Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

30 Mart – 05 Nisan 2015

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay aslan burcundayken, eğlenceli konu ve olayların üzerine eğilerek başlayabiliriz. İdarecilik ve yöneticilik gerektiren işlerimizin ve kimliğimizi ön plana çıkartacak duygusal oluşumların içinde yer alabiliriz. Bu Pazartesi ilişkilerimizde karşı tarafı sahiplenmek ve tutkularımızın peşinden gitmek önem kazanabilir. Önemli ve güçlü ilişkilerden destek ve yardım sağlayabiliriz.

Salı günü mars boğa burcuna geçecek. Enerjimizi daha temkinli ve dikkatli kullanmaya başlıyoruz. Mars boğa burcunda rahat bir pozisyonda olmadığından, harekete geçmekte, yaşam enerjimizi tam anlamıyla ortaya koymakta zorlanabiliriz.

Yine aynı gün merkür koç burcuna geçecek ve düşüncelerimizi hızlandıracak.

İletişimimizde cesur, sabırsız ve düşüncesiz yönlerimizi ortaya çıkaracak.  2 hafta boyunca iletişimimizde cesur, atak ve patavatsız olacağız. İlginç fikirler, cesur düşünceler içinde olabiliriz.

Perşembe günü  güneş- jüpiter üçgeni ve merkür satürn üçgeniyle olumlu etkiler altına giriyoruz. Fırsatlar karşımıza çıkabilir, doğru atılımla, biraz cesur ve atak tavırlarla bu girişimleri önemli şanslara çevirmek kolay olabilir. Önemli işlerimizi bugüne denk getirelim.

Cumartesi günü ise, öğlen saatlerinde terazi burcunda bir tam ay tutulması yaşanacak. Koç- Terazi hattındaki tutulmalar daha çok ilişkilerimiz üzerinde etkilidir. Bu tutulmada  var olan ilişkilerimizde gitgellerimiz artabilir, beklenmedik konular ortaya çıkabilir. Bu konuyla ilgili ayrıntılı yazımı bu hafta içinde sizlerle paylaşacağım.

Pazar günü devreye giren güneş-plüton karesiyle bazı işlerimiz veya eşyalarımız bozulabilir. Yine kişilik çatışmaları, ego savaşları ilişkilerimizi zorlayabilir. Bu haftasonu sakin olmakta, salim kafayla hareket etmekte fayda olabilir. Herkese iyi haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın