Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

21 – 27 Kasım 2016 Gezegen Faaliyetleri

17 - 23 Temmuz Haftalık Gezegen Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya  Ay aslan burcunda ve boşluktayken başlıyoruz. Öğlen saatlerine kadar hayatımızı istediğimiz gibi yönetmekte ve organize etmekte sorunlar yaşanabilir. Öğlen saat 12:33’ten sonra Ay Başak burcuna geçiyor ve günlük işlerimizin üzerine daha etkili bir şekilde eğilebiliriz. Ayrıca bugün Güneş Yay burcuna geçiyor. Bir ay boyunca kişiliğimizde özgür, rahat ve sabırsız yanlarımızı ortaya çıkaracak. Değişik yerler, insanlar görme isteğimiz artabilir.  Özgürlüğümüz ve gezme arzumuz artabilir. Bu hafta başı Türkiye Haritasında beklenmedik olaylara, fikirsel olarak çabuk tepki vermeye açığız. Bu hafta ülkemiz genelinde önemli haftalardan bir tanesi.

Salı günü devreye giren Merkür- Jüpiter olumlu açısıyla eğitim, seyahat, iletişim, hukuki işlerimizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Teklifler ve fırsatlar karşımıza gelebilir.

Çarşamba günü Satürn’den alacağımız etkilerle kalıcı, somut sonuçlar elde etmeye yatkınız ama olaylara daha dar bir açıdan bakabiliriz. Düşüncelerimizde ve fikirlerimizde daha tutucu, disiplinli ve kalıpçı yönlerimiz ortaya çıkabilir. Keskin yapımızla eleştirmeye yatkın olacağız.

Cuma günü oldukça hareketli, abartılı fırsatlar karşımızda. İlişkilerimizde dramayı ve derinliği seveceğiz. Sevgimizi gösterirken kıskançlığa, yönlendirmeye, sahiplenmeye dikkat etmeliyiz. İlişkilerimizde bizi değiştirecek ve dönüştürecek olaylar yaşayabiliriz. Hırslarımız, ılımlılığın ve anlayışın önüne geçebilir.

Yine Cuma günü etkinleşen Jüpiter- Plüton kare açısıyla, ilişkilerimizdeki gerginliklere dikkat edelim. Büyük işler başarmak için hırslarımız artabilir. Güç ve başarıyı arzulayabiliriz. Bizimle aynı fikirde ve doğrultuda olmayanlara karşı durma, direnç göstermemiz söz konusu. Bir hareket veya plan konusunda obsesif veya takıntılı davranabiliriz. Bu dönem de otorite figürleriyle sürtüşmeler ortaya çıkabilir. Bu dönemde önümüzde herhangi bir engel veya zorlukla karşılaşırsak, kendi görüşlerimizi, planlarımızı gözden geçirmeli, restore etmeli ve yeniden yapılandırmalıyız. Bunu yaparsak başarımız ve sosyal duruşumuz daha etkili ve güçlü olabilir. Fikirlerimizi savunmadan önce doğruluğu konusunda emin olmak, gölgeli ve şüpheli yer ve insanlardan uzak durmak da aklımızda olsun. Jüpiter- Plüton karesinin etkilerini zaten hayatımızda hissetmeye başladık. Bu haftada arka planda bu etkiler devamlı çalışacak ve Cuma günü keskinleşecek. Ekonomik olarak zorlanacağımız bir dönemdeyiz. Bir yandan güzel etkilerimiz varken, diğer yandan bizi zorlayan etkilerin daha da büyüdüğünü görebiliriz. Riskten kaçınmak bu hafta akıllıca olabilir. Yine işbirliği içinde olduğumuz ülkelere rest çekebilir, onların bize, bizim onlara kendi isteklerimiz dayatmaya çalıştığımızı görebiliriz. Uluslararası davalara, alınacak kararlara göstereceğimiz tepkiler büyük olabilir.

Cumartesi günü Merkür- Uranüs olumlu açısıyla, değişik konular, farklı sohbetler, iletişimler daha çok ilgimizi çekebilir.

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın