Gezegen Faliyetleri Güncel Yorumlar Semadan Haberler

BENİ YAK, KENDİNİ YAK HER ŞEYİ YAK! – 28 Mart Dolunayı

BENİ YAK, KENDİNİ YAK HER ŞEYİ YAK! - 28 Mart Dolunayı
Bu yazıyı paylaşın;

BENİ YAK KENDİNİ YAK!

HER ŞEYİ YAK!

 

28 Mart 2021 gece saat 21:48’te Terazi burcunda bir dolunay oluşacak. Terazi burcundaki dolunaylarda evlilik, ilişkiler, ortaklıklar, sosyal çevre, ve ilişkiler mercek altındadır. Terazi burcu sen diyen bir burç olduğu için karşı tarafın duygu ve düşüncelerine önem vermek, hayatın her alanında diplomatik ve adil olmak önemlidir. Bu Dolunay Venüs- Kiron’la bağlantıda olduğu için ilişkilerde şifalanmak önem kazanıyor.

Bireysel alandan bakarsak;

  • Alma, verme dengesi doğru çalışmayabilir. Sosyal ortamlarda kendimizi rahatsız ve mutsuz hissedebiliriz. Kendimiz gibi olamayabiliriz. Kendimizi onaylamak ve ilişkilerde şifalanmak bu dolunayda önemli olacak. Hepimiz ilişkimizden önce kendimizi onaylamalı ve sevmeliyiz,  kendimize olan güvenimiz ve saygımız kazanıldığı zaman ilişkilerimiz yoluna girebilir.  Ayrıca sınırlarımızı ve mesafemizi ayarlamalıyız! Biz olacağım derken kendimizden vazgeçmemeliyiz.
  • Bu Dolunayda Venüs yanık olduğu için aşk ve ilişkiler yolunda yanabiliriz… Bu yüzden kiminle veya kimlerle ilişki içinde olduğumuza dikkat etmemiz gerekebilir. İlişkilerde yanabiliriz! Olumlu tarafından bakacak olursak Dolunay’ın yöneticisi Venüs,  dispozitörü olan Mars’ la uyumlu açılara gidiyor. Bu da bozulan, zorlanılan ilişkilerde bir süre sonra uyum bulabileceğimizi, sorunlarımızı giderebileceğimizi bize anlatıyor.
  • İlişkilerde kendimizi öne çıkarmak için aceleci ve sorumsuz davranmaktan uzak durmalıyız.
  • İlhamın yüksek olacağı bu dönem sanatsal alanlarda , güzel adımlar atılabilir. İlham yüksek.

 

 

Yine Dünya Astrolojisinden baktığımızda Terazi burcu, denge, eşitlik, hukuk, adalet, ilişkiler, iş birlikleri, ortaklıklar, sosyal konular,  sanat, dekorasyon, kozmetik, estetik, siyaset, satış, tanıtım, pazarlama, uzlaşma, çöpçatanlık alanlarını temsil eder. Bu dolunayda Ay’ın venüs’le karşıt açısı,  işbirlikleri ve ilişkilerde zorlanmaları gösteriyor. Onaylama ve kabul etme mekanizması doğru çalışmayacak.

Ankara’ya göre çıkartılmış haritada, Akrep burcu yükseliyor. Yöneticisi Mars 8. Eve yerleşmiş. 8. Ev ekonomik konuların, dış borçların, para piyasaları, bankacılık alanları temsil eder. Hem  bu alanlarda, hem de iş, işçi, işveren, sendika, sağlık alanları, belediye, ordu, donanma konularında maddi konularda uğraşı ve mücadelelerin ortaya konulması gerekliliğini gözler önüne sermekte.

Ay 11. Eve yerleşmiş, yasalar, hükümetin yasama organları, mecliste verilecek kararlar devrede olabilir. Hayat ortaklıklarında, iş ortaklıklarında zorlanmalar oluşabilir. Hukuk, adalet, yargı organlarında değişiklikler, yeniden düzenlemeler devrede olabilir.

Bu Dolunayda Ay DİADEM takım yıldızıyla birleşiyor. Dişil enerji, kadın enerjisiyle bağlantılı olan bu yıldız, cazibe yıldızı olarak geçer. Ayrıca skandallarla bağlantılıdır. Yine mecliste, siyasette skandalları, sansasyonel olayları ve aşk ilişkilerini konuşabiliriz. Yine Mecliste önemli bir kadın milletvekilinden gelecek olan fikirler, düşünceler önem kazanacak. Mecliste ve milletvekillerinin hayatında zorlanmalar oluşabilir, bunu sansasyonel bir biçimde konuşabiliriz.

Ay- Venüs karşıtlığında ekonomik anlamda olumsuzluklar, boşanmaların artması, ailevi sorunların ortaya çıkması devrede olabilir. Eğlenceli aktivitelerde engellerle karşılaşılabilir. Sanatçılar bu dönem sıkıntı çekebilir. Tekstil ve moda sektöründe zorlanmalara dikkat etmeliyiz.

Türkiye haritasına baktığımızda Ay derecesinin Türkiye’nin Mars’ıyla 4. Evde birleştiğini görüyoruz. Bu dolunay zamanı kendi içimizde, güvenlik sorunları devrede olurken, halkın daha çok agresif hissettiği zamanlarda olacağız. Patlamalar, yangınlar, kan davaları, cinayetler ve savaş rüzgarları, ordu ve donanmayla ilgili sorunlar ve ateşli hastalıklara yatkınlık olabilir. Muhalefet alanında zorlanmalar çekişmeler, savaş atmosferinin artması devrede olacak.

Güneş- Mars karşıtlığıyla parti içi ayrılıklara, kavga ve tartışmalara açık bir dönem. Merkür- Mars karesiyle gazeteciler, haberciler, avukatlar, ticaretle uğraşan kişilerde sıkıntı ve sorunlar görülebilir. Yine sert rüzgarlar, yolculuklarda kazalara dikkat edelim.  Uluslararası anlaşmalarda sorunlarla karşılaşabiliriz.

Transit Mars’ın Dolunay zamanı Türkiye’nin Uranüs’üyle kare açı içinde olması; hem dolunay zamanı, hem de dolunay sonrası 15 gün boyunca  operasyonlara, askeri hareketliliğe, savaş kararlarına, grevlere, kargaşalara hazırlıklı olmamızı gerekebilir.

Patlamalar, terör eylemleri, isyanlar, darbeler, zarar verici hava koşulları, yıkıcı depremler maalesef görülebilir.

 

Terazi burcu anlayışın, eşitliğin, adaletin, orta yolu bulmanın burcudur. Bu yüzden siyaset onun yönetimindedir. Bu dönem başkalarını düşünen, anlayışlı adımlar atmak, olayları başkalarının gözünden görmek her tür zorlanmanın altından ayağa kalkmamızı kolaylaştıracaktır. Yine kadınlar, kadın hakları, ilişkiler ve her tür ortaklıklar için hakkımızı savunurken, haksız duruma düşmemeye özen gösterelim. Kendimizi ve ilişkilerimizi yakmayalım…

Bu Dolunayın bize vereceği en önemli mesaj bu olacaktır.

Herkese şanslı, farkındalığı yüksek bir dolunay diliyorum…

 

Hande Kazanova

Dip A.S.A, İsar cap, member of OPA, MAPAİ

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın