Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

06 – 12 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

SÜRPRİZ GELİŞMELER, DÜZELTMELER HAFTASI!

Bu hafta Mayıs sonu Haziran’ın ilk haftasında yaşadığımız konu ve olayları yeniden ele alacağımız, düzeltmelere gideceğimiz bir hafta olabilir. Ama şunu da bilelim, durumları Merkür düz hareketinde olduğu için çok daha net görebiliyoruz ve çok daha rahat çözüm üretebiliriz.

Bu hafta Pazartesi günü sabah 09:21 itibariyle ay Aslan burcundan çıkacak ve Başak burcuna geçecek. Tüm gün boyunca Pazartesi, Salı ve Çarşamba akşamüstü saatlerine kadar işimize, gücümüze yapılması gerekenlere odaklı olacağız. Sağlığımız, yeme içme düzenimiz, gündelik hayatımızın ritmi, iş hayatımızda yapılması gerekenler, ele almamız gerekenler, muhasebe, bütçe planlamaları gibi konular hayatımızda önemli olacak. Ay Başak’ta hem verimli hem seçici olacağımızı da gösteriyor.

Salı günü Mars’ın Satürn’le 45 derecelik bir açısı gerçekleşiyor. 45 derecelik açılar tam açı değildir ama içsel gerginlikleri anlatır. Hayatımızda bazı sıkıntı ve problemler, bizi durduran enerjiler hissedebiliriz. Sağlığımız, düzenimize ekstra dikkat edelim. Doğal afetler, oluşabilecek doğa düzensizlikleri, askeri yönden gerginlikler karşımıza gelebilir. Bu hafta özellikle Salı günü başta olmak üzere Cuma günü de ve bir sonraki hafta başına kadarki dönemde finansal konularda dikkatli hareket etmek lazım. Mars ve Satürn kavuşumlarında borsanın çok ciddi düşüşler yaşadığını biliyoruz. O yüzden finansal konularda içsel gerginliklerimizin yüksek, bazı işlerimizde de engellerle karşılaşma ihtimalimiz olabilir.

Cumartesi günü Merkür’ün Plüton’la olumlu açısıyla fikir ve düşüncelerimizi başkalarına ifade etmek, başkalarından istediğimiz desteği almak anlamında şanslı olacağız. Derine gitmek, araştırmalar yapmak, bazı konuların peşine düşmek ve bunları istekle yapmak öne çıkıyor.

Pazar günü Venüs Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor. Venüsyen konularda hızlı, ani, beklenmedik olaylar yaşamaya meyilli olacağız. İlişkiler, ortaklaşa atılacak adımlar, iş birlikleri aynı zamanda kadınlarla ilgili konu ve olaylar, alışveriş, güzellikle ilgili temalar, Venüs Batı astrolojisinde parayı temsil ettiği için para ile ilgili konularda hızlı, ani iniş ve çıkışlar, problemler ya da olaylarla karşılaşma ihtimalimiz var. Doğanın dengesinde sorunlar, tedarik zincirinde, gıda alanlarında yaşanacak sorunlar, gergin ilişkiler devrede olabilir. BU etki kesinleşmeden önce Cuma günü piyasalara yansıyabilir ama etkilerini bir sonraki hafta Pazartesi ve Salı günleri göreceğiz. Hem altında hem dövizle ilgili konularda şimdiye kadar süregelen sistemde bazı hızlı, ani, değişiklikler devreye girebilir ama altında yükselişler de yaşama olasılığımız yüksek. Bu bir yatırım tavsiyesi değil ama yine de bu konulara bakılabilir.

Aynı zamanda Venüs ve Uranüs kavuşumları ilişkilerde sıkılganlıkları da ön plana çıkarabilir. Mesela normal, geleneksel, durağan ilişkilerden ziyade şimdiye kadar hiç keşfetmediğiniz ya da denemediğimiz tarzda ilişkilerin peşinden gitmeyi, aniden birine aşık olmayı, birinin peşinden sürüklenmeyi ön plana çıkarabilir.

Herkese güzellikler yaşayacağı şahane bir hafta diliyorum…

06 – 12 Haziran Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar heyecanlı ve hareketli bir haftaya giriş yapıyorsunuz ama hemen sonrasında Pazartesi Salı ve Çarşamba akşam saatlerine kadar işinize, gücünüze, gündelik hayatınızın ritmine, angarya işlere, yapılması gerekenlere odaklı olacaksınız. Bağırsak ve sindirim sisteminizi iyi tutmanız gereken de birkaç gün sizi bekliyor. O yüzden yediğinize, içtiğinize dikkat edin.

Çarşamba akşam saatleri Perşembe ve Cuma günleri ilişkiler hayatınızda iyice görünür olabilir. Hayatınızda bir insan varsa o insanla beraber vereceğiz kararları ön plana çıkarabilir ya da o insanın hayatına göre hareket etmek isteyebilirsiniz. Hafta ortası itibariyle diğer insanlardan destek almak isteyeceğiniz ve yalnız olmak istemeyeceğiniz bir dönem. Salı günü arkadaş çevreniz ve kendi hayatınızın girişimleri ile ilgili konularda içsel bazı gerginliklere hazırlıklı olmanız gerekebilir.

Ama Cumartesi günü parasal konularda fikirlerinizle insanları etkilemesini başaracaksınız. Önümüzdeki hafta yapmanız gereken bir iş, sunum ya da kendini ön plana çıkarmanız gereken bir konu varsa Cumartesi gününden bunun hazırlıkları yapmanız yerinde olabilir.

Pazar günü ise Venüs Uranüs kavuşumu para ile ilgili konularda hızlı, ani, beklenmedik olaylar altında olabileceğinizi söylüyor. Demek ki bir sonraki hafta başı para ile ilgili konularda hafta sonu harcamalar, parasal konularda verecek hızlı, ani kararlar devreye girebilir ya da sevdiğiniz insanın bir ödemesi ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

 


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, haftaya eğlenceli konu ve olayların aktif olmasıyla başlıyorsunuz. Çarşamba akşam saatlerine kadar size keyif veren aynı zamanda ince eleyip sık dokuduğunuz konularla ilgili olacaksınız. Hayatınızda bir insan varsa bu dönem keyifli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Ama karşı tarafı çok fazla eleştirmemeniz gereken de birkaç gün geçireceksiniz ve her şey olması gerektiği gibi olmalı. Karşı taraftan beklentinizin yüksek olacağı bir süreç olabilir. O yüzden Çarşamba akşam saatlerine kadar şartları çok fazla zorlamadan sevdiğinizle güzel vakit geçirmeye özen gösterin.

Bu aralar içsel bazı gerginlikleriniz olabilir. Bunun nedeni kariyerinize yansıyan etkiler, yavaşlayan bir işiniz olabilir. Kendinizi yiyip bitirebilirsiniz ya da halletmeniz gereken bir konuyu ele almanız gerekebilir, Salı günü bu etkiler devrede olacak.

Çarşamba akşam saatleri Perşembe ve Cuma gece saatlerine kadar daha çok işinize, gücünüze odaklanacağız beraber çalıştığınız insanlarla önemli iş birlikleri içerisine girmek isteyeceğiniz bir süreç olacak. Cumartesi, Pazar günü gayet eğlenceli çünkü bütün işleri bitirdikten sonra sevdiğiniz insana vaktinizi ayırabilir ya da hayatınızda biri yoksa biriyle bir arada olmayı düşünebilirsiniz, yalnız kalmak istemeyeceksiniz.

Cumartesi günü kendi fikir ve düşüncelerinizi değişik insanlarla paylaşmak ve insanları etkilemek anlamında gayet şanslı görünüyor. Pazar günü hızlı, ani, beklenmedik olana açık olun çünkü fikirleriniz çok çabuk değişecek, sıkılganlıklarınız yüksek olacak ve buna göre de gününüzü şekillendirmek isteyeceksiniz.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, eviniz, aileniz, yuvanız ya da ev hayatınızla ilgili yapılması gerekenler, evden çalışma sistemi etkileriyle haftanızı başlatıyorsunuz. Çarşamba akşam saatlerine kadar ana konunuz aile, yuva, eviniz ya da emlakla ilgili konular olabilir. Bilgi alışverişinizi daha fazla ev hayatınızda yapabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla beraber girişeceğiniz, arkadaşlarınızın arkadaşları ile görüşeceğiz işlerde bazı içsel gerginliklere ve streslere açık olmamız gereken bir süreç. Salı günü bu etkiler devrede olacak. Kendinizi, şartları, durumları çok fazla zorlamamaya çalışın.

Diğer taraftan Çarşamba akşam saatleri itibariyle Perşembe ve Cuma gece saatlerine kadar aşkı, keyfi, mutluluğu yakalayacağız bir dönem olacak. O yüzden biriyle tanışmak ya da hayatınızdaki insanla güzel vakit geçirmek istiyorsanız haftanın ikinci yarısını kullanabilirsiniz. Hafta sonu ise diğer insanlar dinlenirken kendi işlerine bakarken sizse yapılması gereken konu ve olaylarla ilgilenebilirsiniz. Diğer taraftan para ile ilgili konularda neler yapmanız gerektiğine dair önemli bilgiler ya da önemli çözümler Cumartesi günü karşınıza çıkabilir. Eğer bir kitap yazıyorsanız, bir araştırma yapmanız gerekiyorsa, öğrenciyseniz derine inmek bu araştırmaları yapmak, bilgiyi daha fazla hayatınıza katmak anlamında Cumartesi günü çok etkili.

Pazar günü Venüs Uranüs kavuşumu hızlı, ani, beklenmedik bazı seçimleri ve kararları karşınıza getirebilir. Bu kararlar aşk hayatınızla aynı zamanda daha az tanıdığınız insanlarla bağlantılı olabilir. Hızlı haberler alacaksınız ve bu hızlı haberlerin hayatınıza yansımasını göreceksiniz.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, yakın çevrenizle beraber yapılacak kısa vadeli planlara ve programlara odaklanacağız bir hafta başlıyor. Bilgi alışverişiniz çok hızlı akacak hafta başında. Çarşamba akşam saatlerine kadar girişimlerinize, bilgiye, öğrenmeye, gezmeye aynı zamanda yakın çevrenizde olup bitenlere odaklanacaksınız.

Salı günü Mars’ın Satürn’le olumsuz açısı kariyerinizde önemli bir parasal mevzu konusunda içsel gerginliklerinize ve strese neden olabilir. Para ile ilgili bir mevzuyu çözmek için gayret sarf edebilirsiniz. Çarşamba akşam saatleri itibariyle Cuma gece saatlerine kadar evinize, ailenize ve yuvanıza daha fazla vaktinizi ayıracağınız bir dönem olacak.

Çarşamba gününden sonra bir misafiri evinizde ağırlamak, arkadaşlarınızı evinize davet etmek ya da aile arasında çözülmesi gereken bir konuyu ele almak anlamında şanslısınız. Hafta sonu eğlenceli konu ve olaylar hayatınızda yer ederken, Cumartesi günü arkadaşlarınız ve özel hayatınız arasındaki kuracağınız denge sizi çok mutlu edebilir. Sevdiğiniz insanın desteğini üzerinizde hissedeceksiniz. Gireceğiniz ortamlarda da konuşmalarınızla, ifadelerinizle insanları etkilemesini ve sevdiğiniz insanın kalbini kazanmasını da gayet net başaracaksınız. Yine gireceğiniz ortamlarda eğer hayatınızda bir insan yoksa yeni bir insanla da tanışma ihtimaliniz yüksek görünüyor.

Pazar günü Venüs Uranüs kavuşumu sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda olacak. Kalbiniz boşsa hızlı, ani, beklenmedik ya da sizin tarzınızın dışında bir ilişkiye atlama olasılığınız var. Hayatınızda bir insan varsa sevdiğiniz insanla beraber arkadaşlarınızın yaptığı bir programa dahil olabilirsiniz ama bu program farklı, değişik ve sıra dışı bir program olabilir, hayatınıza heyecan getirebilir.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, hem alışveriş hem de hesap kitap işleriyle haftanız başlayacak. Çarşamba akşam saatlerine kadar paraya biraz düşkün olabilirsiniz, para harcama isteğiniz yüksek olabilir ya da para ile ilgili beklediğiniz bir konu varsa bu konuyla ilgili alanlara daha fazla kendinizi vereceksiniz ama Çarşamba akşam saatlerine kadar ana konu para olacak. Sonrasında ise iletişimsel becerilerinizi artıracağız birkaç gün sizi bekliyor.

Yakın çevrenizde kim varsa onlarla geçirilecek güzel zamanlar Çarşamba akşam saatleri itibariyle Perşembe ve Cuma günü vaktinizin çoğunu alabilir. Bu hafta oradan oraya gezdiğiniz için hafta sonu daha çok vaktinizi evinize, yuvanıza ayırmak isteyebilirsiniz. Evinizde önemli bir meseleyi halletmek belki temizliğe kalkışmak ya da evinizde misafir ağırlamak önemli olacak.

İçsel gerginlikleriniz ilişkilerden yana olacak. Sevdiğiniz insanın yakın çevresi belki kardeşleri ile bir arada bulunduğunuz ortamlarda bazı gerginliklere açık olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla gideceğiniz yerlerde bazı sıkıntılar ufak tefek engel ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz olabilir. Bunlar aslında öyle çok da görünür problemler olmayacak. Sizin üzerinize yaratılan, üzerinizde oluşturulan stresleri gösteriyor olacak size o yüzden çok da takılmayın.

Cumartesi günü göz önünde olacağınız ortamlarda etrafınızdaki insanları etkilemesini başaracaksınız. Cumartesi günü çalışıyorsanız iş ortamlarınızda uzun zamandır ikna etmek istediğiniz bir konuda patronlarınızı, üstlerinizi ikna edebilirsiniz ve işinizde ne yapmanız gerektiğini çok net bir şekilde görebilirsiniz. Pazar günü yine göz önünde olacağınız ortamlarda hızlı, ani, beklenmedik olaylar devrede olabilir. Eğer evliyseniz partnerinizin ailesi ya da sizin annenizin hayatında yine çok ani, hızlı, sürpriz gelişmeler karşınıza gelebilir.

 


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz ama sabah erken kalkan bir insansanız 09.30’a kadar hiçbir şey yapmak istemeyebilirsiniz. Sonra hayat sizi hızlandırıyor. Çarşamba akşamına kadar kimseyi takmadan kendi istek ve beklentileriniz devrede olabilir. Yerinizde duramayabilir öte yandan sağlığınızla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Çarşamba akşam saatlerinden Cuma gece saatlerine kadar daha çok alışveriş yapacağınız, kendinizi dışarıya vuracağınız, güzel objelerden hoşlanacağınız ve para harcayacağınız bir dönemi temsil ediyor. Ama bu dönem böyle ince eleyip sık dokuyup gerçekten istekleriniz doğrultusunda hem kaliteli hem güzel alışverişler yapabilirsiniz ya da parasal konularda bir beklentiniz varsa, bir alacağınız varsa ya da size bir konuda bir ödeme yapılması gerekiyorsa bu konuların peşine düşmek Cuma akşam saatlerine kadar geçerli olacak.

Hafta sonu yakın çevrenizle beraber yapacağız kısa vadeli planlar hayatınızı keyiflendirebilir. Yapacağınız bu planlarda aksiliklerle karşılaşırsanız daha rahat etkilerle bu problemleri ele alabilirsiniz. Hem seyahatler hem eğitimle ilgili konularda Merkür gerilemişti birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşmıştınız. Hafta sonu bu sıkıntı ve problemlerin iyice geride kaldığını göreceksiniz. Sevdiğiniz insanla yapacağınız gelecek planları yüzünüzü güldürebilir. Aynı zamanda uzun zamandır çocuğunuzu, sevdiğinizi bazı konularda ikna etmeyi düşünüyorsanız ya da kendi bildiğinizi okumak istiyorsanız Cumartesi günü bu etkiden faydalanabilirsiniz.

Pazar günü ise hızlı, ani, beklenmedik olaylar var. Seyahatlerde, daha az tanıdığınız, dış ortamlarda aniden verilecek bir kararla bir yerlere gitme ya da şimdiye kadar yapmadığınız tarzda bir gün geçirme gibi etkiler devrede olabilir. Araba kullanıyorsanız dikkatli olmakta fayda var.

 


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, bu hafta bazı işleriniz üst üste birikmiş olabilir ve bütün bunları nasıl organize edeceğinizi bilemiyor olabilirsiniz. Ama kendinizi biraz kalabalıktan ya da arkadaşlarınızdan soyutlarsanız Çarşamba akşam saatlerine kadar iyi bir organizasyonla istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Çarşamba akşam saatlerinden Cuma gece saatlerine kadar Ay sizin burcunuzda dolaşıyor. Eğer bu organizasyonu bu hafta başında yapmazsanız Çarşamba akşam saatlerinden sonra daha hareketli bir dönem olacağı için hiç yapamazsınız. O yüzden Çarşamba akşam saatlerine kadar işlerinizi organize edin sonrasındaysa bolca gezecek, kendi kafanıza göre davranacak, planlarınızı etrafınızdaki insanlara göre şekillendirecek ve çok çabuk değiştireceksiniz. İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili konularda Perşembe günü dikkatli olun.

Çocuğunuz varsa onunla ilgili konular ve aşk hayatınızla ilgili konularda da içsel gerginliklerinize Salı günü dikkat edin. Cumartesi günü para ile ilgili konularda yaşadığınız sıkıntı ve problemlerin geride kaldığını göreceksiniz. Ev, aile ve yuva hayatınız için yapılması gereken harcamalar konusunda ev hayatınızdaki önemli insanlardan istediğiniz destekleri bulabilirsiniz.

Cumartesi çalışmak ve kendinize odaklanmak için de uygun bir gün olacak. Pazar günü Venüs Uranüs kavuşumu ortak para alanlarınızda gerçekleşiyor. Hızlı ödemeler, hızlı bir borcun altına girme, evliyseniz partnerinizin parasal konularda vereceği hızlı, ani, beklenmedik olaylar devreye girebilir. Hem aşk hayatınız hem çocuklar hem de geleceğe yönelik işlerinizde hızlı harcamalarda bulabilirsiniz. Bu döneme dikkat edin, gelecek planlarınızı oluşturduğunuz bir dönem olduğu için parasal konularda rahat harcamalardan mümkün olduğunca uzak durun.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, arkadaşlarınızdan alacağınız haberler, sosyal çevrenizle beraber verilecek kararlar ve haftanızı buna göre şekillendirmek ön planda olacak. Geleceğinizi ilgilendirecek önemli haberler devrede ve bu hafta siz de önemli kararları hayatınıza geçirmek istiyor olabilirsiniz. Bunun için Çarşamba akşam saatlerine kadar vaktiniz olacak. Çarşamba akşam saatlerinden Cuma gece saatlerine kadar biraz daha kendi içinize döndüğünüz, yalnız kalmaktan hoşlandığınız ve işinize gücünüze daha fazla odaklanabilirsiniz.

Salı gününe dikkat. Ev ortamlarınızda yaşanacak ufak bir sağlık krizi ya da sağlıkla ilgili bir sıkıntı içsel gerginliklerinizi yukarıya çekebilir. Cumartesi günü Merkür’ün Plüton’la olumlu açısı yakın çevrenizdeki insanlarla katılacağınız birtakım etkinliklerde organizasyonlarda ya da planlarda güzel sonuçları karşınıza getirebilir. Aynı zamanda yine yakın çevrenizden bir insanın sizi ikili ilişkiler konusunda ikna ettiğini görebilirsiniz. Hayatınızda bir insan yoksa yakınınızdaki güçlü insanlardan bu noktada destek almayı da ihmal etmeyin çünkü bu insanlar sizi birileriyle tanıştırmak isteyebilir.

Pazar günü Venüs Uranüs kavuşumları ikili ilişkiler ve özel hayatınızda hızlı, ani, beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Bu taşınma ile ilgili konular olabilir ya da sevdiğiniz insanın hayatında vereceği çok ani, farklı kararları içerebilir. Bu dönem farklı, değişik, sıra dışı, sizi heyecanlandıran ne varsa onun peşinden koşmamız gereken de bir dönem olacak. Şimdiye kadar yaşadıklarınızdan çok daha farklı ve geleneksel olmayan bir ilişki içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Var olan ilişkiniz varsa da sevdiğiniz insanla yine farklı ve sıra dışı birkaç gün geçirebilirsiniz.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, bu hafta kariyerinize, mesleğinize, yapılması gerekenlere kendinizi fazlasıyla kaptıracaksınız. Hiçbir iş yapmıyorsanız da kalabalık ortamlarda olmak isteyeceksiniz, evinizde yuvanızda olmak bu aralar sizi biraz boğacak. Çarşamba akşam saatlerine kadar bu etki var ama çalışıyorsanız da çok keyifli hareketli, verimli bir süreç. İş hayatınızda güzel verimlilikler karşınıza gelecek, üretken bir dönem.

Çarşamba akşamından Cuma gece saatlerine kadar sosyal çevrenizle beraber olmak isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızla bolca vakit geçirebilirsiniz. Zaten çok çalıştığınız bir dönem, şimdi biraz arkadaşlarla, çevrenizle rahatlamaya da ihtiyacınız var. Hatta işinizin gelirleriyle ilgili parasal konularla ilgili konular da Çarşamba akşam saatleri itibariyle aktif olmaya başlıyor, Cuma gece saatlerine kadar da sürecek.

Bu hafta aşk hayatınızda içsel gerginlikleriniz yüksek olabilir, sevdiğiniz insanla bazı konularda anlaşamama etkisi devrede olacak ya da ona gereken vakti harcayamayabilirsiniz. Bunlar da üzerinizde baskı ve stres oluşturabilir. Cumartesi günü iş hayatınızda önemli bir projede bir insanı etkilemesini başarabilirsiniz. Bazı noktalarda ikna olmadıklarını noktalarda karşı tarafı çok rahat bir şekilde ikna edebilirsiniz. Siz işinizde derine gitmek, işinizde daha güzel sonuçlar elde etmek istediğiniz müddetçe hafta sonu bu anlamda sizi destekleyecek.

Diğer taraftan pazar günü ani, hızlı, beklenmedik olaylara da açık olmamız gerekiyor. Hızlı gelişmeler iş hayatından devrede olacak. Gelen bir telefonla işte bir konu gündeme gelebilir ya da bir iş teklifi alabilirsiniz, yeni bir işin, bir projenin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bu etkiler önünüzdeki haftaya da yansıyabilir. Yine ne olursa olsun burası sağlık eviniz olduğu için hızlı, ani, beklenmedik gelişmeler sağlık alanından da sizi vurabilir o yüzden bu etkilere dikkat edin.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, Çarşamba akşam saatlerine kadar dış ortamlar ve diğer insanlarla yapılacak işlerle haftanız başlıyor. Bu hafta göz önünde olacağınız ortamlar önem kazanıyor. Hafta sonuna kadar yalnız kalmayacaksınız, hızlı, bereketli bir dönem olacak. İş hayatınız, yapılması gerekenler, sağlamanız gereken önemli dengeler devreye girerken hafta sonu daha çok arkadaş ortamlarınızda bulunduğunuz yerlerde hayatın keyfini, tadını çıkarmak isteyeceksiniz. Bu dönem arkadaşlarınızla eskisi gibi yakın olmadığınızı fark ediyorsunuz. Belki siz belki de arkadaşlarınız değişmiş olabilir. Bunları gördüğünüz ve krizleri de arkadaş ortamlarınızdan yaşayacağınız bir yıl olacak. Hafta sonu arkadaşlarınızın yanına gitseniz bile orada eskisi gibi kendinizi güvende hissetmiyor olabilirsiniz.

Salı günü ev hayatınızda parasal konularda birtakım gerginlikler, içsel stresler karşınıza gelebilir. Cumartesi günü ise özel hayatınızda sevdiğiniz insanı ikna etmesini çok rahat bir şekilde başaracaksınız. Hatta aranız bozulduysa, eskisi gibi değilseniz, hafta sonu itibariyle onun gönlünü almanın tam zamanı.

Pazar günü hızlı, ani, beklenmedik verilecek kararlarla güzel bir gün sizi bekliyor olabilir ya da sevdiğiniz insanın aslında çok hızlı, ani kararla davranışlar sergilediğini görebilirsiniz. Hızlı harcamalar gündeme gelebilir. Bu dönem riskli yatırımlardan mümkün olduğunca uzak durun. Yine ani, hızlı, beklenmedik bir çocuk ya da bebek haberi gündeme düşebilir.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar haftanız ödemelerle, parasal işlerle başlıyor. Para ile işiniz yoksa bu hafta başı biraz kendi halinizde biraz da ketum olacağınız anlamına geliyor. Ama genel itibariyle ayın bu pozisyonu ortak parasal konular, muhasebe işleri, vergiler, krediler, banka işlemleri olacak. Çarşamba akşam saatlerine kadar bu etkiler altındasınız.

Çarşamba akşamından Cuma gece saatlerine kadar dış ortamlarda olmak isteyeceksiniz. Evinizde olsanız bile akşam saatleri yürüyüşlere çıkmak, insanlarla bir arada olmak önemli olacak. Hafta sonu daha da hareketli bir zaman dilimi, topluma karışmak ve kalabalık ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz.

Salı gününe dikkat, yakın çevrenizden alacağınız bazı haberler sizi aşağıya çekebilir. Bazı engellerle karşılaşma ihtimaliniz var ya da içsel gerginlikleriniz bu dönem yüksek olabilir. Araba kullanırken, bir yerden bir yere giderken özellikle kendinizin neden olabileceği birtakım sakarlıklara, kazalara karşı dikkatli olun.

Cumartesi günü Merkür’ün Plüton ile güzel bir açısı var. Ev ortamlarınızda yapılacak boya, badana, tadilat gibi işlemlerle ilgili ikna edemediğiniz kim varsa bu kişileri ikna edebilirsiniz ya da evinizle ilgili bir konuda karar verecekseniz Cumartesi bu kararları devreye sokmak çok daha yerinde olabilir. Pazar günüyse ev hayatınızda hızlı, ani, beklenmedik olaylar devreye giriyor. Beklenmedik bir misafir ağırlayabilirsiniz ya da her zaman geçirdiğinizden daha farklı bir hareketlenme ya da daha farklı bir gün sizi bekliyor olabilir. Evinizde ustalar varsa, bir işlem varsa burada hızlı, beklenmedik olaylara açık olabilirsiniz. Elektrikten kaynaklı bir problemle de karşılaşabilirsiniz. Ama bilin ki mevzu evinizden, ailenizden, yuvanızdan ya da baba ile ilgili konulardan gelecek.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, bu hafta ikili ilişkiler ve özel hayatınız gündemde. Aşk diyenler, karşı taraftan sevgi ve ilgi görmek isteyenler, sevdiği insanla bütünleşmek isteyen tüm Balıklar, bu hafta ilişkiler Çarşamba 18.32’ye kadar hayatınızda görülür olacak.

Çarşamba akşamından Cuma gece saatlerine kadar hem yapacaklarınıza odaklandığınız hem de para ile ilgili alanların aktif olduğu zamanları temsil edecek. Ama haftaya ilişkiler bazında en keyifli başlayacak olan burç sizsiniz. Karşı tarafı çok fazla eleştirmemeye özen gösterin çünkü ay Başak’tayken eleştirinin dozunu kaçırma riski de var. Çarşamba akşam saatlerine kadar sevdiğiniz insanla daha uyumlu olmaya özen gösterin.

İçsel gerginlikleriniz Salı günü yüksek olacak, siz bu içsel gerginliklerini parasal alanda yaşayacaksınız. Para ile ilgili ani verdiğiniz bir karar aklınıza takılabilir. Yakın çevrenizdeki insanlara parasal yardım yapıyorsanız bu dönem üzerinizde ekstra bir baskı oluşturduğunu düşünebilirsiniz.

Cumartesi günü Merkür’ün Plüton ile olumlu açısı iletişimsel işleriniz ve faaliyetlerinizde her tür konuda ikna yeteneğinizin kuvvetli olduğunu ve öğrenmekten, derine inmekten mutluluk duyduğunuz da gösteriyor. O yüzden eğitimle ilgili bir çalışma yapacaksınız, kendinizi derslerinize vermek istiyorsanız Cumartesi bu anlamda gayet keyifli görünüyor. Bu konularla alakanız yoksa arkadaşlarınızla beraber çok da keyifli programlar yapabilirsiniz.

Pazar günü ise çok daha hızlı, ani, beklenmedik olaylar devrede olacak. Yakın çevrenizi içeren konularda da önemli haberler alabilirsiniz, beklenmedik haberler sizi sürpriz sonuçlarla şok edebilir. Kısa vadeli bazı planlarınızın değiştiğine şahit olabilir, akrabalarınızın hayatında hızlı, bazı olayların devrede olduğunu görebilirsiniz. Pazar günü ise farklı sıradışı bir gün geçirme ihtimaliniz yüksek.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın