Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

16-22 Eylül 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay kovadayken toplumsal ilişkilerimiz, gelecek adımlarımız devrede olarak giriş yapıyoruz. Yeni insanlarla tanışmak, yeni bağlantılar kurmak için uygun bir hafta olacak yalnız bu Pazartesi, genel olarak iletişimimizde anlaşmazlıklar ve bozulmalar oluşabilir.

Fikirsel olarak çabuk sıkılmaya müsait ve tepkisel davranmaya meyilli olabiliriz. Konuşmalarımızda sert çıkışlara dikkat etmeliyiz. Salı günü düşüncelerimizi toparlamak ve harekete geçmek için uygun bir gün. Diğer insanları ikna etmek zor olmayacak.

Çarşamba günü özel hayatımızda sorumluluklarımız devrede olacak. İlişkilerimizde soğuk ve mesafeli davranabiliriz. Yalnız hissetme, kimsenin bizi anlamadığını düşünme gibi duygularımız, depresif olmamıza neden olabilir.

Perşembe günü yaşanacak dolunay, olayları biraz akışına bırakmamız gerektiğinin altını çiziyor. Öğlen saatlerinde balık burcunda oluşan bu dolunayda kötü alışkanlıklarımızdan kurtulmak için harekete geçebiliriz.  Sigarayı bırakmak, kötü beslenmeyi kesmek, yeni bir düzen oluşturmak için dolunayın bu etkisinden faydalanalım. Ayrıca iş alanlarımızda başlattığımız işlerin karşılığını almak öne çıkabilir. İşlerimizi başlatırken ne kadar kontrollüysek, sonuçlarıyla karşılaşırken o kadar duygusal olabiliriz. Herşeyin olması gerektiği gibi gerçekleştiğini bilerek hareket edelim.

Cuma günü abartılı sözlerden kaçınalım. Düşüncelerimizde aşırı iyimser ve geniş olacağımızdan düşünmeden konuşmamalı ve tutamayacağımız sözler altına girmemeliyiz. Yine bu Cuma Plüton düzelmeye başlayacak. Etkili gücümüzü yeniden konuşturmaya başlıyoruz. Yaşadığımız aksaklıklar, ertelenmeler ve sorunlar geride kalmaya başlayacak. Cumartesi günü planlı programlı hareket edersek işlerimiz için oldukça güçlü bir platform kurabiliriz. Bu hafta oldukça hareketli bir hafta olacak. Herkese iyi haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın