Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

12 – 18 Şubat Haftalık Burç Yorumları

12 - 18 Şubat Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

12 – 18 Şubat Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftaya iş ortamlarınızda biraz güvensiz ve tedirgin başlamanız mümkün sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Mantık olarak doğru kararlar aldığınızın farkındasınız ama duygularınızda tatmin sağlamak kolay olmayabilir. Bu hafta osyal ortamlarda ve gruba dayalı işlerinizde  hareketlenmeler olabilir.

 

Çarşamba günü arkadaşlarınızla beraber heyecanlı, keyifli işlere kalkışabilirsiniz. Çevrenizi ve işteki insanları fikirlerinizle etkilemek esnek yapınızla hiç de zor olmayacak.

 

Perşembe günü fikir ve düşünceleriniz daha fazla ön plana çıkabilir. Sosyal ortamlarınızda farklı ve değişik konuların, konuşma ve görüşmelerin üzerine eğilebilir, iş hayatınızda ortaklaşa adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Cuma günü oluşan Parçalı güneş tutulması sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda gerçekleşiyor sevgili Koçlar. Bu tutulmayla beraber çevreniz değişebilir, değişik yerlerde bulunabilirsiniz. İşten elde edilen gelirlerinizde hızlı ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Önemli adımlarınızda  aradığınız esnekliği bulacak, farklı düşüncelerinizi hayatınıza dahil edebileceksiniz.

Cumartesi günü hayatınıza geri plandan etki eden insanların girişimleriniz konusunda sizi yanıltmasına izin vermeyin. Bazı hayatlkırıklıkları sizi zorlayabilir. Yine seyahatlerde veya dış ortamlarda bağışıklık sisteminizi güçlü tutumaya çalışmalısınız. Alerjiler ve enfeksiyonel hastalıklar, zehirlenmeler sizi zorlayabilir.

Pazar gününden sonra hayatınızı gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Dinlenmek, yaptıklarınızı gözden geçirmek için uygun bir süreç olabilir. Bu döngüde arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Dedikodunuz yapılabilir, önemli girişimlerinizi başlatmak için uygun bir dönem olmayacak. Sağlığınıza da ekstra özen göstermelisiniz. Mide, bağırsak sıkıntıları, ayaklarınızı üşütmekten kaynaklı olarak sizi zorlayabilir. Birkaç hafta boyunca bağışıklığınızı sağlam tutun, vitamin takviyelerinizi ihmal etmeyin.


BogaBoğa Burcu:

Uzak çevrenize, eğitim ve seyahate dayalı işlerinizde kendinizi istediğiniz gibi ifade etmekte zorlanabilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu haftabaşı az tanıdığınız yerlerde ve insanlar içerisinde melankolik yönleriniz ortaya çıkabilir.

Çarşamba günü önünüzdeki dönem için dikkatli ve planlı davranmak yarar sağlayabilir. İş alanlarınızda sezgileriniz  sizi esnek kılabilir ve bir işi kendi lehinize çevirerek, görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz.

 

Perşembe günü kariyer hayatınızda ve iş alanlarınızda  çok özel ve fırsatlı teklifler karşınıza gelebilir. Bu fırsatları etkili bir şekilde kullanmaya çalışın. Değişik ve farklı yaklaşımlar iş hayatınızda öne çıkmanızı sağlarken, yaptıklarınızdan alacağınız keyif sizi yukarılara taşıyacak.

Cuma günü oluşan Parçalı Güneş tutulması, kariyerinizde güzel ve hızlı açılımları karşınıza getirebilir sevgili Boğalar. Kariyerinizde düşündüklerinizi uygulamalı, esnek ve farklı yaklaşımlarınızın size kazandıracağını bilmelisiniz. Önemli bağlantılar işinizde kolay ilerlemenize neden olacak.

Cumartesi günü, sosyal ortamlarda, arkadaşlarınızla bulunacağınız yerlerde parasal konulara dikkat edin, kolay kandırılmalara veya suistimal edilmeye açık olabilirsiniz.

Pazar günü ve sonrasında kimliğinizi takım işlerinde, arkadaşlarınızla yapılacak olan işlerinizde göstermeye başlayacaksınız. İşteki profesyonelliğinizi, deneyimlerinizi yeni alanlara ve değişik iş fırsatlarına aktarmanın zamanı gelmiş olacak. Aktiviteler, organizasyonlar, davetler hızlanabilir veya siz takım çalışmalarından, organizasyon işlerinden kazanç sağlayabilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Ortaklaşa elde edilen gelirlerinizde veya ortaklaşa harcama alanlarınızda her tür önleminizi almanıza rağmen, yine de kendinizi tedirgin hissedebilirsiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta genel olarak seyahat, uzak akrabalarınız, eğitim, medya ve ticaret alanlarınıza odaklanacaksınız.

 

Çarşamba günü maddi konularda üreteceğiniz çözümler şimdilik işinize yarayabilir. Arkadaşlarınız size sunacakları değişik fırsat ve alternatiflerle hayatınıza farklı işler katabilirler. Geleceğiniz konusunda güzel umutlar taşıyabilirsiniz.

 

Perşembe günü kendinizi geliştireceğiniz alanlarda şanslısınız. Hem eğitimsel konularda, hem dış ticarete, seyahate dayalı işlerinizde sıradışı gelişmeler sizi mutlu edebilir. Medyada çalışıyorsanız, sanata dayalı bir işiniz varsa önemli bir teklif karşınıza gelebilir.

Cuma günü oluşan Parçalı Güneş Tutulması eğitim, seyahat, yabancılarla yapılacak olan işler, hukuk, ticaret, ithalat, ihracat konularını hızlandırabilir sevgili İkizler. Bu alanlarda bir işiniz varsa bu işlerde artan bir ivme, beklenmedik gelişimler yaşanabilir. Uzak çevrenizin hayatındaki önemli değişimler sizin hayatınızı da etkileyebilir. Yine bu tutulma eğitim konularınızı hızlandırabilir. Eğitim hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir ve buna göre alacağınız kararlar hayatınızda etkili olabilir.

Cumartesi günü göz önünde olacağınız kalabalık yerlerde, sevdiğiniz insanla bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Hayalkırıklıklarına, enerjinizi istediğiniz gibi kullanamamaya dikkat edin.

 

Pazar günü itibarıyla kendinizi işinizde göstermeye başlayacaksınız. Kariyer ve iş adımlarınız hızlanabilir. Toplum önü işlerinizde fedakarlıklarla, başkaları için yapacaklarınızla daha görünür hale geleceksiniz. Konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Bu dönemde yapacaklarınızı etkili bir şekilde sunabilir, birden fazla işle uğraşabilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde güvensiz ve tedirgin tavırlar içerisinde olabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu hafta ortaklaşa gelirler ve giderler alanlarınız, banka, ödemeler, kredi, faiz ve vergi alanlarınız ve konuları aktif olacak.

 

Çarşamba günü cesur ve korkusuz adım atma isteğiniz yüksek olabilir. Ortak para alanlarınızda para idaresini kimse sizin kadar iyi yapamaz, bu işin takdirini patronlarınızdan alabilirsiniz. Farklı ve değişik olan herşey daha çok ilginizi çekebilir.

 

Perşembe günü maddi anlamda çok fazla bağımsız hareket edemeyeceksiniz. İş alanlarınızda farklı parasal destekler içine girebilirsiniz. Parasal paylaşımlar, malların, mülklerin paylaşılması gibi etkiler, gündemde olabilir.

Cuma günü oluşan Parçalı Güneş tutulması bir sonraki tutulmaya kadar, eşinizin, partnerinizin maddi konularında hızlı gelişmelerini karşınız getirebilir. Onun hayatında parasal yönden hızlı gelişmeler olabilir. Bir vergi, kredi, borçla uğraşabilir veya bir borcun altına girebilirsiniz. Kadersel ve etkili bir dönem.

Cumartesi günü dış ortamlarda, seyahatte, tatilde, uzak yerlerde sağlığınıza dikkat edin. Enerjiniz düşük çalışacak, alerjilere, zehirlenmelere, ateşli hastalıklara açık olabilirsiniz.

Pazar günü ve sonrasında kendinizi dış ortamlarda, iş seyahatlerinde, medya işlerinde, hukuki konularda ortaya koyacaksınız. Aynı zamanda bu alanlarda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Yurtdışı bağlantılı işler, ticari konularda yapılması gerekenler, önemli anlaşmalar devreye giriyor. Önemli kurslar, seminerler hızlanabilir. Derslerinizin üzerine düşmek, yeni konulara ilgi duymak önem kazanıyor. Yurtdışında okuyorsanız bu süreçte şanslı bir döngüde olduğunuzu bilmelisiniz.


AslanAslan Burcu:

Haftaya iş alanlarınızda takılacağınız ve üzerinde ısrarla duracağınız konu ve olaylarla başlayabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. İş alanlarınızda insanlara karşı güvensiz tavırlarınızla çok çabuk düşman kazanabilirsiniz. Bu hafta özel hayatınız ve ortaklı işleriniz hızlanıyor.

 

Çarşamba günü parasal konularda içiniz rahat olacak. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla seyahat planları, hayata keyifle bakmanız, rahatlamanız sizi esnek ve mutlu kılabilir. Birden fazla iş teklifiyle geleceğinizi şekillendirebilirsiniz.

 

Perşembe günü sosyal ve paylaşımcı yönlerinizi, dış ortamlara bağlı işlerinizde gösterebilirsiniz. İletişimsel konularda güzel destekleriniz olacak. Ayrıca sevdiğiniz insanla yapacağınız kısa vadeli planlar yüzünüzü güldürebilir.

Cuma günü oluşan Parçalı Güneş Tutulması, özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde, evlilik alanlarınızda hızlı ve beklenmedik olayları hayatınıza taşıyabilir. Bu alanlarda önemli kararlar alabilirsiniz. Evlilik adımlarınız hızlanabilir, evlilik teklifi alabilirsiniz. Yine ortak işlerinizde de hızlı adımlar devrede olabilir.

Cumartesi günü ortak parasal konularda bazı yanılgılar yaşayabilir, alışveriş yapacaksanız, riskli insanlardan, konumlardan kaçınmalısınız. Kolaylıkla aldatılabilir veya aldanabilirsiniz.

 

Pazar günü itibarıyla ortak parasal konular önem kazanacak. Aile hayatınızda ortak birikimleriniz, harcamalarınızın, ödemelerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Bu alanlarda yapmanız gerekenlerle ilgileneceksiniz. Vergi, banka, kredi, faiz gibi işlerinizde sorunlarınıza çözümler üretebilirsiniz. Ruhsal konulara ilginiz artabilir.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı, aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda fazla hassas ve melankolik davranmaya meyilli olabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Kontrol ve disiplin sevdiklerinizin üzerinde olumsuz etkiler bırakabilir. Bu hafta iş ve hizmet alanlarınızda vaktinizi ve enerjinizi harcayarak geçirebilirsiniz.

 

Çarşamba günü ortaklaşa para alanlarınızda neler yapılması gerektiğini bileceksiniz. İşlerinizi iyi planlayın ve değişik şeyler denemekten korkmayın.

 

Perşembe günü bir iş teklifi alabilir veya işinizde güzel bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. Beraber iş yaptığınız insanlarla ortak parasal konularda farklı ve değişik alternatiflerle karşılaşmanız mümkün. İş hayatınız için yaratacağınız parasal fonların üzerine eğilebilirsiniz.

Cuma günü oluşan Parçalı Güneş tutulması, iş ve hizmet alanlarınızda oluşacak ani ve beklenmedik olayları tetikleyecek sevgili Başaklar. Günlük hayatınızın akışında beklenmedik hızlı gelişmeler yaşanabilir. Yanınızda çalıştırdığınız veya yanında çalıştığınız insanların hayatındaki değişimlere, evcil hayvanlarınızın ve kendinizin sağlık durumuna bu dönemde dikkat edin.

Cumartesi günü aile hayatınızdaki girişimlerde, olaylarda sevdiğiniz insandan yana bazı hayalkırıklıkları oluşabilir. Enerjinizi ailenize ve sevdiklerinize karşı doğru bir şekilde kullanamayabilirsiniz. Yanlış yönlendirmelere ve yönlendirilmelere dikkat.

 

Pazar günü itibarıyla özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz ayrıca ortak atılacak adımlar ve işleriniz önem kazanıyor. Bu tarih ve sonrasında hayatı ilişkileriniz üzerinden okuyacak, bu alanda denge kurmak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız artabilir. Onun aldığı kararları uygulamaya yatkın olacaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Haftaya ev konularına veya ailenize dayalı işlerinizde üzerinize gerekenden fazla sorumluluk alarak başlayabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Siz olayları kontrol etmeye çalıştıkça, hiç olmadık sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta aşk hayatınız, romantizm veya çocuklarınızla ilgili konular gündeminizde olacak.

 

 

Çarşamba günü kendinize güvenen, hırslı yanlarınız ortaya çıkabilir. Ailevi konularda alacağınız kararlar etkili olacak. Özel hayatınızda işler tam da istediğiniz gibi gelişiyor. Aşk hayatınızda farklı ve değişik işlerin peşinden gideceksiniz.

 

Perşembe günü özel hayatınızda çok özel bir teklifle turnayı gözünden vurabilirsiniz. İş, güç umrunuzda olmayabilir. Uzun zamandır bir ilişkiniz varsa sevdiğinizle ilişkinizi tazeleyebilirsiniz. Farklı, değişik olan herşeye bu hafta yer açmalısınız.

Cuma günü oluşan Güneş tutulması, aşk hayatınızı etkileyecek. Aşkta hızlı ve beklenmedik gelişmeler yaşamaya meyillisiniz. Değişimleri rahat ve kolay karşılayacaksınız. Değişik ve farklı olanın peşinden gideceksiniz. Evliyseniz bebek haberi alabilir veya bu dönmeden sonra çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu alanların hızlandığını görebilirsiniz. Özel hayatınızda hızlı gelişmelere açık olun.

Cumartesi günü enerjiniz doğru çalışmayabilir, hızlı hareket etmeniz gereken, çabuk olmanız gereken noktalarda zorlanabilirsiniz. Yine yakınlarınızın sağlığıyla ilgili konu ve olaylara karşı dikkatli olun.

 

Pazar gününden sonra iş ve hizmet hayatınızın üzerine eğilebilirsiniz. İş hayatınızda kendinizi göztermek öne çıkabilir. Önemli konuşma ve görüşmeler içine girebilirsiniz. Yine sağlığınızı önemseyeceğiniz ve burada bir takım düzenlemelerde bulunacağınız bir döneme gireceksiniz. Kontrollerinizi yaptırmak, sağlığınızı ve diyetinizi gözden geçirmek için uygun bir dönem.


AkrepAkrep Burcu:

Haftaya yakın çevre ve iletişim konularında kafanıza taktığınız detay ve ayrıntılarla uğraşarak başlayabilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Güvensiz tavırlarınız ön planda olabilir. Beklenmedik durumların moralinizi bozmasına izin vermeyin. Bu hafta, eviniz ve ailenizle ilgili konularda enerjinizi harcayacaksınız.

 

Çarşamba günü uzak çevrenize dair alacağınız kararlar etkili olacak. Aile ilişkilerinizde  ve ev hayatınızda yapılması gereken işlerinizde değişik ve farklı çözümler üretmenin yollarını bulacaksınız.

 

Perşembe günü aile hayatınızda da mutluluğu, şansı tadabilirsiniz. Ev hayatınızda beklenmedik ve sıradışı birgün sizi bekliyor. Sevdiklerinizi evinizde ağırlamak, aile büyüklerinizle bir arada olmak önem kazanabilir.

Cuma günü oluşacak Parçalı Güneş tutulması, aile hayatınızda hızlı ve beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Sevgidolu etkileşimlerle aile hayatınızda, yuvanızda dengeyi sağlayabilir, bu tarihten sonra evlenmeyi ve yuva kurmayı düşünüyorsanız işlerin rahat ilerlediğini görebilirsiniz. Değişimlere gösterdiğiniz olumlu tepkileriniz sayesinde önemli bir ev işiniz de hallolabilir.

Cumartesi günü para harcamalarınızı yaparken biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir. İhtiyacınızın dışında harcamalar yapabileceğiniz gibi, lükse olan düşkünlüğünüzde artabilir. Parasal konularda yanılma tkisine karşı dikkatli olun.

Pazar günü ve sonrasında aşk hayatınız, kreatif işleriniz, çocuğunuz veya çocuklarla ilgili konularda kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Bu alanlarda iletişiminiz karşı tarafı düşünerek gerçekleşecek. Fedakar ve anlayışlı yapınızla aşkta aradığınızı bulabilir ve kendinizi kreatif ve sanatsal işlerinizde gösterebilirsiniz.


YayYay Burcu:

Haftaya parasal konularla ve bu alanda duygusal olarak kendinizi güvende hissetme isteğinizin yoğun olmasıyla başlayabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bazı şeylerin sizi korkutmasına izin vermemelisiniz. Takıntılı davranmamaya özen gösterin. Haftanın genelinde ise, yakın çevre, iletişimle ilgili konular devrede olacak.

 

Çarşamba günü iletişime, bilişime yönelik işlerinizde  yararlı etkiler altındasınız. Yakın çevrenizle akitiviteler ve faaliyetler sizi mutlu edebilir. Yaratıcılığa dayalı işlerinizde iletişiminizi etkili bir şekilde kullanacaksınız.

 

Perşembe günü iletişimsel işlerinizde sosyal çevrenizden gelecek teklifler ve destekler hayatınıza heyecan ve mutluluk katabilir. Öğrenmeyi seveceksiniz. Aşk hayatınızda da farklı ve değişik kısa vadeli planlar gününüzü renklendirebilir.

Cuma günü oluşan Parçalı Güneş tutulması iletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, eğitim, yayıncılık, radyo, televizyon, network alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu alanlardaki işlerinizde hızlı ve beklenmedik gelişmeler oluşabilir. Bu hızlı adımlar ve gelişmeler, yeni konularla sizi destekleyecek. Yine bu tutulmada yakın çevrenizdeki isnanların hayatında da önemli açılımlar oluşabilir. Yeni bir aşk, çocuk, sanatsal bir iş devreye girebilir.

Cumartesi günü kişisel girişimleriniz aile hayatınızda bazı insanları hayalkırıklığına uğratmanıza neden olabilir. Hem sağlığınıza dikkat edin, hem de ailenize karşı dürüstlüğü elden bırakmayın.

Pazar günü ve sonrasında aile hayatınızda kendinizi göstereceksiniz. İşlerinizi evinizden yürüteceğiniz gibi, aile ortamlarınızda boy gösterebilir ve yuvanızla ilgili işlerinize öncelik verebilirsiniz. Ev alım, satım işleriniz için de oldukça güzel fırsatların karşınıza geleceği bir dönem olacak.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftaya  biraz melankolik ve düşünceli bir şekilde başlayabilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Kariyerinize yönelik adımlarınızda bazı şeylerin istediğiniz gibi olmaması çok kolay moralinizi bozabilir. Yine de bu hafta sizden yana, kendi istek ve beklentilerinizi rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Haftanın genelinde ise, parayla ilgili konular devrede olacak, bu alanda enerjinizi kullanacaksınız.

 

 

Çarşamba günü hayata karşı biraz daha rahat davranmanız gereken bir dönem. Aile hayatınız için yapacağınız para konuşmaları sizi heyecanlandırabilir. Bir ev düşünüyorsanız farklı ve değişik teklifler daha çok ilginizi çekebilir.

 

Perşembe günü kariyerinizde emin ve güzel adımlarla ilerleyecek, hayatın size sunduklarına minnet duyacaksınız. Parasal işlerinizde etkili ve şanslı açılımlar altında olacaksınız. Aile hayatınızda da parasal olarak farklı ve sıradışı birgün sizi bekliyor.

Cuma günü oluşan Parçalı Güneş Tutulması, maddi konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir. Kendi para kazanımlarınıza, cebinize giren parayla ilgilenecek ve yatırımlarınızı arttıracak işlerin önünüze geldiğini bu tutulmayla beraber farkedeceksiniz sevgili Oğlaklar. Hızlı gelişmeler ev alım, satım işlerinizde kapıları sonuna kadar aralayabilir.

Cumartesi günü enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar sizi önemli konularda yanıltabilirler. Bazı kayıplar yaşamak istemiyorsanız gözünüzü dört açın.

Pazar günü ve sonrası ilginizi ve kendinizi yakın çevrenizde olup bitenlere çevireceksiniz. Etrafınızda olup bitenlere karşı meraklı yapınızla hareket edebilir, sizi aşan büyük olayları geri plana itebilirsiniz. Kendi çevreniz bu dönemde size yetebilir. İletişim becerileriniz artarken, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, network, bilişim işlerinde kendinizi gösterebilirsiniz.


KovaKova Burcu

Haftaya biraz  zorlanarak ve üzerinizde bir takım gerginlikler hissederek başlayabilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Kafanız belirli konulara takılı olacak ve olayları büyütmeye meyilli olacaksınız. Haftanın genelinde ise, kişisel girişimleriniz ve adımlarınız için önemli bir tutulma sizi bekliyor.

 

 

Çarşamba günü  yapılması gereken günlük işlerinizi halledebilirsiniz. Sizi heyecanlandıran bir çok şey karşınıza gelebilir. Hayata umutla, derinden ve biraz da orijinal yaklaşmayı tercih edeceksiniz.

 

Perşembe günü yakın çevrenizden farklı ve sıradışı teklifler alabilir, farklı yaklaşımlarınızla işlerinizde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Eğitime dayalı konularda da hayat sizi destekleyecek. İyimserliğinizle her tür işin altından rahat kalkacaksınız yalnız bu iyimserliği çok fazla abartmayın.

Cuma günü oluşan Parçalı Güneş Tutulması, hayatınızda önemli adımları ve yepyeni başlangıçları karşınıza getirebilir. 16 Şubat (+,- 3gün) yakınlarında doğduysanız hayatınızda önemli değişimler oluşabilir. Bu tutulma sizi parlatabilir ve yaptığınız işlerde size başarı verebilir sevgili Kovalar. Yükseleniniz Kovaysa, hayatınız ve fiziksel sağlığınızla ilgili önemli ve büyük gelişmeler altındasınız, önemli girişimleriniz konusunda bu tutulmada destekleneceksiniz.

Cumartesi günü sosyal çevre alanlarınızda atışacak önemli adımlarınızda parasal yönden kafanız net olmayabilir. Para harcamalarınıza toplum içinde dikkat etmelisiniz.

Pazar gününden sonra tamamen parasal konulara odaklanacaksınız. Kafanız bu alanda yaratıcı ama biraz kararsız çalışabilir. Yine de satış, ticaret alanlarınız aydınlanıyor. Güzel işler becereceksiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftaya  sosyal çevreniz ve arkadaş çevrenizdeki etkileşimlerle başlayabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Kendinizi kalabalık ortamlarda güvensiz hissedebilirsiniz ve melankoliye bir eğilim olabilir. Haftanın geneline bakacak olursak, yardım işleri, hayatınızın kontrolü dışında gelişecek olaylara hazırlıklı olmalısınız.

 

Çarşamba günü geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde içgüdüsel olarak bu aralar neyin, ne kadar ettiğini iyi tahmin edecek, beklenmedik para kazançlarına açık olacaksınız. Hayata keyifle baktıkça işleriniz daha da güzelleşecek.

 

Perşembe günü yapmanız gereken bir toplantı, bir buluşma  gerçekleşebilir. Şanslı etkileriniz var ama hala kafanızı tam olarak toparlamış değilsiniz. Beklenmedik paraya dayalı konuşmalar içine girebilirsiniz.

Cuma günü oluşan Güneş tutulması, kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Beklenmedik olaylara maruz kalabilir, bazı kayıplar, sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu tutulmada olayları iyi kontrol etmelisiniz. Önemli girişimlerinizde bir sonraki tutulmaya kadar desteklenmeyebilirsiniz. Yine de sizi çok fazla etkileyecek, sorun çıkartacak bir tutulma olmayacak sevgili Balıklar. Değişkenliğiniz ve hayata adapte olmanızla birlikte olayları rahat karşılayabilirsiniz.

Cumartesi günü göz önünde olacağınız yerlerde, kalabalık yerlerde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bazı noktalarda enerjiniz iyi ve doğru çalışmayabilir. Önemli girişimlerden uzak durun.

Pazar günü itibarıyla kendinize olan güveniniz, iletişim becerileriniz yerine gelmeye başlıyor.Konuşmaktan, paylaşmaktan, fikirlerinizle dikkat çekmekten mutlu olabilirsiniz. Kendinizi geliştireceğiniz ve göstereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bencilliğiniz yüksek olsa bile, yine de diğer insanlar için birşeyler yapmaktan geri durmayacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın