Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

13 – 19 Ekim 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Haftaya ortaklaşa atacağınız adımlar ve iletişime yönelik işlerinizle başlıyorsunuz. Bu hafta özel hayatınızda, aşkta ve gelecek planlamalarınızda hayat size göz kırpacak, kendinizi mutlu ve özgür hissetmeniz mümkün.

Özellikle Salı günü, özel hayatınızda karşınıza çıkan fırsatlar sizi mutlu edebilir. Çarşamba günü seyahat ve eğitime dayalı ortak işleriniz için kolay harekete geçeceksiniz. Yapıcı hırsınızı işlerinize ve özel ilişkilerinize aktarmanız, iletişim problemleri yaşadığınız noktaları onarabilir.

Cuma günü ilişkinizdeki sorunları çözmek ve dile getirmek için uygun birgün olacak. Konuşulmuş planlarınız ve fikirleriniz için harekete geçmekten korkmayın. 

 


Boga Boğa Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizi düzenleyerek, tamamlayarak başlayabilirsiniz. Mantıklı atılacak adımlar size çok şey kazandırabilir. Bu hafta ödemeler, iş ve aile hayatınızda oldukça şanslı bir hafta olacak.

Salı günü, aile hayatınızın düzeni, aile büyüklerinizin sağlığı, bereketi ve afiyeti sizi mutlu kılabilir. Aileniz ve eviniz adına yapılması gerekenlere odaklanabilirsiniz. Çarşamba günü, iş hayatınızda ortak parasal hareketleriniz için harekete geçmelisiniz.

İstediğiniz kaynakları bulmakta zorlanmayacak, işlerinizi halletmekten mutluluk duyacaksınız. Perşembe günü iş ve sağlık konularınıza mantıkla yaklaşmalısınız. Cuma günü ise, beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmanız kolay olabilir.

 En azından şu son dönemde yaşadığınız aksilikleri telafi etmek, onarmak ve daha iyi ilişkiler kurmak için bu günde hareket etmekten ve fikirlerinizi dile getirmekten korkmayın.

 


İkizler İkizler Burcu:

Haftanıza keyifle, iletişimle, aşkı içinizde hissederek başlıyorsunuz. Varsa çocuğunuzla olan bağlantılarınız devrede olacak.

Bu hafta iletişim, aşk ve özel hayatınızda cesaret ve şansı yakalamanız mümkün. Salı günü, iletişime dayalı her tür işinizde, üretkenliğiniz ve yaratıcılığınız devrede olabilir. Bir yandan da aşkı sevecek, hissedecek ve bunu çevrenizle paylaşmaktan korkmayacaksınız.

Çarşamba günü aşk hayatınızda, sevdiğiniz insanla beraber harekete geçmek ve yapacaklarınızı planlamak ve bunu gerçekleştirmek için vaktinizi harcamalısınız. Perşembe günü, eski konuşulmuş konular üzerine eğilebilirsiniz. Varsa çocuğunuzla olan paylaşımlarınızda mantığınız her daim devrede olsun.

 Cuma günü aşk hayatınızı onarmak, bazı noktalarda zorlandığınız konuların üzerine eğilmek için harika birgün. Yine risk isteyen işlerinizi devreye sokabilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişiminiz haftasonu sizi çok mutlu edebilir.

 


Yengec Yengeç Burcu:

Haftaya ailevi konuşmalarınızla ve bu alanda mantıkla hareket ederek başlıyorsunuz sevgili yengeçler. Dış dünyadaki olaylar bu Pazartesi çok fazla ilginizi çekmeyebilir.

Bu hafta aile, para ve iş üçgeninde güzel gelişmeler altında olacaksınız. Özellikle Salı günü, aileniz için para biriktirmek, onlar için birşeyler yapmak, ev kiralama ve satma anlamında şanslı etkiler altında olabilirsiniz.

Çarşamba günü, aileniz veya ev hayatınız için yapılması gereken işlerinizin peşinden koşturabilirsiniz. Yapıcı hırslarınızı aile ortamlarınıza harcayabilirsiniz. Perşembe günü sabah saatlerinde önemli işlerden kaçının, öğleden sonra daha çok maddi konulara yönelmaniz mümkün.

Cuma günü, ailenizle yarım kalmış eski bir meseleyi konuşabilir ve onlarla olan bağlantılarınızı güçlendirecek plan ve programlar içine girebilirsiniz. Yine daha önceden konuşulmuş ama tamamlanmamış ev işleri, tadilat, tamirat konuları sizi hareketlendirebilir.

 


Aslan Aslan Burcu:

Haftaya sosyal çevrenizle iletişiminiz ön planda olarak başlayacaksınız sevgili aslanlar. Hızlı iletişim gün boyunca sizi meşgul tutacak. Çevrenize vereceğiniz aklı kendi hayatınıza da uygulamaya çalışın.

Salı günü, yakın çevrenizle hayattan alacağınız keyif çok fazla olabilir. Akraba veya kardeşlerinizle kuracağınız güçlü bağlar, hayatınızı destekleyecek ve kendinize olan güveninizi tazeleyecek. Yine iletişim, satış, reklama dayalı işlerde şanslı etkiler altında olacaksınız.

Çarşamba günü, aşk hayatınızda uyumlu ve kendinizi göstereceğiniz adımlar atacaksınız. Sanatla uğraşıyorsanız atacağınız doğru adımlar sizi yerinizde oturtmayacak. Perşembe günü, çevrenizin sizin aklınıza ihtiyacı olabilir, onlarla olan konuşmalarınızda mantığınızdan şaşmayın.

 Cuma günü ise, zorlanan ve bir anlamda kopma noktasına gelmiş konuların üzerine rahatlıkla eğilebilirsiniz. Ağzınızdan bal damlayacak ve nerede, ne söylemeniz gerektiğini bileceksiniz.

 


Basak Başak Burcu:

Bu hafta maddi konularda ve aile hayatınızda şans ve mutlulukla hareket edeceksiniz sevgili başaklar. Haftanıza işinize ve kariyerinize odaklanarak ve çözülmesi gereken problemleri hallederek başlıyor olacaksınız.

Salı günü, beklenmedik yerlerden göreceğiniz güzel yardımlarla maddi anlamda şanslı bir gün geçireceksiniz. Parasal konulara neşeyle, mutlulukla yaklaşabilirsiniz ama çok da abartmamaya çalışın.

Çarşamba günü, maddi şanslarınızı ailenize ve sevdiklerinize aktarmak isteyebilirsiniz. Ev hayatınızda bazı zorunlar ve tartışmalar olsa bile, siz istekli olduğunuz için bunları aşmasını iyi becereceksiniz. Perşembe günü, parasal işlerinizde mantıktan şaşmayın ve sabah saatlerinde önemli kararlar vermeyin.

 Cuma günü ise önemli ve daha önceden konuşulmuş bir para meselesi devrede olacak. Bu konuları ailenizle paylaşmak için de uygun birgün. Haftasonu tahlil yapmalı ve yaşadıklarınızı gözden geçirmelisiniz.


Terazi Terazi Burcu:

Bu hafta hızlı, sosyal ve aktif olacağınız bir hafta geçireceksiniz sevgili teraziler. Bu yüzden evde oturmak size göre olmayacak. Dış ortamlarda yapılacak bazı konuşmalar sizi ve eylemlerinizi hızlandıracak.

Salı günü arkadaşlarınız ve bulunacağınız çevreler sizi yukarılara taşıyabilir. Etrafınızdaki insanlar size yeni kapılar aralayabilir. Yine arkadaş ortamlarınızda keyfinize diyecek olmayabilir. Çarşamba günü, yakın çevrenizle iletişiminiz hızlanmaya başlıyor, onlar için bir şeyler yapmaktan gocunmayacaksınız.

Perşembe günü, eski konu ve olayları daha fazla dile getirmek arzusu yüksek olabilir. Kendiniz için yapacağınız işlerde mantıktan uzaklaşmayın.

Cuma günü kendinizi sevecek, mutlu hissedecek ve daha önceden konuşulmuş kişisel isteklerinizin üzerine yoğunlaşacaksınız. Bu süreçte yakın çevrenizdeki insanlardan yardım almaktan ve onların sizi harekete geçirmelerinden korkmayın. Kendinizle ilgili yanlışları telafi etmek için güzel birgün.

 


Akrep Akrep Burcu:

Bu hafta kariyeriniz ve parasal işleriniz için şanslı etkiler altında olacaksınız. Beklenmedik yerlerden ve insanlardan göreceğiniz yardımlar sizi mutlu edebilir. Sorunlarınıza çözümü mantıkla aramalısınız.

Salı günü, kendi iç dünyanızla kurduğunuz olumlu temaslar sonucunda kariyerinizde güzel şanslar sizi bekliyor. Geri plandan takip ettiğiniz, yaptığınız işlerinizde çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Çarşamba günü, parasal konularda harekete geçeceksiniz. Yaşadığınız bazı zorlanmaları geride bırakmak için kendi iç gücünüze güvenin. Perşembe günü, eski bir konu yeniden gündeme gelebilir ama moralinizi düşürmeye gerek yok olaya mantıkla yaklaşırsanız çözümü kendiliğinden ayağınıza gelebilir.

 Cuma günü ise, kendinizle, ruhunuzla başbaşa olmayı sevebilir, yaşadığınız bitmemiş konu ve olayları gözden geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Gizli ilişkilere meyilliyseniz bu Cuma günü daha önceden konuşulmuş bir konu gündeminize gelebilir. Affetmek ve yapılanları unutmak size iyi gelecek.

 


Yay Yay Burcu:

Haftaya özel hayatınızdaki bazı duygusal konuları çevreniz ve arkadaşlarınızla konuşarak veya paylaşarak giriş yapabilirsiniz sevgili yaylar. Ortak işler size kazandırabilir. Sosyal ortamlarda girişimleriniz için şanslı bir hafta.  Salı günü, uzak yerlerde katılacağınız organizasyonlar, davetler sizi çok mutlu edecek. Buralarda şansınızın çok yüksek olacağını bilin.

Yine eğitim, seyahat, hukuk veya medya alanlarından birinde çalışıyorsanız, geleceğiniz için güzel tekliflere hazır olun. Çarşamba günü, hayatınız için harekete geçmek, çevrenizle birşeyler yapmak isteyeceksiniz. Ortaklaşa para işlerinizde devrede olabilir.

 Perşembe günü sabah saatlerinde önemli kararlar almayın. Öğleden sonraysa daha çok dış ortamlarda bulunabilirsiniz. Eski bir arkadaşınızla buluşmak ve konuşmak için harika bir gün. Cuma günüyse sosyal ortamlarda ağzınızdan bal damlayabilir. Gelecek adımları ve planları hayata umutla bakmanıza neden olacak

 


Oglak Oğlak Burcu:

Haftanıza yapılması gereken işlerinizi organize ederek ve bu işlerinizi tamamlayarak başlayabilirsiniz sevgili oğlaklar. Bu hafta kariyer ve ortak para kullanımlarınızla ilgili olarak şansın yüzünüze güldüğünü göreceksiniz. Bu Salı, iş hayatınızda parasal konularda şans sizden yana.

Kuracağınız güzel ilişkilerle başkalarının kaynaklarından faydalanmak ve onlardan destek almak inanın çok kolay. Çarşamba günü, biraz geride kalmış işlerinizin peşine düşmek sizi harekete geçirebilir.

Bazı haksızlıklara uğramışsanız, tüm bunların aslında işinize yaradığını ve sizi hırslandırdığını göreceksiniz. Perşembe günü, sabah saatlerinde önemli kararlar almayın. Kariyer ve iş konularınızda mantıkla ilerlemek ve daha önceden konuşulmuş ama bitmemiş işlerin üzerine düşmek size kazandırabilir.

Cuma günü ise, toplum içinde ve iş hayatınızda güzel ilişkilerle istediklerinizi başarmanız mümkün. Sizi zorlayan konuları konuşun ve telafi edeceğiniz ortamlar içinde olduğunuz bilin.

 


Kova Kova Burcu:

Haftanıza sanatsal, eğlenceli işlerinizi organize ederek başlayacaksınız sevgili kovalar. Bu hafta kafanızdaki planlar tıkır tıkır işleyebilir. Gelecek adımlarınız için kendinizi biraz hızlandırmaya çalışın.

Özellikle bu Salı, her tür konuda, dış ortamlarda partnerle hareket etmek sizi çok mutlu kılabilir. Sevdiğiniz insanın hayatındaki güzel gelişmeler gününüze damgasını vurabilir. Eğitim, seyahat, medya alanında keyfinize diyecek olmayacak. Çarşamba günü, arkadaş çevreniz için harekete geçecek veya onların sizi harekete geçirmesine şahit olacaksınız.

 Onlarla bu hafta bol bol gezin ve bir arada olmaya çalışın. Perşembe günü, daha önceden konuşulmuş bir medya, eğitim, seyahat işi devrede olacak. Sabah saatlerinde önemli kararlar almayın, öğleden sonra enerji daha rahat akacak. Cuma günü ise, sosyal ortamların en çok konuşulan insanı siz olabilirsiniz. Sizi daha az tanıyan insanlarla ilişkilerinizi güzelleştireceğiniz birgün olabilir.

 


Balik Balık Burcu:

Bu hafta kariyer, iş ve para üçgeninde aradığınız fırsatları kolay yakalayacaksınız sevgili balıklar. Haftanıza aileniz için yapacağınız alışveriş veya ortak harcamalarla başlamanız mümkün. Anlık sinirden bu Pazartesi uzak durun. Salı günü, iş hayatınızda dört dörtlük birgün olabilir.

İş fırsatlarınız ortak para alanlarınıza olumlu yansıyacak. Yaptığınız işlerde kendinizi mutlu ve şanslı hissedeceksiniz. Çarşamba günü, kariyeriniz için adım atmaktan korkmayın, parasal hareketlenmeler sizi kolaylıkla harekete geçirebilir. Perşembe günü, bir para ödemeniz varsa mantığınız devrede olsun ama sabah saatlerinde kararlar almayın ve uygulamayın.

 Cuma günü ise, bir ortak para işinizi kolay halledeceksiniz. Sevdiğiniz insanın hayatında parasal anlamda şanslı ve güzel etkiler oluşabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın