Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

4 – 10 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu hafta ortaklaşa parasal işlerinizle haftanıza başlayacaksınız. Anlık verilecek kararlar bazı noktalarda sizi zorlasa bile, iç güdüleriniz size doğru yolu gösterebilir. Bu hafta kariyerinizde zorlanabilirsiniz. Özellikle iş arkadaşlarınıza sinirli konuşmalara, agresif tartışmalara dikkat edin. Yine bu hafta işinizle ilgili yavaşlama ve bazı aksiliklere hazırlıklı olun..

 

Salı günü itibarıyla merkür gerilemesi başlıyor. 08 ocak a kadar grupsal ve arkadaşlarınızla beraber giriştiğiniz işlerinizde, organizasyonlarda ve çeşitli aktivitelerde bir takım iletişim sıkıntılarına ve aksiliklere hazır olmalısınız. 08-25 Ocak arası ise, işiniz ve kariyerinize dönük planların, konuşmaların üzerinden geçeceğiniz bir süreç olacak. Bu dönemde kariyerinizde daha önceden konuşulmuş, bitirilmemiş veya tamamlanmamış işlerinizin üzerine gidebilirsiniz. Tüm bunları yapın ama yeni başlangıçlardan, adımlardan ve yeni oluşumlardan kesinlikle uzak durun. Yanlış anlaşılmalara açık bir dönem olacağından, önemli görüşmelerinizi 25 ocak a kadar ertelemelisiniz.

 

Pazar günü oluşan yeniay kariyer ve iş alanlarınızda yapmanız gerekenler için sizi harekete geçirecek. Yalnız hala Merkür’ün gerilediğini hesaba katarsak yarım kalmış ve tamamlanması gereken işleriniz için kolları sıvamak daha mantıklı olabilir.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı özel ve iş ilişkilerinizde sabırsız olabilirsiniz. Bu hafta ortaklaşa para alanlarınızda birtakım sıkıntılar ve problemlere açık olacaksınız. Parasal bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerekecek. Özellikle arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle yapacağınız işlerinizde bazı aldanmalar, hayal kırıklıkları, işlerde sorunlar su üstüne çıkabilir. Bu süreçte arkadaşlarınızın parasal konularda sizi yanlış yönlendirdiğini görebilir ve hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Merkür’ün 05 Ocak itibarıyla gerilemeye başlamasıyla birlikte, otorite figürleriyle, patronlarınızla, üstlerinizle, beraber iş yaptığınız insanlarla; birtakım yanlış anlaşılmalara meyilli olabilirsiniz. 08 Ocak’a kadar önemli kariyer değişimlerinden uzak durmalı, anlaşmalardan, görüşmelerden kaçınmalı, ağzınızdan çıkanı, kulağınız duyarak hareket etmelisiniz. 08 ocak’tan sonra Merkür, seyahat, medya, ticaret, yabancılarla yapılacak işler ve eğitim alanlarınıza kayarak bu alanda gerilemesine devam edecek. 25 Ocak a kadar bu alanlarda yeni başlangıçlardan ve imza atmaktan kaçınmalısınız.

Pazar günü bir Yeniay yaşanacak. Bu Yeniay ile beraber seyahat, yabancılarla yapılacak işler, hukuk temalarında önemli kararlar devreye girebilir. Merkürün gerilediğini unutmadan daha önce konuşulmuş, tamamlanmamış işlerinizin üzerine eğilmelisiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Günlük işlerinizde bir an önce hareket etme isteğiniz bu Pazartesi yoğun olacak. Duygusal olarak çabuk tepkiler vermeye yatkınsınız. İş hayatınızda yaratıcılığınız yüksek çalışırken, sizi az tanıyan insanlarla iletişiminize bu hafta dikkat etmelisiniz. Bu hafta özel hayatınızda sevdiğiniz insanla olan ilişkilerinizde birtakım sıkıntıların su üstüne çıkma ihtimaline karşı uyanık olmalısınız. Özellikle toplum önünde, kalabalık yerlerde sevdiğiniz insanın birtakım davranışları, üzerinizde hayal kırıklığı yaratabilir ya da siz ona gerekenden daha fazla anlam yüklemiş olabilirsiniz.

Salı günü yılın ilk Merkür gerilemesini seyahat alanlarınızda, eğitim konularında, hukuk, ticaret, medya konularında hissetmeniz mümkün sevgili İkizler. Bu yüzden de Cuma gününe kadar özellikle yabancılarla yapılacak olan işlerinizde, önemli seyahatlerinizde, iş tatillerinizde ya da iş seyahatlerinizde iletişiminize çok dikkat etmeye özen gösterin. Sizi daha az tanıyan insanların sizi yanlış anlama ihtimaline karşı dikkatli olun. 08 Ocak itibarıyla 25 Ocak’a kadarki dönemde önemli ortaklı parasal konulara girmemeye, anlaşmalar yapmamaya veya kredi almamaya, bir borç altına girmemeye özen göstermelisiniz.

Pazar günü Oğlak burcunda gerçekleşen bir Yeniay yaşayacaksınız. Bu Yeniay itibarıyla özellikle ortaklaşa parasal konularda, banka işlemlerinde, vergi, kredi, faiz gibi konularda önemli adımlarınızı uygulamanız için size destek verecek. Merkürün gerilediğini unutmadan hareket etmeye çalışın.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı, aşk hayatınızda veya varsa çocuğunuzla ilgili konularda duygularınız dikkatsiz ve biraz da aceleci çalışabilir. Çabuk harekete geçmek isteyebilirsiniz. Yine bu hafta yabancılarla yapılacak işlerinizde, iş koşullarında ya da işe dayalı herhangi bir seyahatte birtakım sıkıntılar, sorunlar, hayal kırıklıkları yaşanabilir. Özellikle beraber iş yaptığınız insanlar varsa onlarla olan ilişkilerinizde birtakım sorunlara açık olacaksınız.

Salı günü itibarıyla Merkür sizin ortaklaşa para alanınızda gerilemesine başlayacak. Merkür’ün bu alanlarınızda gerilemesi, özellikle ortaklaşa parasal konularda birtakım sıkıntı ve sorunları su yüzüne çıkartabilir. Kredi ve borç almamaya özen gösterin. 08 Ocak’ta Merkür, sizin evlilik, ikili ilişkiler alanınıza kayarak gerilemesine devam ediyor. 25 ocak a kadar özel hayatınızda ve yanlış ifadelerden kaçının yanlış anlaşılmaya meyillisiniz. Önemli evlilik veya ilişki kararları almayın.

Pazar günü, özel hayatınızda oluşan Yeniay’ dan sonra , ilişkilerinizle ilgili daha önceden konuşulmuş, tamamlanmamış kararları almanız daha doğru olabilir.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta içsel olarak kolay sinirlenmelere ve çabuk tepki vermelere açık olacaksınız. Ailenize karşı tutumunuza dikkat edin ve yapılacak işlerinizi tamamlayın.

Salı günü itibarıyla Merkür sizin ikili ilişkiler ve özel hayat evinizde gerilemesine başlayacak. 08 ocak’a kadar özel ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara, sıkıntı ve sorunlara hazırlıklı olun. Eski meseleler karşınıza gelebilir. 08 ocak- 25 ocak arasında iş hayatınıza ve sağlıkla ilgili konulara dikkat etmelisiniz. Anlaşmalarınız varsa bu süreçte yeni başlangıçlardan ve yeni kararlardan kaçınmaya özen gösterin. Bu süreçte daha önce konuşulmuş, görüşülmüş insanlarla yarım kalmış işlerinizin üzerine düşebilirsiniz.

Pazar günü oluşan yeniay, sağlık, iş ve hizmetle ilgili konularda önemli konuları karşınıza getirebilir ama merkürün bu alanlarınızda gerilediğini düşünürsek, daha önceden konuşulmuş, yarım kalmış işlerinizi tamamlamak üzere harekete geçebilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta iletişimsel konularda çabuk hareket etmek isteyeceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanları aceleciliğinizle zorlayabilirsiniz. Araba kullanırken, anlık karar değişimlerine dikkat edin. İş hayatınızda iletişimsel konularda sorunlar oluşabilir.

Salı günü ilişkiler anlamında biraz sizi zorlayabilir. Aile hayatınızda büyüklerinizle ve sevdiğiniz insanla olan ilişkilerinizde birtakım hayal kırıklıkları, aldanmalar yaşayabilirsiniz. Yine tarih itibarıyla Merkür iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerilemesine başlayacak ve 08 Ocak’a kadar işinizde sıkıntıları, aksilikleri, yanlış ifadeleri, yanlış anlaşılmaları karşınıza getirecek. Önemli projelere başlamayın. Daha önceden konuşulmuş, görüşülmüş, yarım kalmış, tamamlanmamış işlerinizi bitirmek, günlük işlerinizin üzerine düşmek daha öne geçmeli.

Cuma günü itibarıyla aşk hayatınızda birtakım aksilik ve sorunlara ay sonuna kadar hazırlıklı olmanız gerekecek. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminize de bu süre zarfında dikkat etmelisiniz. Eski aşklar, konuşmalar karşınıza gelebilir.

Pazar günü oluşan Yeniay, özellikle aşk hayatınızda önemli kararları karşınıza getirebilir. Bu süreçte hoşlandığınız, adım atmak istediğiniz bir insan varsa onunla ilgili kararları bu tarihten sonra vermek daha doğru olacak.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza maddi konularda aceleci davranarak başlayabilirsiniz. Kolay para harcamaya meyilli olacaksınız. Aşk hayatınızda yanlış ifadeler, doğru kurulmayan cümleler başınıza iş açabilir. Tepkilerinizi bu hafta iyi kontrol etmeye çalışın. Özel hayatınızda ve yakın çevre ilişkilerinizde ilişki sıkıntıları yaşayabilirsiniz. Yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizin sağlığında da bu süreçte bozulmalar yaşanabilir ya da onlarla olan ilişkilerinizde birtakım gevşemeler, sıkıntılar, hayal kırıklıkları devrede olabilir.

Salı günü itibarıyla Merkür’ün aşk evinizde gerilemesi, aşk hayatınızda birtakım ifade sorunlarını, yanlış anlaşılmaları, ortaya çıkartabilir. Özellikle 08 Ocak’a kadar aşk hayatınızda önemli kararlardan kaçının. Sanatsal ve kreatif bir işiniz varsa yine imza atmamaya özen gösterin. Çocuğunuzla olan iletişiminize de bu süreçte dikkat etmek önemli olmalı.

08 Ocak Cuma günü itibarıyla 25 ocak a kadar Merkür, gerilemesine ev, aile, yuva alanlarınızda devam etmeye başlayacak. Aile büyüklerinizle olan iletişiminize ve ev hayatınıza bu süreçte dikkat etmelisiniz.

Pazar günü oluşan yeniay ev ve aile hayatınızda önemli kararları karşınıza getirebilir yalnız merkürün gerilediğini unutmadan bu konularda harekete geçmelisiniz. Eski ve tamamlanmamış konuları halletmeye özen gösterin.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta hızlı ve aceleci etkilerle hareket edeceksiniz. Etrafınızdaki konu ve olaylar sizi kolay harekete geçirebilir. Aile hayatınızda bazı anlaşmazlıklar doğru akmayan iletişimle sizi sıkıntıya sokabilir.

Salı günü, ilişkiler anlamında sizi zorlayabilir. Parasal ilişkilerinizde, aşkta, eğlence hayatınızda ve çocuğuz için yapacağınız harcamalarda birtakım hayal kırıklıkları ve sıkıntılar oluşabilir. Yine bu güne denk gelen zamanlarda önemli girişimleriniz, yatırımlarınız, borsada yatırım planınız varsa lütfen dikkatli adımlar atın.

Yine Salı günü itibarıyla Merkür sizin ev, aile, yuva alanlarınızda gerilemesine başlıyor. 08 Ocak’a kadar ailevi konularda birtakım iletişim aksaklıklarına ve sorunlarına açık olacaksınız. 08 Ocak’tan sonraysa bu konular iletişimsel alanınıza kayıyor olacak. 25 Ocak’a kadar iletişimle ilgili konularda yanlış anlaşılmalara, birtakım aksiliklere, randevu kaçırmalarına, evrak kayıplarına, elektronik bir eşyanızın bozulmasına karşı hazırlıklı olmak faydalı olacak.

Pazar günü oluşan Yeniay, iletişimsel konularda hızlı kararları karşınıza getirecek ama Merkür’ün bu alanınızda gerilediğini düşünürsek, daha önceden konuşulmuş işlerinizin üzerine düşmelisiniz.


YayYay Burcu:

Bu hafta duygusal konularda sinirinizi akıtmakta zorlanabilir sizi bazı konuların zorladığını düşünebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla aynı fikri paylaşmayacaksınız, bu da bazı yanlış anlaşılmaları beraberinde getirebilir. Ailevi ilişkilerinizde birtakım aldanmalar, yanılgılar, ortaya çıkabilir. Hayata özgür yaklaşımlarınız, onların bu dönemde size olan ihtiyaçlarıyla çakışabilir. Bu tarihte parasal konularda dikkatli olun. Özellikle iletişim halinde olacağınız yakın çevrenizle olan konuşmalarınızda da fikir ayrılıkları, birtakım ters etkilere açıksınız.

Salı günü itibarıyla Merkür yakın çevre, iletişim ve akraba alanlarınızda gerilemesine başlıyor. Onlarla olan iletişiminize özellikle 08 Ocak’a kadar birkaç günlük dönemde dikkat etmelisiniz. Özellikle teknolojik bir aletinizin bozulma olasılığına karşı; bilgisayarın çökmesi, cep telefonunuzun bozulması ihtimaline karşı hazırlıklı olun. 08 ocak- 25 ocak tarihleri arasındaysa maddi konularda önemli anlaşmalardan ve ticari başlangıçlardan kaçının. Merkür sizi bu alanlarda sıkıştırabilir.

Pazar günü oluşan Yeniay, parasal alanınızda gerçekleşiyor. Parayla ilgili konularda önemli kararlar vermek istiyorsanız bu Yeniay’ı kullanabilirsiniz. Ancak Merkür’ün parasal alanda gerilemesini göz önüne alırsak; 25 Ocak’a kadar önemli kararlarda bulunmamanızda fayda var.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza sosyal ortamlardaki işlerinizi ön plana çıkararak giriş yapabilirsiniz. Maddi konularda önemli anlaşmalarınız varsa bu haftabaşı dikkatli adımlar atmaya çalışın. Yine bu hafta yakın çevre ilişkilerinizde birtakım sıkıntı ve problemler yaşayabilirsiniz. Parasal konularda sosyal çevrelerde çok çabuk tepkiler verebilirsiniz. Bazı konuşmalarınız, arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle olan bağlantılarınızda sıkıntılar yaratabilir.

Salı günü, Merkür, para alanlarınızda gerilemesine başlayacak. Bu tarihten sonra birkaç gün boyunca ticari anlaşmalarınıza, parasal bağlantılarınıza ve iletişiminize dikkat etmelisiniz. Önemli bir borcun altına girmeyin ya da parasal bir anlaşma yapmamaya özen gösterin. 08 Ocak’a kadar bu etkilerden uzak durun.

08 Ocak itibarıyla Merkür ‘ün gerilemesinden dolayı, 25 Ocak’a kadar önemli girişimlerden, önemli anlaşmalardan ve görüşmelerden kaçınmalısınız. Yanlış anlaşılmalara açık bir dönem içindesiniz. Bu da hayati başlangıçlarınız konusunda sizi fazlasıyla zorlayabilir.

Pazar günü oluşan Yeniay, planlarınızı daha iyi bir şekilde oluşturmak, yarım kalmış konuları tamamlamak, daha önceden görüşülmüş olayların üzerine düşmek için size güzel fırsatlar sunacak.


KovaKova Burcu

Bu hafta kariyer ve iş hayatınızda çabuk ve etkili davranmak isteyeceksiniz. Olayları gözünüzde fazla büyütmeyin. Kişisel ifadelerinizde yanlış anlaşılmalara açık olacağınızdan, kararlı adımlar atmaya özen gösterin.

Bu hafta sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda maddi konular yüzünden birtakım sıkıntılar ve sorunlar yaşamaya meyilli olacaksınız. Para ilişkilerinize bu süreçte dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insanların parasal konulardaki yaklaşımı, sizde hayal kırıklıkları yaratabilir sevgili Kovalar.

Salı günü Merkür kişisel alanınızda gerileyecek. 08 Ocak’a kadarki süreçte önemli anlaşmalar ve başlangıçlar yapmaktan kaçınmanız gerekecek. Bu süreçte yanlış ifadeler başınızı derde sokabilir. Kendinizi yanlış ifade etmemeye, başkalarına yanlış tanıtmamaya özen gösterin ve siz de iletişim halinde olduğunuz insanları yanlış anlamamaya çalışın. Merkür, 05 Ocak’ta kişisel alanınızda gerileyecek ve sosyal ortamlarda

08 Ocak tarihinde Merkür, gerilemesine kadersel alanınızda devam ediyor olacak. 25 Ocak’a kadar çok önemli anlaşmalardan, sözleşmelerden, başlangıçlardan ve kararlardan kesinlikle kaçınmalısınız.

Pazar günü gerçekleşen Yeniayla birlikte hiç bir şekilde harekete geçmemeli ve eski sizi zorlayan konuların üzerine düşmeli, bu dönemde planlarınızı oluşturmalısınız.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta ortaklaşa parasal konularda kafanız hızlı ve çözümsel çalışabilir. Acelecilikten kaçının. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Bu hafta göz önünde olacağınız ortamlarda belki iyi ilişkiler kurduğunuz bir insanla ilişkilerinizde birtakım hayal kırıklıklarına ve sıkıntılara sahip olabilirsiniz. Bu süreçte ilişkileriniz, üzerinizde kırgınlıklar yaratabilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda kadınlarla olan bağlantılarınıza dikkat edin. Parasal konularda sinirli hareket etmeniz de söz konusu.

Salı günü, Merkür, kadersel alanınızda gerilemesine başlıyor. Birkaç gün boyunca geçmişle ilgili konular, daha önceden çözemediğiniz birtakım olaylar karşınıza gelebilir ve siz de bu süreçte geçmişe dönük olabilirsiniz. Özellikle 08 Ocak’a kadar çok önemli anlaşmalardan, görüşmelerden kaçınmak yerinde olabilir çünkü kendinizi istediğiniz gibi ifade edemeyeceksiniz, bu da sizin aleyhinize işleyebilir. 08 ocak- 25 ocak tarihleri arasında merkür sizin sosyal çevreniz ve arkadaşlık alanınızda gerileyecek. Onlarla olan iletişiminize ve organizasyonlarınıza dikkat edin.

Pazar günü gerçekleşen Yeniay, sosyal çevre ve arkadaşlıklar alanınızda gerçekleşiyor. Bu tarihten sonra arkadaşlarınızla; alacağınız kararlarınızı, geleceğe dair uygulamalarınızı devreye sokabilirsiniz. Merkürün gerilediğini hesaba katarsak bu alanlarda önemli başlangıçlar yerine işlerinizi tamamlamaya önem verin.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın