Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

10 – 16 Kasım 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya sabah saatlerinde ay ikizler burcundayken başlayacağız ama saat 10: 37 de ay burç değiştirerek yengeç burcuna geçecek ve ailevi konu ve olaylara odaklanacağız.

Salı günü çekişme ve sürtüşmelere açık birgün olabilir. Yüksek enerji gerektiren işlerimiz için harekete geçebiliriz, egomuzu başkalarına karşı kullanmaktan kaçınmalıyız. Yine kötü enerjilerden, tehlikeli yerlerden, olaylardan ve insanlardan uzak durmalıyız.

Çarşamba günü yardımseverliğimiz öne çıkarken, Perşembe günü yıkıcı ve düşüncesizce atılan adımlarımız konusunda dikkatli olalım. Çabuk tepki verebileceğimiz gibi bizi kısıtlayan herşeye kolay sinirlenebiliriz. Yine aynı gün ilişkilerimiz soğuk, mesafeli ve ciddi olabilir.

Cuma günü abartılardan uzak duralım, Pazar günü ise venüs yay burcuna geçecek, ilişkilerimizde özgürlük rüzgarları esmeye başlayacak.

Bu hafta yaşayacağımız olaylarla önemli sonuçlara ulaşabilir ve hayatımızı değiştirecek olaylar içinde olabiliriz. Tehlikeli enerjiler altında olacağımız için sakin durmak, yolunda gitmeyen, işlemeyen alanları değiştirmek için daha verimli kanallar ve alanlar bulmamız gerekecek. Yoksa şiddete, hastalıklara, fiziksel saldırılar, kazalara, tehditlere ya da beklenmedik olaylara açık bir hafta olacak. Herkese güzel haftalar diliyorum…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın