Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

30 Aralık 2013-05 Ocak 2014

Bu yazıyı paylaşın;

2013 yılının bu son haftasına ay yay etkisiyle, özgür, rahat ve fikir alışverişlerimiz etkili olarak başlıyoruz. Bu Pazartesi, duygusal olarak çabuk parlamaya ve sinirlenmeye müsait olabiliriz.  Otorite figürleriyle anlaşmak zor olabilir. Değişimler bizi zorlayabilir. Sinirli hareketlerden uzak duralım.

 Yılbaşı günü, etkin olan Merkür-mars karesiyle, yine sinirli ve anlayışsız olabiliriz. Merkür- Plüton kavuşumuyla, güçlü duygular bizi esir alabilir. Fikirlerimizde fanatizm, tek yönlü olma, manipüle etme etkileri yüksek olabilir. İletişimde olacağımız insanlara karşı anlayışı elden bırakmamaya çalışalım. Salı günü tüm gün boyunca ay boşlukta olacak. Önemli işlerden ve planlardan kaçınalım. Saat 20:01 itibarıyla ay oğlak burcuna geçecek ve yeni yıla ay oğlaktayken gireceğiz. Ay kapanan bir anda yeni yılı karşılayacağımız için bu yıl, kader sel etkiler devrede olacak. Venüs’ün de gerilediğini ve mart başında da Mars’ın gerileyeceğini düşünürsek bu sene ektiklerimizi biçeceğiz. Yaptıklarımızın karşılığını göreceğiz. Ödeşmelerin, hesaplaşmaların, tamamlanmaların ve büyük dönüşümlerin yılı olarak 2014 tarihe geçecek.

 01 ocak 2014 Çarşamba günü saat 13:14’te oluşan yeniay, önemli işlerimiz için bu tarihten sonra harekete geçmemizin altını çizmekte. Bu yeniay kişiliğimizde güçlü yanları ortaya çıkarabilir. İnatçı, direngen ve kararlı olacağız. Özellikle iş bağlantılarımız için uygun bir dönem olacak.

 Cuma günü sabırsız, aceleci ve sinirli tavırlarımız, hırslı yanlarımız devrede olurken, önemli işlerimizde tutamayacağımız sözler altına girmemeye özen gösterelim. Aşırı iyimserlik, keyifli şevk duyguları Pazar günü abartılı davranmamıza neden olabilir.

 Herkese çok güzel, şans, mutluluk, bereket, sağlıkla dolu harika bir yıl diliyorum!

Yeniyılda da hep beraber olalım…

Sevgiler

Hande Kazanova

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın