Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

12 – 18 Ocak 2015

Bu yazıyı paylaşın;

Haftamıza ay terazi burcundayken ilişkilerimize ve ortaklı işlerimize odaklanarak başlıyoruz. Bu haftabaşı mars balık burcuna geçecek. Yaklaşık, 2 ay boyunca ilişkilerimizde ve işlerimizde fedakâr, dağınık ve kararsız bir enerji sergileyebiliriz. Ruhani konulara, sanata, fedakârlıklara açık olacağız. Bir de neptüne yaklaşan mars bazı girişimlerimizde bizleri yanıltabilir. Puslu havada dolaşmak gibi önümüzdeki günler pek de net olmayacak.

Salı ve Çarşamba günleri ilginç, özgün ve farklı olan her tür iletişim ve ilişki bizi daha yukarılara taşıyabilir, esnek olacağız. Hayatımızda oluşan değişimlerin bize yeni fırsatlar sunduğunu görebiliriz.

Bu haftanın en önemli gezegen hareketi Perşembe günü oluşan mars-satürn karesi. Bu iki kötücül gezegenin zor açısıyla bazı işlerimizde engeller, sorunlar ve problemlere açık olacağız. Enerjimiz satürn ün kısıtlayıcı ve daraltıcı etkileriyle bloke olabilir. Öfkemizi içimizde tutabilir ve kolaylıkla isyan edebiliriz. En iyisi bu süreçte olaylara biraz daha soğukkanlı yaklaşmak ve çıkacağımız derslere odaklanmak olmalı… Herkese iyi haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın