Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

9 – 15 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

9-15-hk-web
Bu yazıyı paylaşın;

9 – 15 Kasım Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

İkili ilişkilerinizin ön plana çıktığı ve ilişkilerinize özen göstermeniz gereken bir haftaya başlıyor olacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta karşı cinsle anlaşmak kolay olmayacak. Evliyseniz ya da hayatınızda bir insan varsa bir takım güç çekişmeleri olabilir.

Salı günü itibarıyla maddi konular hayatınızda önemli olmaya başlıyor. Kredi çekmek ya da bir borcunuzu yeniden yapılandırmak, vergi, faiz işleri ile uğraşmak ve yatırımlara yönelmek, eşinizin parasal konularını ele almak anlamında Pazar günü oluşacak Yeni Ay’la beraber önemli adımlarınızı devreye sokabilirsiniz.

Perşembe günü Jüpiter ve Plüto kavuşumu ile önünüzde yeni ufuklar açabilirsiniz. Bu alanlar da güzel şanslar ve faydalar yakalayabilirsiniz.

Hafta sonu göz önünde olacağınız ortamlarda, sevdiğiniz insan sizi kıskanabilir, karşı tarafın anlamsız bir takım hareketlerde bulunduğunu görebilirsiniz.

Cumartesi günü itibarıyla sizin burcunuzda gerileyen Mars düz harekete geçiyor. Hayatınızla ilgili girişimlerinizi başlatacağınız bir zaman dilimine giriş yapıyorsunuz. Zaman zaman zorlanmalarınız olsa da, artık gücünüzü daha etkin bir halde ortaya koymaya başlıyorsunuz. Güçlü insanlardan işiniz ve kariyerinizle ilgili konularda güzel destekler karşınıza gelecek. Sağlığınızla ilgili zorlanmalarınızın artık geride kaldığını göreceksiniz.

Pazar günü ortaklaşa para konularında yaşayacağınız yeniayla birlikte maddi konularda yeni fikirlere, tutumlara ve kararlara açıksınız. Bir ödemenin, bir borcun altına girmek, kredi almak, banka işlerinizi halletmek, vergi konularına yönelmek bu yeniayın etkilerinden olabilir. Partnerinizle ilişkinizi bitirme kararı aldıysanız, nafaka veya mal paylaşımı gibi konuların hızlandığını göreceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta beklenmedik olaylara, kadın erkek ilişkilerinizde gerilimlere açık olacaksınız, sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bütün bu gerilmeleriniz iş ortamınızda yaşadığınız bir anlaşmazlık sonucu karşınıza gelebilir. Yanınızda çalıştırdığınız insanlar da bazı noktalarda anlaşamadığınızı görebilirsiniz. Öfke patlamalarına karşı bu hafta dikkatli olmalısınız.

Salı günü itibarıyla Merkür Akrep burcuna geçiyor, özel hayatınız hareketlenmeye başlayacak. İlişkilere dair konuşmalarınızın arttığı bir dönem, ortaklı işleriniz de önemli konuşma ve görüşmelerinize odaklanabilirsiniz. Aynı zamanda iş birliklerine açık bir dönem olacak. Pazar günü oluşacak Yeni Ay olduktan sonra adım atmaya özen göstermelisiniz.

Perşembe günü Jüpiter ve Plüto kavuşumu ile geleceğe yönelik işleriniz yeniden devreye girmeye başlıyor. Eğitim, seyahat ve yabancılar la yapılacak işlerde bu hafta itibari ile değişik şans ve fırsatlarla önünüze geldiğini görebilirsiniz. Güzel sonuçlar karşınıza gelecek ama bu alanlarda etik ve ahlaklı davranmaya, aşırı hırsın sizi ele geçirmesine izin vermeyin.

Cumartesi günü  Mars düzeliyor. Sizin kadersel alanınızda gerilemekte olan Mars, geçmişte yaşadığınız konu ve olayları tekrar tekrar karşınıza getirmiş olabilir. Artık daha etkin hareket edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Mars’ın düz harekete geçmesi sıkıntı ve problemleri daha net görmenize neden olacak. Ama hala büyük girişimler için harekete geçmek sizin için doğru olmayabilir.

Pazar günü oluşan Yeniay, özel hayatınızla ilgili güzel başlangıçları karşınıza getirecek. Bu Yeniay’da evlenme, yeni bir ilişkiye adım atma, söz, nişan, taşınma gibi konular devreye girebilir ve bunun sonucunda da önemli parasal sorumluluklar oluşabilir. Bu yeniayda ilişkilerinizdeki kıskançlıklara, baskılara dikkat edin, şüphe mekanizmanız iyi çalışacak.


İkizlerİkizler Burcu

Özel hayatınızda veya varsa çocuğunuzla ilgili konularda çekişmeli bir hafta sizi bekliyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Yine de hayatınızın güzelleştiği bir dönemdesiniz. Bu hafta kalabalık ortamlar da ve özel hayatınızda ki dengeyi iyi sağlamanız gerekebilir.

Salı günü Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle birlikte, iş  ve gündelik hayatınıza bakış açınız değişebilir. İş hizmet ve sağlık alanlarınızda, krizler varsa artık çözüm üretebileceğiniz bir döngüdesiniz. Sorunlarınız varsa çözümlerin karşınıza geldiğini göreceksiniz. İş hayatınızda iyi anlaştığınız bir insanla aranızdaki sıkıntı ve problemleri gidermek için de şanslı bir dönemdesiniz.

Perşembe günü Jüpiter ve Plüto kavuşumunu ortak para alanlarınızda yaşayacaksınız. Vergiler, ödemeler, eşiniz ya da partnerinizin, ortağınızın parasal konuları ile ilgili önemli bir takım şanslar ve fırsatlar bu hafta karşınıza gelebilir. Bu konular önünüze geldiğinde sadece kendinizi düşünerek hareket etmemeniz faydanıza olacak.

Cumartesi günü Mars gerilemesi sonra eriyor. İki aydan beri bazı arkadaşlarınızla ilgili hayatınızda sıkıntı ve problemler oluşmuş olabilir. Artık bu sıkıntı ve problemlerin, geride kaldığına şahit olacaksınız. Arkadaş ve çevrenizi gayet güzel bir şekilde toparlayacağınız bir döngü içerisine giriyorsunuz.

İş ve girişimlerle ilgili, gündelik hayatınızın düzeni ile ilgili konularda, Pazar günü oluşacak Yeni Ay, size güzel kapılar açılmasını sağlayacaktır. Ortaya koyacağınız işlerin daha uzun vadeli ve kalıcı olacağını anlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili önemli kararları da bu Yeniay ile birlikte devreye sokabilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Aile hayatınızda çekişmelere açık bir haftaya başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Venüs ve Mars ikilisinin karşı karşıya gelmesi, gerek anne ve baba ilişkilerinizin karşı karşıya gelmesi, gerekse özel hayatınızda karşı tarafla anlaşmanızın kolay olmayacağını anlatıyor. Bu hafta ikili ilişkilerinizde ve özel hayatanızda çok fazla ısrarcı olamamaya özen göstermelisiniz. Anlaşamadığınız noktalarda karşı tarafı fazla zorlamayın.

Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle beraber, Salı günü itibarıyla aşk hayatınızı çok konuşacağınız bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi aşka teslim edeceğiniz, kreatif, sanatsal işlerinizde ya da eğitim alanlarınızda kendi düşünce ve yeteneklerinizi ortaya koyacağınız bir dönem başlayacak. Evliyseniz ya da çocuğunuz varsa iletişiminizi bu dönem içerisinde kuvvetlendireceksiniz.

Perşembe günü Jüpiter ve Plüto kavuşumu, ikili ilişkiler ve özel hayat alanınız da gerçekleşiyor. Bu alanlarda bazı kısıtlamalar, zorlanmalar, değişim ve dönüşümler  yaşamış olabilirsiniz. Bu hafta itibarıyla özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde, şansların ve fırsatların karşınıza geldiğiniz görebilirsiniz. İlişkilerinizde sadece kendinizi düşünmeden adım atmamanız önemli olacak.

Bu haftasonu Mars’ın düzelmesi ile birlikte, kariyer ve iş alanlarınızda, iki aydan beri yaşadığınız sıkıntı ve problemlerin arkada kaldığını göreceksiniz. Artık daha bilinçli, istekli, cesur bir şekilde, bu alanlarınızda hareket edeceksiniz.

Pazar günü oluşacak Yeni Ay’ dan sonra, vermeniz gereken kararları destekleyen bir döngü içerisinde olacaksınız. Bu yeniayda aşk hayatınız hareketleniyor. Çocukla ilgili oluşumlar için de önemli kararlar söz konusu olabilir.


AslanAslan Burcu:

Gerek yakın çevre, gerekse uzak çevrenizle ilişkilerinizde dikkat etmeniz gereken bir haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Fikirsel olarak kadın erkek ilişkilerinde, bu dönemde duyduklarınız, çevrenizde olan biten konu ve olaylar gergin olmanıza sebep olabilir. Anne ve babanızın beklenmedik olayları bu hafta devrede olabilir.

Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle beraber, Salı gününden sonra ev,aile,yuva alanlarınızda daha fazla kendinizi vereceğiniz ve bu alanlarda iletişimi sağlayacağınız bir döngü içine giriyorsunuz. Emlak, ev, alım, satım, kiralama, yer değiştirme ve taşınma gibi fikirleriniz varsa bu girişimlerin hızlandığını göreceksiniz. Ancak vereceğiniz kararları, Pazar günü Akrep burcunda oluşacak, Yeni Ay’ dan sonra yapmalısınız.

Perşembe günü Jüpiter ve Plüto kavuşumu yeniden devrede. 2020 yılında, iş, sağlık, gündelik işlerinizde bir takım zorlanmalar yaşamış olabilirsiniz. Şimdi Jüpiter ve plüto  bu alanlarınızda yeni bir takım oluşumlar, değişimler yaşamanıza neden olabilir. Çeşitli fırsatların iş hayatınızda karşınıza geldiğini, ya da gündelik işlerinizde oldukça eğlenceli konu ve olaylarla karşılaştığınızı görebilirsiniz. Hırslarınız artarken bu alanda düşüncesiz bir şekilde hareket etmemeye ve hırslarınıza yenik düşmemeye özen göstermelisiniz. Önemli şanslar ve fırsatlar aile hayatınızda, iş ve sağlık alanlarınızda karşınıza gelecek.

Cumartesi günü Mars düzeliyor. Eğitim, gelecek fırsatları, öğrenim alanlarınızda, dışarıya çıkmak insanların içine karışmak anlamında daha rahat edeceğiniz, cesaretinizi ve gücünüzü bu alanlarda toplayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yaşam enerjiniz düzeliyor.

Pazar günü oluşan Akrep Yeniayı ev, aile ve yuva alanlarınızda önemli konu ve olayları karşınıza getirebilir. Bu dönemde yanınızda çalışan görevli kişilerle anlaşmazlıklarınız ve şüpheleriniz yoğun olabilir.


BasakBaşak Burcu:

İlişkilere dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız sevgili Başaklar ve yükselen Başaklar. Para harcamalarınızı kontrol edemediğiniz bir dönem olabilir. Gelir gider dengenizi sağlayamayabilirsiniz. Riskli işlerden bu dönemde kaçınmanız faydalı olabilir. Aşk hayatınızda tutkularınızla hareket ettiğiniz için bu alanlarda hem güzellikler, hem de zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Salı günü Merkür’ün Akrep burcuna girmesiyle beraber, iletişimin hızlandığı bir dönem başlıyor. Öğrenmekten mutluluk duyacağınız, yakın çevrenizde nelerin olup bittiğini anlamak isteyeceğiniz bir döngüye giriyorsunuz. Bu hafta içerisinde akrabalar,komşular, kardeşler, yakınlarınızdaki insanların hayatlarındaki değişim ve dönüşümler karşınıza gelebilir. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, bilgisayar alanlarınızda vermeniz gereken kararları, Pazar günü oluşacak Yeni Ay sonrası vermeniz daha sağlıklı olacak.

Perşembe günü Jüpiter ve Plüto kavuşumu, aşk evinizde ve çocuk alanınız da gerçekleşecek. Aşk hayatınızda çeştli kısıtlama ve engellerle karşılaşmış yada önemli değişim ve dönüşümler yaşadıysanız artık bu alanlarınızda şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Bu dönem sizin için etik ve ahlaklı davranmak önemli olacak. Yine sadece aşk hayatınızda değil bu değişim ve dönüşümleri çocuk alanlarınızda da yaşayabilirsiniz. Fırsatlar bu alanlardan gelebilir.

Hayatınız da kimse yoksa, bu hafta yakın çevrenizde ki insanlar sizi birileriyle tanıştırabilirler.  Cumartesi günü Mars’ın düz harekete geçmesi ile birlikte parasal durumlarınızı kontrol altına almaya başlayacaksınız. Ortak parasal harcamalar, ödemelerle ilgili alanlarda daha rahat hareket edeceğiniz bir dönem başlıyor.

Pazar günü oluşan yeniayda yakın çevreniz, akraba ve kardeşlerinizi de işin içine alarak önemli konuşmalar yapabilir, iletişim işlerinizi hareketlendirebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Kadın erkek ilişkilerinin önem kazandığı haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili Teraziler ve yükselen Teraziler. Bu hafta başında sevdiğiniz insanla birbirinizi anlamak kolay olmayabilir. Bazı noktalarda sürtüşmeler devrede olabilir. Sevdiğiniz insanı ihmal etmiş olabilirsiniz, eğer durum öyleyse gereken özeni göstermelisiniz. Ev ve aile hayatınızda krizlere ve dönüşümlere karşı hazırlıklı olmalısınız.

Salı günü itibarıyla Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle birlikte, maddi konulara daha fazla kafa patlatacaksınız. Bu alanlarda problemleriniz varsa çözüm üretmeniz çok daha kolay olacak. Aynı zamanda ticari faaliyetleriniz varsa hızlandırdığınız bir dönem olacak. Bu dönem kazançlarınıza odaklanacaksınız.

Perşembe günü bu yılın son ve 3. Kez gerçekleşen Jüpiter ve Plüto kavuşumu oluşuyor.  Sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda oluşacak. Evinizde, ailenizde önemli ekonomik değişim ve dönüşümler, olaylar yaşamış olabilirsiniz. Şimdi karşınıza fırsatlar gelebilir, evle ilgili bir girişimde hırslarınız yüksek olabilir. Bu alanlarda hareket ederken kendi haklılığınızdan bu kadar emin olmayın, diğer aile büyükleriniz adına kararlar almaya çalışın.

Cumartesi günü Mars’ın düzelmesi ile ikili ilişkilerinizde ve özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunların arkada kaldığını göreceksiniz. Sevdiğiniz insanla aranızdaki buzların eridiği bir döneme giriş yapıyorsunuz. Yine de karşı tarafın hayat enerjisinin kuvvetli olması aranızda yaşanacak sürtüşmeleri ateşleyebilir.

Pazar günü Akrep burcunda ki oluşacak Yeni Ay sonrası, parasal işlerinizle ilgili adımlar atabilirsiniz. Kafanızdaki plan ve projeleri ortaya koymak, parayla ilgili düşündüklerinizi, karar verdiklerinizi uygulamak için harekete geçebilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

İkili ilişkilerinize ve özel hayatınıza dikkat etmeniz gereken bir haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu haftabaşı sevdiğiniz insanla anlaşmanız kolay olmayacak. Birbirinizi anlamakta zorlanacaksınız. Hafta sonu ufak tefek tartışmalar, sürtüşmeler, kıskançlıklar olabilir.

Merkür’ün Salı günü  Akrep burcuna geçmesiyle birlikte, artık kendinizi ifade etme konusunda, arkadaşlık ilişkilerinizde, parasal konularınızda ve gelecek planlarınızda rahatlayacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendi şartlarınızı ortaya koymaya başlayacağınız hayata daha umutla bakacağınız bir sürece giriş yapıyorsunuz.

Perşembe günü Jüpiter ve Plüto kavuşumu gerçekleşiyor, bu sene yakın çevre, akraba, kardeşler ve iletişimsel iş alanlarınızda bir takım kısıtlamalar, zorlanmalar ve problemler yaşamış olabilirsiniz. Şimdi bu alanlarda güzel seçeneklerin ve fırsatların da karşınıza geldiğini göreceksiniz. Ne olursa olsun herkesi düşünerek hareket etmeniz faydanıza olacak.

Cumartesi günü yöneticiniz olan Mars düzeliyor. Sağlıkla ilgili, gündelik hayatınızın düzeni ile ilgili zorlandığınız konularda rahat bir nefes alabilirsiniz.İşlerinizde hareketli bir süreç başlıyor

Pazar günü sizin burcunuz da gerçekleşecek Yeni Ay sonrası, hayatınızla ilgili her türlü atmak istediğiniz adımlar konusunda, olasılıkları, kararları başlatabilirsiniz. Bu sizin yeniayınız sevgili Akrepler, ilerisi için adım atmaktan korkmayın.


YayYay Burcu:

Sosyal çevre alanlarınızda, kadın erkek ilişkilerinizi dengelemeniz gereken bir haftadasınız, sevgili Yaylar ve yükselen Yaylar. Karşı cinsle anlaşmak bu dönem çokta kolay olmayabilir. Sevdiğiniz insan ve arkadaş çevreniz arasındaki anlaşmazlık sizi de gerebilir.

Salı günü Merkür’ün Akrep burcuna geçmesiyle birlikte, kariyer ve iş hayatınız, ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili konularda kendinizi geri plana çekeceğiniz, olayları gözlemleyeceğiniz ve bunun üzerine planlar yapacağınız bir dönem başlıyor.

Perşembe günü devreye giren Jüpiter ve Plüto kavuşumu, para evinizde gerçekleşiyor. Tüm yıl boyunca bu alanlarda daralmalar, kısıtlanmalar hissettiyseniz, önemli değişim ve dönüşümler yaşadıysanız bu alanlarınızda bu hafta çeşitli fırsatların ve şansların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Kendi haklılığınız konusunda ısrarcı olmadan  bu enerjiyi çalıştırmalısınız.

Cumartesi günü Mars’ın düzelmesi ile beraber aşk hayatınız, keyif alanlarınız varsa çocuklarınızla ilgili alanlarınızla ilgili yaşadığınız sıkıntılar geride kalmaya başlıyor.

Pazar günü oluşan Yeniay, sizin kadersel alanınızda gerçekleşecek. Bu dönemde hiç bir şekilde harekete geçmemeniz gerekiyor. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için bu Yeni Ay’ı kullanabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Aile hayatınızda veya göz önünde bulunduğunuz ortamlarda kadın erkek ilişkilerinize özen göstermeniz gereken bir haftadasınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Anne ve babanız arasındaki çekişmeler ya da kadın, erkek ilişkileri, gerek özel hayatınızda gerekse iş hayatınızda bu haftabaşına damgasını vurabilir.

Salı günü itibarıyla, sosyal çevrenizle ve arkadaşlarınızla daha sıkı bir iletişim içerisine gireceğiniz bir dönem başlıyor. Kafanızdaki fikirleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz, önemli bir takım planlar içinde bulunmak isteyebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak bu dönem daha fazla hoşunuza gidebilir. Kendinizi sosyal alanlarda daha aktif hissedeceğiniz bir döngüye giriyorsunuz.

Perşembe günü devreye Jüpiter ve Plüto kavuşumu giriyor. 2020 yılında hayatınızla ilgili kaygılarınız artmış olabilir. Hayatınızı yeniden yapılandırmak istediniz ancak bazı engellerle karşılaşmış olabilirsiniz. Ya da bu yılın koşulları yüzünden gerekli adımları atamadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Bu hafta içerisinde hayatınızla ilgili alanlarda çeşitli fırsatların ve şansların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bu dönem içerisinde çok inatçı olmamanız, kendi haklılığınızdan emin olmamanız ve etik davranmaya özen göstermeniz gerekiyor. O zaman çok daha sağlam ilerleyeceksiniz.

Cumartesi günü Mars’ın düzelmesiyle birlikte, ev, aile, yuva alanlarınızdaki yaşadığınız sıkıntı ve sorunları arkada bırakıyorsunuz.

Çevre değişimleri, önemli girişimler, işten elde edilen gelirlerinizi artırmak adına Pazar günü Akrep burcunda oluşacak YeniAy sonrası, gelecek planlarınızı hızlandırarak yolunuzda ilerleyebilirsiniz.


KovaKova Burcu

Yakın çevre ve uzak çevre arasındaki ilişki dengesizlikleri ile haftaya başlıyorsunuz, sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Yakın çevrenizdeki insanlarla sürtüşmelere ve zorlanmalara bu haftabaşında açık olabilirsiniz. Eğitim hayatınızla ilgili bir takım çekişmeler devrede olabilir.

Merkür’ün Akrep burcuna geçmesi sizin için çok önemli, kariyerinizde göz dolduracağınız, ilerleyeceğiniz bir döngü içine giriyorsunuz. Salı günü itibarıyla değişik ve farklı işlerle uğraşmak ya da iş alanlarınızı hareketlendirmek hoşunuza gidecek. İki hafta boyunca kariyerinizde hızlı anlaşmaların, görüşmelerin devreye girdiğini göreceksiniz.

Bu yıl Jüpiter ve Plüto kavuşumu, sizin kadersel alanlarınızda oluşmaktaydı, manevi olarak kendinizi güçlü hissetmediğiniz bir 2020 yılı geçirmiş olabilirsiniz. Bu hafta itibarıyla manevi yönden ne kadar güçlü olduğunuzu görecek, hiç beklenmedik yerlerden hayatınızın desteklendiğini farkedeceksiniz. Geleceğin ve bütün insanların adına adım atmanız size fayda sağlayacak.

Cumartesi günü Mars’ın düz harekete geçmesi ile birlikte, sosyal medya mecralarınızda, yakın çevre ile olan bağlantılarınızda, iletişim konularınızda sıkıntı ve sorunları geride bırakıyorsunuz. Bu alanlarınızda enerjinin daha kuvvetli aktığını göreceksiniz.

Kariyerinizle ilgili iş fırsatlarınızı, beklenmedik yerlerden gelecek olan şans ve olasılıkları, Pazar günü oluşacak Yeni Ay dan sonra değerlendirmeniz önemli olacak.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta yakın çevrenizin çekişmeleri ve parasal konularda anlaşmazlıklar devrede olabilir sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Sevdiğiniz insanla olan bağlantınızda parasal alışverişe ya da ödemeler kısmına bu hafta gereken özeni göstermelisiniz. Benim param senin paran gibi konularda gerginlikler yaşamanız devrede olabilir.

Salı günü Merkür’ün Akrep burcuna geçmesi ile beraber, gelecek planlarınızı oluşturacağınız, eğitimsel konuların üzerine düşeceğiniz ve öğrenmekten mutluluk duyacağınız bir döngüye giriyorsunuz. Daha az tanıdığınız insanlarla irtibat halinde olacaksınız.

Perşembe günü sosyal çevre ve arkadaşlıklar alanlarınızda yaşadığınız kısıtlamalar, daralmalar, bu alanlarda yaşanan değişim ve dönüşümlerin size fırsat olarak geri geldiğini göreceksiniz. Hiç beklenmedik fırsatların çevresel faktörler, arkadaşlarınızdan geldiğini görebilirsiniz. Bu dönem gerlirlerinizde artış görülebilir.

Cumartesi günü Mars’ın düzelmesi ile beraber, maddi konularda yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalıyor. Artık daha cesur adımlarla yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Para kazanma enerjiniz yerine geliyor.

Pazar günü Akrep burcunda gerçekleşecek Yeni Ay,  geleceğe yönelik hayatınızla ilgili almanız gereken kararları karşınıza getirebilir. Yeniay, eğitim, seyahat, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde, hukuki konularda önemli adımları ve kararları destekliyor. Yine Aşk, iş, kariyer, para alanlarınızda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın