Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

23 -29 Mayıs 2016 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta itibarıyla kardeşleriniz, akrabalarınız, komşu ve yakınınızda bulunan kişilerle olan bağlantılarınız güçleniyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Başkalarının görüşlerine ve fikirlerine açık olacak, her türlü konuyu onlarla konuşmak ve aranızdaki sıkıntılar varsa gidermek için kullanacaksınız. Öğrenmekten keyif alacağınız bir süreç olabilir. Yine tanıtım, pazarlama işlerinizi devreye sokabilirsiniz. Yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlarla kuracağınız değişken ve biraz da yüzeysel bağlar sayesinde her tür aktivite ve kısa plan program içine girebilirsiniz.

Çarşamba günü, yakın çevre ve uzak çevrenizdeki insanlarla anlaşmanız biraz zor görünüyor. Özellikle karşı cinsle anlaşmak kolay olmayabilir. Sevdiklerinize karşı anlayışlı olmaya çalışın.

Perşembe günü iş seyahatleriniz, iş toplantılarınız ve işinize dair bir çok alnda bir takım daralmalar, sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yine seyahatlerde sağlığınıza dikkat etmeli ve bu dönemde oluşan olumsuzluklar karşısında nelerin değişmesi gerektiğini iyi gözlemlemelisiniz.

Cuma günü itibarıyla enerjinizi ortaklaşa parasal konulara kaydırmaya başlayacaksınız. Mars bu alanlarınızda gerilemeye başlıyor. Başkalarıyla paylaştığınız kaynaklarda, kendi imkanlarınızın dışında gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz. Haziran sonuna kadar borç altına girmeyin, parasal risklerden kaçının.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta  Salı günü itibarıyla para ile ilgili konularda güzel adımlar, güzel ilişkiler, ticari konular daha fazla ön plana çıkabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu süreçte para harcamayı da seviyor olacaksınız. Güzel objelere, eşyalara olan çekiliminiz de artacak. Kendiniz için bir yandan para kazanmayı arzulayacaksınız; bir yandan da kazandığınız parayı harcamanız da söz konusu olabilir.

Perşembe günü, ortaklaşa para konularında sıkıntıların, problemlerin oluşacağı zamanlardan biri. Özelikle bu süreçte hiçbir şekilde borç almayın, borç vermeyin, riskli yatırımlardan kaçının ve kendinizi de riskli yerlerde bulunarak tehlikeye atmayın. Borsada yatırım yapıyorsanız riskten kaçının. Aynı zamanda  aşka, kişisel gelişime, spora, eğlenceye, çocuk alanlarınıza harcayacağınız konularda biraz dikkatli adımlar atmalısınız. Çocuğunuz ile ilgili konularda da bu günler ve civarında biraz dikkatli olmakta fayda var.

Cuma gününden sonra Mars, özel hayatınızı etkileyecek, gerilemesine bu alanda devam ederek özel hayatınızda biraz huzursuzluklara, sıkıntılara, sorunlara açık olacaksınız. Haziran sonuna kadar eski ve tamamlanmamış girişimleriniz özel hayatınızda karşınıza gelebilir.


İkizlerİkizler Burcu

Bu hafta Salı gününden  sonra dış görüntünüze, kendinize, ilişkilerinize önem vereceğiniz bir sürece giriyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Daha fazla görünür olmak, kendinizi öne çıkartmak, kendinizi şımartmak, alışveriş yapmak, gezmek, dolaşmak, popüler olmak, insanlarla kaynaşmak, yeni bağlantılar kurmak için ve bir anlamda ilişkilerinizi daha da sağlamlaştırmak için üç haftalık olumlu bir süreç içindesiniz.

Çarşamba günü, kadın-erkek ilişkilerinde, karşı cinsi anlamamaya ve birbirinizle zıt görüşlerde olmaya meyillisiniz. İlişkilerinizde dikkatli olmanız gerekebilir.

Perşembe günü  ilişkilerde yine daraltan, sizi sıkan sorunların ön plana çıktığını görme ihtimaliniz var. Birtakım sıkışıklıklar, özel hayatınızdaki birtakım sorumluluklar bu hafta sizi bunaltabilir.

Cuma günü itibarıyla Mars bu sefer sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınıza gerileyecek ve bu alanlarda enerjinizi doğru bir şekilde kullanamamanıza sebep olacak. Haziran’ın sonuna kadar iş, hizmet ve sağlık ile ilgili konularda birtakım sıkıntılar, sorunlar, engeller, blokajlarla karşılaşmanız söz konusu. Eskiden iş yaptığınız insanlarla bağlantılar artabilir.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta Salı günü itibarıyla ikili ilişkilerinizde, sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde geri çekilmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizden birazcık elinizi ayağınızı çekeceksiniz sevgili yengeç ve yükselen Yengeçler. Aşk ilişkilerinizde kendinizi kurban etme ya da aşk ilişkilerinizde sorunların yüzeye çıkması söz konusu olabilir. Bu süreçte platonik aşklara ve gizli aşk oluşumlarına daha fazla meyledebilirsiniz.

 

Çarşamba günü, belki biraz duygularınızı geri çekmekten, belki biraz yalnız kalmayı istemenizden kaynaklı olarak iş hayatınızda, beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmak kolay olmayacak. İş ilişkilerinizi bu tarihte zorlamayın.

Perşembe günü, yakın çevrenizin sağlığıyla ilgili konularda birtakım sıkıntılar, engeller, problemler ve bozulmalar oluşabilir. Yine iletişime dayalı işlerinizde bazı sorunlara açık olabilirsiniz.

 

Cuma günü itibarıyla Mars’ın aşk alanınıza kayarak gerilemeye devam etmesi, aşk hayatınızda, romantizmle ve  çocuklarla ilgili konularda, sanatsal ve artistik yeteneklerde, sportif aktivitelerde, borsa gibi spekülatif işlerde bazı sıkıntı ve sorunları ortaya çıkarabilir. Enerjinizi bu alanlarda istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz.  Özel hayatınızda, aşk ilişkilerinizde mücadeleci bir tavır ve tutum takınabilirsiniz. Bu yüzden sevdiğiniz insanla zaman zaman anlaşmazlıklara ve sürtüşmelere karşı dikkatli olun. Eski sorunlar ve eski ilişkiler haziran sonuna kadar çözülmek üzere karşınıza gelebilir.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta Salı günü itibarıyla  sosyal çevrenizde kendinizi gösterebilirsiniz, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınız artacak, onlarla daha fazla duygusal konuları paylaşacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Onlarla bir arada olmak size keyif verecek.

Çarşamba günü, sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi kurmanız gerekiyor. Keza sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla olan bağlantınız aşk yüzünden bozulabilir ya da aşk hayatınızdaki bağlantılarınız sosyal çevreniz yüzünden bozulabilir. Bu süreçte kalbiniz boşsa çevrenizden bir insanla aşka yelken açabilir, aranızda bir çekim hissedebilirsiniz.

Perşembe günü parasal konularda çok dikkatli adımlar atmalısınız. Bir kez daha bu konularda daralmalar yaşayabilir, parasal bir konuda sıkıntıya düşebilirsiniz. Aşk, çocuk veya eğlence hayatınız için yapacağınız harcamaların sorumlulukları yüzünden parasal konularda birtakım endişeler yaşayabilirsiniz.. Büyük parasal adımlara bu tarih civarında girmemekte fayda var.

Cuma günü itibarıyla Mars sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda gerilemeye başlıyor. Aile hayatınızdaki mücadelelerinizde birtakım sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Onlarla olan bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz. Haziran sonuna kadar ailenizle olan ilişkilerinizde ve iletişiminizde enerjinizi ortaya koyuş şeklinizde sıkıntılara açıksınız.


BasakBaşak Burcu:

Salı günü itibarıyla üstlerinizle, patronlarınızla olan bağlantılarınız kuvvetlenebilir. İstediğiniz bir zam, terfi, pirim gibi konular varsa bu konuları patronlarınız ve üstlerinizle konuşabilir, isteklerinizi dile getirebilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar.

Çarşamba günü, ailevi konularda kadın-erkek biraz çekişmeli birgün. Ailenizdeki erkek figürleriyle bu süreçte anlaşamayabilirsiniz. Eşinizin ailesi ve sizin aileniz arasında birtakım sürtüşmeler de ortaya çıkabilir.

Perşembe günü, aile hayatınızda sıkıntılar karşınıza gelebilir. Onların sorumlulukları, hayatı zor algılamanıza ve kendinizi geliştireceğiniz noktalarda biraz yavaşlamanıza sebep olabilir. Minimal kararlar almaya çalışın ve bu minimal kararları hayatınıza uygun bir şekilde geçirin. Bu süreçte çok büyük düşünmek, büyük risklere girmek, özellikle maddi anlamda ya da düşünce anlamında açılmak size olumlu gelmeyebilir. Daha dar, daha sabit ve küçük fikirlerin peşinde koşmalısınız.

Cuma günü itibarıyla 17 nisan’dan beri ev, aile ve yuva alanlarınızda gerileyen Mars, artık yakın çevre alanlarınıza kayıyor. İletişimsel konularda birtakım aksilikler ve sorunlar yaşamaya hazırlanın. 30 haziran’a kadar enerjinizi iletişimsel konularda istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta Salı günü itibarıyla artık seyahatlerden keyif alacağınız, tatile çıkmanın planlarını yapacağınız, yabancı, değişik, farklı kültürden insanlarla bir arada olmaktan mutluluk duyacağınız bir dönem başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Eğitim konularınızın üzerine eğilebilirsiniz.  Eğer öğrenci bir Teraziyseniz sınava hazırlanıyorsanız bu tarihten sonra derslerinize odaklanmış bir şekilde yolunuzda ilerleyecek ve şanslı olacaksınız.

Çarşamba günü  bir insanla aranızda oluşacak bir çekim, özellikle aşk hayatınızı hareketlendirebilir ama var olan ilişkiniz varsa bu süreçte dikkat edin çünkü kadın-erkek prensiplerini uyuşturmak kolay olmayacak. Siz karşı tarafı anlamayacaksınız, karşı taraf da sizi anlamayacak, birbirinizi dürterek, fikirlerde sürtüşerek aranızdaki ilişkinin kimyasını bozabilirsiniz.

Perşembe günü, yakın çevrenizde olup biten iletişimsel konularda hayata daha katı ve negatif bakabilirsiniz bu da maneviyatınızda birtakım zorlanmalar, inançlarınızda birtakım sorunları tetikleyebilir.  Bir işinizin sonlanması, yakın çevrenizde olup biten olayların sizi mutsuz etmesi, hayattan alacağınız keyfi engellemesi karşılaşacağınız olasılıklardan.

Cuma gününden sonra Mars, parasal alanlarınıza kayarak gerilemeye devam edecek. 30 Haziran’a kadar bu alanlarda birtakım aksilikler, mücadelenizde birtakım sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Önemli parasal girişimlerden ve harcamalardan bu dönemde kaçının.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta Salı günü ve sonrasında banka görüşmeleri yapabilir, almak istediğiniz bir kredi varsa bu kredi için harekete geçebilirsiniz, başkalarından para isteyebilirsiniz, aynı şekilde başkaları da sizden para isteyebilir. Hem sizin onlara hem onların size parasal konularda yardım edeceği bir dönem içinde olacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler.

Çarşamba günü yine parasal girdi-çıktılarınızı iyi kontrol etmeye özen gösterin. Anlaşmazlıklar karşınıza çıkabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla “Senin paran, benim param, sen bunu harcadın, bak ben bunu tutmaya çalışıyorum” gibi kavgalara ya da çekişmelere girmemeye çalışın.

Perşembe günü  sosyal çevrenizden gelecek olan birtakım şansların ve fırsatların, maddi koşullara takılı kaldığını görebilirsiniz. Bir anlamda geleceğinizi ilgilendiren işler için küçülmeler ve kısılmalar söz konusu olacak. Bu da bazı işlerinizin bitmesine ya da ertelenmesine sebebiyet verebilir. Bu süreçte önemli işlere kalkışmak yerine daha küçülerek hareket etmelisiniz.

Cuma günü  Mars’ın sizin kişisel evinize gerilemesiyle beraber kişisel mücadeleleriniz, atılımlarınız ve girişimlerinizde birtakım engeller ve sorunlarla karşılaşmanız mümkün. Haziran’ın sonuna kadar bu etki devam ediyor. Kendinizi ortaya koymakta zorlanabilir, enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Sağlığınıza ve ruhsal durumunuza dikkat etmelisiniz.


YayYay Burcu:

Bu hafta Salı gününden sonra ikili ilişkiler ve ortaklı hayatınızda olumlu gelişmeler altına girebilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Ortaklaşa girişimler adına da uygun bir süreç olabilir. Eşiniz ve ortağınızla olan ilişkilerinizde, mantıklı taraflarınıza sığınacaksınız.

 

Çarşamba günü, özel hayatınıza dikkat etmelisiniz çünkü karşı tarafla anlaşmak kolay olmayacak. Herkes kendi tarafından olaylara bakabilir ve kendi söylediklerinde diretebilir. Bu da var olan ilişkilerinizde sorunları tetikleyebilir.

Perşembe günü, zorlayıcı tarihlerden bir tanesi. İş hayatınızda birtakım sıkıntı ve problemlerin ortaya çıkması muhtemel. Çok şanslı ve fırsatlı olduğunuz bu dönemde bazı hayati sorumlulukların, almanız gereken kararların iş hayatınıza olumsuz yansıması söz konusu olabilir. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir süreç içindesiniz.

Cuma gününden sonra dikkatli olmanız gerekiyor çünkü enerjinizi ortaya koyacağınız durumlarda bir blokajla karşılaşma, enerjide birtakım sıkıntı ve problemlerin oluşması sizi zorlayabilir. Haziran sonuna kadar çok önemli girişimlerden kaçının. Özellikle aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda, sanatsal işlerinizde ve risk içeren yatırımlarınızda birtakım sıkıntı ve problemlere açıksınız.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta Salı gününden sonra iş hayatınızda ilişkileriniz önem kazanacak, beraber çalıştığınız ya da yanınızda çalıştırdığınız insanlarla güçlü bağlar kurabilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bir yandan da sağlığınızda güzel gelişmeler oluşabilir.

Çarşamba günü, kadın-erkek ilişkilerinde karşı karşıya geldiğiniz zamanlar, iş hayatınızda biraz kendinizi zorlayabilirsiniz. Hâlihazırda enerjiniz yeterli değil, kendinizi çok güçlü hissetmiyorsunuz, bu yüzden de iş alanlarınızda üzerinize gelen konularda çok çabuk tepkiler verebilir, sinirli davranabilirsiniz.

Perşembe günü, yabancılarla yapılacak işler, hukuk, eğitim, medya, seyahat alanlarınızda birtakım aksilikler ve sıkıntılar oluşabilir. Bu, başkalarının sorumluluklarına çok fazla eğilmenizden kaynaklı olabilir Bir seyahatiniz ertelenebilir, başlamasını çok hevesle beklediğiniz bir işinizde durma olabilir. Bu süreçte olayları gözünüzde çok fazla büyütmeden, birazcık daha sadeleşerek adım atmaya özen gösterin.

Cuma gününden sonra Mars, sosyal çevre ve arkadaşlık evinize kayarak gerilemeye devam edecek. Bu süreçten itibaren Haziran sonuna kadar, sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz. Zaman zaman ortaya koyacağınız enerjinizde sıkışmalar, sorunlar, problemler ön plana çıkabilir.


KovaKova Burcu

Bu hafta Salı gününden sonra aşk ilişkileriniz önem kazanıyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu dönemde flörtler yaşayabilirsiniz. Eğer evliyseniz daha ziyade cinsel hayatınız açısından hareketli bir süreç olacak. Kısa tatillere çıkmak, sosyalleşmek, arkadaşlarla eğlenmek için de bu dönemi değerlendirmelisiniz.

Çarşamba günü, sosyal ortam ve çevrelerde, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda bir anlamda kadın-erkek ilişkilerinde sıkıntı yaşama ihtimaliniz var. Karşı tarafla anlaşmak kolay olmayacak, birbirinizi anlamayacaksınız.

Perşembe günü  itibarıyla sosyal ortamlarda geleceğiniz adına giriştiğiniz işleriniz ve parasal konularda birtakım sıkıntılar, zorlanmalar, daralmalar söz konusu. Ödeme yapmanız gereken konularda eliniz sıkışabilir. Ödeme almanız gereken yerlerden alacağınızı tahsil edememekten kaynaklı olarak da parasal konularda sıkışabilirsiniz. Eşinizin ya da partnerinizin hayatında birtakım daralmalar, sıkıntılar, ufak tefek sorunlar sizin hayatınızı da etkiliyor.

Cuma günü itibarıyla Mars, gerilemeye kariyer ve iş hayatınızda devam edecek. 30 Haziran’a kadarki bu süreçte kariyerinizde ve iş hayatınızda birtakım risklere, sorunlara, aksiliklere ve problemlere dikkat edin. Eskiden beraber çalıştığınız insanlarla bağlantılar karşınıza gelebilir.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta Salı günü itibarıyla aile ilişkileriniz güzelleşmeye başlayacak sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Sevdiklerinizle iyi ilişkiler kuracaksınız. Dargın olduklarınızla barışmak, onlardan af dilemek ya da arası bozuk olanların arasında arabuluculuk yapmak gibi etkileriniz yüksek olabilir.

Çarşamba günü aile hayatınızda hem anne ve babanız arasında hem de kariyeriniz ve aile hayatınız arasında çekişmeler yaşayacağınız günlerden bir tanesi. Her ne kadar gönlünüz sevdiklerinizden yana olsa bile kariyer hayatınızdaki hızlı ve yorucu temponuz, onlara karşı sabırsız tutumlar içine girmenize neden olabilir.

Perşembe günü, özel hayatınızda birtakım daralmalar, sıkışmalar, engeller yaşayabilirsiniz. Ortağınızla/partnerinizle büyümek, hayatınızı geliştirmek isterken kariyer sorumluluklarınız, hayatın sizin karşınıza getirdikleri yüzünden bütün bunları gerçekleştiremeyebilirsiniz. Bu da ilişkinize olumsuz yansıyabilir. Sevdiğiniz insanla bu dönemde daha fazla paylaşım içinde olup yaşadıklarınızı ona da aktarmayı deneyin.

Cuma günü itibarıyla Mars seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, hukuk, ticaret alanlarınıza kayarak bu alanları etkilemeye başlıyor. Bu saydığım konularda bir işiniz varsa bu tarihten sonra 30 Haziran’a kadarki süreçte birtakım aksilikler, sıkıntılar, enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamama gibi durumlar karşınıza gelebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın