli açılımlar oluşabilir. Bu alanlarda atmak istediğiniz adımlar varsa bu yeniayla beraber bu adımlarınızı devreye koyabilirsiniz.

Perşembe günü Jüpiter Yay burcuna giriyor. Bu yıl birçok şey öğrendiniz ve bazı konularda engellerle karşılaşmış olabilirsiniz ama bu tarih ve sonrasında 1 yıl boyunca kariyer ve iş alanlarınızda sizi kimse tutamaz sevgili Balıklar. Bu alanlarda harika bir dönem başlıyor. Kariyer ve iş alanlarınızda, toplumsal konularda kendinizi gösterecek, bekarsanız evlilikle ilgili şansların karşınıza geldiğini göreceksiniz.

Cuma günü tutkularınızla hareket edebilirsiniz. Gizemli olan herşey daha fazla ilginizi çekebilir. Güçlü arkadaşlarınızdan göreceğiniz desteklerle bir seyahat veya gezi planınızı haftasonu devreye koyabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın