Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

23 – 29 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

KEYFİNİ ÇIKAR!

Ay Kova burcundayken haftaya giriş yapıyoruz. Toplumsal konu ve olaylar, sosyal çevremiz, arkadaşlıklarımız, dahil olduğumuz gruplar, çevreler bunlarla alakalı konu ve olayların önem kazanacağı haftalardan bir tanesi olacak.

Hafta başında devrede olan Venüs ve Satürn kavuşumuyla ilişkilerimize görev gözüyle bakabiliriz.  Alışveriş, keyif, hayatın tadını çıkarma ile ilgili konularda biraz zorlanacağımız bir süreç olabilir. Ekonomik davranmak öne çıkabilir, çocukların tatilde olmasından kaynaklı olarak, bu süreçten en çok kadınlar etkilenebilir. İlişkilerden aradığımız bulmak ya da ilişkilerde kendimizi güvende hissetmek çok da kolay olmayacak.

Venüs Satürn kavuşumları dünya astrolojisinde bütçe daralmaları ile ekonomik zorlanmalar ya da kemeri sıkmakla bağlantılıdır. Yine sosyal ilişkilerde bir azalma, her türlü ilişkimizde daralmalar görülebilir, evlilikler zora girebilir.

Pazartesi günü devrimlerin gezegeni Uranüs düzeliyor. Reformist etkiler, bilim, teknoloji, ilerleme, ani değişimler bütün bunların daha da hız kazanacağı bir sürece doğru gidiyoruz. Ani hızlı beklenmedik olaylar artabilir etrafımızda.

Pazartesi günü Merkür’ün kuzey güney Ay düğümleriyle olan olumlu açısı ticari faaliyetleri hızlandıracak. Ticaret, iletişim, ulaşım konularında hızlı hareketlilikler bekleyebiliriz. Yine parasal konularda da alma verme dengesi hız kazanabilir.

Salı günü içsel gerginliklerimize dikkat etmekte fayda var ama Çarşamba günü Güneş ve Jüpiter arasındaki olumlu açı kendimizi iyimser, mutlu, şanslı görmemizi sağlayacak. Enerjimiz bir anda değişecek. Diğer insanlardan göreceğimiz destekler hayata olumlu gözlerle bakmamıza ve olumlu ilerlemelerle yolumuzda gitmemize vesile olacak. Ticari faaliyetlerde başarılar sağlanabilir, dini konularda, seyahatlerde, hukuki ve yargı konularında başarılı bir süreç bizi bekliyor.

Cuma günü ilişkiler gezegeni 3 hafta boyunca yüceldiği burç olan Balık burcunda hareket edecek. İlişkilerde daralmalar, sosyal ilişkilerde sıkıntılar problemler görülür demiştik, şimdi empatinin, anlayışın, duyarlılığın had safhaya varacağı bir sürece merhaba diyoruz. İlişkiler çiçek açabilir, havada aşk kokusu var diyebiliriz. Empati duygumuz çok gelişmiş olacak romantik etkilerle hareket edeceğiz ve kendimizi sevdiğimiz insanın yerine koymak yine sevdiğimiz insanı anlamaya çalışmak onun için kendimizi feda etmek fedakârlık duygusuyla evrensel sevgi temasıyla hareket etmek önemli olacak. Aşık olmak, gezmek, dolaşmak, flörtleşmek için şahane bir dönem. Yüzünüzle alakalı estetik birtakım değişimler yapmayı düşünüyorsanız Venüs’ün Balık burcunda olduğu zaman dilimini gönül rahatlığıyla değerlendirebilirsiniz. Sanatsal faaliyetler hızlanır hayal gücümüz yükselir hayalperest etkilerle aşk dolu keyif dolu etkileri işimize yansıtabiliriz..

Bu arada haftanızın yorumlarını Pazartesiden önce her Cuma Youtube kanalımdan izleyebilirsiniz.

Herkese fırsatlarla bezeli bir hafta dilerim…

23 – 29 Ocak Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, sosyal çevre ilişkileri, arkadaşlıklar burada alınacak önemli sorumluluklarla haftanızı başlatıyorsunuz. Organizasyonlar, aktiviteler, davetler bunların sorumlulukları ile ilgili konu ve olaylar haftanıza damga vurabilir. Bir arkadaşınızla aranızdaki ilişkinin sıkıntıya girdiğini ya da bir konuyu onunla konuşmakta zorlandığınızı fark edebilirsiniz. Özel hayatınızdaki insanın hobilerinde ya da evliyseniz çocuğunuzla olan ilişkilerinde bazı zorlanmalar devrede olabilir.

Pazartesi günü Uranüs düzeliyor para ile ilgili konularda kazanımlarınızda, yatırımlarınızda cebinize giren para ile ilgili alanda hızlı ani beklenmedik olaylara ani değişimlere açık bir sürece giriyorsunuz. Hem tutulmalarla hem gezegen geçişleriyle tetiklendiğinde bu değişimlerin hayatınıza yansımalarını çok net görebilirsiniz.

Bu haftanın en güzel günü Çarşamba. Çarşamba günü sosyal çevrenizden göreceğiniz destekler yüksek olurken aynı zamanda hayat amacınız ve beklentileriniz doğrultusunda diğer insanlarla beraber hareket edebileceksiniz. Kafanızdaki planları arkadaşlarınızla konuşmak ya da çevrenizle paylaşmak anlamında şanslı olacak yine onlardan gelecek önemli bir teklif kendinizi mutlu, huzurlu, şanslı hissettirecek. Bu hafta boş durmayın Çarşamba günü de dahil olmak üzere artı eksi bir gün geleceğinizi ilgilendirecek her türlü işte harekete geçmeniz gerçekten önemli olacak.

Cuma günü Venüs Balık burcuna geçiyor önünüzdeki 3 hafta boyunca kendi halinizde olmak, dinlenmek, ilişkilerle ilgili konularda mesafeli olmak önem kazanırken sanatsal, kreatif, yaratıcılığa dayalı her tür işinizde çok şanslı etkiler altında olacaksınız. Yazmak, çizmek ya da hayal kurmak, geleceğe yönelik adımlarınızı oluşturmak ve plan yapmak adına bu dönemi iyi değerlendirin. Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa yine bu işlerde önemli bağlantılar devreye girebilir. Bu süreçte beraber olduğunuz kişi işini çok daha fazla önemseyebilir ve bu dönem daha fazla vaktini işinde geçirebilir bu da aranıza bir mesafe koymanıza neden olacaktır ama bu dönem yaratıcılığınız çok kuvvetli. Aklınıza gelen bütün planları projeleri bir kenara not etmeyi ihmal etmeyin ilişkileri de çok fazla zorlamayın.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, haftanıza kariyer ve meslek alanlarınızda önemli girişimlerinizle başlıyorsunuz. Pazartesi mesleğinizde önemli bir işin sorumluluğu üstünüze binebilir. Bazı insanlarla aranızdaki mesafeyi ayarlamak ya da aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz, bu yükümlülükler sizi biraz aşağıya çekebilir. Ama bütün bunlar gelip geçici. İş yükümlülüklerini doğru bir şekilde ele alabilirseniz bu hafta doğru başlangıçlar ve doğru adımlarla sizi destekleyen bir hafta olacak.

Pazartesi Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin burcunuzda hareket etmekteydi ve geri hareketindeydi. İçsel olarak değiştirmek istediklerinizi şöyle bir gözden geçirdiniz, hayatınızda düzeltmek istediğiniz alanları ele aldınız, zaman zaman bunun içsel gerginliklerini fazlasıyla hissettiniz. Şimdi Uranüs’ün düzelmesi ile beraber hayatınızla, sağlığınızla ilgili değişmesi gereken ani hızlı beklenmedik olaylara da açık bir döngü içerisinde olacaksınız. Ama bu hızlı değişimlerin hayatınızda çok farklı alanlara da açıldığını görebileceksiniz.

Bu haftanın en şanslı günü Çarşamba günü Güneşin Jüpiter’le olan olumlu açısı göz önünde olacağınız ortamlarda toplum önünde ve iş hayatınızda çok güzel şans ve fırsatları karşınıza getirebilir, korunduğunuzu çok net görebilirsiniz. Yurtdışı faaliyetleriniz varsa bu alandan yana çok güzel açılımlar olabilir. Diğer taraftan beklenmedik yerlerden göreceğiniz desteklerle kariyerinizde önemli açılımlar yaşayacaksınız.

Cuma günü Venüs Balık burcuna geçecek önünüzdeki 3 hafta boyunca sosyal çevre ilişkileriniz, arkadaşlıklarınız ön plana geçmeye başlıyor. 3 hafta boyunca organizasyonlar, aktiviteler, davetlerden çok büyük keyif alabilir buranın yıldızı siz olabilirsiniz. Yine arkadaşlarınızdan göreceğiniz fayda ve yardımlar yüksek olurken aynı zamanda işten elde edilen gelirlerinizi de artıracaksınız.

 


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, haftanıza dış ortamlardan alacağınız önemli bilgilerle başlıyorsunuz. Eğitim, seyahat, ticaret, hukuki faaliyetlerde önemli gelişmeler var ve bunlarla ilgili sorumluluklarla da uğraşmak durumundasınız. Bir eğitimin, ticari bir faaliyetin sorumluluğu ya da eğitim hayatınızda seyahatlerinizle ilgili bir konuda alacağınız sorumluluklar hayata olumlu bakmanızı engellese bile beraber çalıştığınız ve sizi daha az tanıyan insanlara karşı mesafeli duruşunuzu koruyacaksınız. Bu önemli sorumluluklarınızı hayatınıza almaya özen gösterin çünkü hayatınızın bir anlamda şekillendiği de bir dönem.

Yine Pazartesi Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin kadersel alanınızda geri hareketindeydi bazı karşılaştığınız olay ve durumları içselleştirmek ve sindirmek adına biraz daha yavaş bir dönemi geride bırakıyorsunuz. Şimdi Uranüs’ün düzelmesi ile beraber bilinçaltınızda hızlı açılımlar devreye girebilir, hissiyatınızın çok yüksek olduğunu görebilir aynı zamanda önünüzdeki dönemde yaşayacaklarınıza dair çok önemli bilgileri içsel olarak hissedebilirsiniz. Yurt dışı faaliyetleri, akrabaların hayatında oluşacak önemli değişimler, eşinizin ya da partnerinizin sağlığı ya da işiyle ilgili konularda hızla ani beklenmedik değişimler önünüzdeki dönemde ve süreçte çok daha hızlı akabilir hayatınızda.

Çarşamba günü çok önemli çünkü Güneş’in Jüpiter’le olumlu bir açısı var. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, ticari ve hukuki faaliyetlerde geleceğe yönelik adımlarınız hızlanırken çevre değişimleri konusunda da destekli olacaksınız. Bu alanlarda yeni tanıştığınız insanlar önemli iş kapıları aralayabilirler, size büyük tekliflerle gelebilirler grupsal takım çalışmalarına açık bir dönem olacak ve bu dönem tek başınıza ilerlemekten ziyade arkadaşlarınız ve çevrenizin size vereceği bu fırsatları hayata geçirmeye özen gösterin.

Cuma günü Venüs Balık burcuna geçiyor kariyer ve meslek hayatınızda çok şanslı bir dönem başlıyor 3 hafta boyunca kariyerinizde hızlı ilerlemeler kaydedeceksiniz. Patronlarınız ve üstlerinizle olan görüşmeleriniz hızlanırken zam, terfi gibi istekleriniz varsa promosyonlardan güzel getirirler bekliyorsanız bütün bunlar hızlanabilir. Toplum önü duruşunuz, insanlarla olan konuşmalarınız, aile içi ilişkilerinizde bu dönem çiçek açabilir.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, ortak parasal meselelerle haftanızı başlatıyorsunuz. Para ödemeleriniz önemli olabilir ya da bir borcun ailevi bir borcun altına girmiş olabilirsiniz.  Bununla ilgili sorumluluklar bu hafta iyice görünür olacak. Kemerleri sıktığınızı düşüneceksiniz ilişkinizde atılması gereken önemli adımlar varsa bunlarla alakalı harcamalarınızın yüksek olduğunu göreceksiniz ama bu hafta keyifli etkiler de barındıracak.

Venüs Satürn kavuşumu özel hayatınızda isteksizliğinizi artırırken parayla ilgili konularda da sizi daha ekonomik olmaya zorlayabilir ya da bu alanda önemli yükümlülükler üstlenmek durumunda kalabilirsiniz.

Pazartesi günü Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde gerilemekteydi. Arkadaşlarınızla yaşadıklarınız, şimdiye kadar başınıza gelenleri içselleştirmeye çalıştığınız ya da bu alanlarda işlerin yavaşladığını gördüğünüz bir dönem geride kalırken, şimdi yine hızlı çevre değişimlerine, arkadaşlık ilişkilerinizde ani beklenmedik olana açık olmanız gerekebilir. Bu gözünüzü korkutmasın burada oluşan her tür değişim, ani olay ya da farklı konular sizi bir sonraki aşamaya hazırlıyor. Burada yaşadıklarınızı yabana atmayın. Çevre değişimleriniz oluyorsa ya da arkadaşlarınızın hayatında önemli değişimler varsa bu değişimler aslında sizin hayatınızda ileriki dönemde farklı bir noktaya götürecek buna emin olmalısınız.

Çarşamba günü Güneş ve Jüpiter arasında olumlu bir açı var ki bu olumlu açı parayla ilgili konularda yüzünüzü güldürebilir. İş hayatınızda beklediğiniz bir para varsa ya da gelecek olan parayı iş hayatınıza mesleğinize yaptığınız işi aktarmak istiyorsanız Çarşamba günü çok güzel haberler devreye girebilir. Para ile ilgili bir konuda kendinizi mutlu iyimser ve şanslı görebilir aynı zamanda borçlarınızı çok daha rahat bir şekilde toparlayabilirsiniz.

Cuma günü Venüs Balık burcuna geçiyor sosyal çevreniz hareketlenirken diğer insanlarla bir arada olmak hayatınızda önem kazanacak. Seyahatlere, eğitimlere daha çok vaktinizi harcayacak burada tanıştığınız insanlara hayatınızda yer vermek isteyeceksiniz. Medyada bir işiniz varsa, hukuki yönden adımlar atmanız gerekiyorsa, beklediğiniz bir haber varsa bunlardan yana şansınız ve fırsatlarınız yüksek görünüyor. Öğrenciyseniz 3 hafta boyunca eğitim hayatınızda da güzel sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, haftanıza ikili ilişkiler ve özel hayatınızın detaylarıyla giriş yapıyorsunuz. Burada ilişkiler önemli çünkü bu hafta ilişkinizde önemli bir sorumluluk üzerinize binebilir, sevdiğiniz insanla aranızdaki mesafenin yüksek olduğunu fark edebilirsiniz. Biraz utangaç tavırlarla hareket etmek söz konusu olacak. Sevdiğiniz insanın size böyle davrandığını görebilirsiniz ya da siz böyle davranabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızdaki mesafeleri çok fazla büyütmeyin. Ondan gelecek olan herhangi bir sıkıntı ya da sorumluluk varsa bu sorumluluğu da üzerinize almaya çalışın ki ilişkiniz daha derin bir noktaya evrilmesin.

Pazartesi Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin kariyer ve meslek alanlarınızda gerilemekteydi. Bunun öncesinde 2022’nin ilk zamanlarında yaz aylarına kadarki dönemde önemli değişimler ve dönüşümler karşınıza gelmiş olabilir. Bu değişim ve dönüşümler hem iş hayatınızı hem de toplumsal duruşunuzu etkilemiş olabilir. Bunları içselleştirmeye çalıştığınız ve buradaki değişimlere bir müddet ara verdiğiniz bir dönemdi şimdi Uranüs’ün düzelmesiyle beraber yeniden tam gaz değişmesi gereken ani olaylarla hayatınızın şekillenmesi gereken bir dönemine doğru gidiyorsunuz. Burada önemli bazı olaylar devreye girecek Uranüs’ün düzelmesi ile beraber farkındalıklarınız yüksek olacak ama siz bu değişimlere artık eskisi gibi olumsuz cevap vermeyecek, hızlı ilerlemelerle yolunuzda ilerleyeceksiniz.

Çarşamba günü çok keyifli ikili ilişkiler ve özel hayatınızda çok güzel haberler devreye girebilir. Ortaklı işlerinizde de beklediğiniz haberler varsa bu haberleri çok rahat bir şekilde alabilir önemli iş teklifleri ile karşılaşabilirsiniz. Yine özel hayatınızda sevdiğiniz insanın bir seyahat planı size yapacağı bir sürpriz gerçekten de yüzünüzü güldürecek. Her türlü iş birliğinden ortaklıklardan ve ilişkilerden bu hafta fayda göreceksiniz.

Cuma günü Venüs Balık burcuna geçiyor para ile ilgili konularda şanslı olacaksınız önünüzdeki dönemde. 3 hafta boyunca maddi gelirler, ortak para konuları, müşterek para alanlarınızda güzel gelişmeler devreye girerken nafaka miras gibi birtakım işlerinizde önemli açılımlar elde edebilirsiniz. Diğer taraftan partnerinizin ya da eşinizin parasal konularında güzel açılımlar devreye girebilir. Başkalarının kaynaklarından faydalanacak, maddi konularda zorlanmalarınız varsa bunları geride bırakmanın bir yolunu bulacaksınız. Venüs’ün bu evden geçişi aynı zamanda borçlarınızı yeniden yapılandırma konusunda size göz kırpabilir. Kredi çekmek istiyorsanız bu dönem uygun bir dönem olabilir, tadını çıkarın.

 


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, gündelik hayatın ritmi, iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konular bu haftanın gündemi olacak. Burada ele alınması gereken önemli konular var bu iş hayatınızı ilgilendiren konular olabilir ya da sağlığınızla ilgili ilgilenmeniz gereken konular olabilir. Bunlar üzerinize sorumluluklar yükümlülükler getirebilir ama yine de ele alınması gereken konuların başında gelecek. İş hayatınızda her tür yükün üzerinize bindiğini bu iş yükümlülüklerinin sosyal çevrenizle olan bağlantılarınızı zorladığını ya da sosyal çevre ilişkilerinizi azalttığını düşünebilirsiniz ama bu yükümlülükleri teker teker ele almak önemli olacak. Yanınızda çalıştırdığınız insan varsa o insanla olan ilişkilerinizde mesafeler, sıkıntılar, ilişki problemleri de sizi zora sokabilir..

Pazartesi günü Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin seyahat, eğitim, yabancı insanlarla yapılacak olan işler, ticari faaliyetler ve hukuk alanlarınızda gerilemekteydi. Bu alanlarda yavaşlamalar önemli değişim ve dönüşümlerde ele alınması gereken konularda engeller ve problemler karşınıza gelmiş olabilir. Uranüs’ün düzelmesi ile beraber bu alanda daha hızlı değişiklikler yapabilirsiniz. Önünüzdeki dönem buralarda hızlı gelişmeler altında olacaksınız. İşleriniz de bir anlamda yoluna girmeye başlayacak.

Çarşamba günü iş ortamlarında güzel şans ve teklifleriniz var. Beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılar kuvvetlenirken aynı zamanda parasal konularda güzel getirirler karşınıza gelebilir ve bu getirileri iş hayatınıza çok rahat bir şekilde aktarabilirsiniz ya da işinizde beklentiniz varsa parasal konularda bu para ile alakalı getirilerin şansla, keyifle, güzel tekliflerle karşınıza gelme olasılığı da yüksek. Siz işinizi iyi yaptığınız müddetçe bunun karşılığını bu hafta çok net ve iyi bir şekilde alacaksınız.

Cuma günü Venüs Balık burcuna geçiyor önünüzdeki 3 hafta boyunca ilişkileriniz çiçek açabilir ilişkilerle beslenebilirsiniz bir ilişkinin varlığını hayatınızda isteyebilir hayatınızda bir insan varsa o insanla beraber olmaktan büyük mutluluk duyabilirsiniz. Empati, anlayış aynı zamanda sevgi bütün bunları sevdiğiniz insanla beraber yaşayacağınız, ilişkilere daha fazla hayatınız yer vereceğiniz ortaklı işlerinizde doğru ilişkiler kuracağınız bir sürece merhaba diyorsunuz bunun tadını çıkarın. İlişkilerden yana çok şanslı olacak insanların size karşı hem istekli olduğunu görecek hem de bu dönem popülerliğinizin arttığını fark edeceksiniz. Ortaklı işlerinizde de önemli anlaşmalar ve sözleşmeler devreye girebilir sevdiğiniz insanla aranızda sorunlar varsa bu dönem bu sorunları ele almak, barış anlaşması yapmak, barışmak ya da sevginizi ona doyasıya haykırmak ondan gelecek sevgi gösterilerini hayatınıza almak sizi mutlu edecek.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, aşk hayatınızın detayları veya çocuklarınız varsa onlarla ilgili konularda almanız gereken sorumluluklarla haftanızı başlatıyorsunuz. Çocuğunuzun eğitiminin sorumluluğu, çocuğunuzun halledilmesi gereken önemli konuları ya da aşk hayatınızda üstlenmeniz gereken önemli sorumluluklar sizi aşağıya çekebilir hafta başında. Düşündüğünüz gibi akmayabilir hayat ya da kendi hobilerinize, tiyatroya, sinemaya yeteri kadar vakit ayıramadığınızı spora gidemediğinizi fark edebilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde bir azalma da görülebilir ama bütün bunlarda sorumlulukları doğru bir şekilde ele alıp önce işlerinize odaklanıp halledilmesi gerekenleri ele alabilirseniz. Bunları bitirdikten sonra en azından suçluluk duymadan yolunuzda çok daha rahat ilerlediğinizi göreceksiniz.

Pazartesi günü Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin ortak gelirler alanınızda gerilemekteydi bu alanda bazı sıkıntı ve problemleri karşınıza getirmiş olabilir. Mesela bu dönem çocuğunuzun hareketleri ve davranışlarında sıkıntı ve problemlerle karşılaşmış olabilirsiniz yaz döneminden bu yana ama şimdi Uranüs’ün düzelmesi ile beraber bu alanlarda bir rahatlama yaşayacak ortak gelirlerinizde hızlı ani beklenmedik bazı gelişmelere açık olacaksınız.

Bu haftanın en şanslı günü Güneş ve Jüpiter üçgeninin sekstilinin devrede olduğu Çarşamba günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda beklediğiniz mutluluk tam da bugün karşınıza gelebilir. Sevdiğiniz insandan çok keyifli bir teklif alabilirsiniz, aşk hayatınızda ayaklarınız yerden kesilebilir aynı zamanda yine sevdiğiniz insanın çevresiyle beraber bir yerlere gidecekseniz, arkadaşlarıyla tanışacaksınız keyifli, eğlenceli ve şanslı bir gün geçirme potansiyeliniz yüksek. Bu hafta ilişkilerden ve ortaklı işlerden yana oldukça şanslı görünüyorsunuz.

Cuma günü Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle iş hayatınızda hem çalışmayı sevdiğiniz bir dönem olacak hem de bazı kararsızlıklarınız varsa bu kararsızlıkları geride bırakacak, işinize doğru yönden asılacak, sanatsal yönünüzü kuvvetlendireceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlara karşı şefkatli anlayışlı tavrınız ön planda olurken bu 3 haftalık döngü içerisinde kilo almaya yatkın olabilirsiniz yemeye, içmeye olan düşkünlüğünüz artabilir özellikle tatlı ve zengin yiyecekler bu dönem hayır diyemeyeceğiniz konuların başında gelecek ama sağlığınızla ilgili konularda güzel etkileşimler altında olacağınızı bilin.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, ailevi konular evinizle ilgili yapılması gereken önemli işlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Ev hayatınızda önemli sorumluluklarınız olabilir. Bu işlerde ortaya çıkan sıkıntı ve problemlerle de uğraşma potansiyeliniz yüksek görünüyor. Ailenizdeki insanlara karşı mesafeli tavrınız ön planda olacak. Daha çok kendi içinizde, kendi halinizde olmak isteyebilir ama başka insanların, ailenizin size dayattığı önemli sorumluluklarla da uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Pazartesi Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin ikili ilişkiler ve özel hayat evinizde gerilemekteydi. Yaz döneminden bu yana ikili ilişkilerde ve özel hayatınızda bazı zorlanmalar, engeller, aksilikler, sıkıntılarla karşılaşmış olabilirsiniz. Şimdi artık bu alanlarda daha hızlı ilerlemeler kaydedeceğiniz ani hızlı beklenmedik olaylarla ilişkiler alanınızın şekilleneceği bir dönem olacak. Burada ani gelişecek olaylara karşı açık olmanız gerekecek ama işlerin de bir anlamda böyle daha doğru bir şekilde aktığını göreceksiniz.

Çarşamba günü çok şanslı ev, aile ve yuva alanlarınızda yapılması gerekenler ele alınırken hafta başında yaşadığınız sıkıntı ve problemleri de geride bırakmanızı sağlayacak bu şanslı etkileşim. Yine ailenizdeki insanlara yardım etme potansiyeliniz yüksek, baba tarafı konularında gerçekten kendinizi iyimser ve şanslı görebilirsiniz. Yine yapılması gereken önemli işler aile düzeninizi daha iyi bir noktaya taşıyacak önemli adımlar bu Çarşamba günü karşınıza gelecek ve sizi de mutlu edecek.

Cuma günü Venüs Balık burcuna geçiyor. Aşk evinizi hareketlendirecek. Önünüzdeki 3 hafta boyunca aşka, keyfe, mutluluğa daha fazla yer vermek isteyeceksiniz. Venüs balık burcunda yüceliyor burada çocuklarla ilgili konu ve olaylar hızlanabilir. Bebek haberi alabilirsiniz çocuğunuzun olacağını öğrenebilirsiniz eğer istiyorsanız ve bekliyorsanız. Diğer taraftan birine aşık olabilirsiniz hayatınızda bir insan varsa beraber gezmek, dolaşmak her tür faaliyete katılmak anlamında keyifli bir süreç olabilir. Sanatsal ve kreatif işlerinizde kendi bilginizi ve güzelliğinizi ön plana çok rahat bir şekilde çıkarabilir eğitmenlik danışmanlık yapıyorsanız bu dönem işinizden büyük mutluluk duyabilirsiniz. Aşka yelken açacak ve var olan aşkınızı da kuvvetlendireceksiniz.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, yakın çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminiz ve burada sizin karşınıza gelecek önemli sorumluluklarla haftanız başlıyor. Yakın çevrenizde kim varsa akraba, kardeş, abi, abla ya da çok yakın dostlarınız onların hayatında yaşanacak bir mevzu ya da bir konunun sorumluluğu sizin üzerinize binebilir. Etrafınızda olup biten konu ve olaylardan çok fazla etkilenebilirsiniz. Karşılaşacağınız bazı davranışlar hayata biraz daha negatif gözlerle bakmanıza neden olacak ya da bazı insanlarla aranıza mesafe koymanız gerektiğini size hatırlatacak.

Bu hafta bu etkilerle başlıyor ama Pazartesi günü Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerilemekteydi yaz aylarından bu yana. Şimdi burada düzeliyor olması iş hayatınızda, gündelik hayatın düzeninde, sağlığınızla ilgili konularda yaşadığınız sıkıntı ve problemlerin de düzelmesi anlamına geliyor ama hala bu alanlarda yapmanız gereken değişiklikler de var. Uranüs burada yoluna devam ederken önemli ani hızlı değişiklikleri karşınıza getirebilir ama en azından eskiden beri yaşadığınız sıkıntı ve problemlerin geride kaldığını görebilirsiniz.

Çarşamba günü en şanslı günlerden bir tanesi, yakın çevrenizle yapacağınız işlerinizde güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. Bu işler hem dijital platformlar hem iletişim hem satışla bağlantılı olabilir buralarda güzel haberler ve tekliflerle karşılaşma potansiyeliniz var ya da özel hayatınızda sevdiğiniz insanla yapacağınız kısa vadeli plan ve programların tıkır tıkır işlediğini görebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden güzel bir teklif alabilirsiniz. Bu hafta yüzünüz birçok açıdan gülecek.

Cuma günü Venüs Balık burcuna geçiyor 3 hafta boyunca evinizde, ailenizde, yuvanızda keyif alacağınız bir döngüye merhaba diyorsunuz. Aile büyüklerinizle aranızdaki problemler geride kalırken onlarla olan anlaşmanız daha da bir üst noktaya gelebilir. Mesela onlara empatiyle, duyarlılıkla, sevgiyle yaklaşabilirsiniz ya da onların sizi aynı duyarlılık sevgi ve empatiyle sarmaladığını ve hayatınızın güzelleştiğini görebilirsiniz. Emlak alım satım kiralama, evle alakalı her türlü girişim konusunda destekleneceksiniz. Evinizde sudan rutubetten kaynaklı yapılması gereken bir işlem varsa boya badana tadilat tamirat da dahil olmak üzere bütün bu işlerinizi hızlandıracağınız bir dönem. İşte bu dönem Cuma günü başlıyor bütün bunları yapacak, evinizde misafir ağırlamaktan mutluluk duyacaksınız.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, para ile ilgili konular ve burada alınması gereken önemli sorumluluklarla haftanızı başlatıyorsunuz. Parasal işleriniz önemli, bu dönem belinizi sıkmak, kemerlerinizi sıkmak durumunda kaldığınızı da hissediyor olabilirsiniz, harcamalarınız çok artmış olabilir, evdeki hesap çarşıya uymamış olabilir, bütçenizi daraltmanız gerektiğini ya da bununla ilgili konularda adımlar atmanız gerektiğini bilerek haftanıza giriş yapacaksınız. Bu hem hayattan alacağınız keyfi biraz azaltabilir hem de iş ortamlarınızda kafanızdaki bazı planları değiştirmeniz gerekliliğini karşınıza getirebilir.

Bu Pazartesi aynı zamanda Uranüs düzeliyor, Uranüs sizin aşk evinizde geri hareketindeydi yaz aylarından bu yana aşk hayatınız, hayattan aldığınız keyif, hobiler, yaratıcılık ve sanatsal işlerinizde bazı yavaşlamalar devreye girmiş olabilir. Şimdi Uranüs’ün düzelmesi ile beraber bu alanlarda daha hızlı adımların devreye gireceği bir sürece merhaba diyorsunuz. Hızlı gelişmeler bu alanlardan gelecek ama burada da değişmeye dönüşmeye ve yapılanmaya devam edeceksiniz.

Bu haftanın en önemli konusu Çarşamba günü Güneş ve Jüpiter arasındaki olumlu açı. Bu açı ev, aile ve yuva alanlarınızda oluşuyor. Aile ortamlarınızdan güzel bir haber keyfinizi yerine getirebilir. Şansın, mutluluğun aile ortamlarınıza çok daha rahat aktığını görebilirsiniz. Evle ilgili bir konuda çok büyük bir şans yakalayabilirsiniz ya da evden elde edeceğiniz kazançlar maddi olarak yüzünüzü güldürebilir. Bu ara emlaktan, arsadan, araziden güzel kar etme potansiyeliniz yüksek. Yine ailenize yapacağınız yardımlar ya da onlardan gelecek yardımlar bu hafta sizi gerçekten mutlu edecek.

Cuma günü Venüs Balık burcuna geçiyor iletişimsel işleriniz hızlanırken yakın çevrenizdeki insanlarla daha rahat ve keyifli vakit geçireceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. 3 hafta boyunca iletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, dijital platformlarda yapılacak her türlü işinizde, ulaşım ve eğitim alanlarınızda ilişkileriniz çok ama çok keyifli olurken aynı zamanda kuracağınız bağlarla güzel sonuçlara da ulaşmanız söz konusu olabilir. Akrabalar, kardeşler, komşularla aranızdaki sıkıntı ve problemleri geride bırakmak ve ilişkileri daha da kuvvetlendirmek adına şanslı bir dönem. Hayatınızda birileri yoksa bu dönem yakın çevrenizdeki insanlardan biriyle aranızda romantik bir etkileşim de devreye girebilir, tadını çıkarın.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, önemli sorumluluklarla haftanızı başlatıyorsunuz. Kendi istek ve beklentileriniz önemli olurken sağlığınıza gereken özeni göstermeniz gereken haftalardan bir tanesi ya da bununla ilgili hiç istemediğiniz, gözünüzde büyüyen bir mevzuyu ele almak durumunda kalabilirsiniz ama kendinize iyi bakmanız gerekecek. Dolaşım sistemi problemleri, varisler, damar sıkıntıları, sırt ağrıları, yorgun hissetme gibi durumlar söz konusu olabilir. Ama sorumluluklarınızı teker teker ele almanız, her işi aynı anda atlamamanız sizi rahatlatabilir.

Pazartesi günü Uranüs düzeliyor ev, aile ve yuva alanlarınızda gerilemekteydi. Bu alanlarda ailevi konularda, evinizle ilgili atılması gereken adımlarda bazı zorlanmalar, yavaşlamalar, ertelenmeler devreye girmiş olabilir. Uranüs’ün düzelmesi ile beraber bu alanda daha rahat hareket edeceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Daha hızlı gelişmeler bu alanlardan gelebilir bu değişimlere de açık olabilirsiniz.

Bu haftanın en önemli konusu Güneş ve Jüpiter arasındaki olumlu açı. Bu olumlu açı yakın çevre alanlarınızdan gelecek güzel bir teklifi karşınıza getirebilir. Tanıdığınız ve sevdiğiniz insanlardan gelebilir bu teklif ya da iletişim işlerinizde çok güzel anlaşmalara imza atabilirsiniz. Dijital platformları olsun, satış, reklam, tanıtım, pazarlama alanlarında olsun kendinizi mutlu iyimser ve şanslı görecek önemli haberlerin yakınlarınızdaki insanlardan geldiğini fark edeceksiniz. Bu aralar kısa vadeli planlarınız tıkır tıkır işliyor ve uzun zamandan sonra kendinizi hiç bu kadar iyi hissetmeyeceksiniz.

Cuma günü Venüs Balık burcuna geçiyor para ile ilgili konularda şanslı bir sürece giriyorsunuz 3 hafta boyunca maddi gelirleriniz de harcamalarınız da artabilir. Mesela sanata, keyfe, modaya daha fazla ya da spiritüel konulara daha fazla harcama yapabilirsiniz ama bir yandan kuracağınız doğru ilişkilerle para kazançlarınız da hızlanmaya başlıyor. Kendinizi değiştirmek, güzelleştirmek adına bu dönemi iyi bir şekilde kullanın. Yine bu dönem yapacağınız para anlaşmaları uzun soluklu olabilir ve sizin de kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Yatırımlarınız, kazançlarınız Cuma gününden sonra artacak.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, haftaya biraz isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz, her şey gözünüzde fazlasıyla büyüyebilir. Yapılması, ele alınması gerekenler, önemli sorumluluklarla -bu arkadaş çevrenizi iş hayatınızı ya da hiç beklenmedik uğraşmanız gereken konuları da içeriyor olabilir- ilgili olacaksınız ama bu sorumluluklar manevi tarafınızı da aşağıya çekebilir.

Pazartesi Uranüs düzelmeye başlıyor, Uranüs sizin yakın çevre alanlarınızda gerilemekteydi yaz döneminden bu yana yakın çevre iletişiminiz aynı zamanda eğitime dayalı birtakım konular, girişimcilik alanınız, satış, tanıtım, reklam, pazarlama yönünde atılacak adımlarda bazı ertelenmeler yavaşlamalar devreye girdiyse şimdi Uranüs’ün düzelmesiyle bu alanlar daha rahat ve hızlı bir şekilde hareket edecek. Ani hızlı beklenmedik olaylarla yakın çevrenizdeki insanların hayatında da önemli değişim ve dönüşümler karşınıza gelebilir.

Bu hafta Güneş ve Jüpiter arasındaki olumlu açı para ile ilgili konularda yüzünüzü güldürecek. Parasal konularda ne kadar şanslı olduğunuzu görecek, ettiğiniz duaların karşılığını Çarşamba günü ve civarında alacaksınız. Bir şirkette çalışıyorsanız patronlarınızla olan bağlantılar konuşmalar, görüşmeler sonrasında istediğiniz zam terfi gibi konuların hareketlendiğini görebilirsiniz. Annenizin akrabalarından güzel bir para gelebilir ya da para ile ilgili konularda beklenmedik yerlerden güzel şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Konu ne olursa olsun keyfiniz, şansınız, bolluğunuz bu hafta devrede olacak.

Cuma günü Venüs sizin burcunuza geçiyor hem de yüceldiği yerde kendinizi değiştirmek, yenilemek, görüntünüzü ele almak güzelleşmek anlamında 3 haftalık bir dönem içindesiniz. Alışverişleriniz hızlanabilir kendinize daha fazla bakabilirsiniz diğer insanları çok umursamadan kendinize şefkat gösterebilirsiniz. Bu güzellik diğer insanlar arasından çok çabuk sıyrılmanızı ve herkes içerisinde çabuk fark edilmenizi sağlayacak. Bu dönem sosyalliğiniz artabilir, kendinize bolca yatırım yapın aynı zamanda güzelleşmek istiyorsanız ameliyat mı olacaksınız bir yerlerinizi mi yaptıracaksınız bunlardan çekinmeyin çünkü keyifli etkileşimler altındasınız. Bu dönem herkes etrafınızda olacak ve sizinle çıkmak da isteyecek cazibenizin arttığı günler o yüzden tadını çıkarın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın