Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

20 – 26 Ocak 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Haftaya iş, hizmet alanlarınız ön planda olarak giriş yapacaksınız sevgili koçlar.

Bu hafta başı iş alanlarınızda önemli iş ilişkileriniz üzerine eğilebilirsiniz. Ayrıca bu Pazartesi  itibarıyla 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstermeye başlıyorsunuz. Bu alanda önemli sorumluluklar üstlenmeye başlayacaksınız.

İşten elde edilen gelirlerinizi arttırmak için daha fazla çalışabilir, çevrenizden destek görebilirsiniz. Tüm hafta boyunca sosyal çevre bağlantılarınız devrede olacak yalnız ödeme ve para alacak verecek konusunda haftasonu bazı güvensizlikleriniz oluşabilir.


 

 

Boga1Boğa Burcu:

Haftaya eğlenceli konu ve olaylara odaklanarak başlayacaksınız sevgili boğalar. Bu haftabaşı daha az tanıdığınız insanlarla olan ilişkileriniz iyi akacak. İnsanlar üzerinde güçlü bir etki bırakabilirsiniz.

 Ayrıca 1 ay boyunca kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz.

 Herşeyin göz önünde olmasını isteyecek, hırsınızı işinize kaydıracaksınız. Sorumluluklarınız artacak. Haftanın genelinde kariyer bağlantılarınız ve önemli konuşmalar, görüşmeler devrede olacak ama ortak ve partner ilişkilerinize haftasonu dikkat etmeniz gerekecek.


 

 

ikizler1İkizler Burcu:

Haftaya evinize ve ailevi konulara odaklı bir şekilde başlayacaksınız sevgili ikizler.

 Ayrıca bugün itibarıyla 1 ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koymaya başlayacaksınız.

 Eğer bu işlerden biriyle uğraşıyorsanız, şartlar sizin lehinizde olacak.Yine istediğiniz bir kurs, seminer veya eğitim dalları varsa harekete geçmenin tam zamanı. Haftanızın genelindeyse, yurtdışı, seyahat veya eğitim bağlantılı işleriniz için kendinizi ortaya koyacaksınız.

 Önemli görüşmeler ve konuşmalar içinde olabilirsiniz. Haftasonunda  bazı iş görüşmeleriniz ve konuşmalarınızda sorunlar oluşabilir.


 

Yengec1Yengeç Burcu:

Haftaya yakın çevre ve iletişim alanlarınıza kanalize olarak başlayacaksınız sevgili yengeçler. Sevdiğiniz insanla güzel planlar, daha önceden konuşulmuş programlar devrede olabilir.

 Ayrıca bu pazartesi itibarıyla,1 ay boyunca kimliğinizi, ortaklaşa para alanlarınıza kaydırabilir, banka, kredi, borç, vergi, stopaj, prim gibi konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

 Kendinizi dönüştürecek ve değiştirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Başkalarından fayda ve destek göreceğiniz bir dönem olacak. Haftanıza baktığımızdaysa, ortaklaşa para alanlarınız ve ailevi konularınız için bu hafta harekete geçebilirsiniz.

Yine de yapılan harcamalar sizi kolay demoralize edebilir. Negatif ve olumsuz düşüncelere dikkat edin.


 

Aslan1Aslan Burcu:

Haftaya parasal konularınızın üzerine eğilerek başlayabilirsiniz sevgili aslanlar. İş alanlarınızda kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

 Ayrıca bu haftabaşı itibarıyla 1 ay boyunca kimliğinizi özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermeye başlıyorsunuz. Bu bir ay boyunca şartlar karşı tarafın elinde olabilir ve sizde sevdiğiniz insanın hayatına göre program yapmak zorunda kalabilirsiniz. Veya ortaklı işleriniz varsa, ortaklarınızın hayatı ve düşünceleri daha ön planda olacak .

 Tüm hafta boyunca özel hayatınız ve ortaklaşa yapılacak işleriniz devrede olacak. Önemli konuşma ve görüşmeler yapabilirsiniz. Yalnız aile hayatınızda bazı konuşmalar ve olumsuzluklar canınızı sıkabilir. Özel hayatınıza haftasonu dikkat edin.


 

 

Basak1Başak Burcu:

Haftaya şartlar lehinizde, kendi istekleriniz ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili başaklar. Yapacağınız bazı organizasyonlarla gününüz eğlenceli geçebilir.

 Ayrıca bu pazartesi itibarıyla 1 ay boyunca kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor , daha fazla çalışacak, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü omuzlarınızda taşımaya başlayacaksınız.

 Haftanıza bakarsak bu hafta iş hayatınız için harekete geçeceksiniz. Yakın çevrenizle yapacağınız işlerde bazı sorunlar ve bozulmalar oluşabilir. Yine sağlığınıza ve yakın çevrenizin sağlığına bu haftasonu dikkat etmelisiniz.


 

Terazi1Terazi Burcu:

Haftaya biraz geri planda durma isteğiyle başlayabilirsiniz sevgili teraziler. Bu haftabaşı işler gözünüzde büyüyebilir. Ailenizle bağlantılarınız kuvvetli olacak.

Ayrıca, 1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlıyorsunuz. Bir ay boyunca hayatı keyifli yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, sportif faaliyetlerde özgür ve rahat bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Yaratıcılık ve sanatla ilgili işleriniz varsa kendinizi göstereceğiniz bir ay olacak.

Haftanızın genelindeyse, sanatsal ve yaratıcılığa dayalı işleriniz, çocuk ve aşk alanlarınız için kendinize motive edebilir ve harekete geçebilirsiniz. Özel hayatınızda esnek ve olumlu bir hafta olacak yalnız yapacağınız para harcamaları zaman zaman sizi zorlayabilir. Haftasonu paraya dayalı işlerinizde bazı bozulmalar oluşabilir.


 

Akrep1Akrep Burcu:

Haftaya sosyal çevreniz ön planda olarak başlayacaksınız sevgili akrepler. Önemli davetler, organizasyonlar devrede olabilir.

Ayrıca bu Pazartesi itibarıyla 1 ay boyunca kimliğinizi, evinizde ve ailenizle ilgili olaylarda göstermeye başlıyorsunuz. Aileniz herşeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz.

Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek daha fazla ilginizi çekecek. Ailevi konuşmalarda bu haftasonu dikkatli olun. davranışlarınızda tutarsız olabilirsiniz


 

 

 

Yay1Yay Burcu:

Haftaya kariyer ve iş bağlantılarınız ön planda olarak giriş yapacaksınız sevgili yaylar. Maddi gelişmeler sizi gün içinde sevindirebilir.

 Ayrıca bu pazartesi itibarıyla, 1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler veya komşular alanında göstermeye başlıyorsunuz.Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işi olanlar için kendilerini gösterecekleri bir dönem başlıyor.

 Bu ay boyunca telefonunuz hiç durmayabilir. Tüm hafta boyunca ev ve aile hayatınız için yapılması gerekenler devrede olacak. Aile hayatınızın sorumlulukları sizi bunaltabilir. İletişime, gruplara dayalı işleriniz önem kazanacak, iletişiminizde beklenmedik zorlanmalara bu haftasonu açık olacaksınız.


 

Oglak1Oğlak Burcu:

Haftanıza dış ortamlarda bulunarak, seyahat ve eğitim işleriniz ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili oğlaklar. Hayat sizi bu haftabaşında kendi istek ve keyfiniz adına destekleyecek.

 Ayrıca, 1 ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak.

Kendinizi gösterdiğiniz ve girişimlerinizi başlattığınız bu ay içinde artık meyveleri toplamaya, kazancınızı arttırmaya başlayacaksınız. Haftanızın genelindeyse, önemli iş ve para bağlantıları devrede olabilir.

 Sosyal ortamlarda bazı para işleriniz haftasonu sorunlu olabilir. Para alışverişlerine ve konuşmalarına dikkat edin.


 

Kova1Kova Burcu:

Haftaya ortaklaşa para konularınız ön planda olarak başlayacaksınız sevgili kovalar. Gününüz sessiz ama huzurlu geçebilir.

Bu pazartesi itibariyle 1 ay boyunca düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz.

Başkalarını etkilemek, kendinizi kabul ettirmek düşündüğünüzden daha kolay olacak. Haftanızın genelindeyse, önemli iş bağlantıları, konuşma ve görüşmeleri, seyahat konuşmaları devrede olacak. İş alanlarınızda bazı konularda negatif düşünmemeye özen gösterin.


 

 

Balik1Balık Burcu:

Haftaya özel hayatınız veya ortaklaşa işleriniz devrede olarak başlayacaksınız sevgili balıklar.

 Sosyal ortamlarda güzel bağlantılarınız devrede olabilir. Bu, 1 ay boyunca, kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak, diğer yılın atılımları için planlar yapmalısınız.

 Enerjiniz düşük çalışacağından sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek. Haftanızın genelindeyse, ortaklaşa adımlar ve işler ön plana geçebilir. Ama bazı işlerinizde, eğitim, seyahat ve gelecek işleriniz ve adımlarınızda  zorlanmalara bu haftasonu dikkat edin.


Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın