Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

22 – 28 Ocak Haftalık Gezegen Faaliyetleri

22 - 28 Ocak Haftalık Gezegen Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya Ay koç burcundayken başlıyoruz. Girişken, hızlı, aktif, inatçı, sabırsız yönlerimiz ortaya çıkabilir. Özellikle bu Pazartesi sabah saatlerinde duygusal yetersizliklerimiz yüksek olabilir. Bu hem alacağımız haberlerden kaynaklanabilir, hem de kendi hayatımızda düzene sokmak istediğimiz alanlarda sıkışmalar oluşabilir. Sabırsız ve düşüncesiz hareketlerden uzak duralım.

Çarşamba günü gökyüzünde oluşan merkür- plüton kavuşumuyla düşüncelerimizde takıntılı durumlar ortaya çıkabilir. Olaylara tek taraftan bakmamaya çalışalım. Sert ve net söylemler içine girebilir, olayların ve fikirlerin ardındaki gerçeklere ulaşmak isteyebiliriz. Bu hafta düşüncelerimiz ve fikirlerimiz ağır basacağından bir konuya takılıp kalmamalı, obsesif davranışlardan uzak durmalıyız.

Perşembe günü Merkür- Jüpiter olumlu açısıyla fikir ve düşüncelerimizde hayat bizi destekleyecek. Şanslı ve iyimser duygularla hareket edeceğiz. Gezmek, öğrenmek, bilgimizi arttırmak istediğimiz alanlarda hayat bize gülebilir. Önemli anlaşmalarımız, toplantılarımız için bugünden faydalanalım. Uzun vadeli, geleceğimizi ilgilendirecek önemli adımlarda bulunabiliriz.

Cuma günü enerjimiz değişiyor. Mars Yay burcuna geçecek, daha az tanıdığımız insanlar, kültürler ve değişik felsefelerle olan mücadelelerimiz artabilir. Özgürlüğümüze düşkün ve düşünmeden hareket edeceğimiz bir sürece gireceğiz. Enerjimizi seyahat, eğitim, felsefe, dini konulara daha fazla kullanacağız.

Pazar günü gökyüzünde oluşan Merkür- Uranüs dik açısıyla, sıkılganlıklarımız ve tepkilerimiz yüksek olabilir.

Bu hafta Mars burç değiştirmeden önce 21 Ağustos’ta oluşan Güneş tutulması noktasını tetikleyecek. Bu tetiklenmeyle beraber o dönemde ortaya çıkmış ani olaylar ve konularda verilen sözler, tutulmamış vaatler, üstü kapanmış işler konusunda takıntılı olabilir, daha önceden iş birliği içinde olduğumuz ülkelere şüpheyle yaklaşabiliriz. Aynı şekilde onlarla olan ilişkilerimizde manipülatif ve şüpheli tavırlarla karşılaşmamız da söz konusu. Amerika aldığı etkilerle bu dönemde farklı hareket eder, savaşı körüklerse büyük kayıplar yaşayabilir. Çünkü önce kendi iç dengesini ve meselelerini halletmeleri gerekiyor.  Bu anlamda Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerine dikkat edelim. 02 Ocak’ta Fatih Altaylı’nın hazırladığı TEKETEK programında 20-21-22-23-24-25 Ocak’ın çok etkili olduğunu, büyük bir olayın karmaşanın bizleri beklediğini, Amerika’nın bu dönemde çok konuşulacağını dile getirmiştim. Bu haftalar oldukça kritik ve sıcak etkilerle dolu, takıntılarımızı geride bırakarak mantıkla hareket etmek bize büyük avantaj sağlayabilir.

Herkese keyifli, barış dolu, huzur dolu bir hafta diliyorum.

Allah Mehmetçik’lerimizin yanında olsun, onları ve ülkemizi her türlü sorun ve sıkıntıdan korusun!

İyi haftalar.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın