Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

28 Mart – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

ENERJİMİZ YENİLENİYOR!

Pazar günü Merkür’ün koç burcuna geçmesiyle haftamız hareketli enerjilerle başlıyor. İletişimde rekabetçi, lider, öncü olabilir, yeni fikirler yaratmakta hızlı düşünüp hızlı kararlar alabiliriz.  Bizimle aynı düşüncede olmayanlara meydan okuyabilir, maymun iştahlı olabilir, işleri başlatıp devamı getiremeyebiliriz. Sıkılganlıklara veya sabırsızlıklara karşı dikkatli olalım. Riskli cesur olabiliriz ama bu etkiyle başkalarını kolay incitebiliriz. Tahammülümüz olmayabilir.

Bu hafta sosyal çevremiz, arkadaşlıklarımız, dahil olduğumuz kulüpler, dernekler, ortaklıklar, takım çalışmaları, hedefler ön planda olabilir. Kova burcu dünya astrolojisinde toplumsal konu ve olaylarla bağlantılı olduğu için demokrasinin, kazanılmış ve kazanılması gereken hakların konuşulduğu, insan hayatına, yaşanmışlığa ve daha iyi dünya şartlarına dair insanların daha fazla bilgiyi etraflarına yansıtacağı, teknolojik ilerlemenin yüksek olduğu haftalardan bir tanesi başlıyor.

Hemen hafta başlar başlamaz Venüs’ün Satürn’le kavuşumu gökyüzünde etkili olacak. Bu özellikle borsada daralmalara, aşağı yönlü hareketliliğin ön planda olmasına neden olabilir. Borsada yatırım yapıyorsanız bu hafta dikkatli adımlar atın. Kaldı ki Yeniay döngüsüne doğru gidiyoruz bu hafta kapanan enerjiler devrede olacak. O yüzden küçülme, fiyatlarda düşme, yeni uygulanacak olan zamlar ve kemerlerin sıkılması devrede olabilir.

Cuma günü sabah 09:24’te Koç burcunun 11 derecesinde kironla bağlantılı bir Yeniay gerçekleşecek. Jüpiter 11 Mayıs’ta Koç burcuna geçecek, geçmeden önce hatalarımızı, bazı davranış kalıplarımızın bize nelere mal olacağını, değiştirmemiz gerekenleri bu Yeniay’da net bir şekilde göreceğiz.

Koç Burcunda gerçekleşen Yeniay ekstra cesaret, güç, coşku ve hevesle hareket edeceğimizin göstergesi. Başkalarını çok fazla düşünmeyeceğiz, kendi kafamıza göre hareket etmek isteyeceğiz. Bu da iş birlikleri ve ortaklıklarda zaman zaman sıkıntı ve problemleri karşımıza getirebilir. Kendimizi düşündüğümüz ve kendimize yönelik hareket etmek istediğimiz için sabırsız enerjilerle hareket etme isteyebiliriz. Önce bir şeyler bozulacak önce bir şeyler yaşanacak orada bir şeyleri inşa etme, yeniden şifasına kavuşturma enerjisiyle dolu olacağız.

Bu Yeniay’ın Ankara’ya göre çıkartılan haritasında 9 derece İkizler burcu yükseliyor. İletişim, ticaret, ulaşım, faaliyetler, haberleşme ve fikirler, konuşmalar çok önemli olacak.

9 derece İkizler burcu Aldebaran sabit yıldızı ile birleşiyor. Aldebaran kraliyet yıldızı savaşmak ve askeri kariyerle bağdaştırılan bir yıldız. Amaçları doğrultusunda kişiye başarı ve güç verir ama tüm kraliyet yıldızlarında olduğu gibi bir aması vardır. Kişi doğru yoldan ve kararlardan asla şaşmamalıdır, etik davranmak çok önemlidir. O yüzden önümüzdeki dönem konuşulanlar, söylenilenler, harekete geçeceğimiz noktalar çok önemli olacak. Etik davranmaya özen gösterelim. Aynı zamandayöneticilerimizin, liderlerin, bizi yöneten insanların  bu konuya çok daha fazla özen göstermesi gerekecek. Eğer bu olursa o zaman çok hızlı ilerleyişlerle yolumuza devam edebiliriz.

Bu Yeniayda karşıtlık açısı yok. Karşıtlık açısı olmaması aynalama görevinin olmayacağını gösteriyor. Demek ki nerde hata yaptığımızı görme enerjisi çalışmayacak, kendimizi biraz haklı görebiliriz bu noktada. Eğer bir ilişkide sıkıntı ve problem yaşanıyorsa bunların nedenini anlayamayabiliriz. Halbuki karşıtlık enerjisi zor enerjilerdir ama aynalama görevi de görürler. Hatalarımızı karşı tarafın verdiği tepkilerden anlayabiliriz. Şimdi bu etkinin olmadığını düşünün, demek ki birçok konuda kendimizi haklı görme olasılığımız yüksek olacak.

 

Ankara’ya göre çıkarılmış olan haritada Yeniay 11. evinde gerçekleşiyor. Parlamento, meclis, hükümetin özellikle yasama organları ya da mecliste değişmesi gerekenler, yeni kurallar önem kazanıyor. Ortak şirketlerle olan bağlantılarımız, müttefiklerimiz, dost ülkelerle yapılacak işler ve bunlarla ilgili olaylar önemli olabilir. Kanunlarda ve kararnamelerde önemli değişimler devreye girebilir.

Koç burcu dünya astrolojisinde askeri konular, savunma ile ilgili konular, ordu, donanma, polisle, metallerle ilgili, ısı ile ilgili konu ve olaylarla ilgili. Bununla beraber cerrahi ve tıbbi konuların da ön plana geçeceği bir Yeniay bizi bekleyecek. Bu konularda hızlı ilerlemeler de söz konusu olabilir ya da bu Yeniay’da bu alanda yapılması gerekenleri çok daha net bir şekilde fark edeceğiz.

Peki bu Yeniay Türkiye haritasında hangi alana düşüyor? 10. ev dediğimiz hükümet alanına, bizi yönetenler alanına düşüyor. Aynı zamanda dış dünyadaki saygınlığımız alanımıza düşüyor. Ulusal ticaretimiz, saygınlığımız bunlarla ilgili konu ve olayların çok önem kazanacağı da bir döngü içerisinde gidiyoruz. Önemli işlere soyunabiliriz, kendimizden ve ülkece bazı konularda fedakarlıklar yapabiliriz, doğru adımlar atılırsa şifalanma enerjisi bizi iyi noktalara taşıyabilir.

Bu Yeniay’ın etkisi Güneş ve Plüton ve Ay ve Plüton arasında bazı dik açı dediğimiz zorlayıcı açılara da dikkat çekiyor. Bu da aslında ekonomik krizlerle, dramatik değişimler ve finansal manipülasyonlarla da bağlantılı bir dönem içerisinde olacağımızı gösteriyor. Politik krizler, finansal çalkantılar, halkın kendi içinde kutuplaşması gibi etkiler 1 Nisan’daki Yeniay ve sonrasında 15 gün boyunca hayatımızda etkin olacak.

Bu haftayı nasıl değerlendirelim konusuna gelirsek, bu hafta tamamlanması ve son rötuşlarla bitirilmesi gereken konular ele alınabilir. Çarşamba, Perşembe günleri Ay iyice kapanacağı için başlatma enerjisini çalıştırmayalım. Kadersel etkiler altında olacağız. Küçülme enerjisi devrede olduğu için aciliyeti yoksa ameliyatlardan kaçınalım. 5 Nisan’da Mars ve Satürn arasında bir kavuşum gerçekleşecek 22 derece Kova burcunda. Bu bir durma sinyalidir, bir durma enerjisidir. Tüm dünya genelinde çok önemli, hareketli durumlara ve önemli olaylara da gebe olacağımız bir sürece doğru gidiyoruz. Ama 1 Nisan’daki Yeniayla beraber hayatımızda başlatmak istediğimiz, adım atmak istediğimiz noktalar aydınlanacak. 3 Nisan’dan sonra özellikle finansal astrolojide trend değişikliğine doğru gideceğiz.

Şimdiden şanslı, aydınlık bir Yeniay enerjisi diliyorum.

 

28 Mart – 03 Nisan Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, sosyal çevre ilişkileriniz, arkadaşlarınızla beraber yapacağınız her türlü organizasyon konularıyla haftanızı başlayacaksınız. Arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde konuşulan konular daha çok gelecek planları ve etrafınızda olup biten konu ve olaylar olacak. Teknoloji ve bilime belki de tekniğe dayalı birtakım konuları da hareketlendirmek isteyeceksiniz.

Diğer taraftan bu hafta sizin için çok önemli çünkü Cuma günü bir Yeniay gerçekleşecek, bu Yeniayı kişisel alanınızda yaşayacaksınız. Hayata dair başlatmak istediğiniz planlar, daha iyi bir noktaya taşımak istediğiniz her konu bu Yeniayla beraber hareketlenebilir. Önce kendinizde düzeltmeniz gereken neler var bunları fark edeceksiniz çünkü Koç burcu sabırsız enerjilerle dolu bir burçtur. O yüzden belki bu sabırsızlığınız, düşünmeden hareket etmeniz bazı insanları incitmiş ya da sizin hayatınıza sıkıntılar yaratmış olabilir. İşte bütün bunları düşüneceğiniz bütün bunlarla ilgili olayların da hızlanacağını bir dönem olacak. Bu Yeniay beraber hayatınızda tertemiz bir sayfa açılacak. Burada atacağınız adımlar, yapacağınız değişiklikler 11 Mayıs ve sonrası hayatınızda hızlı açılımlar yaşamanıza neden olacak. O yüzden farkındalığınızın yüksek olmasını diliyorum. Aynı zamanda bu Yeniayla beraber sadece kişisel kararlar değil aynı zamanda sağlığınızla ilgili konu ve olaylarda da önemli adımlar atmak isteyeceksiniz. Önce kendinizi beslenmeniz gerektiğini fark edeceksiniz kendinizi besledikten sonra başka insanların yardımına koşabilirim diye düşüneceksiniz.

Pazar gününe doğru önemli konuşmalar, planlar devreye girebilir. Hatta gelecek haftayı da bu etkilerle başlatacaksınız ama etrafınızda olup biten çok şey var ve bu hafta bu etrafınızda olup biten konu ve olaylar hem sizi mutlu edecek hem de rahatsız olduğunuz konuları çok net bir şekilde göreceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, kariyer hayatınız ve mesleğinizle ilgili alanlar bu hafta ön planda olacak. Bu hafta başında kendinizi hırslı görebilirsiniz. Önemli insanlarla bir araya gelebilirsiniz. İş hayatınızda sizi rahatsız eden, başınıza sorun olarak gelmiş birtakım konu ve olayları ele almak ve çözmek için de harekete geçeceksiniz. Bazı noktalarda iş hayatınızda kendinizi kısıtlanmış ya da engellenmiş görebilirsiniz. Özellikle patronlarınızla olan bağlantılarınızda üzerinize ekstra sorumluluklar binebilir. Bu sorumlulukları üstlenmekten geri durmayacaksınız ama aynı zamanda hayata bakış açınızda olumsuzluklar devrede olabilir. Bundan hemen sıyrılmaya çalışın.

Cuma günü gerçekleşecek Yeniayda diğer burçların aksine hiçbir şekilde yeni bir konu için, bir girişim için harekete geçmemeniz gerekiyor. Onun yerine kendiniz ve ruhunuzla alakalı çok önemli noktaları fark edebilirsiniz. Şimdiye kadar hangi alanlarda hata yaptınız, hangi konularda kendinize yeteri kadar yatırım yapmadınız ya da önünüzdeki dönemi daha iyi yaşayabilmek için neleri hayatınızda değiştirmeniz gerekiyor, işte bütün bunları fark edeceğiniz bir Yeniay içinde olacaksınız. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak anlamında bu Yeniay size göz kırpacak. Diğer taraftan arkadaşlarınız ve çevrenizden göreceğiniz güzel yardımlarla aslında ne hayal ediyorsanız ne düşünüyorsanız tıkır tıkır önünüze gelme olasılığı yüksek. Bu dönem kendiniz için yaşamıyorsunuz, bu dönem toplum için, diğer insanlar için daha fazla yaşadığınızı fark edeceksiniz. Hem iş hayatınızda hem arkadaş çevrenizde hem de kendi alanlarınızda aslında bulunduğunuz ortamların ne kadar önemli olduğunu da çok net bir şekilde göreceksiniz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bu alanlarda şifalanması gereken konu ve olaylar Cuma Cumartesi karşınıza gelirken Pazar günü önemli konuşma ve görüşmeler devrede olabilir. Yine Pazar günü birinin sizin hakkınızda konuştuğunu, arkanızdan iş çevirdiğini görebilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, uzak yerlerden alınacak haberler ya da gelecek planlarınızın hareketliliği ile haftanızı başlatıyorsunuz. Kafanızda bir yerlere gitme planı olabilir bu hafta içerisinde ve bu planlarınızı harekete geçirebilirsiniz. Eğitim hayatınızda bazı girişimleriniz karşılığını bulacak. Sinirli, gergin, agresif ya da hırslı taraflarınızı iyi törpülemeniz gerektiğini de çok net bir şekilde göreceksiniz. Üzerinize oluşan bir baskı var, bu baskı sizi hem eğitim hem seyahat alanlarınızdan ya da davalarla ilgili konulardan yakalayabilir. Bu hafta bu konular canınızı çok fazla sıkmasın. Gitmek istediğiniz bir yerle ilgili planlar yapıyor olabilirsiniz ama son dakika gelebilecek bir sorumluluk buraya gitmekten size alıkoyabilir ya da tadını çıkaramayabilirsiniz.

Diğer taraftan bu hafta içerisinde çok da önemli bir Yeniay gerçekleşecek. Bu Yeniayı sosyal çevre ve arkadaşlık alanınızda yaşayacaksınız. Arkadaş ortamlarınızda önemli kararlar alabilirsiniz. Çevre değiştirmeyi düşünüyorsanız, yeni ortamlara girmek, yeni insanlara tanışmak ya da farklı yerlere kaydolmak gibi konuları başlatacağınız bir Yeniay sizi bekliyor. Bazı arkadaşlarınızla niye anlaşamadığınızı, arkadaşlık ilişkilerinizdeki beklentilerinizi ve karşı tarafın da sizin hayatınıza yansıttıklarını çok net göreceksiniz. Bazı arkadaşlarınızla iş yapacaksınız bu işlerle ilgili önemli girişimler bu Yeniayla beraber devreye sokulabilir. Hafta sonuna doğru hayatınız oldukça hareketli. Arkadaşınızla aktiviteler, davetler ya da birtakım organizasyonlar planlıyorsanız hafta sonuna doğru bunlar damgasını vuracak. Önemli konuşma ve görüşmelerinizi yapacak ve bir sonraki haftayabaşlatacağınız bu önemli organizasyonları hareketlendirmiş olacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, parasal işler ödemeler dengesi ile haftanızı başlatıyorsunuz. Bazı borçlarınız, ödemeleriniz olabilir bunlarla ilgili konular sizi hareketli tutacak. Bunları yoluna koyduktan sonra işlerin de açıldığını göreceksiniz. Önemli bir parasal sorumluluk Pazartesi günü devreye girebilir. Kemerleri sıkmak gerektiğini ya da önemli sorumluluklar almamız gerektiğini çok net bir şekilde görebilirsiniz. Bu yüzden bu dönem ekstra bir borcun altına girmemeye çalışın, harcamalarınızı kontrollü yapın.

Diğer taraftan Çarşamba ve Perşembe günleri dış ortamlarda bulunmaya özen göstereceksiniz. Diğer yerlerden alacağınız haberler ön planda olacak, hayata daha keyifli gözlerle bakacaksınız.

Cuma günkü Yeniay sizin kariyer ve meslek alanlarınızı işaret eden bir Yeniay olacak. Demek ki kariyerinizde, yaptığınız işlerde kendinizi göstermek heves ve coşkuyu ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Kironla bağlantılı bir Yeniay olduğu için önce şifalandırmanız, düzeltmeniz ve ele almanız gereken konular olduğunu da göreceksiniz. Öncesinde yaşanacak bir pürüz ya da bir olay hayata daha farklı gözlerle bakmanıza, iş hayatınızda vereceğiniz önemli kararlara neden olacak. İşte bu kararlarla yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Önünüzdeki dönem ne yapmak istiyorsunuz, işinizde nasıl bir ilerleme kaydedeceksiniz, daha fazla hangi alanları kuvvetlendirmeniz gerekiyor? İşte bütün bunları çok net bir şekilde göreceksiniz. Yaralı taraflarınızı şifalandıracaksınız. Anneniz ve annenizin konu ve olayları bu Yeniayla beraber gündeminize yerleşebilir. Önemli konuşmalar, görüşmeler, anlaşmalar, fikir birlikleri hafta sonu hayatınızda çok daha net ve görünür olacak. Pazar günü önemli konuşmalara açık bir zaman dilimi bunu da iyi değerlendirin.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili atılması gereken önemli adımlarla haftanızı başlatıyorsunuz. Evliyseniz sevdiğiniz insanın bu birkaç gün önemli işleri olabilir ve siz de bu işlere göre plan yapacak olabilirsiniz ya da ortaklı bir işiniz varsa bu ortaklı işlerin hareketlenmesi, bu alanda yapabileceklerinizi görmeniz bu hafta başında ön planda olacak. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda üstlenmeniz gereken önemli sorumluluklar var. Eğer iki çocuğunuz varsa küçük olan çocuğunuzun sorumlulukları bu dönem üzerinize ekstra yük bindirebilir ya da sevdiğiniz insanın sevgisini bu dönem göstermekte zorlandığını fark edebilirsiniz. Siz de diğer insanlarla haşır neşir olmaktan ziyade kendi alanınızda her şeyin olması gerektiği gibi bir süreç içerisinde olacaksınız. Diğer taraftan hem kariyer alanları hem de yakın çevrenizdeki insanlarla yapacağınız konuşmalar üzerinize ekstra yük bildirebilir.

Cuma günü Koç burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Siz bu Yeniayı seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, yabancı insanlarla yapılacak her tür faaliyetler alanında kullanacaksınız. Burası aynı zamanda ticaret ve hukuk alanlarını da kapsıyor. Bu alanlarda verilecek önemli kararlar devreye giriyor ama önce şifalanmanız gereken bir olayla da karşılaşabilirsiniz. Yani yaşadığınız olaylar attığınız adımlar karşısında neleri düzeltmeniz neleri yeniden ele almamız gerektiğini bu Yeniayla beraber çok net bir şekilde göreceksiniz. İçinizde ukte kalmış bir eğitim fırsatı yine bu Yeniayla beraber yeniden filizlenebilir. Evliyseniz eşinizi akrabaları ya da yakın çevresi ile ilgili konu ve olayların da hareketli olduğunu göreceksiniz. Hafta ortası daha çok kendinize yönelik hareket etmek ön planda olurken hafta sonuna doğru hayat hızlanacak. Bolca gezecek, eğlenecek, görecek, keşfedeceksiniz. Bu Yeniayönemli bir Yeniay olacak sizin için. Burada vereceğiniz kararlar, burada yapacağınız düzeltmeler 11 Mayıs’ta Jüpiter Koç burcuna geçer geçmez önünüzde yeni olasılıkların karşınıza gelmesini sağlayacak.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, gündelik hayatınızın koşturması, işiniz, sağlıkla ilgili konular, hafta başında yapılması gerekenlere odaklı olacaksınız. Dolaşım sistemi problemlerinize dikkat edin. Damar sıkıntıları ve problemleri, diz ile varis ile ilgili sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir. İş hayatınızda her şeyi demokratik ve hümanist bir şekilde ele almak isteyeceksiniz. Ama siz bunu yapmaya çalıştıkça, diğer insanların haklarını korumaya çalıştıkça da en büyük sıkıntıları da buradan yaşayacaksınız. Bu hafta ortası itibariyle ilişkiler hayatınızda oldukça görünür olacak.

Çarşamba ve Perşembe günleri sevdiğiniz insanla bolca vakit geçirebilirsiniz ve ilginizi ilişkilere kaydırabilirsiniz. Cuma günü gerçekleşen Yeniay ortak parasal alanda, müşterek para alanınızda oluşacak. Para ile ilgili gelişmeler, beklediğiniz, tahsil etmek istediğiniz bir para ya da bir ödeme, harcama, fatura ile ilgili konular önemli olacak. Önümüzdeki 15 gün boyunca bu konuları hayatınızda daha fazla yaşayacaksınız ama onun öncesinde parayla ilgili konularda kendinizi şifalandırmanız gerekecek. Bu Yeniay zamanı düzeltmeniz gereken konu ve olayları çok net göreceksiniz. Bırakmak istediğiniz kötü bir alışkanlığınız varsa, hayatınızda bazı noktaları değiştirmek istiyorsanız bu Yeniaybu noktalara hizmet edecek. Sabırsızlık enerjisini mümkün olduğunca aşağıya çekin, cesareti arkanıza alın, girmediğiniz sulara atlayabilirsiniz bu dönemde ve bu ruhunuza çok ama çok iyi gelebilir. Ruhani, mistik, sezgisel çalışmalar anlamında da hayat sizi destekleyecek.

Hafta sonu önemli bir para mevzusu ailede devreye girebilir, sevdiğiniz insanla da bu konuyu çok net bir şekilde konuşabilirsiniz. Burada vereceğiniz kararlar önemli olacak. Bu kararlara yönelik atacağınız adımlar 11 Mayıs’tan sonra yüzünüze gülecek. Ne kadar doğru adımlar attığınızı net bir şekilde göreceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, aşka, keyfe ya da kendi özel hayatınıza vakit ayıracağınız haftalardan bir tanesi başlıyor. Çocuğunuz varsa ona daha fazla vaktinizi ayıracağınız, çocuğunuz yoksa da kendi hobilerinizi, özel hayatınızı, yapacaklarınızı daha fazla ön plana çıkaracağınız haftalardan bir tanesi olacak ama hayata keyifle bakmaktan da kendinizi alı koyduğunuz bir dönem. İş sorumlulukları hayatı daha ciddi algılamanıza neden olabilir ya da özel hayatınızda aradığınızı bulamamanızdan kaynaklı olabilir. Çocuğunuzla yaşadığınız bir mevzu ya da onun üzerinize bindirdiği birtakım yükümlülükler bu aralar hayatı ciddi ve olumsuz algılamanıza neden olabilir. Biraz kendinizi zorlamanız gereken bir hafta ama bu haftadan sonrası sizin için gerçekten çok güzel enerjiler barındıracak.

Çarşamba ve Perşembe günleri gündelik hayatın ritmi daha fazla önemli olacak. Yapılması gereken konu ve olaylara kendinizi kaptıracaksınız. Diğer insanlara yardım etmek, sağlıkla ilgili konularla uğraşmak Çarşamba ve Perşembe önemli olurken Cuma günü Koç burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Bu Yeniay sizin ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda gerçekleşiyor. Bu Yeniayla beraber ilişkilere dair verilmesi gereken önemli kararlarınızı başlatabilirsiniz. İlişkinizde sıkıntı yaşadıysanız, yaralı olduğunuz birtakım alanlar varsa bu alanların şifaya kavuşması, yenilenmesi ya da düzeltilmesi ile ilgili konu ve olaylar hızlanacak. İlişkilerde nerede neyi yanlış yaptığınızı çok net göreceksiniz ve buna göre vereceğiniz kararlarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Böyle bir muhakeme yapmak iyi gelecek size çünkü 11 Mayıs’ta Jüpiter Koç burcuna geçtiğinde artık ilişkilere dair ne isteyip istemediğinizi, ilişkinizde neyin doğru gidip gitmediğini çok net göreceksiniz. Bu sadece ilişkilerde değil ortaklık mevzusunu da kapsayacak. İşte bu ortaklıklar, ortak atılacak adımlar, işbirlikleri ve ilişkiler hayatınızda fazlasıyla görünür olmaya başlıyor. Taşınma ile ilgili konu ve olaylar hayatınızda yer edebilir önemli kararları devreye sokabilirsiniz. Bir sözleşme imzalayacaksınız bir anlaşma devreye girecekse bu aralar konuşmaları çok hızlanmış olabilir.

Pazar günü buna dair alacağınız son bir kararla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Önünüzdeki hafta başında bu kararlarınızı devreye sokacağız bir süreç de başlayacak.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, aile hayatınız, eviniz, yuvanız ve ev ortamında yapılması gerekenlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Ev ve aile ortamlarınızda kendi gücünüzü ortaya koyuyorsunuz. Aile büyüklerinizle fazlasıyla vakit geçiriyor olabilirsiniz. Hem orada bir hareket var hem de huzuru, mutluluğu da orada bulmak istiyor olabilirsiniz ama önemli bir sorumluluk bu pazartesi devreye girecek ve sizi zorlayacak. Evliyseniz ya da hayatınızda bir insan varsa o insanın bir yere gitme, bir eğitim ya da bir işle ilgili bir seyahat zorunluluğu ailede bomba etkisi yaratabilir ya da bir anda bununla ilgili bir haber alabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günleri aşka, keyfe, kendi özel hayatınıza daha fazla vakit ayırabilirsiniz ve Cuma günü Koç burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Koç burcundaki bu Yeniay, iş, hizmet ve sağlıkla ilgili alanlarda önemli başlangıçları ve kararları karşınıza getirebilir. Gündelik hayatınızda, iş hayatınızda neleri yanlış yapıyorsunuz hangi noktalarda sabırsız davrandınız hangi noktalarda birilerini incittiniz ya da birileri sizi incitti, bütün bunları fark edeceğiniz bir Yeniay yaşayacaksınız. Buna göre vereceğiniz kararlar sizin için önemli olacak çünkü 11 Mayıs’ta Jüpiter bu alanlarınıza geçecek. Demek ki 11 Mayıs’tan önce düzeltmeleri yapmanın, şifalanmanın tam zamanı. Sağlıkla ilgili konularda baş ve beyin bölgesini iyi korumanız gerektiğini fark edeceksiniz. Baş ağrılarınız yüksek olabilir. Bütün bunlar el almanız gereken konuların başında olacak.

İşte önemli bir yere başvurma, bir yerden haber bekleme durumunuz varsa Pazar, Pazartesi günleri bu haberi alma olasılığınız yüksek. Gündelik hayatınız, sağlığınız, işinizle ilgili neler yapılması gerekiyor bütün bunları da çok net bir şekilde konuşacak, etrafınızdaki insanlarla paylaşımlarınızı hızlandıracaksınız.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, iletişimsel işlerinizde yakın çevrenize beraber yapacağınız her tür aktivite ve faaliyetle haftanızı başlatıyorsunuz. Bu işlere teknoloji, bilim ya da elektrik-elektronik gibi konu ve olaylar dahil olabilir. Diğer taraftan hem arkadaş çevrenizin hem de iş hayatınızın önemli sorumluluklarıyla da uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu ekstra sorumluluklar karşısında hayata negatif gözlerle bakmamaya çalışın. Bu sorumluluklardan da öğreneceğiniz birtakım konular vardır diye düşünün.

Çarşamba ve Perşembe günleri aile hayatınıza daha fazla vaktinizi ayıracaksınız, bu da size mutluluk ve keyif verecek. Cuma günü gerçekleşen Yeniay aşk evinizde oluşuyor. Hayatınızda aşka, keyfe ve mutluluğa daha fazla yer vermek isteyeceksiniz. Baharın gelmesiyle beraber hayata bakış açınız cıvıl cıvıl olacak. Hevesiniz, coşkunuz diğer insanlara bulaşıcı olabilir. Aşk hayatınızda daha önceden yaşadığınız, kırıldığınız bir mevzu gündeme gelebilir ya da daha önceden yaşadıklarınıza benzer durumları yaşamaya gittiğinizi fark edebilirsiniz. Bu Yeniayla beraber aslında kendi hayatınıza dair, aşk hayatınıza dair bir anlamda şifalanacaksınız. Önce ufak bir mevzuyla uğraşmak sonrasında şifalanmak size iyi gelecek. Şifalanın ki 11 Mayıs’ta Jüpiter bu alanlarınıza girdiğinde size her şeyi doyasıya yaşama gücü versin. Borsada yatırım yapıyorsanız, herhangi bir yatırım alanınızda bir girişiminiz varsa bu Yeniayla beraber dikkatli adımlar atın. Çocuğunuz varsa onunla ilgili konular da bunun içerisine girebilir.

Pazar günü önemli konuşma devrede olacak. Hoşlandığınız birileri varsa bu hafta sonu buna dair verilecek önemli kararlar hayata daha umutla ve keyifle bakmanızı sağlayabilir. Hafta sonundan sonraki süreç iş hayatınızda da kendinizi daha rahat göstereceğiniz ve işle ilgili konuların da rahat akacağı bir süreç olacak. Bu haftanın tadını çıkarın.

 Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, parasal işler ve bu alanda yapılması gerekenlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Para ile ilgili konular çok aktif. Bir yandan parasal girişimleriniz yüksek, burada almanız gereken paranın peşine düşebilirsiniz, parayla ilgili konularda neler yapabileceğinizi çok net görebilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya sosyal çevrenizden insanlarla iş bağlantılarınız varsa bunların çok hareketlendiği de bir hafta olacak. Ama bir yandan da burada parasal yönden bir kısılma ya da bir daralma da söz konusu olabilir. Venüs Satürn kavuşumu para evinizde. Bir borç ödüyor olabilirsiniz, borcunuzla ilgili bir konu sizi daha fazla yoruyor ya da bu konuya daha fazla önem veriyor olabilirsiniz. Beklediğiniz yerlerden gelecek para varsa bu hafta bir kısmını alabilir bir kısmında da zorlanma etkisiyle de karşı karşıya kalabilirsiniz.

Çarşamba ve Perşembe günleri iletişim işleriniz çok aktif olacak. Yakın çevrenizle beraber yapacağız kısa vadeli planlar, programlar, koşuşturmalar ya da sosyal medya alanlarınızın aktif olması kendinizi mutlu, iyimser ve şanslı görmenizi ve güzel haberlerin gelmesini sağlayacak. Cuma günkü Yeniay ev, aile ve yuva alanlarınızda gerçekleşiyor. Evle ilgili bir mevzuya karar verebilirsiniz. Aile büyüklerinizin hayatında da önemli bazı kararlar devreye girebilir. Yer değişikliği, başka bir yere taşınma, ev alımı, ev satımı ya da kiralama gibi etkiler de devrede olacak. Aynı zamanda yine evle ilgili birçok insana yardım etmiş, bu alanda birilerine öncülük etmiş olabilirsiniz ama sizin ihtiyacınız olduğunda o insanların yanınızda olmadıklarını görmek özellikle bu Yeniayın önemli konularından olacak ve burada şifalandırma enerjisiyle yeniliğe kavuşacaksınız. Evle, yuvanızla alakalı ne yapılması gerekiyorsa bunları ele almak önemli olacak çünkü 11 Mayıs’ta Jüpiter bu alanlarınıza geçtiğinde aslında artık hataları geride bırakmış, kendinizi şifalandırmış olacak ve çok daha emin adımlarla yolunuzda ilerleyeceksiniz.

Pazar günü evle, ailenizle, işinizle ya da sağlığınızla ilgili konuşmalar olabilir. Kendi evinizde olup bitecek kendi evinizde bir insanlarla bir araya gelip önemli konuşmalar, fikir üretmeler devreye girebilir. Hafta sonunuzu hareketli kalabilir.

 


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, hayatınıza dair verilmesi gereken önemli kararlarla haftanızı başlatıyorsunuz. Hem sağlığınız hem hayatınızla ilgili yapmanız gerekenler üst üste geliyor olabilir. Bir yandan kendinizi hırslı, hareketli göreceksiniz diğer taraftan da yapılması gerekenleri ele almak önemli olacak. Kendinize, güzelliğinize, sağlığınıza gereken yatırımı yapmanız gerektiğini fark edeceksiniz.

Salı, Çarşamba, Perşembe günleri para ile ilgili konular hayatınızın merkezine yerleşecek. Birilerine yardım etmek, bir yerden bir yere para göndermek, para ile ilgili konuların üzerine düşmek önemli olurken harcamalarınız da devreye girebilir. Bu iki üç gün boyunca harcamaya yatkın olacaksınız.

Cuma günü Koç burcunda bir Yeniay gerçekleşecek bu Yeniay yakın çevre alanlarınızda oluşacak yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılar önem kazanacak. İletişimsel işleriniz, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, dijital platformlar, sosyal medya, eğitim ve ulaşım işleri ile ilgili alanda atılması gereken önemli kararlar devreye girebilir. Ama bu alanlarda şifalanmanız gereken konularla da uğraşacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlara hayatları ile ilgili çok güzel yol göstermiş, onlardan da bunu bekliyor olabilirsiniz ama onlardan beklediğiniz bazı konular çok da arzu ettiğiniz şekilde gelmeyebilir. O yüzden kendi yolunuzda kendi bildiğiniz şekliyle ilerlemeniz gerektiğini çok net görecek aynı zamanda yakın çevre ilişkilerinizi şifalandıracak, yolunuzda da böyle ilerleyeceksiniz. Önemli girişimler bu Yeniayla beraber gündeminize yerleşebilir. Kafanızdaki planları lütfen hareketli tutun.

Hafta sonu önemli bazı konuşma ve görüşmeler gündeme gelecek, sıkıntı ve problemlerinize de rahat çözüm üreteceksiniz. Para ile ilgili alanlardan yana şansınız kuvvetli. Kendi içinize döndüğünüz bir dönem, o yüzden başka insanların ne düşündükleri ne yaptıkları çok da umrunuzda olmayacak. Yoruldunuz, ailevi konularla da uğraşıyorsunuz o yüzden boş verin diğer insanların düşündüklerini. Kendi içinize, yapabileceklerinize, gücünüze odaklanmayı ihmal etmeyin.

 


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, haftanız isteksiz etkilerle başlıyor. Kadın-erkek ilişkileri, hayata dair görüşleriniz, sosyal çevrenizle ilgili konular, bütün bunları kendi içinizde büyüttüğünüz daha çok meseleleri kendinize çevirdiğiniz bir dönem. Diğer taraftan hırslı yapınız da devrede olacak amahırsınızı kendinizden çıkarmayın. Yakın çevrenizin ve para ile ilgili konuların da önem kazandığı haftalardan bir tanesi olacak. Bu alanda yapılması gerekenlerin sorumluluklarını kendi üzerinize alabilirsiniz ve bu sorumluluklar size zaman zaman ağır gelebilir. Yakın çevrenizden bir insanın bakımı ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Salı, Çarşamba ve Perşembe keyifli günler. Salı günü itibariyle hayat size gülümsemeye başlıyor. Kendi istek ve beklentilerinizi daha rahat karşılayacağız bir dönem. Kafanıza buyruk hareket edeceğiniz birkaç gün bekliyor sizi. Diğer taraftan hızlı haberler alma olasılığınız da yüksek. Kararsızlık etkisini geri planda bırakmanız gerekebilir. Eğer beklediğiniz önemli haberler varsa Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri bu haberler gelebilir.

Cuma günkü Yeniay sizin para evinizde gerçekleşecek. Bu Yeniayla beraber paraya dair verilmesi gereken önemli kararları ya da para ile planları hareketlendirme ye başlayacaksınız. Maddi yönden cesur bir yapınız var bu cesur yapınızla etrafınızdaki birçok insanı da aydınlatıyorsunuz ama bu aydınlanma sizin ihtiyacınız olduğu noktalarda o insanlardan gelmeyebilir. Bu yüzden maddi konularda yaptığınız hataları, yanlış adımları düzeltme kararları devrede olacak. Önce kendinizi şifalandıracaksınız sonra etrafınızdaki insanları şifalandırmaya devam edeceksiniz. Unutmayın ki güvenlik dediğimiz konu maddiyatla ilgili değildir çünkü kendinizi maddi yönden güvende hissetmeyebilirsiniz bu dönem. Güven içten gelen huzurla bağlantılıdır, bunu fark ettiğiniz an itibariyle para ile ilgili işlerinizin yoluna girmemesi için hiçbir neden olmayacak. 11 Mayıs’tan sonra Jüpiter para evinize gireceği için şimdi bütün bunları fark etme, bütün bunları hayata geçirme zamanı. O yüzden de bu Yeniay sizin için önemli bir Yeniay. Para ile ilgili bir konuşma ya da hayatın tadını tuzunu çıkarma etkisiyle hareket etme Pazar günü devreye girecek. Kafanızdaki planları insanlarla konuşup ona göre yolunuzda ilerleyeceksiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın