Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

11 – 17 Kasım Haftalık Burç Yorumları – Hande Kazanova

11 - 17 Kasım Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

11 – 17 Kasım Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza parasal konularda oluşacak bir Dolunay etkisiyle başlayacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Maddi konularda Pazartesi bazı konuları gözden geçirebilir, sorunlarınıza daha derin ve etkili çözümler bulabilirsiniz.

Salı günü oluşan Dolunay, yoğun uğraşılarınız sayesinde elinize para geçmesine neden olabilir. Kazançlarınız, yatırımlarınız, ticari adımlarınızla ilgili alanların karşılığını alacağınız bu dolunayda parasal iniş çıkışlara da hazır olmalısınız.

Bu hafta Çarşamba ve Perşembe günleri yoğun ve güçlü adımlarınızın karşılığını alacaksınız. Sorumluluklarınızla ilerleyecek, bazı işlerinizi yerine getireceksiniz. Önemli iş bağlantılarınız varsa Salı ve Çarşamba günlerinden faydalanın.

Perşembe günü, daha az tanıdığınız insanlarla olan bağlantılarınızda ve ilişkilerinizde gerçekçi olun, hayal kırıklıkları veya insanları gözünüzde büyütme gibi etkiler sizi zorlayabilir.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza sizin burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay etkisiyle giriş yapacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu hafta başı özel hayatınızda sevdiğiniz insanla bazı konuları gözden geçirebilir, daha önceden oluşmuş sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Yine aynı etki ortaklı işlerinizde de devrede olabilir.

Salı günü oluşan Dolunayla birlikte hem kendiniz, hem de özel hayatınız için kararlarınız devrede olabilir. İlişkinizde olup bitenlere göre tam da bu dolunay karar verebilir, kendinizi hassas oluşumlar içinde bulabilirsiniz. Yenilenmeniz gereken alanlar görünür hale gelebilir.

Yine bu hafta Çarşamba ve Perşembe günleri ilişkilerinizde güzel sonuçlarla karşılaşacaksınız, sorunlarınızı aşmanın bir yolunu bulacaksınız. Diğer insanlarla beraber giriştiğiniz işlerinizde kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Perşembe günü, ortak parasal konularda  fazla açılmayın, arkadaş ortamlarınızda bir proje veya paraya dayalı işleriniz varsa bu alanlarda bazı ilişki sorunlarına karşı dikkatli olun.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza geri planda durduğunuz işlerle, beklenmedik, kadersel olaylara açık bir şekilde başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta başında günlük işlerinizde, iş ve hizmet alanlarınızda önemli fikirlerinizle hareket edebilir, bu alanlarda bazı sıkıntılarınız varsa bu sıkıntılarınızı çözüme ulaştırmak için yola çıkabilirsiniz. Yine sağlığınızı gözden geçirmek için uygun birgün olabilir.

Salı günü oluşan Dolunayda kadersel etkiler altında olacaksınız. Beklenmedik olaylara açık olabilir, bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz. Bu Dolunayda sağlığınıza ekstra özen gösterin. Yine bu Salı günü özel ilişkilerinizde sosyal çevreniz size yeni kapılar açacak, yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günleri iş hayatınızda parasal yönden güzel sonuçlar elde edebilir, sorunlarınıza kalıcı çözümler üretebilirsiniz. Daha önceden planladığınız işlerinizde güzel açılımlar elde edilebilir. Günlük işlerinizde sorumlulukla hareket edeceksiniz.

Perşembe günü, özel ilişkilerinizde kolay etkilenmeler altında olacak, bazı hayal kırıklarıyla ve sorunlarla yüzleşeceksiniz,  olaylara geniş açıdan bakmayı denemelisiniz.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza sosyal yaşantınız, arkadaşlık ilişkilerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu hafta Pazartesi günü aşk hayatınızda konuşulması gerekenleri ele alabilir, sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Yine çocuğunuz varsa çocuğunuz veya çocuklarınızla ilgili alanlarda da kafanız çözüme yönelik çalışabilir.

Salı günü oluşan Dolunayla birlikte  sosyal çevrenizdeki olaylarla uğraşacaksınız. Kalabalık yerler, topluluklar, dernekler, geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerinizde hızlı gelişmeler ve sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Özel hayatınız ve sosyal çevre ilişkileriniz arasındaki dengeyi iyi koruyun. Çevrenizi değiştirmek istiyorsanız bu dolunay sizi hareketlendirebilir.

Çarşamba ve Perşembe günleri özel ilişkilerinizde güzel destekleriniz olacak. Sevdiğiniz insanla beraber ilişkiniz için yapmanız gerekenleri ele alabilir, sorumluluklarınızı keyifle yerine getirebilirsiniz.

Perşembe günü, programınızdaki belirsizlikler günlük hayatınızın akışında sorunlara neden olabilir, seyahat halindeyseniz bu etkilere dikkat edin. Yine uzak çevrenizden alacağınız bazı haberler kendinizi sorgulamanıza neden olabilir.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza kariyer ve iş alanlarınıza, anne tarafınızın konularına odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu Pazartesi ev ve aile alanlarınızda daha önceden düşündüğünüz, tamamlanması gereken planlarınızı hareketlendirebilirsiniz. Daha önceden konuşulmuş bir ev meselesi devrede olabilir. Aile büyüklerinizle eski bir meseleyi çözmek önemli olabilir.

Salı günü oluşan dolunay iş ve kariyer alanlarınızı tetikliyor. Algınızı ailenize ve yuvanıza çevirdiğiniz bu dönemde karşınıza gelen bir iş fırsatı uğraşmanız gereken konuları karşınıza getirebilir. Birkaç gün boyunca bu alanlarda hassaslıklara dikkat edin. İş alanlarınız daha görünür hale gelebilir.

Bu hafta Çarşamba ve Perşembe günleri partiler, eğlenceli ortamlar sizi mutlu edebilir. Aile hayatınızda sevdikleriniz için yapacağınız fedakarlıklar artarken, günlük işlerinizin düzenini mutlulukla ve istikrarlı bir şekilde sağlayacaksınız.

Perşembe günü, eğlence, keyif ve aşk hayatınız için yapacağınız harcamalar sizi zorlayabilir. Alışveriş yapacaksanız beklentinizin altında sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Parasal konuşmaların sizi yanıltmasına izin vermeyin.

 


BasakBaşak Burcu:

Haftanız uzak çevrenizden alacağınız haberlerle başlayabilir sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu hafta başı iletişime dayalı işlerinizde zihninizi iyi kullanabilir, önemli meseleyi açıklığa kavuşturabilirsiniz. Günlük planlarınızda ve işlerinizde kendi içinizden gelen sesi es geçmeyin. Yakın çevrenizle beraber konuşmalarınız hızlanıyor, sıkıntılarınızı gidermek ve konuşmak için bu pazartesiyi kullanabilirsiniz.

Salı günü oluşan Dolunay, seyahat, eğitim, yabancı insanlarla yapılacak olan işler, uzak akrabalar, ticaret, medya ve hukuk konularına algınızı çevirecek. Bu alanlarda büyük konu ve olaylarla uğraşabilirsiniz. Bir seyahat devreye girebilir. Okuyorsanız bu dolunayda eğitim alanlarınızda hassaslıklar oluşabilir.

Çarşamba ve Perşembe günleri özel yaşantınızı iyi organize edeceksiniz. Planlarınızı hayata geçirebilir, sevdiğiniz kişiler için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Sanatsal işlerinizde kalıcı güzel sonuçlar elde edilebilir.

Perşembe günü, aile ilişkilerinizde ve bağlantılarınızda gerçekçi olun. Kolay aldanmaya açıksınız. Karşı tarafı gözünüzde gereksiz yere yüceltmemeli, oluşacak olaylara karşı net yaklaşımlar sergilemelisiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza ortak parasal konularınızla başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Maddi konularda bu Pazartesi kafanız çözülmesi gerekli alanlarda iyi çalışabilir. Bazı planlarınızı devreye sokabilirsiniz.

Salı günü oluşan Dolunayda partnerinizin ve sizin ortaklaşa para haneniz önem kazanacak. Kazanımlarınızı değerlendirmenin, yatırıma dönüştürmenin yollarını bu Dolunay ile beraber arayabilirsiniz. Bir yandan da ortaya çıkacak bir borç ya da ödeme konusunda önemli çözümler devreye giriyor olabilir. Beklemediğiniz, unuttuğunuz bir para ya da bir vergi konusu, bu Dolunay’da parasal konularda sizi hassas kılacak.

Ev, gayrimenkul işlerinizde ve ev hayatınızın parasal konularında Çarşamba ve Perşembe günlerinde destekleneceksiniz. İş yaptığınız insanlarla  yaratıcılığınızı konuşturabilir, işlerinizden istediğiniz sonuçları sağlayabilirsiniz.

Perşembe gününe ekstra dikkat edin, bazı ilişkilerinizde yanlış yönlendirmeler oluşabilir. Yakın çevre ilişkilerinizde, iletişimsel konularda bazı hayal kırıklıkları ortaya çıkabilir. Günlük işlerinizi iyi organize etmeye bakmalısınız. Sağlığınıza gereken özeni gösterin.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanız özel ilişkileriniz, evliliğiniz ve ortaklı işlerinizle başlıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu Pazartesi gelecek planlarınız ve parasal konularda kafanız iyi çalışacak. Daha önceden yapmaya çalıştığınız ama bir türlü olmayan işleriniz için harekete geçebilirsiniz.

Salı günü oluşan Dolunay, özel hayatınızda anlık duygusal kararları karşınıza getirecek. Bir ilişkiye başlama, söz, nişan, evlilik kararı alma, bitirme, taşınma, ortaklı işe adım atma veya bitirme gibi etkiler devrede olabilir. Bu dolunay algınız ve ilginiz sevdiğinizin hayatında veya ortağınızın hayatında olacak. Parasal işlerinizde hızlı açılımlar oluşabilir.

Çarşamba ve Perşembe günleri planladığınız işlerinizde sorumluluklarınızı rahat yerine getirecek, iletişime dayalı işlerinizde yakın çevrenizdeki insanlardan destek alacaksınız.

Perşembe günü aşk hayatınızda sahip olduklarınıza odaklanabilir, bazı sorunlara ve hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz. Riskli işlerden kaçının.


YayYay Burcu:

Haftanıza günlük hayatınızın düzeni ve sağlığınızla ilgili konularla başlayacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Kariyer ve özel hayat alanlarınızda çözümleyemediğiniz bazı konuların çözümü bu Pazartesi karşınıza gelebilir. Önemli kararlar alacak ve bu kararlarınızı uygulayınca kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

Salı günü oluşan Dolunay iş hayatınızda, sağlığınızla ilgili konularda duygusal kararları karşınıza getirebilir. İniş çıkışları bu alanlarda yaşayabilir, işle ilgili beklediğiniz bir haber varsa bu haberin sonucunu alabilirsiniz.

Bu hafta Çarşamba ve Perşembe günleri sorunlar yerini daha kaliteli, disiplinli ve sıkı çalışmalara bırakıyor. Usul, usul kendinizi işlerinize verecek ve yaptıklarınızla hayal ettiklerinizi gerçek kılabileceksiniz.

Perşembe günü, aile hayatınızda bazı ilişkileriniz üzerinizde sorun veya hayalkırıklığı yaratabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza size mutluluk ve keyif veren işlerinize odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu Pazartesi idealleriniz ve planlarınız için harekete geçebilir, bazı arkadaşlarınızla aranızdaki sorunları halletmek için kolları sıvayabilirsiniz. Gözden geçirilmesi gereken organizasyonlar, planlar olabilir.

Salı günü oluşan Dolunay aşk hayatınıza dikkat çekecek. Kalbiniz boşsa bu dolunay sosyal çevrenizdeki insanların etkisiyle yeni birisiyle tanışabilirsiniz. Hayatınızda biri varsa onunla beraber planlara odaklanabilirsiniz. Çocukla ilgili oluşumlar hızlanabilir. Çocuğunuz varsa onun hayatında da bu dolunayda iniş çıkışlara şahit olacaksınız.

Bu hafta Çarşamba ve Perşembe günleri arkadaş ortamlarınızdan veya yeni tanışacağınız insanlardan önemli tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde çevrenizi kullanacak ve gücünüzü göstereceksiniz.

Perşembe günü, hem özel hayatınızda, hem de kariyerinizde bazı ilişkilerinizi gözünüzde büyütmeyin, değerinden fazlasını karşı tarafa yüklemeyin, hayal kırıklıkları oluşabilir.


KovaKova Burcu

Haftaya ev, aile alanlarınıza daha fazla vakit harcayarak başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta bu alanlarda bir dolunay yaşayacaksınız. Bu Pazartesi kariyerinizde önemli bir görüşme veya konu devrede olabilir. Neler yapacağınızı bilecek, iş alanlarınızda derinleşerek sıkıntılarınızı aşabileceksiniz.

Salı günü oluşan Dolunay aile hayatınıza yönelmenizi sağlayacak. Kariyerdi, çevreydi derken bir aileniz, yuvanız olduğunu hatırlayabilir, ilginizi ailenize çevirebilirsiniz. Sevdiklerinizle vaktinizi harcamanız işinize yarayacak.

Çarşamba ve Perşembe günleri iş alanlarınızda yardımlarınız yüksek. Beklenmedik yerlerden aradığınız desteği görecek, ruhunuzda hissettiğiniz korku ve endişeleri işinize gücünüze kanalize olarak aşacaksınız. Önemli bir işte ön plana geçebilirsiniz.

Perşembe günü, bazı arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz üzerinizde sıkıntı ve hayalkırıklığı yaratabilir. Herkese değeri kadar vermeyi öğrenmeniz gerekebilir.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza yakın çevrenize, iletişimsel konulara odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu haftabaşı geleceğinize yönelik işlerinizde, görüşmelerinizde bazı konuları gözden geçirecek, sorunlarınıza güzel çözümler sağlayacaksınız. Daha önceden konuşulmuş bir iş yeniden devrede olabilir.

Salı günü oluşan Dolunay kısa vadeli planlarınız, iletişimsel işleriniz ve yakın çevrenizdeki olayları mercek altına alabilir. Etrafınızda olup bitenlerle uğraşabilir, düşüncelerinizdeki git gelleri kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Yine akraba, kardeşler, kuzenler ve yakın arkadaşlarınızla aranızda iniş çıkışlar oluşabilir. Parasal konularda fırsatlar karşınıza gelebilir.

Bu hafta Çarşamba ve Perşembe günlerinde  geleceğinizi etkileyen işlerinizde fırsatlar yakalayabilirsiniz.. Karşınıza gelecek olan bir iş seyahatinde önemli iş bağlantıları kurabilirsiniz. Eğitim hayatınızdada size yardım eden eğitimcilerinizden güç alacaksınız.

Perşembe günü, iş ilişkilerinizde, toplum önü bağlantılarınızda bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın