Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

4 – 10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları

4 - 10 Ocak 2021 Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

Ay Başak burcundayken haftamıza başlıyoruz. Gündelik işlerimize ve daha fazla hizmet ettiğimiz alanlara yönelebilir,  daha fazla iş bitirmeye yönelik hareket edebiliriz.

Salı günü öğleden sonra Ay Terazi burcuna geçecek ve ilişkileri hayatımızda önemli kılacak. Denge kurma mekanizmamız devreye giriyor. İlişkilerde karşı taraftan beklentimiz artabilir, aynı zamanda iletişim içinde olduklarımızdan onay almak isteyebiliriz.

Salı günü  Merkür –Plüto kavuşumu var. Düşüncelerimizde obsesif ve takıntılı yönlerimiz ön plana çıkabilir. Derin konuları ve mevzuları ele almaktan mutluluk duyacağız. Fikirlerimizde önemli değişimler ve dönüşümler devrede olabilir. Kontrolümüz dışında gelişen olaylara, fanatikliğe, değişken hava şartlarına dikkat edelim. Mafyatik ilişkiler, suikastler, komplolar öne çıkabilir. Bu anlamda 04-05-06-07-08 ocak tarihleri çok dikkat çekici. Daha önceki yayınlarımda ve yazılarımda buna dikkat çekmiştim özellikle Amerika’hnın haritası tetikleniyor ve bir takım olaylar açığa çıkabilir veya suikast benzeri olaylarla karşılaşabilriiz diye.

Perşembe, Cuma ve Cumartesi  öğle saatlerine kadar  Ay Akrep burcunda dolaşacak. Maddi konularla biraz daha ilgili olacağız.

Perşembe günü Mars Koç burcunda altı aylık yolculuğunu bitiriyor ve Boğa burcuna geçiyor. Bu ticari hayatta ve finansal dünyada bir yön değişikliği anlamına geliyor. Boğa burcu Venüs tarafından yönetilir ve Mars’ta zararlı konumdadır. Parayla ilgili mücadelelerimizin ve uğraşılarımızın artacağı bir döngüye merhaba diyoruz. Her türlü girişimlerimizi ve adımlarımızı kullanırken ikilemde kalmalar, zaman zaman bizi zorlayabilir. Kendimizi güvende hissetmeden harekete geçememek, risk alamamak, hareketsizlik ve inatçılık bizi yorabilir. Güvenli sularda yüzmeyi tercih edebilir, son 6 aydan beri attığımız adımlar konusunda şüpheye düşebiliriz.

Cuma günü Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Bu dönem biraz daha ağır ilişkiler devreye girebilir. İş, ekonomi, finans, iş dünyasına daha fazla önem göstereceğimiz bir dönem başlıyor. Sıcak yaklaşımlar gösteremeyebilir, sevdiklerimize sevdiğimizi söylemeyebilir, utangaç olabiliriz. Kendimizi ortaya koymak ve ifade etmek çokta kolay olmayacak. Aşkımızı söylemek, sevgimizi göstermek kolay olmayacak. Saygı, sevginin ötesine geçebilir. Her şeyi bir görev gibi görebilir ve sorumlulukla hareket etmek isteyebiliriz. Bu dönem kendimizi güvene almadan karşı tarafa açılmak, önemli mevzuları konuşmak istemeyebiliriz.

Yine Cuma günü Merkür  Kova burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca hayatımızda bilim, teknoloji, yenilikler, icatlar, keşiflere yer verebilir, sosyal çevremizle iletişim halinde olabilir ve digital mecralarda vaktimizi harcayabiliriz. Arkadaşlarımızla ve çevremizle iletişimimiz önemli olacak. Farklı, özgün olanın peşinden gitmek isteyeceğiz. Toplumsal konularda çok rahat ahkam kesebiliriz.

Hafta sonu Ay Yay burcuna geçiyor. Gezme, tozma arzumuzun yüksek olacağı zamanlar ama bu dönem pandemiden kaynaklı bunları yapamıyoruz. En azından evimizde yabancı filmler izlemek, farklı kültürlerle buluşmak, sosyal mecraları kullanmak anlamında hafta sonunu değerlendirebiliriz.

Yine hafta sonu gökyüzünde sert etkileşimler devrede olacak. Kavga, gürültü ve mücadeleci koşullara karşı dikkatli olmamızda fayda var. Bu dönem dilimizin kemiğine dikkat etmeli, konuşmalarımızda sivri söylemlerden uzak durmalıyız. Hem siyaseten hem de toplumsal konulara tepki verebileceğimiz bir döneme gidiyoruz. Pazar günü bardağın boş tarafından görmeye meyilli olacağız. Önemli konularda sorumlulukla ilerlemek ve görev adamı gibi davranmak öne çıkabilir.

Herkese şanslı ve sağlıklı haftalar diliyorum!

4 – 10 Ocak Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftaya iletişimi yüksek bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta önemli görevler ve sorumluluklar devreye girecek. Sağılığınız ve işinizle ilgili konu ve olaylar hayatınızda daha fazla yer edecek. Hafta ortası itibarıyla ilişkilerinize gereken özeni göstermelisiniz. Sevdiğiniz insanla plan ve programlar Perşembe gününe kadar vaktinizi alacak. Bu hafta Mars sizin para hanenize geçerek bu alanda mücadelenizi hızlandıracak. Riskli hareket etmek istemeyebilir, maddi konularda yapacaklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Güvende miyim, doğru zamanda hareket ediyor muyum gibi konularla meşgul olurken, fırsatları da kaçırabilirsiniz. Mars  para evinde harcatmayı sevdiği için alışverişe olan ilginizin yüksek olduğu bir dönem olabilir.

Cuma günü Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Kariyer ve iş alanlarınızda ilişkilerinizin önem kazanacağı bir dönem. Patronunuz ve üstlerinizden zam, terfi gibi isteklerinizi belirtmek önemli olacak. Aynı gün Merkür’ünde kova burcuna geçmesiyle birlikte sosyal çevre alanlarınız hareketlenebilir. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, kariyerinizle ilgili fikir alışverişi yapabilirsiniz. Geleceğe yönelik hayata umutla baktığınız bir dönem başlıyor. Yine de arkadaşlarınızla olan konuşmalarınız sizi hafta sonunda aşağıya çekebilir. Dolduruşa gelmeyin. Bu hafta her anlamda kuvvetli destekli olacaksınız.


BogaBoğa Burcu:

Keyifli etkilerle haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Hayatı keyifli yönlerinden algılayacağınız bir hafta, aynı zamanda aşkta her şeyi organize etmekten de kendinizi alıkoyamayacaksınız. Hafta ortası gündelik iş hayatınızın rutini öne çıkabilir. Yapılması gerekenleri ele alacaksınız. Salı ve Çarşamba günleri beraber iş yaptığınız insanlarla  dengeyi korumak önemli olacak.

Perşembe günü Mars Boğa burcuna geçiş yapıyor. Altı aydan beri zorlandığınız konu ve olaylar geride kalmaya başlayacak. Hayatınız daha hızlanıp aktif hale gelecek. Diğer taraftan öncesinde sizi harekete geçiren konu ve olaylarla ilgili tereddütleriniz ve inatçılıklarınız devrede olabilir. Kendinizi sağlama almadan hareket etmek istemeyebilirsiniz. Mars’ın birinci evinizden geçişi kazaları, sakarlıkları, düşmeleri, çarpmaları karşınıza getirebilir, dikkatli olmanızda fayda var.

Cuma günü Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesiyle beraber öğrenmekten mutluluk duyacağınız, diğer insanlarla bir arada olmak isteyeceğiniz bir dönem içine giriyorsunuz. Kendinizi eğitim alanlarınızda ve yaptığınız işlerde göstermek isteyeceksiniz. İşle ilgili konulara görev gibi yaklaşacaksınız ancak bu alanlardaki girişimlerinizi de toparlamanın yolunu bulacaksınız. Aynı gün Merkür’de Kova burcuna geçiş yapıyor. Kariyer alanınızda konuşma ve görüşme konularını hızlandırıyorsunuz. Önemli sorumluluklar devreye girebilir. Çalışmıyorsanız annenizin hayatında ya da aile hayatınızda yapılması gerekenleri ele alacağınız bir süreç başlıyor. Hafta sonu daha çok bu konularla ilgili olacaksınız. Aile büyüklerinizle ve sevdiklerinizle tartışmalara girmemeye özen göstermelisiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Ailevi konular ve bu alanlarda toparlanması gerekenlerle haftanızı başlatıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Hafta başında işlerinizi evinizden yönetmek isteyebilirsiniz. Hafta ortasına doğru daha çok aşk hayatınıza, size keyif veren konu olaylara kendinizi kaptırabilirsiniz. Hafta sonu ihmal ettiğiniz sporu yeniden ele alabilir enerjinizi yerine getirebilirsiniz.

Perşembe günü Mars’ın Boğa burcuna geçmesiyle beraber geri planda duracağınız ve enerjisel olarak zorlanacağınız bir süreç içine giriyorsunuz. Enerjinizi doğru kullanmakta zorlanabilir kendinize fazla yüklenebilirsiniz. Olur olmadık yerlerde içinize attığınız konu ve olaylarda çıkışlar ve patlamalar devreye girebilir. Arkadaşlarınızla bazı giriştiğiniz projeler varsa bu işlerin maddi yönden karşılığını almak ve bu alanlarda doğru adımlar atıp atmadığınızı düşünmek ve kararsızlar yaşamak ön plana geçebilir.

Cuma Günü Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Maddi konularda her şeyi ele almanız gereken bir süreçtesiniz. Borcunuz varsa bir kredi altına girmek istiyorsanız, bu dönem bu konuları daha ciddi bir şekilde düşüneceksiniz ve ele almak isteyeceksiniz. Başka insanlardan alacağınız yardımlar bu süreçte yüksek olurken, eğitim ve öğretim hayatınıza daha fazla kendinizi verebilirsiniz. Uzakta bulunan ve sizi daha az tanıyan insanlarla bağlantılarınızda önemli sorumluluklar devreye girebilir. Hafta sonu bu sorumlulukların hayatınız üzerinde çok ciddi bir etkisi olduğunu fark edeceksiniz. Daha az tanıdığınız insanlarla tartışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Hafta sonu sinirli ve agresif durumlar devrede olabilir.YengecYengeç Burcu
:

İletişimi yüksek haftalardan bir tanesi başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu hafta başı yakın çevrenizdeki insanları eleştirmeye meyilli olacaksınız.

Salı Çarşamba Perşembe günleri aileniz, yuvanız ve aile hayatınız için yapacaklarınız önemli olacak. Özel hayatınızı çok fazla kafaya takıyorsunuz. Sevdiğiniz insanın size sarfetmiş olduğu bir söz ya da daha önceden yaşadığınız bir tartışmada karşı tarafı ikna etmek ya da onun sizi ikna ettiğini görmek isteyebilirsiniz.

Perşembe günü Mars Boğa burcuna geçiş yapıyor. Sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda enerjinizi harcamaya başlayacaksınız. İşten elde edilen gelirleriniz önemli olacak. 6 ay boyunca iş ve kariyerinizde zorlanmalar, mücadeleler yaşadınız, şimdi artık bu adımların karşılığını görmek isteyeceksiniz. Bazı noktalarda inatçılıklar, alınganlıklar, risk alamama gibi durumlar sizi zorlayabilir.

Cuma günü Venüs Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Özel ilişkinizde problemleri yeni baştan ele almak, konuşmak anlamında şanslı bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde kişiler arası uyum veya arabuluculuk görevi üstleneceksiniz. Hayatınızda kimse yoksa bu süreçte birisiyle tanışabilir ve yeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Hafta sonu önemli sorumluluklar para alanınızdan gelecek. Bir borcun altına girmeyi ciddi ciddi düşünebilirsiniz ancak diğer taraftan bazı konuşmalar canınızı sıkabilir. Agresif sert tutumlardan uzak durun ve sevdiklerinizi konuşmalarınızla incitmeyin.


AslanAslan Burcu:

Maddi konularda yapılması gerekenlere el atarak haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Pazartesi ve Salı öğle saatlerine kadar daha çok parasal konulara odaklı olurken, Salı öğle saatleri Çarşamba ve Perşembe öğleye kadar yakın çevrenizle beraber yapacağınız işleriniz devreye girebilir. İletişim ayağınız çok yüksek akabilir, telefon trafiğinizinde çok yüksek olduğunu göreceksiniz.

Perşembe günü Mars Boğa burcuna geçiş yapıyor. Kariyer ve iş alanlarınızda mücadelenizin ve uğraşılarınızın artacağı bir dönem başlıyor. Yaklaşık iki ay boyunca daha çok bu alanlarda kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Aynı zamanda anneyle ilgili konu ve olaylarda önem kazanabilir. Mars burada zararlı konumda olduğu için, tam harekete geçmek istediğiniz dönemde, harekete geçmekten korkabilir, kendinizi güvene almak isteyebilir veya harekete geçmemeniz gereken dönemdeyse riskli adımlarda bulunabilirsiniz. Bu dengeyi iyi sağlamaya özen göstermelisiniz.

Cuma günü Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesiyle beraber çalışma koşullarınızın önem kazanacağı bir dönem başlıyor. Çalışma arkadaşlarınızla daha uyumlu ilişkiler çıkartacak, sağlığınızı daha fazla önemseyeceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla güzel adımlar atabileceksiniz. Merkür’ün Kova burcuna geçişiyle ilişkileriniz önemli olacak. Sevdiğiniz insana söylemek istediğiniz bir mevzu, konuşmak istediğiniz bir konu hafta sonu devreye girebilir. Onun tarafından önemli sorumluluklar üstlenmek durumunda kalabilir, ona karşı mesafenizi koruyabilirsiniz. İş ve ailevi konularda sevdiğiniz insanla hafta sonu tartışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Ağzınızdan çıkacak bir cümle ilişkinizde çıkmazlara neden olabilir.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta sizin için önemli bir hafta olacak sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Kafanızdaki önemli işler için bu hafta rahat bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Kendi istek beklentileriniz önem kazanırken hafta ortası maddi konular önemli olacak ve hafta sonuna doğru sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz vakte odaklanacaksınız.

Bu hafta aşk hayatınızda ya da çocuğunuz varsa çocuğunuzla olan bağlantınızda konuşmalar hayatınızın merkezine yerleşebilir. Bazı konu ve fikirleri çok fazla kafanıza takabilir ve bu noktada çok daha derin ve sizi güvene alacak konuşmalar içine girmek isteyebilirsiniz.

Perşembe günü Mars Boğa burcuna geçiyor. Enerjinizi uzak çevre alanalarınızda harcamaya başlıyorsunuz. Eğitim, seyahat, daha az tanıdığınız insanlarla yapılacak işler, hukuk, ticaret, medya alanlarınızda Mart ayına kadar uğraşılarınız artabilir. Daha az tanıdığınız insanlarla bu dönem çekişme ve güç savaşlarına girmemeye önem göstermelisiniz. Hareketli olmanız gereken bir süreç ancak harekete geçmekte zaman zaman zorlanabilirsiniz. Ya da kendinizi güvene almak ihtiyacınız yüksek olduğu için fırsatları kaçırma ihtimaliniz olabilir.

Cuma günü Venüs’ün Oğlak burcuna geçmesiyle aşk hayatınız keyifleniyor. Aşka, keyfe, çocuklarınızla ilgili konulara daha fazla vaktinizi harcayabilirsiniz. Ya da sevgiyi burdan almak isteyebilirsiniz. Bu dönem içinde sevdiklerinize görev gibi yaklaşmayın, biraz daha sıcak yaklaşımlar geliştirmek karşı taraftan daha sıcak duygular almanıza ve tabiki hayatınızın daha da güzelleşmesine neden olacak. Merkür’ün Kova burcuna geçmesiyle iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda hafta sonu itibariyle önemli sorumluluklar devrede olabilir. Hafta sonu size huzur verecek aktivitelere yönelmeye özen göstermelisiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza geri planda durarak başlayacaksınız sevgili Teraziler ve yükselen Teraziler. Haftaya adapte olmanız zor olabilir. Salı öğle saatleri itibariyle hayatınız hareketlenmeye başlayacak. Kendi bildiğinizi okumaya meyilli olacaksınız. Ailevi alanlarınızda bazı konuşmaların etkisi yüksek olabilir. Evle ilgili önemli bir takım girişimleriniz varsa Salı günü öğleden sonra harekete geçmelisiniz.

Perşembe günü itibariyle enerjinizi parasal konulara harcamaya başlayacaksınız. Maddi alanlarınızda uğraşılarınızın artacağı bu dönem borçlarınızın üzerine eğilebilirsiniz. Banka işlemlerinizi, ödemelerinizi halledebilirsiniz. Evliyseniz ya da partneriniz varsa onun parasıyla ilgili konu ve olaylar hayatınızda yer edebilir. Bu dönem tehlikeli yerlerde bulunmamaya özen göstermelisiniz.

Cuma günü Venüs’ün Oğlak burcuna geçisiyle evinize, ailenize ve yuvanıza daha fazla huzuru ve sevgiyi taşımak isteyebilirsiniz. Boya, badana, tadilat, tamirat, dekorasyon, eşya, mobilya almak  gibi işleriniz varsa üç hafta gökyüzü sizi destekleyecek. Aile hayatınızda misafir ağırlamak, sevdiklerinizle güzel yemekler yemek size keyif verecek..

Hafta sonu aşk hayatınızda sevdiğiniz insandan kaynaklı bir sorumluluk devreye girebilir ya da varsa çocuğunuzun sorumluluklarıyla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Diğer taraftan harcamalar bu dönem yüksek olacağı için bu noktada tartışma ve sürtüşmelere girmemeye özen gösterin.


AkrepAkrep Burcu:

Arkadaşlarınızla yapacağınız planlarla haftanızı organize edebilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Ancak bu planlara bağlı kalmak çokta kolay olmayabilir. Hafta başında yaptığınız planların Salı günü işlemediğini görebilirsiniz. Salı, Çarşamba ve Perşembe öğle saatlerine kadar biraz kendi içinizde olmak kendinize dönmek isteyeceksiniz. Daha rutin, tamamlanması gereken işlerle ilgilenmeniz daha yerinde olacak.

Perşembe öğleden sonra Cuma ve Cumartesi günü sizin için çok hareketli akacak. Kendinize gelecek ve hayatınızı istediğiniz gibi organize edebileceksiniz. Yakın çevrenizde bazı konuşmalar kafanıza takılabilir. Bu hafta önemli girişimleriniz varsa sosyal medyayı kullanıyorsanız, eğitmenseniz, öğretmenseniz ya da öğrenciyseniz bu alanlarda konuların derinine gitmek ve bu alanlarda bir güç elde etmek veya güçlü olan insanlardan destek görmek önemli olacak.

Perşembe günü Mars’ın Boğa burcuna geçmesiyle ikili ilişkiler ve özel hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Mart ayına sevdiğiniz insanla zaman zaman sürtüşmeler, inatlaşmalar yaşayabilirsiniz. Ev taşıma, yer değiştirmeyle ilgili konularınız varsa bu alanda kendinizi güvene almak ve buna göre hareket etmek önemli olacak. Ortaklı işlerinizde de hareketlenmeler bu süreçte karşınıza gelebilir.

Cuma günü itibarıyla eğitim ve iletişim konularınızın hız kazandığı bir dönem başlıyor. 3 haftalık döngü içinde yakın çevrenizdeki insanlara sevginizi gösterebilir, onlarla bir araya gelebilirsiniz. Ancak tüm bunları yaparken birazda her şeyi görev gibi algılayabilirsiniz. Sevecen yaklaşımlarda bulunmak sizi ve duygularınızı besleyecek. Sevdiğiniz insanla yapacağınız planlar Cuma günü devreye girerken aynı zamanda ev, aile yuva alanlarınızda konuşma ve ifadeleriniz hız kazanacak. Aile hayatınızda önemli bir sorumluluk ya da evle ilgili önemli bir iş devreye girebilir. Bardağın boş tarafını görebilirsiniz, aileniz ve sevdiklerinizle hafta sonu tartışmamaya özen göstermelisiniz.


YayYay Burcu:

İşle ilgili konular, kariyeriniz ya da gündelik hayatınızda yapılması gerekenler bu haftabaşını hareketli kılacak sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Kendinizi göstermek, kalabalıklara karışmak toplum önünde olmak isteyeceksiniz. Perşembe öğle saatlerine kadar hayat çok hızlı akabilir. Daha sonraki günlerde biraz daha dinlenmek ve kendinize vakit ayırmak isteyeceksiniz. Bazı konuları gözden geçirmeniz gereken bir dönem. Bu konular özellikle maddi konularla olabilir. Güçlü bir insandan göreceğiniz destek Salı günü devreye girerken bu kararları öğleden sonra uygulamaya almalısınız.

Perşembe günü itibarıyla iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda mücadelelerinizi artıracağınız bir süreç başlıyor. Bu dönem daha çok işleriniz için koşturmak ve girişimlerde bulunmak isteyeceksiniz. Risk alıp almamakla ilgili harekete geçme konusunda şüpheleriniz varsa karşınıza gelecek fırsatları kaçırmamaya çalışın. Sağlığınızla ilgili tatlı, karbonhidrat tüketiminiz yüksek olabilir bu yüzden hareketli olmanız önemli olacak. Troitler, boğaz bölgesine dikkat etmelisiniz.

Cuma gününden sonra üç hafta boyunca maddi konularda çok keyifli bir sürece giriyorsunuz. Kazanımlarınızın artması parasal konularda kendinizi güvende hissetmenize neden olacak. Aynı gün iletişim alanlarınızda hız kazanmaya başlıyor. Önemli bir mevzu, sosyal medyadan gelecek bir iş ya da bir telefon konuşması, yakın çevrenizle yapacağınız bir haberleşme sonucunda önemli bir takım sorumlukluklar karşınıza gelebilir. Haftasonu işlerinizle ilgili gelecek haftaya dair alacağınız bazı haberlere çabuk sinirlenebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlardan sinirinizi çıkarmayın, haftasonunuzu keyifle geçirin.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta dış ortamlardan alacağınız haberler devrede olacak ve bunlara görev gibi yaklaşacak işlerinizi çabuk toparlayacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu hafta sizin için çok önemli. Kariyer ve iş alanlarınızın aktif olduğu haftalardan bir tanesi. Bu alanlarda dengeli hareket etmek size çok şey kazandırabilir.

Salı günü önemli bir konuşma gündeme gelirken anlaşmalar ve sözleşmeler üzerine düşebilirsiniz. Bir iş başvurusunda bulunduysanız önemli bir haber gelebilir, serbest çalışıyorsanız alacağınız bir telefonla kendinizi güçlü ve kuvvetli hissedebilirsiniz.

Perşembe günü Mars Boğa burcuna geçiyor. Aşk hayatınıza daha fazla vaktinizi harcayacağınız bir dönem başlıyor. Aynı zamanda sanatsal, kreatif alanlara, varsa çocuğunuzla ilgili konulara daha fazla odaklanacaksınız. Bu alanlarda inatçılıktan, fikri sabitlikten uzak durmanız size çok şey kazandırabilir. Spor yapmaya ihtiyacınızın olduğu bir dönem olacak. Yediğinize içtiğinize dikkat etmelisiniz.

Cuma günü Venüs sizin burcunuza geçiyor. Yakın çevrenizden alacağınız haberler, sevdiğinizle bir araya gelmek gibi etkiler devreye giriyor. Kendinize para harcayacağınız 3 haftalık bir dönem başlıyor. Saçınızı, görüntünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Sosyalliğiniz bu dönem artabilir. Siz kendinize yatırım yaptıkça, güzel gördükçe insanlarında algısı ve bakış açısı değişecek. Bekarsanız bu dönem hayatınıza birisi girebilir. Bugünden sonra parasal mevzularda önem kazanıyor. Parayla ilgili önemli bir sorumluluk almak isteyeceksiniz ve bu size iyi gelecek. Fazla para harcamanızdan kaynaklı hafta sonu sevdiklerinizle tartışmaya girmeyin.


KovaKova Burcu

Parasal meseleler bu hafta başında gündeminizde olacak sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Salı günü öğleden sonra bu meseleleri hallederek biraz daha özgürlüğünüze yapacaklarınıza vaktinizi harcayacaksınız. Önemli iş koşturmaları bu dönemde devrede olabilir. Salı günü öğleden sonra eskiden kalan bir mevzu kafanıza takılabilir. Ya da yurt dışı bağlantılı bir işiniz varsa önemli bir telefon, görüşme, sözleşme, anlaşma gibi konular devreye girebilir.

Bu dönem geri planda olmanız, kafanızı dinlemeniz ve dinlenmeniz gereken bir zaman dilimindesiniz. Planlarınızı kafanızda oturtmaya çalışmalısınız. Önümüzdeki dönem hayatın size sunacakları karşısında çok daha hareketli olacaksınız.

Perşembe günü Mars Boğa burcuna geçiyor. Ev, aile, yuva alanlarınız önemli olacak. Enerjinizi, gücünüzü daha fazla ailevi ortamlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Bu da ev hayatınızda didişmeleri, sürtüşmeleri, ufak tefek kavgaları da karşınıza getirebilir. İnatlaşmalar devrede olabilir. Evinizin güvenliğini ihmal etmeyin.

Cuma gününden sonra hem aile konuları hem de geleceğe yönelik işlerinizde birazcık işleri kenera koyabilirsiniz. Kendi halinizde olup, pilinizi şarj etmek önemli olurken şimdi olay ve durumları değerlendirme zamanı başlıyor. İlişkilere geriden bakma zamanınız gelmiş bulunuyor. Sizi yoran birisi varsa bu ilişkinizden beklentinizi sorgulamalı, önünüzdeki dönemde ne istediğinize dair kararlarınızı düşünmelisiniz. Aynı zamanda fikir ve düşüncelerinizi insanlara yayacağınız bir dönem de başlıyor. Bu dönem kendinize yönelik bir dönem olacak.

Haftasonu, sağlığınız, iş hayatınız ya da özel hayatınızda ilgili önemli bir sorumluluk devreye girebilir. Bu sorumlulukla ilerlemeye özen göstermelisiniz. Sevdiklerinizden destek almak istiyorsanız, tartışmalara, fikir ayrılıklarına hafta sonununda dikkat etmelisiniz. Bu dönem özgür olmak isteyecek herkesin sizin gibi düşünmesini isteyeceksiniz.


BalikBalık Burcu:

İkili ilişkiler ve özel hayatınızın detayları bu hafta devrede sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Sevdiğiniz insandan haber almak, plan yapmak ya da onun hayatına dair vereceğiniz kararların devrede olması söz konusu olabilir. Salı gününden sonra biraz daha hayatın gizemli yönleriyle uğraşacak ve parasal yönleri ele almak isteyeceksiniz.

Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi. Mars’ın Boğa burcuna geçsiyle parasal durumlarda yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar artık geride kalmaya başlıyor. Artık enerjinizi yakın çevre konularına kaydırmaya başlayacaksınız. Akrabalar, kardeşler, komşular, yakın çevrenizde kim varsa onlarla olan bağlantılarınızda sürtüşmelere, inatlaşmalara meyilli olabilirsiniz. Girişime dayalı işlerinizde  nasıl hareket edeceğinizi bilememe ya da gereğinden fazla risk almamayı tercih etmeniz yüzünden zorlanmalar karşınıza gelebilir.

Cuma günü itibarıyla arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyeceğiniz bir dönem başlıyor. Onlarla görüntülü görüşme yapmak ya da sosyal ortamları digital platformlara taşımak gibi etkiler devrede olacak. Önemli işlerinizde organizasyonlar, davetler devreye girerken işten elde edeceğiniz gelirlerinizi artırmanın yolunu bulacaksınız.

Evlilik ve ailevi konularda Cuma günü itibarıyla yavaşlayabilirsiniz. Bazı olayları gözden geçirmeniz gereken bir dönem olacak. Sevdiğiniz insanın iş hayatında bazı zorlanmalar devreye girebilir. Biraz kendinizi dış ortamlardan izole etmeniz gerekebilir ancak çevreniz buna izin vermeyecek. Bu dönem biriyse tanışırsanız beklentinizi çok fazla yüksek tutmayın. Yakın çevrenizdeki insanlarla hafta sonu tartışmalara, konuşmalarda sabırsız etkilere karşı dikkatli olmaya özen göstermelisiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın