Gezegen Faliyetleri Güncel Yorumlar Semadan Haberler

EVRENSEL ŞİFALANMA!

EVRENSEL ŞİFALANMA-Hande-Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

Jüpiter 14 Mayıs Cuma günü saat 01:35 itibarıyla 28 Temmuz’a kadar Balık burcuna geçiyor. Bu 2.5 aylık dönemde Jüpiter Balık’ın ilk ayak seslerini duyacak ve gelecek yıl 2022 yılında tam anlamıyla Balık burcunun alanlarında çeşitli şanslarla karşılaşmaya hazırlanacağız.

 

Peki Jüpiter Balık burcunda neleri ön plana çıkartacak!

Jüpiter şansı, genişlemeyi ve inancı temsil eden, ateşli, coşkun, neşeli, nüktedan etkileri arttıran bir gezegendir. Yeni deneyimlere, gelişmeye, büyümeye açıktır. Tüm kişisel gelişim hareketleri Jüpiter tarafından yönetilir. Keyifli iş tipleri, geniş finansal girişimler hep onunla alakalıdır. Balık burcunun ihtiyaçları ise, her şeye açık olmak, empati yapmak ve hayatın her alanında ufku genişletmektir.

Klasik astrolojide Jüpiter Balık burcunu yönetir ve aralarında doğal bir ilişki bulunur. Şükretmeyi, yüceltmeyi temsil eden Jüpiter, sanatı ve özellikle müziği temsil eden Balıkla birleştiğinde, müzikal gelişmeler, sanat alanında yeni teknolojiler, yeni tür müziklere ve formlara açık olmayı beraberinde getirecektir. Bu dönem içinde yapılacak müziklerde, şarkılarda, sanatla ilgili aktivitelerde duygusallık artabilir. Yaratıcılık ve hayal gücü yüksek olacaktır.

 

Empatimiz bu dönem içinde gelişebilir, dünyanın acısını yüreğimizde Jüpiter Balık transiti sırasında fazlasıyla hissedebiliriz. Jüpiter’in Balık burcundaki gezintisi, dünyaya genişletici bir bakış açısı verir ve hayatın gerçek anlamını aramamız ve hayatımıza taşımamız isteğini körükler.

 

Maddi konulara çok önem verilmez, hırs düşüşe geçer, acıma ve merhamet anlamını yeniden öğreneceğimiz kelimelerin başında gelir. Hayaller, inançlar daha açık olur. Din ve mistik konular, ruhani çalışmalar ön plana çıkar. Evsiz, yardıma muhtaç ve bizden daha zor durumda olan insanlara, delilere, hastalara, çaresiz insanlara, mahkumlara şefkat ve acıma duygusuyla veya başka bir bakış açısıyla yeniden yaklaşılır ve çözümler sunulur.

 

Karşılaşılacak her tür olumsuzlukta, bu dönem içinde yaşayacağımız değişimlerde evrenin bizim için iyi bir plan hazırladığı inancı yüksek çalışır.

 

Tek bir noktaya dikkat çekmek gerekirse Jüpiter ekonomiyi, kazancı ve bolluğu, Balık burcu ise çözülmeyi temsil eder. Jüpiter Balık burcu gezintisinde ekonomik çözülmeleri ve düşüşleri beraberinde getirecektir. Enflasyon yükselebilir. Gizli saklı düşmanlar, kötü insanlar güçlerini bu transit sırasında arttırabilir.

 

Bu dönem ön plana geçecek, gelişecek sektör ve alanlara bakarsak;

 

 • Aromaterapi, sanat, şiir, sanatçılar, reklam, aktörler, kuantum terapi, kozmetik, müzisyenler, dansçılar, film endüstrisi, tasarım, tasarımcılar, rüya terapistleri, rehabilitasyon merkezleri, balıkçılık, şifacılık, atlar, hastane çalışanları, hipno-terapist, psişik, ruhban sınıfı, yazarlar, senaryo yazarları,
 • Borç uzmanları, şirket birleşmeleri, risk sermayesi, bütünsel tıp, alternatif yöntemler, mucitler, kurumsal çalışmalar, hapishane çalışanları, şartlı tahliye memurları, plastik, fotoğrafçılar, eczacılık, ilaç sektörü, petrol ve yan ürünleri, yağcılık, ruh sağlığı, rehabilitasyon, araştırma ve geliştirme, deniz, okyanus, deniz ürünleri, gemicilik, liman veya tersaneler, su altı sporları, aktiviteleri, sığınaklar, sosyal çalışanlar, ruhsal çalışmalar, tekstil tasarımı, şarap tüccarları finansmanı, veterinerler, gizli örgütler ön plana çıkabilir.

Ayrıca gizli davaların sonuçlarıyla karşılaşabilir. Mistik deneyimlerin artacağı bu dönemde din adamları, keşişler, inançlarla ilgili konularda önemli olaylar yaşanabilir. Hukuk, uluslararası ticaret, yasalar veya davalarla ilgili alanlarda çözülmeler, belirsizlikler görülebilir.

Balık burcunun olumsuz yönlerinde kararsızlık, belirsizlik, çözülmeler, tembellik, yönünü bilememe, gerçeklerden kaçma, bağımlılıkların artması ortaya çıkması söz konusu olabilir.

 

Türkiye’nin 9. Evinde ilerleyecek olan Jüpiter, yeni yasaların, kanunların konuşulmasını, mahkemeler, üniversitelerle ilgili alanlarda yeni düzenlemeleri, eğitim, göçmenlik, medya, dijital alanlarda, sosyal medya alanlarında yeni sınırları, avukatlar, hakimler alanında yeni kuralları, gemicilik, havacılık sektöründe yenilikleri, ihracat ve ithalatta artışları karşımıza getirebilir.

 

Jüpiter 20 Haziran’a kadar düz harekette, 20 Haziran’dan 28 Temmuz’a kadar geri hareket halinde olacak. 20 Haziran’da yukarıda saydığım ve hız kazanılan alanlarda 20 Haziran ve sonrası bazı aksilikler, ertelenme ve gecikmelerle karşılaşabiliriz. Daha doğrusu bu alanlarda atılacak adımları tekrar gözden geçirmek önem kazanacak.

10 Haziran ve 02 Temmuz tarihleri arasında Türkiye’nin Hygeia ( sağlık astreoidi) ile kavuşumda olan Jüpiter Balık, sağlıkla ilgili alanlarda yönümüzü bilememe, karmaşıklıkları, düzensizlikleri karşımıza koyabilir. İş, hizmet ve sağlıkla ilgili alanlarda askeriye, donanma, savunma ve polis alanlarında, belediye konularında karmaşalara, düzensizliklere dikkat edilmesi gerekebilir.

Jüpiter’in Balık burcundaki dolaşımı ilaç sektöründe, sağlık alanlarında, bütünsel tıpta yeni gelişmeleri karşımıza getireceği için bu 2.5 aylık dönemde Covid 19 la ilgili hızlı gelişmeler bekleyebiliriz.

 

Yine de girdiği burca pozitiflik, farkındalık ve rahat enerjiler getiren Jüpiter Balık burcundaki yolculuğu esnasında hayallerimizi, ideallerimizi destekleyecek ve içsel olarak kendimizi ve etrafımızı daha açık bir farkındalıkla algılamamıza neden olacaktır. Şimdi şükretme, neşelenme ve hayata duygusal bir yumuşaklıkla bakma zamanıdır!.. Evrensel şifalanmaya kalbimizi açmanın zamanı geldi!

Jüpiter Balık’ın tüm insanlığa anlayış, bütünlük ve farkındalık getirmesi dileğiyle…

Hande Kazanova

Dip. A.S.A, İSAR CAP, member of OPA, MAPAİ
13 Mayıs 2021

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

 • Cevaplamak
  birol
  21:28'de Mayıs 13, 2021

  Jüpiter Balık burcu gezintisinde ekonomik çözülmeleri ve düşüşleri beraberinde getirecektir.
  bunu sevmedim ciddi misiniz?

Bir Cevap bırakın