Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Nisan 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Nisan ayı, kişisel adımlarınız ve hayatınızla ilgili kararları devreye sokacağınız, hayatınızı şekillendireceğiniz bir ay olacak sevgili koçlar.

02 nisanda üzerinizde hissedeceğiniz değişiklik ve farklılık rüzgarlarını kendi lehinize çevirmelisiniz. Etrafınızda olup biten herşey sizi fazlasıyla sıkabilir. Değişik ve size farklı gelen herşey daha çok ilginizi çekecek.

03 nisanda iş alanlarınızda üzerinize güç uygulamak isteyen iş çalışanları ve patronlarınızla ego sürtüşmelerine girmemeye özen gösterin. Bir işiniz bozulabilir. Doğru planlamalarla kafanızdaki düşünceleri aktaracak uygun ortamları bulabilirsiniz.

05 nisanda artık biraz sosyalliğiniz geri çekilmeye başlıyor olacak. Hayatın ve aşkın anlamını çözmek ve düşünmek isteyeceksiniz. Gizli saklı ilişkiler, platonik aşklar bu dönem daha fazla ilginizi çekebilir.

07 nisanda artık daha rahat kendinizi ifade edeceksiniz. Kendinizi ve yapacaklarınızı anlatmak önem kazanacak.

08 nisanda özel ilişkilerinizde ve varsa evliliğinizde kolay sinirlenmelere ve tepki vermelere açıksınız.

12 nisanda gizli bir ilişkiye fazla anlam yüklemeye meyilli olacaksınız. Ya da üretkenliğe, sanata dayalı işlerinizde yaratıcılığınız yüksek olacak. Diğer insanlar uğruna bu birkaç gün kendinizi feda etmemeye çalışın.

15 nisanda oluşan tam ay tutulması özel hayatınızda önemli sonuç ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Olasılıklara gelince evlilikle ilgili konular hızlanabilir, taşınma gündeme gelebilir veya tam tersi var olan ilişkinizde sevdiğiniz insandan beklenmedik hareketler görebilirsiniz.

16 nisanda özel ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekirken, 18 nisanda aile hayatınızda ve yuvanızda mutluluğu yakalayacaksınız.

20 nisanda artık kimliğinizi daha çok para konularına kaydıracaksınız. Para kazançları, uğraşıları bu süreçte kendinizi güvende hissetmeniz için sizin için önemli olacak.

21 nisanda bir kez daha devreye giren uranüs- plüton karesi, iş alanlarınızda ve kişisel kararlarınızda sabrınızı zorlayabilir. Sizi kısıtlayan her şeye ve herkese karşı isyankar ve asi davranmaya meyilli olacaksınız. Farklı ve özgür davranışlarınızı, iş alanlarınızdaki insanların anlamasına imkan olmayabilir. Bu sürece çok ama çok dikkat etmelisiniz.

23 nisanda özel hayatınızda gerilimler ve daha önceden tekrar eden sorunlar baş gösterebilir. Çözümün şiddet olmadığını, kaba kuvvetle, göz dağı vermekle işlerin hallolmayacağını bilmelisiniz.

25-26-27-30 nisanda parasal konularda güzel gelişmeler yaşanabilir. Düşündüğünüz bir evi almak veya satıştan faydalanmak için 30 nisanı tercih edebilirsiniz.

29 nisandaki parçalı güneş tutulması parasal konularda yeni karar ve başlangıçları hayatınıza hızlı bir şekilde taşıyabilir. Üstlerinizden ve diğer insanlardan güçlü destekler alacaksınız.

Boga1Boğa Burcu:

Nisan ayında diğer burçların aksine herhangi bir girişimde bulunmamalı ve gelecek ay için planlar yapmalısınız sevgili boğalar.

05 nisan itibarıyla arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz artmaya başlayacak. Birden fazla işle uğraşmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Dostlarınıza yardım etmek, onlar için birşeyler yapmak önem kazanacak.

07 nisan itibarıyla plan ve program yapmak üzere, iletişiminizi kendinize döndüreceksiniz.

14 nisanda yakın çevrenize karşı tutamayacağınız sözlerin altına girmeyin.

15 nisanda oluşan ay tutulması iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda önemli sonuçları hızlandırılmış bir şekilde hayatınıza taşıyabilir. Kendinize bu süreçte çok yüklenmeyin ve olayları geldiği gibi yaşamaya çalışın. Kontrol etmeye çalışmak sinirlerinizi yıpratabilir. Düşündüğünüz bir işin karşınıza gelmesi diğer senaryolardan bir tanesi.

20 nisandan sonra üzerinizdeki üşengeçlik ve isteksizliğin geride kaldığına şahit olacaksınız. Kendinize olan güveniniz yerine gelecek ama hala harekete geçmek için uygun bir dönem olmayacak.

21 nisandaki etkileşim geleceğinize yönelik aldığınız kararlarda bazı bozulmalar ve sorunları hayatınıza taşıyabilir. Kafanızda bazı olayları büyütmeye meyilli olacaksınız.

22-23 nisanda yakın ve uzak çevre ilişkilerinizde dikkatli olun, işlerinizle beraber dengeyi iyi sağlayın. Özellikle seyahatlerde ve tanımadığınız ortamlarda bazı olaylarla karşılaşabilirsiniz.

25-26-27 nisan daha çok kendinizi konuşacağınız ve sadece kendi isteklerinizle ilgileneceğiniz ve dış görüntünüze olan düşkünlüğünüzün artacağı günler. Kişisel girişimleriniz için çevrenizden yardımlar alabilirsiniz.

29 nisandaki parçalı güneş tutulması hayatınızla ilgili her tür kararı hızlandıracak. Önemli kararlar bu tutulma sonrası devrede olacak.

30 nisandaki güzel açıyı hayatınız için değerlendirin çok şanslı olacaksınız.

ikizler1İkizler Burcu:

Nisan ayı bir yandan işlerinizi toparladığınız, kariyer konularınızın hala gündemde olduğu ama bir yandan da sosyal çevrenize ve arkadaşlarınıza vakit ayıracağınız bir ay olacak sevgili ikizler.

02 nisanda sosyal ortamlarda farklı ve sıradışı bir gün sizi bekliyor. Yeni tanışacağınız insanlardan keyif alacaksınız.

05 nisan ve sonrası patronlarınız ve üstlerinizle olan ilişkileriniz sizi bir adım ileriye taşıyabilir. Toplumun desteğini ve aile yüreklendirmesini arkanıza alacaksınız ve başarılı bir 3 hafta geçireceksiniz.

08 nisanda sosyal ortamlarınızda sinirli tavırlarınıza dikkat edin.

12 nisanda yardımseverliğiniz, yaratıcılığınız ön planda olacak. Topluma yardım edeceğiniz işleriniz önem kazanabilir.

15 nisandaki tam ay tutulması, 6 ay boyunca aşk hayatınızı tetikleyebilir. Duygusal olarak aşk hayatınızla ilgili önemli sonuçlara ve kararlara ulaşabilirsiniz. Çocuk isteyen ikizler için bu süreç hızlı ve ani olayları harekete geçirebilir. Yeni çevredeki yeni insanlarla bir arada olmaktan mutluluk duyabilirsiniz.

20 nisan ve sonrası enerjinizde düşüşler görülebilir. Arkadaşlarınız bu süreçte size yardım etmek isteseler bile, bazı zamanlarda size istemeden de olsa zarar verebilirler. Bu dönemde önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmayın.

21 nisanda oluşan uranüs- plüton karesi, arkadaşlarınızla, parasal ilişkilerinizde bazı sorun ve olayları hayatınıza taşıyabilir. Bir organizasyona ödediğiniz bir para veya ücret sizi çileden çıkarabilir. Bu süreçte borç almamaya ve vermemeye özen gösterin.

23 nisanda borsada yatırım yapıyorsanız çok dikkatli olun. 23 nisanda arkanızdan konuşan insanların varlığında artış olabilir. Daha geçmişi anabilir ve bu 2 haftalık süreçte başkalarına yardım edebilir, düşüncelerinizi planlayabilirsiniz.

25-26-27-31 nisan sosyal çevre ve arkadaşlık iletişiminiz size bir çok kapı açabilir. Önemli organizasyonlar içinde bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınız size yardım ettiği gibi sizde onlar için elinizden geleni yapacaksınız.

29 nisandaki parçalı güneş tutulması, sizin kadersel alanınızda oluşacak. Bu tutulma ve sonrası 6 ay boyunca kadersel etkilere açık olacaksınız. Ortaya çıkacak olan olaylar sonucunda neyin, niçin olduğunu anlayacaksınız. Bu süreçte yine sağlığınıza çok ama çok dikkat etmelisiniz. Maneviyatla ilgili konu ve olaylar hayatınızda daha çok yer edebilir.

Yengec1Yengeç Burcu:

Nisan başı bir yandan seyahat ve yabancılarla yapılacak işler, konuşma ve görüşler ön planda olurken, diğer yandan da kariyer ve iş hayatınızda farklı ve sıra dışı tekliflere açık olacaksınız sevgili yengeçler. Normal olan her şey bu dönemde sizi sıkacak ve değişik ortamlar, insanlar ve projelerin sizi daha beslediğini düşüneceksiniz.

07 nisan itibarıyla artık daha çok iş ve kariyer hayatınızı konuşuyor olacaksınız. Görüşmeleriniz hızlanacak, toplum önünde kendinizi daha rahat ifade etmenin yollarını bulacaksınız.

08 nisan aile hayatınızdaki oluşumlar, iş alanlarınızı olumsuz etkileyebilir. Sinirden ve aşırı tepkiden kaçınmalısınız.

Bu ay içinde önemli ve farklı bir iş teklifi gelirse tutamayacağınız sözlerden 14 nisan civari kaçının lütfen.

15 nisandaki tam ay tutulması ev ve aile hayatınızda oluşacak. Biraz stres ve gergin etkiler altında olacaksınız. Zira tam da bu dönem iş alanlarınız fazlasıyla değişik etkiler altında olacak. Aradaki dengeyi iyi kurun ve sevdiğiniz insana karşı anlayışı elden bırakmayın yoksa ilişkinizde bazı bozulmalar oluşabilir.

16-23-21 nisan yine dikkat etmeniz gereken günlerden birkaçı. Özel hayatınızda ve iş ortamlarında huzursuzluklarınız artabilir.

21 nisanda ortaklaşa işlerinizde bazı sorunlar oluşabilir. İşinizde değişmesi gerekenlere odaklanmalı, gereksiz çıkışlardan ve risklerden kaçınmalısınız.

25-26-27 nisan grupsal ve geleceğinize etki eden işlerinizde ve yaratıcılığa dayalı çalışmalarınızda şans sizden yana olacak.

29 nisandaki parçalı güneş tutulması, sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda oluşacak. Yeni tanışacağınız insanlar, gireceğiniz çevreler size yeni iş kapıları aralayabilir. Arkadaşlarınızın hayatındaki gelişmeler sizin hayatınızı da etkileyecek sevgili yengeçler.

Aslan Burcu:

Nisan ayı, seyahat veya eğitim konularında beklenmedik ve ani fırsatlarınız devrede olacak sevgili aslanlar.

02 nisan civarı bir eğitim fırsatı karşınıza çıkabilir veya beklenmedik bir yerlere yapacağınız yolculuk hayatı daha geniş ve farklı açıdan algılamanıza neden olacak. Kendinizi sınırlandırılamaz ve özgür hissetmek isteyeceksiniz.

Daha az tanıdığınız insanlarla irtibatınızı arttıracaksınız. Özellikle 7 nisandan sonra konuşmalarınız ve yabancı insanlarla görüşmeleriniz artmaya başlayacak.

08- 16 nisanda fikirsel olarak çabuk kızmaya ve tepki vermeye müsait olacaksınız. Sevdiklerinizi üzmemeye çalışın ve kendinizi çok zorlamayın. Bazı olayların sonuçlarını hazmetmekte zorlanabilirsiniz.

15 nisanda oluşan tam ay tutulması satış, reklam ve pazarlama alanlarınızı hızlandırabilir. Yaptığınız görüşmelerin ve anlaşmaların karşılığını satış olarak alabilirsiniz. Yine bu tutulma civarı yakın çevrenizde önemli konu ve olaylar oluşabilir ve siz bu olaylara şahit olabilirsiniz.

20 nisandan sonra tamamen ilginizi iş alanlarınıza kaydıracaksınız. Toplumsal konu ve olaylar ilginizi çekecek ve siz daha fazla iş sorumlulukları üstlenmeye açık olacaksınız.

21 nisan, birkaç gün öncesi ve sonrası iş hayatınıza dayalı anlaşmalarınızda, seyahatlerinizde bir takım baskılar ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Üzerinizde oluşan baskı, vereceğiniz değişik tepkilerle karşınızdaki insanları şaşırtabilir. Bu dönem tehlikeli bir dönem olacağından temkinli ve dikkatli adımlar atmak önemli olacak.

23 nisanda iş ve sağlık alanlarınızda bazı çekişmeler ve zorlanmalar görülebilir. Yine bugün araba kullanıyorsanız dikkat edin. Sinirli olacaksınız ve sonuçları sizi fazlasıyla zorlayabilir.

25-26-27 nisan iş alanlarınızda beklediğiniz yardımları alabilirsiniz.

29 nisanda oluşan parçalı güneş tutulması kariyer ve iş alanlarınızda önemli olaları hızlandırılmış bir biçimde hayatınıza sokacak. Kendinizi iyi hissedeceksiniz. Kafanızdaki planları uygulamaya koyabilir. Yeni projelerinizi hızlandırabilirsiniz. Bu tutulma şanslı ve keyifli oluşumları hayatınıza taşıyabilir.

Basak1Başak Burcu:

Nisan ayında sizi değiştirecek ve dönüştürecek önemli olaylarla karşılaşacaksınız sevgili başaklar. Eşinizin veya ortaklaşa para alanlarınızda beklenmedik değişimler ve farklı hareket etme isteğiniz devrede olacak. Riski sevecek ve risk altına girmekten korkmayacaksınız.

05 nisan itibarıyla partnerinizle, evliliğinizde ve özel hayatınızda güzel ilişkiler kurabilirsiniz. Birbirinizi iyi anlayacak ve ilişkinizi güzelleştirmek için elinizden geleni yapacaksınız.

08 nisan- 15- 16 nisana parasal denge konusunda dikkat edin. Sinirleriniz tepenizde olacak, ortaya çıkacak bir para mevzusu sinirlerinizi yıpratabilir.

15 nisanda oluşan ay tutulması sizin para evinizde oluşacak. Bu tutulma zamanı ve sonrasında parasal konularda önemli kararlar ve sonuçlar gündeminizde yer alabilir. Partnerinizin veya başkalarının para taraflarıyla çok ilgilenmeyecek sadece kendi paranıza ve kazançlarınıza odaklanacaksınız.

18 nisanda ilişkinize dair arkadaşlarınızdan güzel destekler alacaksınız. Sosyal ortamlarda gözler sizin ve partnerinizin üzerinde olabilir.

21 nisanda aşk hayatınızda, parasal konularda bazı zorlanmalar yaşamanız söz konusu olabilir. Tutkularınızla ve inatçılığınızla hareket etmek sevdiğiniz insanla ilişkilerinizi gerebilir.

22- 23 nisanda riskli yatırımlardan ve para işlerinden kaçının, bir yere ödeme yapacaksınız sonradan pişman olacağınız bir adım olmasın.

25-26-27 nisan özel ilişkilerinizde ve aşk hayatınızda beş yıldızlı günler. Çevrenizden destekle kendinizi iyi hissedeceksiniz.

29 nisandaki parçalı güneş tutulması, sizin medya, hukuk, seyahat, eğitim, ticaret alanlarınızda gerçekleşecek. Bu tarih sonrası 6 ay boyunca bu alanlarda önemli konu ve olayların yaşandığına şahit olacaksınız. Bu tutulma istediklerinizi ve yapacaklarınızı etkili bir şekilde ortaya koyacağınızın işaretini veriyor.

Terazi1Terazi Burcu:

Nisan ayında evlilik ve ikili ilişkilerinizle ilgili konulara odaklı olacaksınız sevgili teraziler. Eşiniz veya sevdiğiniz insanın üzerindeki değişimler özellikle nisan başı 02 nisan civarı sizi şaşırtsa da, eğer ona ayak uyduramazsanız bu dönemde ilişkinizde bayağı bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Ondaki değişim ve heyecan isteğine köstek olmamalı, mümkün olduğunca onu desteklemelisiniz. 02-03-08-16 nisan özel hayatınıza veya ortaklaşa işlerinize dikkat etmeniz gereken günlerden.

12 nisan beraber çalıştığınız insanlara elinizden geldiği kadar yardım edeceksiniz. Yalnız burada ki problem, insanlara gereğinden fazla değer vermeniz olabilir, sizi kullanmalarına izin vermeyin herşey bir ölçü içinde olsun.

15 nisanda oluşan tam ay tutulması hayatınızda önemli karar ve sonuçları karşınıza getirecek. Bu şu anlama gelebilir, eğer eşinizin veya partnerinizin hayatına ayak uyduramadıysanız ilişkinizi sonlandırma kararı gündeme gelebilir veya tam tersi bir şekilde yolunuza daha güçlü kararlarla devam edebilirsiniz.

Bu tutulma ani ve beklenmedik fikirler içerdiğinden kalıcı olmayacak ama hayatınızı değiştirecek sonuçlar ortaya çıkabilir.

18 nisanda işiniz ve kariyerinizde inanılmaz şanslı olacaksınız. Adeta birden fazla fırsatlar sizi uçurabilir.

21 nisanda sevdiğiniz insanın özgürlük arayışı, farklı heyecanlara yönelme isteği aile hayatınızda başkaldırışlara ve isyanlara neden olabilir. Ya da tam tersi durumla siz böyle hareket edebilirsiniz. Yine bu dönem mecbur kalacağınız bir taşınma veya yer değiştirme etkileriniz yüksek olacak.

22-23 nisan yine aile hayatınızda bazı sorunlar gündemde olacak. Sert tepkilerden mümkün olduğunca kaçının.
29 nisanda oluşan parçalı güneş tutulması, ortaklaşa para alanlarınızda oluşacak. Eşinizin hayatında parasal konularda önemli değişimler, olaylar cereyan edebilir. Ya da elinize bu dönem sonrası bir miras geçebilir. Bir diğer olasılıkta boşanıyorsanız nafaka işleriniz hızlanabilir.

Ay sonuna doğru hayatınız durulmaya başlıyor. Kendinizi biraz daha sakin hissedecek, hem iş, hem de özel hayatınızda sorunlarınızı konuşma ve halletme imkanı bulacaksınız.

Akrep1Akrep Burcu:

Nisan başı 02 nisan civarı işve hizmet konularınızda ani ve beklenmedik değişimler, heyecanlar, projeler ve tekliflere açık olacaksınız sevgili akrepler. Bu gelen değişik ve sıradışı teklifler sizi çok heyecanlandırsa da, geldiği gibi hızla gidebilir veya çok kalıcı olmayabilir. Bu işle uğraşacaksınız sadece ve sadece keyif alın ve sizi daha da geliştirmesine izin verin.

05 nisandan sonra sanat, öğretmenlik, spor veya üretkenliğe, yaratıcılığa dayalı işlerinizi sevgiyle ve mutlulukla yapacaksınız. 3 hafta boyunca aşk ilişkilerinize daha çok önem vereceksiniz. Çok çalışıyor olsanız bile, bu yoğunluklardan sizi aşk kurtaracak. Yine çocuğunuz varsa ona olan düşkünlüğünüz artabilir, beraber aktivitelerde bulunabilirsiniz. Yine bu dönemde çocuğunuz olsa da olmasa da çocuklara olan düşkünlüğünüz artabilir.

07 nisan ve sonrasıysa iş alanlarınızda görüşmeleriniz ve iletişiminiz artmaya başlayacak.

08 -16 nisanda hem iş alanlarınıza, hem de sağlığınıza dikkat edin.

12 nisanda aşk hayatınızda kolay kandırılmalara ve anlam yüklemelere açık olacaksınız. Romantik etkileşimlere açık olun.

15 nisandaki tam ay tutulması, kadersel alanınızda gerçekleşecek. Beklenmedik olaylara bu tutulma sonrası açık olacaksınız. Ayrıca bir işin iç yüzünü öğrenebilir ve bilinçaltınızda aydınlanmalar yaşayabilirsiniz.

18 nisanda aşk hayatınızda yakın çevreniz size yardımda bulunabilir.

20 nisan ve sonrasında özel hayatınıza kanalize olacaksınız. Evliliğiniz ve birebir ilişkilerinize daha çok önem vermek öne çıkabilir.

21 nisan ve civarı iletişime dayalı işlerinizde, sağlık alanlarınızda, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bazı sorunlar ve sıkıntılar oluşabilir. Özellikle iş alanlarınızda kendi fikirlerinizi kabul ettirmek gibi bir derdiniz olmamalı, bu süreçte olabildiğince sakin olmanız gerekecek.

22-23 nisanda yakın ve uzak çevre ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklar, karşılaşacağınız bazı olaylar sizi çileden çıkarabilir. Sakin olmaya ve çok tepki vermemeye ayrıca özen gösterin.

25 nisanda aşkınız ve sevginizi hayatın desteklediğini göreceksiniz.

26-27-30 nisanda yine aşk hayatınız ve özel yaşantınız için beş yıldızlı romantik bir gün sizleri bekliyor.

29 nisandaki yeniay, evlilik, ikili ilişkiler adına rahat karar vereceğiniz, yeni oluşumları başlatacağınız bir süreç olacak.

Yay1Yay Burcu:

Nisan ayı aşk hayatınız veya varsa çocuğunuzla olan ilişkileriniz ön planda olabilir sevgili yaylar.

02 nisanda aşk hayatınızda beklenmedik ve sıra dışı olaylar daha çok ilginizi çekecek, sizi heyecanlandıracak. Var olan ilişkinizde bu hızlı hareketlenmeler biraz dengenizi sarsabilir. Ya da kalbiniz boşsa hiç beklenmedik birine aşık olabilirsiniz.

05 nisandan sonra evinizde yapılacak boya, badana, tadilat, tamirat gibi işleriniz devreye girebilir. Yine bu dönemde evinizde bulunmak, misafir ağırlamak, vaktinizi evinizde geçirmek gibi etkiler altındasınız.

07 nisandan sonra artık daha çok aşkı konuşacak ve kendinizi aşkla ifade etmek isteyeceksiniz.

15 nisanda oluşan tam ay tutulması, sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde bazı konuları ve sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Çevrenizde önemli değişimler oluşabilir ve siz bu değişimlerden memnun olabilirsiniz. Yine de arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize bu tarih ve sonrası dönemde dikkat edin.

16 nisanda sinirli yapınızla aşk hayatınızda ve sosyal çevrenizde fırtınalar estirmemeye özen gösterin.

21 nisan zorlayıcı günlerden bir tanesi. Aşk, çocuk veya eğlence hayatınız için yapacağınız harcamalar bütçenizi sarsabilir. Özellikle borsada yatırım yapanlar, borsaya dayalı işlerde bulunanlar veya spekülatif işe sahip olanlar bu güne çok dikkat etmeliler.

22-23 nisanda da aşk ve para dengenize dikkat etmeniz gerekecek.

Tüm bu zorlanmaları atlattıktan sonra ay sonunda aile ilişkilerinize ve iş alanlarınıza daha çok kanalize olabileceksiniz. Önemli iş konuşmaları 26 nisanda devrede olacak.

29 nisandaki parçalı güneş tutulması, iş, hizmet ve evlilik alanlarınızda oluşacak. Bu tarih sonrası iş alanlarınızda önemli değişimler, kararlar ve başlangıçlar hızlı bir şekilde gündeminizde olabilir. Aynı durum özel hayatınız içinde geçerli olacak.

Oglak1Oğlak Burcu:

Nisan başında aile hayatınızda beklenmedik heyecanlı oluşumlar sizi hareketlendirecek sevgili oğlaklar. Belki de beklenmedik bir misafir hayatınıza neşe katabilir. Farklı ve sıradışı olana yer açmanız bu dönemde çok önemli. Yine beklenmedik bir ev alımı gündeme gelebilir.

05 nisandan sonra yakın çevrenizle kuracağınız güzel ilişkiler önem kazanmaya başlıyor. Akraba ve kardeşlerinizle olan paylaşımlarınızı arttırabilirsiniz.

07 nisanda ailevi sorunlar konuşulmaya başlanabilir. Yine ev alma, satma becerileriniz ve uğraşılarınız devreye girmeye başlayacak.

Aile hayatınıza bu kadar odaklanmışken, 08 ve 16 nisanda toplum önü davranışlarınızda bir takım sorunlara açık olacaksınız.

01-14 nisan vereceğiniz sözlerde ailenize ve sevdiğiniz insana karşı abartmaya meyilli olacaksınız.

15 nisanda oluşan tam ay tutulması kariyer ve iş alanlarınızda oluşacak. Bazı konular sizi harekete geçirecek. Bu dönemde aile hayatınıza ve kariyer oluşumlarınıza dikkat etmeli, ikisi arasındaki dengeyi iyi sağlamalısınız. Yeni işler ve projeler gündemde.

18 nisanda sevdiğiniz insandan güzel bir teklife açık olun. Kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz.

20 nisan ve sonrasında enerjinizi aşk ve eğlence alanlarınıza kaydırıyorsunuz. Spor yapmak, eğlenceli aktivitelerde bulunmak isteyebilirsiniz. Karşı cinsi çekici bulmaya başlayacağınız bu dönem, aşk hayatınız hareketlenmeye başlayacak. Varsa çocuğunuzla olan ilişkilerinizin de güçleneceği bir dönem olacak.

21 nisanda parayla ilgili konularda özellikle ailenize veya evinize yapacağınız parasal ödemelerde birtakım zorlamalarla karşılaşabilirsiniz.

22-23 nisanda iş çekişmeleri, ego sürtüşmeleri iş ve özel ilişkilerinizi zorlayabilir.

29 nisandaki parçalı güneş tutulması aşk hayatınızda ve çocuk konularında başlangıçlar yapmak için uygun olacak. Ya da bu alanlarda beklenmedik gelişmelere açık olacaksınız. Bu tutulma ve sonrası 6 ay boyunca çocuk eviniz aktif olacak. Bebek isteyen oğlaklar için uygun bir süreç. Yine bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, aşk size hızlı olaylarla gelecek. Sanatsal işlerinizde de bu süreçte hızlanmalar yaşayacaksınız.

Kova1Kova Burcu:

Nisan ayı satış reklam, pazarlama alanlarınızda değişik ve farklı teklifleri beraberinde getirecek sevgili kovalar. Yine 02 nisan civarı yakın çevrenizde hızlı ve beklenmedik olaylar cereyan edebilir. Yine yakın çevrenizde bulunan bir insanla değişik ve farklı bir ilişki içine girebilirsiniz. Sizden çok farklı olacak bu insanla değişik bir aşk ilişkisi gündemde olabilir.

08-16 nisanda fikirsel olarak kolay tepki vermeye ve öfkelenmelere açık bir gün olabilir. Bu iki günde hırsınızı iyi kontrol etmeye çalışın.

12 nisanda sanatsal ve artistik alanlardan iyi satış sağlayabilir, kazançlarınızın arttığına şahit olabilirsiniz.

15 nisanda oluşan tam ay tutulması, uzak çevrenizde önemli olayları hayatınıza taşıyabilir. Yine eğitim, seyahat, medya, ticaret ve hukuk alanlarınızda önemli konular içinde olacaksınız. Duygu iniş çıkışlarınız yüksek olacağından sinirlerinize ve davranışlarınıza hakim olmanız bu tutulmada önemli olacak.

18 nisanda güzel bir iş teklifi ayağınızı yerden kesebilir.

20 nisan itibarıyla artık ilginizi daha çok ailevi konulara kaydırmaya başlayacaksınız.

21 nisanda iletişime dayalı konularda beklenmedik etkilere açık olabilirsiniz. Yine yakın çevrenizden bir insanın hayatındaki değişimler sizi de etkileyebilir.

22-23 nisanda iş bağlantılarınızaa dikkat edin. Bazı çıkmazlar, ego sürtüşmeleri ve sorunlar oluşabilir.

Nisan sonu olumlu etkiler devreye girmeye başlıyor.25-26-27 nisan şanslı günleriniz.

29 nisanda oluşan parçalı güneş tutulması aile ve yuva konularınızda yeni karar ve başlangıçları hızlı bir şekilde hayatınıza taşıyabilir. Bir ev alım, satımı, arsa, gayrimenkul işleriniz bu süreçten sonra 6 ay boyunca devrede olacak.

Balik1Balık Burcu:

Nisan başında parasal konularda çok önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz sevgili balıklar. Bu elinize geçecek olan ani paraları iyi değerlendirmeye çalışın ve çok uzun soluklu olmayacağını bilin.

05 nisandan sonra görüntünüze, kılığınıza ve kıyafetinize daha fazla önem göstermeye başlayacaksınız. Birkaç haftadan beri kendinize özen gösteremediğiniz konular öne geçmeye başlayacak.

07 nisandan sonra artık daha çok parayı konuşuyor ve önemli görüşmelerde bulunuyor olacaksınız.

08-16 nisanda para ödemelerinize ve dengenize dikkat edin kolay sinirlenmelere ve tepki vermelere açık olacaksınız.

14 nisanda riskli işleriniz varsa, borsayla ilgileniyorsanız aşırı iyimserlikle hareket etmekten kaçının. Şansınız iyi çalışacak ama bazı durumlarda sizi zora sokabilir.

15 nisandaki tam ay tutulması sizin ortaklaşa para alanlarınızı tetikleyecek. Bu tarih ve sonrası ortağınızın, partnerinizin veya patronunuzun parasal hayatındaki değişimler sizi de etkileyebilir. Bir kredi altına girebilir veya vergi konularınız varsa bazı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ya da bir ödeme sizi sıkıştırabilir.

18 nisanda aşk hayatınızda güzel tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Alacağınız bir çıkma teklifi hayatınıza anlam katabilir.

21 nisandaki etkileşim sosyal çevre, organizasyon, gruplara dayalı işlerinizde, parasal konularda sizi zorlayabilir. Bu alanlarınızda değişmesi gereken konuların üzerine eğilmeli, sorun yaşarsanız ani ve sert tepkiler göstermemelisiniz.

22-23 nisanda paranız aşk, eğlence ve sosyal hayatınıza harcanabilir veya parasal alanda bu konularda sorunlar yaşayabilirsiniz.

26-27 nisan yakın çevrenizdeki insanlara yardımlarınız söz konusu olacak. Akraba veya kardeşlerinizin hayatındaki sorunlara çözüm üretecek ve kendinizi bulacağınız çözümlerle mutlu hissedeceksiniz.

29 nisandaki güneş tutulması sizin yakın çevre alanlarınızda oluşacak. Bu tarih sonrası akraba, kardeşler veya komşularınızın hayatında yeni açılımlar, ani değişimler oluşabilir. Sizde bu etkinin içinde olabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın