Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

5 – 11 Eylül 2016 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta ortaklaşa işlerinizde sorumluluklarınızı gelecek planlarınıza taşımak isteyebilirsiniz, bir yandan da özel hayatınızın gelecek detaylarını ele almak isteyeceksiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Cuma günü  Jüpiter’in terazi burcuna geçmesiyle beraber 1 yıl boyunca evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklaşa yapılacak işlerinizde önemli şanslar ve fırsatlarla karşılaşacaksınız. Evliyseniz eşinizin hayatındaki güzel gelişmeler bu süreçte sizi mutlu kılabilir. Evlenmeyi düşünüyorsanız da hayat bu alanlarda size kapılar aralayabilir. Ortaklaşa atılacak her tür adım bir yıl boyunca sizi destekleyecek. Cumartesi günü tekrar devreye giren satürn- neptün karesiyle, hayal ettikleriniz, düşündükleriniz ve elinize geçenler arasında dağlar kadar fark olduğunu düşünebilirsiniz. Yaptıklarınızı yeterli bulmayacak ve başka insanların hayati sorumluluklarda sizden daha başarılı olduğunu düşüneceksiniz. Bu hayatınızın ve yapacaklarınızın dinamiğini gözden geçirmek anlamında aslında size verilen bir fırsat. Bu transitin sizin üzerinizde oluşturacağı bocalamaları ve bir takım zorlanmaları değişim fırsatı olarak görmeniz çok önemli.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta özellikle bir eğitim, bir seyahat konusu gündeminizde olacak ve siz bu seyahate ayırdığınız bütçeyle, yaptığınız hesaplamalarla bu  planın içinde olacaksınız sevgili Boğalar. Cuma günü itibarıyla Jüpiter Terazi burcuna geçecek ve sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı bir yıl boyunca tetikleyecek. 2017’nin Eylül ayına kadarki döneme kadar, işinizle ilgili konularda çok önemli gelişmeler söz konusu. İş konusunda çeşitli fırsatlarla, şanslarla karşılaşacaksınız. Eğer işinizden memnun değilseniz, bu 1 yıllık süreçte istediğiniz işe geçme imkanı bulacaksınız sevgili Boğalar. Bir yandan da sanatsal işlerinizde hızlı gelişmeler oluşabilir. Bu ev sağlık eviniz olduğundan sağlığınızla ilgili konularda da dengeyi iyi sağlayacaksınız. Cumartesi günü arkadaşlarınız, sosyal çevreniz ve parasal bağlantılarınızla ilgili birtakım belirsizlikler, karmaşalar, hayatın günlük akışıyla ilgili sorunlar ortaya çıkabilir.  Bu dönemde hırslarınızı ve amaçlarınızı iyi sorgulamalısınız çünkü birtakım hayal kırıklıkları, cesaretsizlikler, pesimist ve negatif düşünceler, iş veriminizi ve üretkenliğinizi etkileyecek, buna izin vermemelisiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Bu hafta durumları kendi lehinize toparlamasını bileceksiniz sevgili İkizler ve yükselen ikizler. Ev hayatınız için yapacağınız harcamalar, gündeminizde yer edecek. Cuma günü artık Jüpiter, Terazi burcuna geçiyor ve sizin aşk hayatınızı etkilemeye başlıyor. Yaklaşık bir yıl boyunca Jüpiter’in bu alanınızda dolaşıyor olması, aşk hayatınızda güzel gelişmeleri, şansları ve fırsatları karşınıza getirebilir. Bir yandan da çocuk yapmak isteyen İkizler için çocuk fırsatlarının ön plana çıkacağı veya çocuğunuz varsa onun konu ve olaylarında daha büyük fırsatlar ve şansların ortaya çıkacağı bir dönem içinde olacaksınız. Cumartesi günü itibarıyla yine özel hayatınızda ve ortaklaşa adımlar atacağınız konularda sıkıntılara, problemlere açık olacaksınız. Bir anlamda belirsizlikler, karmaşalar, hayatınızın günlük akışıyla ilgili sorunlar, en çok sizi özel hayatınızda ve ortaklaşa işlerinizde etkileyecek. Bu konularda cesaretsizlikler, pesimist düşünceler ön planda olabilir. Hayalleriniz ve karşınıza gelenler arasında dağlar kadar fark olabilir. Bu düşüncelerin iş verimliliğinizi etkilemesini istemiyorsanız her şeye bu kadar olumsuz bakmamaya özen gösterin lütfen. Haftasonu sinirli ve gergin yapınızı iyi kontrol etmeniz gerekecek. Özellikle sevdiğiniz insanla, partnerinizle konuşurken, düşüncelerinizi ifade ederken doğru kelimeleri kullanmanız ve seçmeniz çok önemli olabilir.



YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta  aile hayatınız için üstleneceğiniz sorumluluklar konusunda size göz kırpıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Aynı şekilde özel hayatınızda da sevdiğiniz insandan veya partnerinizden istediğiniz, beklediğiniz desteği, gücü görmeniz söz konusu. Cuma günü  itibarıyla Jüpiter Terazi burcuna geçecek ve bir yıl boyunca artık sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda dolaşacak. Aile ilişkileriniz her zamankinden daha uyumlu, daha keyifli, daha dengeli olabilir. Bir yandan da onlarla olan bağlantılarınızı, beraberliğinizi daha güzel noktalara taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda burası emlak evi olduğu için emlak ile ilgili girişimleriniz, bir ev sahibi olma hayalleriniz, özellikle bu tarihten bir sonraki yılın Eylül ayına kadar hayatınızda etkili olacak. Bu yüzden karşınıza çıkacak olan bu fırsatları iyi değerlendirmeye özen gösterin. Cumartesi, sizi zorlayacak olan günlerden bir tanesi. İş sorumluluklarınız ve özellikle yabancılarla yaptığınız işlerde birtakım engeller, sorunlar, sıkıntılar, problemler, günlük hayatın akışında ve ritminde birtakım aksilikler söz konusu olabilir. Bu da yaptığız işte, her zaman kendinize güvendiğiniz alanlarda zaman zaman güvensizlikler yaşamanıza ve cesaretli bir şekilde o istek ve şevkle kendinizi ortaya koyamamanıza neden olabilir. Bu tarih civarında bu etkilere karşı dikkatli olmalısınız.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta, iletişiminizi kuvvetli tutacaksınız. Sanatsal, yaratıcılığa dayalı işlerinizde doğru iletişim ve doğru ilişkilerle istediğiniz adımları atabileceksiniz. Bir yandan da iş hayatınızda etkili insanların desteğini ve gücünü üzerinizde hissetmeniz mümkün olacak sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar.  Cuma günü Jüpiter burç değiştirip Terazi burcuna geçecek ve Terazi burcunda bu tarih itibarıyla bir yıl boyunca iletişimsel konularınız önem kazanacak. Bir yıl boyunca yakın çevrenizden fayda göreceksiniz, iletişimsel konularda becerilerinizi arttıracaksınız, kendinizi eğitimsel konularda daha fazla geliştirmek isteyeceksiniz. Bir yandan satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, ulaşım, eğitim konularından biriyle uğraşıyorsanız bu alanlarda çok güzel gelişmeler, kendinizi yetiştireceğiniz konu ve olayların ön plana çıkması gibi etkiler söz konusu olacak. Cumartesi günü parasal konularda birtakım aksiliklerin ve sorunların ortaya çıkması söz konusu. Çocuğunuz ve aşk hayatınızdaki önemli sorumluluklar, maddi konularda sizi zorlayabilir ya da maddi konularla ilgili günlük hayatın akışında birtakım problemler ortaya çıkabilir. Bu süreçte cesaretsizlik, istediğiniz gibi rahat hareket edememe gibi dürtüler devrede olacak. Sadece bugünlere yakın dönem içinde önemli kararlar almamaya özen gösterin ve hem çocuğunuzun hem kendinizin fiziki sağlığına çok ama çok dikkat edin.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta aile hayatınıza yapacağınız parasal destekler sizi mutlu edebilir. Bir yandan da güçlü etkilerle yaratıcılığınızı, keyfinizi; eğlenceli konu ve olaylarla ortaya koymasını başaracaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Cuma günü Jüpiter burç değiştirerek sizin burcunuzdan ayrılıyor sevgili Başaklar. Fakat merak etmeyin, bir yıldır gördüğünüz şansı, desteği fırsatları bu sefer para alanlarında görmeye başlıyorsunuz. Jüpiter bir yıl boyunca -önümüzdeki senenin Eylül sonuna kadar- parasal konularda çeşitli fırsatları karşınıza getirecek. Bu sene başlattığınız ve giriştiğiniz bütün girişimlerinizin parasal karşılığını ve tam anlamıyla hak ettiğinizi alıyor olacaksınız. Cumartesi günü özel hayatınızda bazı işlerin aksaması, birtakım cesaretsizliklerin, korkuların karşınıza gelmesi yaşanabilir.  Ailevi sorumluluklarınız ilişkinize olumsuz yansıyabilir. Aynı zamanda hayatınızdaki insanla olan gerçek bağlantınızı görmek sizi biraz cesaretsiz kılabilir. Çok önemli kararlardan bu süreçte kaçınmaya özen gösterin. Zira olaylar sizi, bu kararları almanız açısından bayağı bir sıkıştıracak sevgili Başaklar.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta istediğiniz gücü kendinizde bulacaksınız sevgili Terazi ve Yükselen Teraziler. Aynı zamanda aile hayatınızdan alacağınız destekler de bütün bu zorlukları aşmanıza neden olacak. Cuma günü Jüpiter burç değiştirerek Terazi burcuna geçiyor ve sizin döneminizi başlatıyor sevgili Teraziler. Bu süreçten sonra şans ve fırsatların size aktığını göreceksiniz. Özellikle ikili ilişkilerde, ortaklaşa atılacak adımlarda, hak-hukuk-adalet gerektiren konularda, sanatsal performanslara dayalı işlerde; şansı, güzelliği, mutluluğu ve iyimserliği bir yıl boyunca yaşayacaksınız. Elbette ki şans ve fırsatlar bu tarihten sonra hemen karşınıza çıkmayabilir ama bir yıl boyunca bütün girişimlerinizi başlatacağınız, olumlu olayların etrafınızda cereyan edeceği keyifli bir dönemin başladığını da bilmelisiniz. Sadece ve sadece yapmanız gereken, bu ay biraz daha temkinle hareket etmek. Cumartesi günü iş hayatınızın günlük akışında birtakım sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir. Her zaman yaptığınız işlerden memnuniyet duymayabilirsiniz, kendinizi bu konularda çok sıkabilirsiniz, çevrenizin sizi kısıtladığını düşünebilirsiniz. Olaylara negatif bakmanız sağlık sorunlarınızı da tetikleyebilir. Nefes alamamak, kendinizi kapalı yerde hissetmek, istediğiniz gibi özgürce hareket edememek gibi durumlara karşı dikkatli olun ve bu süreçte fiziksel sağlığınızı zorlamamaya özen gösterin.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta geri planda durduğunuz işlerinizde güzel, kalıcı adımlar atılabilir. Bazı parasal sıkıntılar yaşasanız bile iletişimsel konularda güçlü insanların desteğini de arkanıza alacaksınız. Cuma günü Jüpiter burç değiştirerek Terazi burcuna kayacak ve sizin kadersel alanınızda ilerleyecek. Bir yıl boyunca Jüpiter sizi her tür zorluktan, her tür kötülükten, her tür olumsuz olaydan koruyacak sevgili Akrepler. Bir anlamda maneviyatınız artacak, hayatı daha sorgulayacak; özellikle okült konulara, maneviyat gerektiren konulara daha fazla kendinizi vereceksiniz. Hapishane, hastane, yardım kuruluşları gibi biraz izole olmuş, birazcık daha insanları zorlayan kurum ve kuruluşlardan ya da bu gibi etkilerden yana yine de şansınız yüksek olacak. Bunu bir hazırlık dönemi olarak görmeli, bu süreçte planlarınızı iyi bir şekilde oluşturmalı, kendi kişisel gelişiminize daha fazla önem vermelisiniz. Haftasonu sıkıntılı zamanlardan. Özellikle Cumartesi günü aşk hayatınızda, yaratıcılığa dayalı işlerinizde, hayatın günlük akışında birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bunlar, parasal ağırlıklı birtakım sıkıntılar olabilir. Bir anlamda cesaretsiz, negatif, korku dolu ve güvensiz hissetmeniz de mümkün. Özellikle riskli işlerden uzak durmakta fayda var. Bu konular gözünüzü korkutabilir.


YayYay Burcu:

Bu hafta sosyal çevre bağlantılarınızda arkadaşlarınızın, çevrenizin ya da yeni tanışacağınız insanların işinizle ilgili konularda size destek verdiğini göreceksiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Yine bu süreçte parasal konularda güçlü ve etkili insanlarla bir araya gelebilirsiniz ya da işinizde güçlü ve etkili insanlardan destek görebilirsiniz. Cuma günü  Jüpiter, Terazi burcuna geçecek ve bir yıl boyunca artık sosyal çevre alanlarınızda size şanslar ve fırsatlar sunacak. Bu tarihten sonra sosyal çevre konularınız hızlanıyor. Belki değiştireceğiniz iş, bir ev ya da çevre yüzünden farklı insanlarla bir araya geleceksiniz. Yeni iş fırsatları, yeni insanlarla bağlantı kurmanıza da sebep olacak.Gruplarla olan bağlantılarınızda daha güzel etkiler altındasınız. Cumartesi günü aile ve hayati sorumluluklarınızda birtakım engellerle, sıkıntı ve sorunlarla, hayatın günlük akışında bozulmalarla karşılaşmanız söz konusu. Bu süreçte aile hayatınızda yaşadığınız hayal kırıklıkları, onlardan gördüğünüz birtakım etkiler sizin üzerinizde cesaretsizlik yaratabilir. Girişimlerinize önem vermeniz gereken bu dönemde ailenizden ya da sevdiklerinizden, yakın çevrenizden gereken desteği alamayabilirsiniz. Yine bu süreçte evle ilgili konular size kayıp getirebilir. Bu yüzden bu tarih civarı, lütfen hayatınızda önemli kararlar almamaya özen gösterin.



Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta beklenmedik yerlerden alacağınız destekle kariyer ve iş hayatınızda kalıcı adımlarla ilerleyeceksiniz ya da bu süreçte tanışacağınız insanlar size beklenmedik yardımlar sunabilirler sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Cuma günü Jüpiter burç değiştirerek Terazi burcuna kayacak ve bir yıl boyunca kariyer alanlarınızda güzel şansları ve fırsatları karşınıza getirecek. Göz önünde olmaktan, sosyal ortamlarda bulunmaktan çok büyük mutluluk duyacaksınız. Toplumsal konu ve olaylarla ilgilenmek öne çıkacak, yine patronlarınızla, üstlerinizle olan bağlantılarınız güçlenecek. Önemli iş anlaşmaları içine girebilir, bu konularda çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Cumartesi ve haftasonu zorlanabilirsiniz.Yakın çevrenizle ilgili konularda, kendinizi cesaretsiz, biraz mutsuz, gelişen olaylarla beraber biraz güvensiz hissedeceksiniz.. Olayların kontrolünün sizin elinizde olmaması güvensizliklerinizi artırabilir, hayatın günlük akışında birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz.


KovaKova Burcu

Bu hafta  işbirliği içinde olduğunuz grupsal bağlantılarınız devrede. Bu ilişkiler sayesinde iş hayatınızda güzel gelişmeler karşınıza çıkabilir. Yabancılarla yapılacak seyahat, yabancılarla yapılacak işler, eğitim, hukuk konularında geleceğe yönelik adımlarınızı hızlandıracaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar.  Cuma günü  Jüpiter, seyahat, eğitim, hukuk, yabancılarla yapılacak işler alanınızda etkili oluyor. Yaklaşık bir yıl boyunca eğitimle ilgili konularda önemli şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda medyada çalışıyorsanız medyayla ilgili güzel teklifler karşınıza gelebilir. Seyahatleriniz keyif verici olacak. Yeni yerler görmekten, yeni ortamlara girmekten mutluluk duyacaksınız. Bu haftasonu, günlük hayatınızın akışında ve sosyal çevrenizde geleceğinizi ilgilendiren konuların sorumluluklarında birtakım sıkıntı ve sorunlar yaşamanız mümkün. Özellikle parasal konularda kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Geleceğinizle ilgili önemli adımlarınızda bu yetersizlik duygusu sizi cesaretsiz kılabilir. Yine parayla ilgili girişimlerinizde birtakım güvensizlikler oluşabilir. Bu güvensizliklerin sizi çok fazla etkilemesine izin vermemelisiniz. Bunun geçici bir dönem olduğunu bilerek hareket etmeye özen gösterin, parasal konularda dikkatli adımlar atın.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta  parasal konularda maddi olanaklarınızı iş konularına rahatlıkla aktaracak ve başka insanlardan destek göreceksiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Yine işinizde tahsil edemediğiniz bir alacak varsa ya da bir para işiniz varsa bu işinizi de kolaylıkla halledebilirsiniz.  Cuma günü Jüpiter, Terazi burcuna geçecek ve bir yıl boyunca ortaklaşa parasal konularda çok önemli şanslar ve fırsatlar elde etmeye başlayacaksınız. Bir yandan ortak para havuzunuzdaki gelişmeler sizi mutlu edebilir. Yine bu süreçte alacaklarınızı çok keyifli bir şekilde tahsil edebilirsiniz. Hayatınızdaki insanın parasal durumundaki güzel gelişmeler, sizin hayatınıza da olumlu yansıyacak. Bu haftasonu Cumartesi günü, işiniz ve kariyerinizle ilgili sorumluluklarınızda birtakım sıkıntı ve problemlerin oluşması muhtemel. Kendinizi yaptığınız işte yetersiz görebilirsiniz ya da düşündüklerinizle elde ettikleriniz bir olmayabilir. Bu da, günlük iş akışınızda birtakım sıkıntı ve problemleri karşınıza getirecek. Haziran ayında da böyle bir etki altındaydınız sevgili Balıklar. O süreçte yaptığınız gibi; birçok konuyu ciddiye almamak, bu sürecin de geçeceğini bilerek hareket etmeli ve yine önemli kararlardan uzak durmalısınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın