Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

4 – 10 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta Salı günü itibarıyla sosyalleşme duygunuz artacak sevgili Koç ve yükselen Koçlar. İlişkilerinize önem vermeye başlayacaksınız. Kendiniz için birşeyler yapmak, alışveriş etmek, görüntünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu 3 haftalık süreçte aceleci ve hemen alınan kararlardan uzak durmanız daha çok işinize yarayabilir. Her ne kadar görüntünüze önem vermeye başlayacak olsanız bile, önemli estetik uygulamalardan kaçınmalısınız.

Çarşamba itibarıyla para kazanma ve parayı idare edebilme beceriniz artmaya başlıyor. Gelirinizi arttırmak için yollar bulacağınız gibi sorunlarınız varsa onlara çözüm üretmekten kaçınmayacaksınız.

Perşembe günü  oluşan  Yeniay yeni girişimler ve yeni atılımlar için harika bir dönem olacağının altını çiziyor. Yeni işler, atılımlar için bu yeniaydan kesinlikle yararlanmalısınız. Unutmayın bu yeniay sizin atılımlarınız için önemli ve 1 yılın nasıl geçeceği, işlerinizin nasıl yönlenmesi, neler yapılması gerektiğine dair yaptığınız planları hayata geçireceğiniz bir yeniay.

Bu Cumartesi, oldukça farklı ve kişisel isteklerinizde sıradışı konulara olan eğiliminiz yüksek olabilir. Hareketli, farklı ve beklenmedik birgün geçirebilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta Salı günü itibarıyla artık yalnız olmayı seveceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Arkadaş çevrenizle olan bağlantılarınızda birazcık daha geriye çekilecek, olayları izlemekten keyif alacak, zaman zaman pilinizi şarj etmek için yalnızlıktan hoşlanacaksınız sevgili Boğa ve Yükselen Boğalar. Bu süreçte gizli saklı aşk ilişkileri sizi daha fazla heyecanlandırabilir, platonik aşklar devreye girebilir, bu süreci bir-iki hafta boyunca böyle geçireceksiniz.

Çarşamba günü  yabancılarla yapacağınız işlerde, seyahate dayalı, eğitime dayalı işlerinizde bir takım sıkıntılar, problemler ve bozulmalar oluşabilir. Yine Çarşamba günü  itibarıyla artık ifadenizde rahatlamaya başlıyorsunuz. Hayatınızla ve kendinizle ilgili konuşmalarınız daha fazla ön plana çıkmaya başlayacak. Fikirlerinizi ve projelerinizi dillendirmekten büyük keyif ve mutluluk alacaksınız.

Perşembe günü oluşan Yeniay, kadersel alanınızda kontrolünüzün dışındaki bir alanda gerçekleştiği için, özellikle bu Yeniay ve sonrasında önemli adımlarda bulunmamaya özen gösterin. Bu Yeniay’ı, kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için kullanmalı, hayatınızı temizlemek adına harekete geçmelisiniz.

Cumartesi günü, beklenmedik ve farklı birgüne hazırlıklı olmalısınız. Kapalı ortamlar, yerlerde bu sürpriz gelişmeler ve insanlarla olan bağlantılarınız bu Cumartesi devrede.


İkizlerİkizler Burcu

Bu hafta Salı günü itibarıyla, sosyal çevrenizin daha fazla hareketlendiğini görebilirsiniz. Aktiviteler, organizasyonlar, davetler, grupsal işler içinde kendinizi ortaya koymak isteyecek ve bu alanda ilişkilerinizi kuvvetlendireceksiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Yeni tanışacağınız insanlar sizi heyecanlandırabilir, arkadaş ortamlarınızda vaktinizi harcamak isteyebilirsiniz.

Çarşamba günü özellikle sosyal çevre ve ortamlarda, parasal konularda arkadaşlarınızla borç alışverişlerine girmemeye özen göstermelisiniz. Ortaya çıkacak bir ödeme, bir para sıkıntısı, bir para mevzusu, sosyal ortamlarda istediğiniz gibi hareket edememenize, birtakım sıkıntı ve problemler yaşamanıza neden olabilir. Yine bu Çarşamba itibarıyla, iletişiminizde geri çekilmeler ortaya çıkabilir. Bu süreçte dedikodulara, arkanızdan söylenecek bazı sözlere karşı temkinli olmalı ve önemli sırlarınızı size zararı dokunacak insanlarla paylaşmamalısınız.

Perşembe günü, sosyal çevre alanlarınızda oluşan Yeniay ile beraber grupsal işlerinizde, arkadaşlık bağlantılarınızda, organizasyona yönelik her tür konularda önemli kararlarınız ve başlangıçlarınız devreye girebilir. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni tanışacağınız çevrelerden ve insanlardan fayda görebilirsiniz. Geleceğinize yönelik işleriniz için önünüzdeki bu dönemi değerlendirin.

Cumartesi günü, sosyal çevrenizde, bulunacağınız ortamlarda beklenmedik konular, insanlar ve yerler daha fazla ilginizi çekecek. Sürpriz gelişmelere açık olacaksınız. Bir yandan da ilginizi çekecek konu ve olaylar, farklı temalar olacak.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta Salı günü ve  sonrası 3 hafta boyunca  geleceğinizle ilgili konularda, profesyonellik gerektiren işlerinizde olumlu etkiler altında olacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. İşinizle ilgili kişilerle iyi geçinmeniz sayesinde işleriniz kolaylaşacak, yönetici pozisyonundaki insanlardan fayda ve iyilik göreceksiniz.  Yine de toplumsal işlerinizde sabırsız ve bencil taraflarınızı iyi törpülemeye özen gösterin, acelecilikten kaçının.

Çarşamba günü özel hayatınızda, toplum önünde sevdiğiniz insanla ego sürtüşmelerine ve birtakım sorunlara açık görünüyorsunuz. Ortaklaşa işiniz varsa ortağınızla aynı yolda buluşmak, anlaşmak da çok kolay olmayacak. Yine Çarşamba günü itibarıyla, sosyal ortamlarda, kalabalık yerlerde daha fazla iletişim içine girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla, çevrenizle fikir alışverişlerine girmek önem kazanacak. Görüşmeleriniz ve konuşmalarınız hızlanabilir.

Perşembe günü oluşan Yeniay, kariyerinizle ilgili konularda önemli kararları hayatınıza taşıyabilir. İş değiştirmek, kariyerinizle ilgili yeni bir yön çizmek, işiniz ve kariyerinizde mutlu olmadığınız konularda kendinize yeni konular belirlemek, yeni adımlar atmak için bu Yeniay’ı kullanmakta fayda olacak.

Cumartesi, kariyerinizde beklenmedik, hızlı gelişmelere açık olabilirsiniz. Normal, günlük, sıradan olan hiçbir şey ilgilinizi çekmeyecek. sizi heyecanlandıracak her şeyin peşinden gidebilirsiniz. Bu süreçte ortaya çıkan fikirler, çok uzun soluklu olmasa bile sizi fazlasıyla heyecanlandırabilir.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta Salı günü itibarıyla yabancılarla yapılacak işlerinizde ilişkilerinizi devreye sokabilirsiniz. Seyahat etmekten mutluluk duyacaksınız. Yeni insanlarla tanışma, yeni kültürlerden etkilenme ve bu alanda sosyalleşme gibi etkileriniz yüksek olabilir. Öğrenmekten mutluluk duyabilirsiniz sevgili Aslan ve Yükselen Aslanlar

Çarşamba günü, iş hayatınızda etkili ve güçlü insanlarla anlaşmakta zorlanacaksınız. Bir iş seyahatinizde ya da önemli bir görüşmenizde bazı zorlanmalarınız olabilir. Yine Çarşamba günü itibarıyla kariyeriniz önem kazanıyor. İşle ilgili konuşmalar ve yazışmalar içine girebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı formüle etmenin yollarını arayacaksınız. Birden fazla kariyer teklifi ile karşılaşabilirsiniz çünkü farklılıktan ve çeşitlilikten hoşlanacaksınız.

Perşembe günü oluşan Yeniay seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde yeni bir dönemi karşınıza getirebilir. Bu alanlarda almanız gereken kararlarınızı bu Yeniay sonrası uygulamaya çalışmalısınız. Bozulan işlerinizin ardından bir kapı kapanırsa yeni bir kapı açılabilir. Bu Yeniay’la beraber sizi heyecanlandıracak yeni insanlar, yeni ortamlar, yeni yerler, yeni projeler daha fazla ilginizi çekebilir.

Cumartesi günü, değişik yerler, seyahatler, eğitim fırsatları, farklı kültürden insanlar daha çok ilginizi çekebilir. Bu alanlardaki değişimlerden ve sürprizlerden hoşlanacaksınız. Beklenmedik olan karşınıza gelebilir.


BasakBaşak Burcu:

Salı günü  itibarıyla ortaklaşa girişimlerinizden elde edilen gelirler anlamında olumlu etkilere merhaba diyorsunuz. Borcunuz varsa borcunuzu, gerek partneriniz gerek irtibat halinde olduğunuz ilişkiler sayesinde rahatlıkla destek görerek halledeceksiniz. Bir yandan da tahsil edemediğiniz alacaklarınızı da alabilirsiniz. Partnerinizin finansal durumundaki olumlu gelişmeler, sizin hayatınızı da etkileyecek sevgili Başak ve yükselen Başaklar.

Çarşamba günü, aşk hayatınızda, çocuklarınızla olan ilişkilerinizde para alışverişlerinize dikkat etmelisiniz. Tutkularınızla hareket ediyor olmanız, her şeyi birazcık daha kişisel ve derinden algılamanıza ve onlarla  güç çekişmelerine girmenize neden olabilir. Yine bu Çarşamba  itibarıyla 2 hafta boyunca yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla yapılacak konuşmalar, eğitim konuları, yayıncılık ve medyayla ilgili konularda yapacağınız anlaşmalar ve bazı fikir alışverişleri gündeminize yerleşebilir.

Perşembe günü oluşan Yeniay’da, ortaklaşa parasal konularda yeni kararlarınızı ve başlangıçlarınızı uygulamaya koymalısınız. Bu Yeniay ile beraber Cumartesi günü gezegenlerden alacağınız etkilerle partnerinizin parasal durumunda beklenmedik, ani, sürpriz gelişmeler yaşanabilir ve siz bu gelişmelerin hayatınıza güzel bir şekilde yansıdığını görebilirsiniz. Yeniay’ı ortaklaşa parasal konular için değerlendirmeyi unutmayın.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta Salı günü itibarıyla ilişkileriniz veya  ortaklıklar alanlarınızda şimdiye kadar olumsuz giden olayları düzeltebilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Aynı zamanda eşinizin ya da ortağınızın ilişkileri de güçlenecek. Yasal konularda şansınız artabilir. Devam etmekte olan davalarda da olumlu gelişmeler içine gireceksiniz.

Çarşamba günü partnerinizle aileniz arasında güç çekişmeleri, birtakım ego sürtüşmeleri oluşabilir. Bir eşyanız da bozulabilir. Bu etkiye dikkat edin. Yine bu Çarşamba itibarıyla artık finansal konuları konuşmak, planlamak adına düşüncelerinizi çalıştıracaksınız. Finansal konularda sorunlarınız varsa çözümler üretebilir ve başkalarının fikirlerinden faydalanabilirsiniz.

Perşembe günü oluşan  Yeniay, özel hayatınızla, ilişkilerinizle ilgili karar ve başlangıçlarınızı destekleyecek. Ortaklaşa adım atacağınız konularda da bu Yeniay’ı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Hem ikili ilişkilerinizde hem ortaklaşa işlerinizde karşınıza çok ilginç ve beklenmedik fırsatların çıktığı bir dönemdesiniz.

Cumartesi günü,  normal ve sıradan olan her şey canınızı sıkabilir. Partner arayışı içindeyseniz bu süreçte tanışacağınız, hayatınıza partner olarak dâhil etmek isteyeceğiniz insanlar, sizin kültürünüzden ya da yapınızdan biraz farklı olabilir. Bir anda birileriyle tanışıp bir araya gelmek isteyebilir, ilişkilerinizi bu dönemde başladığı gibi hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta Salı günü itibarıyla  iş hayatınızda sinirli olduğunuz birkaç haftadır problemler yaşadığınız kişilerle aranızı düzeltme şansınız oluşabilir, Sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Aceleci kararlar almaya, sabırsızlığa karşı dikkatli olmalısınız. Bu tarihte iş hayatınızda atılacak adımlar, ileriki dönemler için kalıcı ve uzun vadeli olma özelliği taşıyor. Yine bu Salı gününde önemli anlaşmalara imza atabilirsiniz.

Çarşamba günü yakın çevrenizdeki insanlar üzerinde kuracağınız baskı sonucunda yine bazı işlerinizde ufak tefek sıkıntılar ve güç çekişmelerine açık olabilirsiniz. Bu tarihten sonra özel hayatınız, ikili ilişkiler üzerine yapacağınız konuşmalar ve iletişim artmaya başlayacak. Bir yandan ortaklaşa iş konularınız ön plana çıkabilir ve ortaklaşa iş teklifleri, anlaşmalar, yazışmalar ve bu konudaki konuşmalar hayatınızı renklendirebilir.

Perşembe günü oluşan  Yeniay iş, hizmet ve sağlıkla ilgili alanlarınızı harekete geçirecek. Yeni iş başlangıçları, yeni bir işe başvurma, yeni bir projeyi başlatma ya da iş hayatınızda alınacak yeni kararlar bu Yeniay zamanı ortaya konulabilir. Sağlığınızla ilgili önemli kararlarınızı uygulayabilirsiniz.

Cumartesi günü  farklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Beklenmedik, sürpriz gelişmeler sizi hareketlendirecek, değişik  iş teklifleri bu tarihte karşınıza gelebilir.


YayYay Burcu:

Bu hafta Salı günü itibarıyla aşk hayatınıza, eğlencelere ve hobisel faaliyetlere ilginizi kaydıracaksınız. Bu dönemde flörtler yaşayabilirsiniz. Eğer evliyseniz bu, daha ziyade cinsel hayatınız açısından hareketli olabilir sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Arkadaşlarınızla eğlenmek, sosyalleşmek, aktivitelerde bulunmak, hobi bazında sanatsal konulara yönelebilirsiniz. Çocuk yapmak isteyenlerin bu konuda hiç tereddüt etmeden harekete geçebilecekleri 3 haftalık bir dönem başlıyor.

Çarşamba günü maddi konularda birtakım harcamalarınızın artacağı için parasal konularda üzerinizde etki sahibi, söz sahibi olan insanlarla aranızda birtakım güç çekişmeleri, sıkıntı ve problemler oluşabilir.  Yine Çarşamba günü itibarıyla, iş hayatınızda ve günlük işlerinizde daha temkinli, organize ve pratik olabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konularda kontrollerinizi devreye sokmanın zamanı geldi.

Perşembe günü itibarıyla bir Yeniay gerçekleşecek. Bu Yeniay sizin aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda, eğlence ve sanata yönelik her tür alanda yepyeni adımları barındırıyor. Bu yüzden birkaç hafta boyunca bu alanlardaki önemli işlerinizin kararlarını almaya özen gösterin.

Cumartesi günü, aşk hayatınızda beklenmedik, sıra dışı, heyecanlı, farklı oluşumlar karşınıza gelecek. Bir anlamda aşk hayatınızda kalbiniz hızlı çarpmaya başlayacak. Sizden çok farklı bir insanla aşka yelken açabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta Salı günü  itibarıyla aile ilişkilerinize yoğunlaşacaksınız. 3 haftalık bu dönemde aile bireylerinizle aranızdaki ilişkileri düzeltmek, arabuluculuk yapmak, onlarla paylaşımlarınızı daha fazla artırmak isteyebilirsiniz. Bir yandan boya, badana, tadilat, dekorasyon, dekoratif işlerle uğraşmak, bahçe düzenlemelerine girişmek, eve yeni bir eşya almak veya  evinizi yeni baştan yaratmak arzusunda olacaksınız sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlaklar.

Çarşamba günü, ailenizde bulunan, sizin üzerinize etki eden güçlü insanlarla birtakım tartışmalara, anlaşmazlıklara, güç çekişmelerine girme olasılığınız yüksek. Bazı konularda inatçılık etmemeye çalışın. Bu tarih itibarıyla aşk hayatınızı daha fazla konuşacağınız bir döneme giriyorsunuz. Öğrenmekten, yeni hobiler edinmekten mutluluk duyabilirsiniz. Aşk hayatınızda hoşlandığınız, sevdiğiniz bir insan varsa onunla konuşma ve görüşmelerinizi artırabilirsiniz.

Perşembe günü oluşan Yeniay ev, aile, yuva alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu Yeniay ile birlikte evinizle ilgili düşündüğünüz, uygulamak istediğiniz bütün başlangıç ve kararları, yeni bir adım olarak atabilirsiniz.

Cumartesi günü, ev ve aile hayatınızda farklı, sıradışı etkilerle dolu olabilirsiniz. Beklenmedik bir oluşum, misafir hayatınızı hareketlendirebilir. Değişimden ve ailenizde farklı bireylerle bir araya gelmekten hoşlanacaksınız.


KovaKova Burcu

Bu hafta Salı günü itibarıyla yakın çevrenizdekilerle daha fazla irtibata geçecek ve sosyalleşeceksiniz. Reklam, tanıtım, pazarlama, satış, gazete, bilgisayar, internet gibi alanları daha sık kullanacak ve bu alanlarda iyi ilişkileriniz sayesinde kendinizi ön plana çıkartacaksınız. Çevreyle iyi iletişim içinde olmak bütün kapıları açacak. Önemli görüşmeler ve anlaşmalar yine gündeme gelebilir, sevgili Kova ve Yükselen Kovalar.

Çarşamba günü kafanızda kurduklarınız ve sizi zaman zaman geri plana çeken, zaman zaman sizde korku yaratan birtakım bilinçaltı endişeleriniz, tedirginlikleriniz yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda sizi zorlayabilir. Yine bu Çarşamba itibarıyla, eviniz ve ailenizle olan iletişiminizi arttırmaya başlıyorsunuz. Emlak, alım, satım işleriniz devreye girebilir veya aile bireylerinizin sorunlarına çare üretmekten kaçınmayabilirsiniz.

Perşembe günü oluşan Yeniay, iletişimsel konuları hızlandıracak. Satış, reklam, pazarlama, tanıtım, bilgisayar, internet alanlarında işiniz varsa bu Yeniay’ı başlangıç ve kararlarınız için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Cumartesi günü, hem idealleri hem düşünceleri anlamında sizden çok farklı bir insanla bir araya gelme ihtimaliniz var. Bir insanla tanışabilirsiniz, aynı zamanda partneriniz, eşinizle hiç olmadık yönlerde anlaşmaya varabilirsiniz. Bilgisayar ve teknolojiyle ilgisi olanlar, bugünü iyi bir şekilde değerlendirebilirler.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta Salı günü  itibarıyla kişisel anlamda uzun vadeli yatırımlar yapmaya uygun bir döneme giriyorsunuz. Başka insanlardan finansal konularda yardım alabilir, yatırımlarınız konusunda iyiliklerle  karşılaşabilirsiniz. Giyim kuşama, yeme içmeye, aynı zamanda spora, takılara, eğlenceye para harcama ve bu konularda yatırım yapma ihtimaliniz de bulunuyor. Yine de bu süreçte anlık davranmamaya veya sabırsız olmamaya özen gösterin.

Çarşamba günü arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda parasal konularda bazı güç çekişmeleri ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ya da geleceğinizi ilgilendiren bir işinizde almak istediğiniz, hak ettiğiniz bir para varsa bu paranın gelmemesi karşısında o insanlarla ego sürtüşmeleri devrede olabilir. Yine bu Çarşamba itibarıyla, yakın çevrenizle olan konuşma ve görüşmeleriniz artmaya başlayacak. Eğitimden hoşlanacaksınız.

Perşembe günü oluşan Yeniay, parasal konularda önemli başlangıçları ve kararları karşınıza getirebilir. Bu Yeniay’dan sonra ticari konularda atmanız gereken adımlar için gönül rahatlığıyla harekete geçebilirsiniz.

Cumartesi günü  beklenmedik yerlerden göreceğiniz yardımlar, parasal kazançlar karşınıza gelebilir. Bir iş teklifiyle hiç beklemediğiniz yerlerden para kazancınız olacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın