Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

3 – 9 Şubat Haftalık Burç Yorumları

3-9-Eylul-Hande-Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

3 – 9 Şubat Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftaya parasal konuları gözden geçirerek giriş yapıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Pazartesi öğleden sonra ve birkaç gün boyunca kısa vadeli planlarınıza odaklanacaksınız. Bu Pazartesi itibarıyla hayatınızı gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Dinlenmek, yaptıklarınızı gözden geçirmek için uygun bir süreç olabilir. Bu döngüde arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Dedikodunuz yapılabilir, sağlığınıza da ekstra özen göstermelisiniz.

Bu haftanın hem özel hayatta, hem de iş alanlarınızda en aktif ve şanslı günleri Salı ve Çarşamba günleri, bu iki gün boyunca işlerinizi sağlam bir zemine taşıyabilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla Venüs sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak ve sizi kendinizi yenilemek, tazelemek ve göstermek için harekete geçirecek. Hayatınızı oturtmakta ve vereceğiniz kararları uygulamakta aceleci ve özgür olsanızda, başkaları ve onların düşünceleri  bu dönem  umrunuzda olmayacak.

Pazar günü  oluşan Dolunay aşkı karşınıza getirebilir. Bekarsanız girdiğiniz sosyal ortamlarda biriyle tanışabilir, arkadaşlarınız tarafından tanıştırabilir, bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa sosyal çevreniz sizi beslediği için sevdiğiniz insanla beraber güzel vakitler geçirebilirsiniz. Bu Dolunayda çevreniz ve özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi sağlayın. Bir diğer olasılıkta bu dolunay çocuğunuza gereken özeni göstermeniz olabilir. Fazla gezmekten ve etkinliklere, gruplara katılmaktan dolayı çocuğunuzu ihmal etmiş olabilirsiniz. Ya da bu günlerde çocuğunuzun olacağı haberi gündeme gelebilir.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Pazartesi öğleden sonra hafta ortasıda dahil olmak üzere, maddi konulara odaklanacaksınız.

Bu Pazartesi itibarıyla iletişiminizi takım işlerinde, arkadaşlarınızla yapılacak olan işlerinizde göstermeye başlayacaksınız. İşteki profesyonelliğinizi, deneyimlerinizi yeni alanlara ve değişik iş fırsatlarına aktarmanın zamanı gelmiş olacak. Aktiviteler, organizasyonlar, davetler hızlanabilir.

Salı günü güçlü insanlardan ve arkadaşlardan önemli destekler devrede olurken, Çarşamba günü iş alanlarınızda hayata esnek gözlerle bakacaksınız.

Cuma günü itibarıyla ilişkilerinizde zorlanmalar, geri çekilmeler, fedakarlıklar görülebilir.Yine bu 3 haftalık dönem içerisinde tutkularınızla hareket edebilir ve gizli saklı işlerin ve ilişkilerin peşinde koşabilirsiniz.

Pazar günü oluşan dolunay, aile hayatınızda önemli sorunları ortaya çıkarabilir veya bu alanlarınızda ani  kararlar almak durumunda kalabilirsiniz veya bir haber duyabilirsiniz. Belki de iş yoğunluğunuz yüzünden ailenizi fazlasıyla ihmal ettiniz ve bu konuda hassaslıklarla karşılaşacaksınız.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza geri plandan yürüteceğiniz işlerinizle başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu Pazartesi öğleden sonra ve birkaç gün boyunca hayatınız hızlanıyor. Aktif olacaksınız, sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. Sizi harekete geçirecek insanlarla, değişik ve farklı yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz.

Pazartesi itibarıyla kendinizi işinizde göstermeye başlayacaksınız. Kariyer ve iş adımlarınız hızlanabilir. Toplum önü işlerinizde fedakarlıklarla, başkaları için yapacaklarınızla daha görünür hale geleceksiniz. Konuşma ve görüşmeleriniz artabilir.

Kariyer ve iş alanlarınızda Salı günü sağlam ve kalıcı ilişkiler kurulabilir, işlerinizi sorumluluklarınızı yerine getirmekten mutluluk duyabilirsiniz. Çarşamba günü ise öğrenmek ve bilgiden faydalanmak anlamında şanslı birgün olacak.

Cuma günü Venüs, sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda  ilişkilerinizi sağlamlaştırarak ilerleyecek. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlıklarınızdan fayda ve yarar görebilirsiniz. Bireysel ve biraz kaba  olabilir, arkadaşlarınıza karşı ısrarcı ve baskın tavırlar sergileyebilirsiniz. Çevrenizin lideri haline gelebilirsiniz.

Pazar günü yakın çevre alanlarınızda oluşan dolunay, işlerinizin yoğunluğu nedeniyle yakınınızdaki insanlara önem veremediğinizi ve bu alandaki gerilimleri anlatıyor olabilir. Kafanız bu birkaç gün huzursuz çalışabilir veya siz akraba veya kardeşleriniz arasında dengeyi sağlamak için uğraşabilirsiniz. Egonuzu bu dönemde kontrol etmeye çalışın.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza çevre ilişkilerinizle başlayacaksınız ama yapacağınız planlar çok uzun soluklu olmayabilir sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu Pazartesi öğleden sonra ve birkaç gün boyunca daha geri planda durmak ve kafanızı dinlemek isteyebilirsiniz.

Bu Pazartesi ve sonrasında kendinizi dış ortamlarda, iş seyahatlerinde, medya işlerinde, hukuki konularda ortaya koyacaksınız. Yurtdışı bağlantılı işler, ticari konularda yapılması gerekenler, önemli anlaşmalar devreye giriyor. Önemli kurslar, seminerler hızlanabilir.

Salı günü ortaklı işlerinizde ve özel hayatınızda gelecek planlarınızda işlerinizi güzel bir şekilde toparlayabilir, kafanızdaki planları hayata geçirebilirsiniz. Çarşamba günü güzel anlaşmalar devreye girebilir. Çevrenize ve hayata rahat gözlerle bakmasını bileceksiniz.

Cuma günü itibarıyla iş ilişkileriniz öne çıkmaya başlıyor.  Kendinizi iş alanınızda göstereceğiniz ve iyi ilişkiler kurmaya çalışacağınız bir dönem içerisinde olacaksınız. Yine de lider ve cesur yönlerinizle, iş ve kariyer alanlarınızda sabırsız ve baskın olmamaya çalışın.

Pazar günü para evinizde oluşan  dolunay, parasal konularda duygusal stresler yaşamanıza neden olabilir. Bu dönem aldığınız kararları uygulamakta zorlanabilirsiniz. Aniden ortaya çıkacak bir ödeme, borçlanmanıza veya sizden borç istenmesine neden olabilir. Ya da tam tersi elinize bir para geçmesi de mümkün görünüyor. Yatırımlarınız önemli olacak.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza kariyer ve iş alanlarınıza odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu Pazartesi öğleden sonra ve birkaç gün boyunca sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işler ve planlarınız önemli olabilir. Fikir ve düşüncelerinizi etrafınıza yaymak isteyebilirsiniz.

Pazartesi itibarıyla kafanızda planladıklarınızı ve düşündüklerinizi hayata geçirebilirsiniz. Sorumluluklarınızdan kaçmayacaksınız. Parasal konularda kafanız dağınık olsa bile işleri konuşmanın ve toparlamanın yollarını bulabilirsiniz. Elinizi çabuk tutun.

Salı günü parasal konularda yapılması gerekenleri devreye sokabilir, hesaplı ve kitaplı bir şekilde yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Çarşamba günü iş alanlarınızda paraya dayalı konuşmalarınız devrede olabilir. Bu iki günü parasal konularda iyi değerlendirin.

Cuma günü Venüs sizin uzak çevre, seyahat, medya, ticaret, yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızda güzellikler yaşamanıza ve güzel ilişkiler içine girmenize neden olacak. Yine de kıskanç, huzursuz, cesur ve lider yapınızla bazı ilişkilerinizi de zorlayabilirsiniz. Bir yandan da öğrenmeyi seveceğiniz ama bu alanlarda odaklanmakta zorunlar yaşayacağınız bir dönem olabilir. Derslerinizde ve eğitim çevrelerinde kendinizi düşünecek, diğer kişilerin neler yaptığıyla çok ilgilenmeyeceksiniz.

Pazar günü sizin burcunuzda bir dolunay oluşacak. Özel yaşantınızda hassas oluşumlar meydana gelebilir, hayatınızla ilgili konularda biraz zorlanarak kararlar alabilir ve kendi alanlarınızda sıkılgan olabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza dış ortamlara dayalı işleriniz ve koşturmalarınızla başlayabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu Pazartesi öğleden sonra ve birkaç gün boyunca önemli toplumsal işler, kariyer ve iş oluşumlarınıza odaklanabilirsiniz.

Pazartesi günü itibarıyla özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz önem kazanıyor. Bu tarih ve sonrasında hayatı ilişkileriniz üzerinden okuyacak, bu alanda denge kurmak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız artabilir.

Salı günü özel hayatınızda sevdiğiniz insanla ilişkilerinizi kalıcı ve sağlam temeller üzerine oturtabilir, konuşmadığınız konuları ele alabilir ve buna göre yapacaklarınızı belirleyebilirsiniz. Çarşamba günü hayata daha esnek ve rahat gözlerle bakacaksınız.

Cuma günü itibarıyla kredi, borç, nafaka, miras, banka ödemeleri, stopaj, vergi, prim alanlarınız öne çıkıyor. Bu alanlarda destek alabilirsiniz. Özel hayatınızdaysa tutkularınıza sarılarak  iç güdüsel ve baskın davranabilirsiniz.

Pazar günü oluşan dolunayla, beklenmedik etkilere ve olaylara açık olacaksınız. Bu birkaç gün iş hayatınızda gizli saklı olaylar gün ışığına çıkabilir, bazı şeyler duyabilir, üzerinizde tedirginlik hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınız veya sosyal çevrenizle ilgili olaylar da gündeminizde olabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza ortak parasal konular üzerine eğilerek giriş yapabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu hafta alacak verecek dengeniz üzerinde duracak, işlerinize gereken önemi vereceksiniz. Tüm hafta boyunca işlerinizi ertelemeyin, başka zamanlara bırakmayın.

Pazartesi gününden sonra iş ve hizmet hayatınızın üzerine eğilebilirsiniz. İş hayatınızda kendinizi göstermek öne çıkabilir. Önemli konuşma ve görüşmeler içine girebilirsiniz. Yine sağlığınızı önemseyeceğiniz ve burada bir takım düzenlemelerde bulunacağınız bir döneme gireceksiniz ama burada iradenizi sağlam tutmaya çalışmalı, kararsızlıklardan uzak durmalısınız.

Salı günü ev ve aile hayatınızda kalıcı ve sağlam temeller atılabilir. Yapılması gereken işlerinizi sevecek, verdiğiniz sözleri yerine getireceksiniz. Çarşamba günü parasal konularda güzel bir haber alınabilir. Hayata esnek ve rahat gözlerle bakacaksınız.

Cuma günü itibarıyla bekar olanlar artık basit bir flörtten daha ciddi bir ilişkiye geçişi tadabilirler. Evliyseniz bu süreçte ilişkinizi zorlayacak baskı ve yönlendirmelerden kaçının. Onun dışında ilişkileriniz için güzel bir dönem altında olacaksınız. Sosyalliğiniz artmaya başlayacak.

Pazar günü oluşan dolunay, arkadaşlık, sosyal çevre alanlarınızı etkileyecek. Yoğun temponuz, özel hayatınızda bir takım gerilimlere neden olabilir ya da tam tersi durumlar söz konusu olabilir. Her iki taraf arasında dengenizi bu bir kaç gün iyi sağlamalısınız. Egonuzu çevrenizdeki insanlar üzerinde gösterirken dikkatli olun.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza özel hayatınıza, sevdiğiniz insanın yapacaklarına odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu haftabaşı öğleden sonra ve birkaç gün boyunca parasal konularda kafanızı çalıştıracak, alacak verecek dengenizi sağlamak için kolları sıvayacaksınız.

Pazartesi ve sonrasında aşk hayatınız, çocuğunuz veya çocuklarla ilgili konularda kendinizi göstereceksiniz. Fedakar ve anlayışlı yapınızla aşkta aradığınızı bulabilir ve kendinizi kreatif ve sanatsal işlerinizde gösterebilirsiniz.

Salı günü özel hayatınızda verdiğiniz sözleri tutacak, yeni bir ilişki içindeyseniz bu ilişkide güvenli bir şekilde ilerlemek isteyeceksiniz. Çarşamba günü, özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde oldukça esnek ve rahat hareket edeceksiniz. Sevdiğiniz insanla sorunlarınızı halletmek kolay olabilir.

Cuma günü ve sonrasında iş alanlarınızda, günlük işlerinizde ve sağlık konusunda güzel etkileşimler içinde olacaksınız çünkü venüs bu alanlarınızda dolaşmaya başlayacak. İş ortamlarınızda lider ve başınıza buyruk hareket etmeyi  dikkat edin. Bu 3 haftalık dönem içinde aşırı protein tüketimi sizi zorlayabilir.

Pazar günü oluşan Dolunayla birlikte  birkaç gün, kariyeriniz ve işinizdeki oluşumlar, aile hayatınızda streslere neden olabilir. Anne, babanız arasında çekişmelere şahit olabilirsiniz. İş alanlarınızda bir kaç hafta önce başlattığınız işlerin sonuçları da gündeme gelebilir. Egonuzu ve gücünüzü kariyer ve iş alanlarınızda ortaya koyacaksınız.


YayYay Burcu:

Haftanız günlük işlerinizle başlarken bu Pazartesi öğleden sonra ve birkaç gün boyunca özel ilişkilerinize ve diğer insanlarla bağlantılarınıza odaklanabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar.

Bu Pazartesi ve sonrasında tamamen aile hayatınıza odaklanıyorsunuz. İşlerinizi evinizden yürüteceğiniz gibi, aile ortamlarınızda boy gösterebilir ve yuvanızla ilgili işlerinize öncelik verebilirsiniz. Ev alım, satım işleriniz için de oldukça güzel fırsatların karşınıza geleceği bir dönem olacak.

Salı günü ev hayatınızda, ailenizi içeren önemli kararlarda yapılması gerekenler ele alınabilir, ilişkilerinizi sağlamlaştıracaksınız. Çarşamba günü aile bireyleriyle önemli kararlar alabilir, farklı birgün geçirebilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla hafta boyunca aşk hayatınız hareketlenebilir ya da siz hayata büyük bir aşkla karşılık verebilirsiniz.  Çocuklarınızla veya yaratıcılıkla ilgili konularda güzel ilişkiler kuracaksınız. Yine de ilişkilerinizde zorlanmalar ve bağımsızlık ön plana çıkabilir. Kıskançlık ve huzursuzluklar yaratmamaya özen gösterin.

Pazar günü oluşan Dolunayda aniden ortaya çıkacak bir iş veya seyahat sizi zor durumda bırakabilir. Uzak çevreniz ve yakın çevreniz arasında dengeyi sağlamakta zorlanabilirsiniz. Birkaç gün huzursuzluklar hissedebilirsiniz. Büyük resme odaklanmaya çalışın. Küçük bir mesele gereksiz yere büyüyebilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza aşk dolu, keyif dolu etkilerle başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu Pazartesi öğleden sonra ve birkaç gün boyunca gündelik işleriniz ve tamamlanması gereken konular öne çıkabilir. Alerjileriniz artabilir, bu hafta ortasına kadar sağlığınızı iyi tutmaya çalışın.

Bu pazartesi ve sonrasında ilginizi yakın çevrenizde olup bitenlere çevireceksiniz. Kendi çevreniz bu dönemde size yetebilir. İletişim becerileriniz artarken, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, network, bilişim işlerinde kendinizi gösterebilirsiniz.

Salı günü yakın çevrenizle girişeceğiniz işler, önemli adımlar devrede olurken, Çarşamba günü fikirleriniz takdir görebilir, olaylara farklı bakarak çevrenizdeki insanları etkileyebilirsiniz. Yine özel hayatınızda farklı birgün sizi bekliyor olacak.

Cuma gününden sonra evinizde ve yuvanızda olmak isteyebilir, ailenizle ilişkilerinize odaklanabilirsiniz.Aceleci ve ateşli, tepkisel yönleriniz ön planda olacağından tadilat, dekorasyon, tamirat, boya, badana işleriniz varsa acele ve düşüncesiz kararlar almamaya çalışın.

Pazar günü oluşan dolunay ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. Para alışverişlerinizde bu birkaç gün dikkatli adımlar atmalı, ortaya çıkacak bir ödemeyle ilgili konularda biraz daha sakin davranmalısınız.


KovaKova Burcu

Bu hafta ailenizle ve sevdiklerinizle bir arada olmak isteyebilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu Pazartesi öğleden sonra ve birkaç gün boyunca aşka, keyfe, hobilerinize ve eğlenceli olaylara, varsa çocuğunuza odaklanabilirsiniz.

Pazartesi günü ve sonrasında tamamen parasal konulara odaklanacaksınız. Kafanız bu alanda yaratıcı ama biraz kararsız çalışabilir. Yine de satış, ticaret alanlarınız aydınlanıyor. Bu alanda konuşmalarınız ve görüşmeleriniz artarken, güzel işler peşine düşebilirsiniz..

Salı günü parasal konularda kalıcı ve sağlam ilişkiler ve işler devrede olurken, Çarşamba günü kazançlarınızı aile ortamlarınıza harcayabilirsiniz. Emlak alım satım işleriniz varsa şanslı olacak, esnek yapınızla karşınıza gelmesi olası engelleri çabuk aşacaksınız.

Cuma günüyle beraber yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz . Girişken ve lider tavırlarınız bilgisayar, yayıncılık, reklam, satış, pazarlama alanlarınızda size yeni kapılar açabilir. Sevdiklerinize ve akrabalarınıza karşı baskın ve özgür tavırlar sergileyebilirsiniz.

Pazar günü oluşan dolunay, en çok özel hayatınızı ve ikili ilişkilerinizi etkileyecek. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın hayatıyla ilgili konular öne geçebilir veya ilişkinizde bir takım stresler yaşayabilirsiniz. Yine de aslında güzel kararlarda karşınıza çıkabilir. İş alanlarınızda da bazı sonuçlara ulaşabilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza iletişiminiz yüksek bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu Pazartesi öğleden sonra ve birkaç gün boyunca aile hayatınıza, sevdiklerinize vaktinizi ayıracaksınız.

Bu pazartesi itibarıyla kendinize olan güveniniz, iletişim becerileriniz yerine gelmeye başlıyor. Konuşmaktan, paylaşmaktan, fikirlerinizle dikkat çekmekten mutlu olabilirsiniz. Bencilliğiniz yüksek olsa bile, yine de diğer insanlar için birşeyler yapmaktan geri durmayacaksınız.

Salı günü geleceğinize yönelik önemli işlerinizde güzel bağlantılar, kalıcı adımlar oluşabilir. Çarşamba günü ise, yakın çevrenizle beraber farklı ve sıradışı birgün geçirebilir. İş alanlarınızda anlaşmalar içine girebilirsiniz.

Cuma günü para evinize giren venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Harcamalarınız fazlasıyla artabilir. Gezmeye, görmeye, spora ve değişik seyahatlere ve aktivitelere para harcayabilirsiniz.

Pazar günü iş ve hizmet alanlarınızı etkileyecek olan dolunay, iş alanlarınızda beklenmedik olayları hayatınıza taşıyabilir. Yine burası sağlık eviniz olduğundan sağlığınıza bu birkaç gün dikkat edin. Yaratıcılığa veya sanata dayalı işlerinizde bazı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın