Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

31 Ekim – 06 Kasım 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

KADERSEL OLAYLAR!

Ekim ayını sonlandırdık Kasım’a merhaba diyoruz. 25 Ekim’de oluşan Güneş tutulması bu pazartesi Merkür tarafından tetikleniyor. Doğal afetlere dikkat etmemiz gerekebilir.  30 Ekim Pazar günü Mars da İkizler burcunda gerilemeye başladı. İletişim, haberleşme, ulaşım, öğrenim, turizm, seyahat, lojistik, dijital alanlar, online görüşme ve organizasyonlarda enerji doğru çalışmayabilir. Zorlanmalar, ertelenmeler ve aksiliklerle karşılaşabiliriz. Bu hafta bu etkileri fazlasıyla hayatımızda hissedeceğiz.

Pazartesi günü Ay Oğlak burcundayken haftaya giriş yapacağız. İş dünyası, koşturmalarımız, kurumsal hayatımız, halletmemiz gereken işler, tamamlanması gereken konularla çok ilgili olacağız. Duygusal yapımızın çok fazla ön planda olacağı bir hafta başı değil. Sonrasında ise 18.42 itibariyle Ay Kova burcuna geçiyor ve Çarşamba gece saatlerine kadar Kova burcunda hareket edecek. Kova burcu sosyal çevre, arkadaşlık ve ilişkiler, toplumsal konu ve olaylarla ilgili olduğu için bu konular öne çıkabilir. Ayrıca tüm dünya genelinde ilgimiz, algımız bilim teknoloji konularına da kayabilir. Özgürlüğümüze, orijinal konulara önem vereceğiz.

Perşembe günü Venüs’ün güney Ay düğümü ile kavuşumu var. Bu da ilişkilerde karmik tamamlanmalar ya da ilişkiyle ilgili konularda çözülmesi gereken kadersel olayları karşımıza getirebilir.  Güney Ay düğümü bizi aşağıya çeken, kavuşum halinde olduğu gezegenin etkisini azaltan, biraz zorlayan bir etkidir. Venüs astrolojide parayı temsil ettiği için güney Ay düğümü ile kavuşumu parasal yönden kayıplar yaşama ihtimalimizi de devreye sokabilir.  Para ile ilgili konularda kayıplar yaşayabiliriz, eski ilişkiler gündemimize yerleşebilir. Daha önceden tamamlanmamış ama karmik yarım kalmış ilişkilerle uğraşabiliriz. İlişkilerden yana kayıplar, sıkıntı ve problemler yaşayabiliriz.

Bu hafta ağırlıklı olarak ilişkiler öne çıkacak. Pazar günü devreye giren Venüs Uranüs dik açısı insan ve kadın haklarından her tür hak, hukukla bağlantılı konulara vereceğimiz tepkileri karşımıza getirebilir. Bazı sanatçılar toplumsal konularda görüşlerini çok daha sert dile getirebilirler. Kadın, hayvan hakları ile ilgili konular gündeme yerleşebilir. İlişkilerimizde sıkılganlıklar karşımıza gelecek ve bize ne yapmamız gerektiğini söyleyenlere karşı tepkisel olacağız.

Finansal piyasalarda, para piyasalarında satışların devrede olacağı zor bir döneme giriyoruz. Hem 2 tutulma arasındayız, hem de finansın modern astrolojide göstergesi Venüs ters açılar altında, kaldı ki 08 Kasım’da yöneticisi Venüs olan ve Uranüs’le birleşen bir tam Ay tutulması yaşanacak. Aynı gün Amerika’da ön seçimler yapılacak. Tam da 06 Kasım’dan sonraki dönem, 12 Kasım’a kadar işleri, durumları idare etmek kolay olmayacak. Şimdiden önlemimizi alalım.

Burada finansal olarak paylaştığım bilgiler bir yatırım tavsiyesi değildir. Sadece benim astrolojik olarak çalışmalarıma dayanmaktadır.

Fırsatlarla dolu bir hafta dilerim…

31 Ekim – 06 Kasım Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, kariyer ve meslekle ilgili konularda önemli olaylar bu Pazartesi gündeminize yerleşecek. Bazı krizlerle uğraşmak ve işlerinizi tamamlamak durumunda kalabilirsiniz. Mars İkizler burcunda gerilemeye başladı. İletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama ve yakın çevrenizle giriştiğiniz her tür girişiminizde bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Kısa vadeli işlerinizde, yolculuklarda, eğitimle ilgili kalkıştığınız her alanda sıkıntı ve problemler Mars’ın geri hareketi boyunca karşılaşacağınız olasılıklardan birkaçı. Bu dönem yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşma konusunda çok destekli olmayacaksınız. Lütfen ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun.

Bu haftanın genelinde sosyal çevre ilişkilerinizin çok kuvvetli görünüyor. Perşembe gününden sonra biraz daha isteksiz bir enerji devreye girecek, biraz kendi halinizde olmak isteyeceksiniz. Cumartesi ve Pazar ise şans sizden yana dönmeye başlıyor. Her tür ilişkide dikkatli olmanız gereken bir dönem ama en çok para ile ilgili olan bağlantılarınıza dikkat edin. Partnerinizin parayla ilgili bazı sıkıntıları bu dönem karşınıza gelebilir ya da onunla para konularında çekişme yaşayabilirsiniz. Bu ara kimseden borç almayın, kimseye borç vermeyin. Herhangi bir bankaya borçlanmayın. Çünkü buralarda kredi ve faizlerle ilgili krizlerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, sizin dışınızda gelişecek olaylar bu haftaya damgasını vuracak. Uzak yerlerden alınacak haberler gün içinde duygu iniş çıkışlarınızı artırabilir. Bu aralar işinizde gücünüzde olmak istiyorsanız çok da işe kanalize olamadığınızı fark ediyorsunuzdur. Pazartesi akşam saatlerinden Çarşamba gece saatlerine kadar işinize gücünüze odaklanabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde, iş bağlantılarınızda, ortaklaşa atılacak adımlarda bazı meseleleri sonlandırmanız gerekiyor. Bu bir önceki ilişkinize dair konu ve olaylar da olabilir ya da var olan ilişkinizde tamamlanması gereken konular da olabilir. Bu hafta en çok buna dikkat edin çünkü kadersel olarak ilişkilerden yana aşağıya çekileceksiniz. Geçmiş ilişkiler karşınızda dikilebilir ya da geçmişte yaptığınız bazı ilişki sıkıntıları ya da hatalar sizi aşağıya çekebilir. Karşı tarafa çok fazla paye verdiyseniz bu dönem karşı tarafın hayatında ne kadar önemli olmadığınızı da çok net göreceksiniz ama bu da sıkılganlıklarınızı körükleyecek. Bu aralar her şey üstünüze gelebilir ve hem işinizde hem dış ortamlardaki problemleri ilişkilerinize yansıtabilirsiniz. Bu hafta bu etkilerle dolu olacak.

Hem ortaklı işlerinizde hem ilişkilerinizde her şeyi daha ince eleyip sık dokuyun ve daha dikkatli bir şekilde tartmaya özen gösterin. Hafta sonuna doğru sosyal çevreniz, arkadaşlık ilişkileriniz devrede olurken hafta sonu kendinize daha fazla vakit ayıracak ve kendi halinizde olmaktan mutluluk duyacaksınız. 30 Ekim itibariyle Mars İkizler burcunda gerilemeye başladı, para alanlarınızda gerileyecek 14 Ocak’a kadar. Parasal işleriniz, girişimleriniz varsa bu alanda birtakım sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz var. Bu dönem kazanırken de harcarken de dikkatli olmalı, herhangi bir borcun altına girmemelisiniz ve para ile ilgili konularda tartışmalardan uzak durmalısınız.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler para ödemeleri ve müşterek parasal işlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Buralarda önemli krizler, değişimler, dönüşümler gündeminize yerleşirken Pazartesi akşam saatleri Çarşamba gece saatlerine kadar daha çok kendi halinizde olmak dış ortamlarda bulunmak, seyahatlerle ilgili konu ve olayları takip etmek ve sosyal medyayı kullanıyorsanız dijital platformlar ve medya alanlarını aktif haline getirmek anlamında şanslı olacak.

Bu haftanın genelinde ilişkiler dikkat çekiyor. Siz bu ilişkiler alanınızı iş hayatınızda ele alacaksınız. Beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızda sıkıntı ve problemler karşınıza gelirken eskiden çalıştığınız ve bir anlamda size zorluk çıkarmış sizi aşağı çekmiş bir ilişki ya da bir iş konusu yeniden gündeme gelebilir. İlişkiler sizi zorlayacak. İş ilişkileri, yanınızda çalıştırdığınız ya da yanında çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarda kafanıza buyruk, biraz isteksiz ve biraz da hırçın tavırlarla hareket etmeye meyilli olabilirsiniz. 30 Ekim Pazar günü Mars İkizler burcunda gerilemeye başladı 14 Ocak’a kadar önemli girişimler konusunda destekli olmayacaksınız. Bu girişimler sosyal çevrenizle bağlantılı olan girişimler olabilir, arkadaşlarınıza soyunacağınız bir iş bir aktivite bir davet bir organizasyonla bağlantılı iş olabilir fakat Mars’ın bu alanlarınızda geriliyor olması para ile ilgili konular ve girişimleriniz konusunda çok da destekli olmadığınızı gösteriyor o yüzden her tür girişimiz konusunda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.

Perşembe ve Cuma günleri iş hayatınız daha aktif olurken hafta sonu kendi halinizde ama sosyal çevrenizdeki insanlarla bir arada olarak, güzel vakit geçirerek haftanızı tamamlamak isteyebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, ikili ilişkiler ve özel hayatınızda alınacak kararlar burada zaman zaman yaşanacak krizler ve düzenlenmesi gereken önemli konularla haftanıza giriş yapıyorsunuz. Geçtiğimiz Pazar Mars İkizler burcunda geri hareketine başladı 14 Ocak’a kadar büyük girişimler konusunda destekli olmayacaksınız. Kariyer ve meslek alanlarınızın yöneticisi olarak Mars arkanızdan birçok işin çevrilme olasılığını da karşınıza getirebilir aslında bu dönemde yönünüzü bilmiyor olabilirsiniz. Ne yapmamız gerektiği, nasıl halletmeniz gerektiği, işleri nasıl yoluna koymanız gerektiği ile ilgili kafanız gerçekten de kararsız ve karmaşık olabilir. Enerjinizi doğru kullanamadığınız bir dönem olduğu için en çok acıyı en çok zararı kendinize kendi bünyenize, kendi ruhunuza verme potansiyeliniz de yüksek. Bu dönem geçmişten gelen bir hukuki davanın sonuçlarıyla da yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz ama bu süreçte kimseye savaş açmayın ve bu açılan savaş karşısında hemen harekete geçmeyin. O zaman çok daha rahat olacaksınız.

Para ile ilgili konular hafta ortasına kadar gündeminize yerleşecek. Ödemeler dengesi, ne yapmanız gerektiğine dair bazı bilgiler elde edeceksiniz. Hafta sonuna doğruysa Perşembe Cuma günleri biraz neşeleniyorsunuz bu yüzden de seyahatler, eğitimle bağlantılı işler bir yerlere gitme arzusuyla dolup taşıyacaksınız. Hafta sonu ise gözle görülür ortamlarda kalabalık yerlerde daha fazla vaktinizi geçirebilirsiniz. İlişkiler çok önemli olacak, aşk hayatınız, çocuklarla olan bağlantılar önem kazanırken sosyal ortamlardaki gerilimler en çok özel hayatınıza yansıyabilir ve burada yaşadıklarınızı özel hayatınıza yansıttığınız için sonrasında kendinize kızabilirsiniz. Eğer flört ettiğiniz biri varsa bu dönem o kişi ile anlaşmak çok da kolay olmayacak hemen köprüleri yıkmayın. Hem aşk hayatınızda hem çocuklarla ilgili konularda kadersel durumlarla karşı karşıya kalacaksınız.


AslanAslan Burcu:

Aslanlar ve yükselen Aslanlar, gündelik hayatınızın ritmi ve sağlıkla ilgili konularla haftanızı başlatıyorsunuz. Bu hafta başında bazı konuları fark edecek ve hayatınızda sıkıntı yaratan konu ve olayları elemek üzere hareket edeceksiniz çok da doğru yapacaksınız. Krizlerle karşılaştığınızda bu krizleri idare etmek önemli olacak. İlişkiler çok önemli, ev, aile ve yuvanızda insanlarla ailenizle olan bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerekecek. Kariyer hayatınızdaki değişimler, kariyerinizde yaşanacak birtakım olaylar ev, aile ve yuva alanlarınıza olumsuz yansıyabilir. Kendi bildiğinizi okumaya, kendi bildiğinizi yapmaya meyilli olabilirsiniz. Evinizde bir tadilat, tamirat gibi işleriniz varsa bu dönem kalkışmak için çok da uygun bir zaman dilimi olmayacak.

Ailenizde eski kadersel olayların da devreye girdiğini görebilirsiniz ve ailenizden bir insanla aranız bozuksa ya da geçmişten getirdiğiniz bir mesele varsa bu meselelerin çözümleri bu hafta fazlasıyla gündeminize yerleşebilir. Bazı noktalarda rahatsızlıklar duyabilirsiniz.

30 Ekim’de Mars arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda geri hareketine başladı. Arkadaşlar ve çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerde 14 Ocak’a kadar önemli beklentiler içerisine girmeyin büyük işlere kalkışmayın. Bazı arkadaşlarınızla fikirsel olarak yol ayrımına gelebilirsiniz ve bazılarıyla da tartışmalar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. İşlerin de yavaşlaması söz konusu olabilir. İşten elde edilen gelirleriniz bu dönemi iyiyse biraz zorlanmalar da devreye girebilir. Hafta sonuna doğru parasal konular hayatınızda önem kazanırken hafta sonu bir yerlere gitmek yalnız olmamak ama gezmek, dolaşmak ruhunuza iyi gelecek.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar özel hayatınız, size keyif veren konulara ya da çocuğunuza dair ele alınması gereken önemli konularla haftanıza giriş yapıyorsunuz. Bu hafta çalışma koşulları, iş hayatınız, sağlığınızla ilgili konular hafta ortasına kadar gündeminizde olacak. Sonrasındaki günler ikili ilişkiler ve özel hayatınıza vaktinizi ayıracak ve sevdiğiniz insanla hafta sonu güzel planlar içerisine gireceksiniz. Hayatınızda bir insan olmasa bile bu dönem insanlarla bir arada olmak sizin için önemli olacak. Pazar günü Mars geri hareketine başladı, Mars 14 Ocak’a kadar sizin kariyer ve iş alanlarınızda gerileyecek. Demek ki kariyerinizde şimdiye kadar birtakım uğraşılarınız mücadeleleriniz devreye girdiyse, kendinizi gösterdiyseniz, hırslı yapınızı ortaya koyduysanız şimdi bu alanda bazı geri çekilmeler, engeller sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz var. Toplum önü işlerinizde, rahat su gibi akan işlerde bazı zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Patronlarınızla, üstlerinizle ya da göz önünde olacağınız ortamlarda insanlarla tartışmaya girmemeye özen gösterin. Dilinizin kemiği olsun çünkü içinize attığınız ya da size harekete geçmekten alıkoyan konu ve olaylara hızlı tepkiler göstermeye meyilli olacaksınız.

Diğer taraftan iletişim ayağınızda ve yakın çevre ilişkilerinizde bu hafta dikkatli olun. Yakın çevrenizde, akraba ve kardeşleriniz olabilir geçmişten getirdiğiniz bir mesele ya da geçmişte yaşadığınız bazı konu ve olaylar yeniden gündeme gelecek. Adeta kaderin, bir karmanın karşınıza çıktığını, daha önce ben böyle yapmıştım bu yüzden bunları yaşıyorum diyebilecek birtakım olayları karşınıza getirdiğini görebilirsiniz. Eğitimsel işlerinizde, seyahatle ilgili konularda ya da işin içerisinde yakın uzak çevrenizin olduğu alanlarda çok çabuk gerilimlerle karşı karşıya gelmeye ve kafanıza göre davranmaya meyilli olabilirsiniz, bu hafta en çok buna dikkat edin. Hafta sonu parasal konular hayatınızı yönlendirecek.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler ev, aile ve yuva alanlarınızda alınması gereken önemli kararlarla haftanızı başlatıyorsunuz. Aile hayatınızda bazı krizlerle uğraşmak, değişmek, dönüşmek ya da ailenizdeki insanların sorunlarıyla yüzleşmek önemli olacak. Para ile ilgili konularda halledilmesi gereken önemli sorunlar var gibi görünüyor. Para ile ilgili kendinizi güvende hissetmiyor ve bazı parasal konularda neler yapacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Geçmişte karşılaştığınız ufak bir sıkıntı ya da bir problem ya da geçmişten sizin peşinize takılan sizin davranışlarınızdan kaynaklı olarak bir olay karşınıza gelebilir. Maddi konularda kendinizi ne kadar güvende hissederseniz bu işten o kadar karlı çıkarsınız. Sevdiğiniz insanla parasal çekişmeler bu hafta önemli olacak. Kafanıza estiği gibi davranmak, bir yerde tutumlu olmak bir yerde de canınız istediği gibi harcamak arasında git gelleriniz yüksek görünüyor.

Hafta ortası aşka, keyfe, mutluluğa daha fazla yer vermek isteyecek hafta sonuna doğru işlerinizi toparlayacak daha çok sağlığınıza odaklı olacak ikili ilişkiler ve özel hayatınıza göre kararlar alacaksınız. Sevdiğiniz insanla beraber güzel planlar devreye girebilir.

Mars seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, ticaret ve faaliyet alanlarınızda geri hareketinde. Bu dönem tanımadığınız insanlarla takışmayın. Uzak yolculuklarda kazalara karşı dikkatli olun ya da herhangi bir durumla karşılaştığınızda sert çıkmaktan 14 Ocak’a kadar uzak durun çünkü bu dönem savaşı başlatan, mahkemeye başvuran, dava açan taraf ilk kimse o taraf kaybeden taraf olabilir. Şimdiye kadar çok isteyerek başladığınız bir eğitim fırsatı Mars gerilemesinde tam da düşündüğünüz gibi çıkmayabilir ya da eski isteğinizi, şevkinizi kaybedebilirsiniz. Eğer evliyseniz eşinizin kardeşleriyle olan bağlantılarınıza bu dönem dikkat etmeniz gerekebilir. Hafta sonuna doğru çok daha keyifli etkiler altında olacaksınız ama bu hafta geneli itibariyle parasal konularda dikkatli olun.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep yükselen Akrepler yakın çevrenizle yapacağınız planlarla haftanızı başlatıyorsunuz. Kafanızda bazı fikirler ve düşünceler var bunlar zaman zaman sizi esir alıyor, bazı noktalarda hayatınızı nasıl idare edeceğinizi bilemiyor olabilirsiniz. Bu hafta da bu etkilerle başlayacak ama çok da uzun sürmeyecek. Pazartesi akşam saatlerinden Çarşamba gece saatlerine kadar evinize, ailenize, yuvanıza ve burada yapılması gereken sorumluluklara daha fazla ilgi göstereceksiniz. Perşembe ve Cuma aşka, keyfe, mutluluğa, eğlenceye, spora daha fazla hayatınızda yer verirken Cumartesi ve Pazar daha fazla yapılması gereken işlerle gününüzü geçirecek, belki de biraz daha spora meraklı olacaksınız. Kendinize, görüntünüze önem verdiğiniz bir dönem. Aynı zamanda ortaklıklarla ilerlemeniz başka insanlarla iş birliklerine açık olmamız gereken de bir dönem. Bunu yapmadığınız müddetçe ikili ilişkiler ve özel hayatınızda gerginliklerin hat safhaya ulaştığını görebilirsiniz. Daha önceden bir insanla yaşadığınız bir mevzu, ikili ilişkilerde yaşadığınız bir olay bu hafta yeniden karşınıza gelebilir. Perşembe ve Cuma günleri kadersel etkilere açık görünüyorsunuz.

Diğer taraftan sevdiğiniz insanla birbirinizi anlamak çok da kolay olmayacak. Hemen karşı karşıya gelmek ve aşırı tepkiler vermek ilişkilerinizi iyice yıpratabilir hem ortaklıklar hem ilişkiler konusunda biraz daha sakin olmak önemli olacak.

30 Ekim’de ortak para alanlarınızda Mars geri hareketine başlamış bulunuyor. Bu dönem eşinizin ya da partnerinizin parasal işleriyle ilgili olabilirsiniz. Bu dönem kimseye borç vermeyin ve kimseye kefil olmayın, banka işlemlerinde büyük girişimlerden mümkün olduğunca uzak durun ve büyük bir borcun altına girmeyin. Hem teknolojik konularda hem kırtasiyede hem öğrenme ile ilgili konularda harcamalarınızı sınırlandırmanız çok daha doğru olabilir çünkü hiç olmadık yerlerde hiç olmadık harcamalar yapabilirsiniz. Partnerinizin parası ile ilgili konulara daha fazla ilgili olacak gibi görünüyorsunuz.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar bu hafta parasal işlerinizi ele almak ve düzenlemek anlamında oldukça etkili haftalardan bir tanesi. Geri planda durduğunuz bir dönem şu ara her şeyi gözünüzde fazlasıyla büyütüyor olabilirsiniz. Geçmişi sıkça anıyor olabilirsiniz, içinizde tutamadığınız iş hayatınızdan, kariyerinizden getirdiğiniz bazı güçlü duygularla uğraşmak durumunda kalacaksınız bu hafta ve karşılaştığınız olaylara vereceğiniz tepkiler gerçekten önemli olacak. Beraber çalıştığınız insanlarla zıtlaşabilir ve ilişkiniz kopma noktasına gelebilir. Beklenmedik durum ve olaylara da açık olabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde beklediğiniz haberin gelmemesi ya da istediğiniz gibi olmaması sizi biraz üzebilir. Kadersel ilişkilerle yoğrulu olacaksınız ve bu kadersel ilişkileri anlamlandırmakta zorlanabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla aranızda parasal yönden hep aynı konular devreye giriyor olabilir. Bunları fark edeceksiniz ve bu konularda arkadaşınızın da bir hatası olmadığını anlayarak kendi kendinize bu hataları kabul ettiğinizi göreceksiniz. Sağlığınıza gereken özeni göstermeyi ve bağışıklık sisteminizi sağlam tutmayı da ihmal etmeyin. Hafta ortasına kadar iletişimsel becerilerinizi ortaya koyacağınız bir dönem olacak. Perşembe ve Cuma günleri ev, aile ve yuva alanlarınız aktif olurken Cumartesi ve Pazar özel hayatınıza aşka, hobilerinize ve keyfe daha fazla yer verebilirsiniz. Mars İkizler burcunda ikili ilişkiler ve özel hayat evinizde geriliyor 14 Ocak’a kadar ilişkilerden yana sıkıntı ve problemler iyice görünür hale gelebilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar kendi gücünüzü bilerek ve kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda hareket ederek haftanıza giriş yapıyorsunuz. Krizleri ve bunları yönetmeyi sizden daha iyi kimse bilemez o yüzden karşılaştığınız konu ve olayları ele almasını güçlü bir şekilde başaracaksınız. Arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda son bir yıldan beri gözden geçirdiğiniz konu ve olaylar bu hafta iyice görünür hale gelmeye başlıyor. Bazı arkadaşlarınızla aranızda yaşadığınız meseleler iyice ortaya çıkabilir. Bazı olaylarla durumlarla konularla yeniden karşılaşabilir eski arkadaşlarınızın karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Eski arkadaşlarınızla parasal işleriniz varsa bu işleri nihayete erdirmek ve sonlandırmak anlamında bu haftayı kullanabilirsiniz.

Sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasındaki dengesizlikler hafta sonuna doğru sizi yoracak. Olur olmadık yerlerde çıkışlar yaşayabilirsiniz. Değiştiniz, değişiyorsunuz, hayatı eskisi gibi algılamıyorsunuz ama arkadaşlarınızın aynı noktada kaldığını görmek içinizi burkuyor. İşte bu noktada bir karar vermeniz de gerekiyor. Tutulmalardan aldığınız etkiler de bunu gösterecek ve bu hafta en çok da bu konularla uğraşacaksınız.

Mars iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda geriliyor 14 Ocak’a kadar bazı eski işleri yeniden ele almak gündeme gelirken devam eden, mücadele ettiğiniz, uğraş verdiğiniz bazı işlerinizde yavaşlamalar, engeller, sıkıntılarla karşılaşma ihtimaliniz yüksek. Sağlığınıza her zamankinden daha fazla özen gösterin uykusuzluk sinirlilik ve nefes alma problemleri anksiyete ya da alerjiler ile ilgili konu ve olaylar bu dönem iyice sizi esir alabilir.


KovaKova Burcu

Kovalar ve yükselen Kovalar, haftaya biraz isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz ama bu isteksiz enerjiler Pazartesi akşam saatleri itibariyle yerini daha konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakıyor. Çarşamba gece saatlerine kadar kendi istek ve beklentilerinize odaklanacak, bol bol gezecek, dolaşacak ve kendinizce hayatınızı çok daha rahat bir şekilde yönlendirebileceksiniz. Hafta ortası itibariyle parasal konular hayatınızda önemli olacak. Maddi yönden kazançlarınıza odaklanabilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri karşınıza gelecek bir iş ya da bir meselede dikkatli olun, ayrıntıları gözden kaçırmayın. Kariyer ve iş ilişkileri bu dönem gündeminize yerleşecek. Kariyer konularında yaşayacağınız eski bir mevzu, eski kadersel bir olay yeniden karşınıza gelebilir ki bu olaylar çözülmek üzere karşınıza geliyor. Sanki eliniz ayağınız çekilmiş gibi hissedebilirsiniz, ailevi konularda da böyle bir etki ile karşılaşabilirsiniz. Çok kadersel etkiler altında olacaksınız, hayatın tadını çıkarmak, keyif yapmak, ailevi konularda kendinizi güçlü hissetmek anlamında bu hafta çok da destekli değil. İlişkilerde çok çabuk tepki vereceksiniz bu hafta, sıkılganlıklarınız yüksek olacak. Size bir şey söyleyenlere karşı ciddi anlamda tepkinizi ortaya koyacaksınız. Aile düzeninizde, davranışlarınızda, alışkanlıklarınızda çok önemli değişiklikler oldu tutulmalarla beraber. Ama bunu beraber çalıştığınız insanların da görmesini istiyorsunuz ama bunu göremedikleri zaman tepkilerinizi çok sert olabiliyor, bu hafta bu etkiye dikkat edin. Hafta sonuna doğru kısa vadeli planlar devreye girecek. Cumartesi Pazar sevdiklerinizle, yakın çevrenizle kısa yolculuklara çıkabilir sizi eğlendirecek birkaç günlük kaçamaklara yer verebilirsiniz.

Mars gerilemesini aşk evinizde yaşayacaksınız 14 Ocak’a kadar aşk hayatınızda, sporda, hobilerinizde, sanatsal işlerinizde ve çocuğunuzla olan bağlantılarınızda bazı yavaşlamalar sıkıntı ve problemler görülebilir. Bu dönem biraz kendi içinize dönme ve her şeyi kendi kendinize halletme zamanı olmalı.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, sosyal çevrenizle beraber büyüyeceğiniz ve buradan gelecek haberlerle haftanızı yönlendireceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Seyahatler, eğitimler sizi geliştirecek. Her tür konuya açık bir dönem ama uzak yolculuklarda ya da seyahatlerde ya da mahkemeden gelecek bir haberde bu hafta kadersel etkiler devrede olacak. Sizi daha az tanıyan insanlara karşı daha toleranslı ve daha hoşgörülü olurken aslında en büyük darbeyi de sizi daha az tanıyan insanlardan alacaksınız. Çevresel faktörler önemli ve bu hafta düşünceleriniz, fikirleriniz git gellerle dolu olacak ve çevrenizdeki insanlara çok çabuk tepkiler vereceksiniz. Uzakta olan akrabalarınız varsa onların başına gelecek bir mevzu, seyahat sırasında karşınıza gelecek bir sıkıntı ya da eğitimle ilgili konularda ayağınıza dolanan bazı konu ve olaylar bu haftanın ana konusu. Tanışacağınız insanlara çok dikkat edin, kadersel etkiler altındasınız.

Pazar günü Mars geri hareketine başladı 14 Ocak’a kadar ev, aile ve yuva alanlarınızda gerileyecek. Bu da ailevi alanda önemli adımlar konusunda destekli olmadığınızı gösteriyor. Emlak alım satım, kiralama, yer değiştirme gibi işler, diğer taraftan partnerinizin kariyerinde verilecek önemli kararlar ya da aile hayatınızda yapmak istedikleriniz konusunda çok ısrarcı olmayın, tartışmalara girmeyin, dedikodulardan mümkün olduğunca uzak durun ve bu dönem mümkünse taşınmayın önemli kararlar almayın.

Çarşamba gününe kadarki dönem biraz daha kendi halinizde olacaksınız. Perşembe ve Cuma günleri şans sizin tarafa geçiyor hareketleneceksiniz, kendi istek ve beklentilerinizi devreye sokacaksınız. Cuma ve Cumartesi günleri ise para harcamaya, parasal konulara kendinizi kaptırmaya meyilli olabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın