Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

3 – 9 Haziran Haftalık Burç Yorumları

3 - 9 Haziran Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

3 – 9 Haziran Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bayrama Yakın çevre alanlarınızda oluşan bir yeniayla başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Hızlı, aktif, bilgi dolu bir bayram sizi bekliyor.

Arife günü oluşan yeniayla beraber iletişim ağınız hızlanıyor. Girişimleriniz, harekete geçmek istediğiniz konularda bu yeniayın olumlu enerjisini kullanmalısınız. Maddi konularda halletmek istediğiniz işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Unutmayın yeniayın girişim ve başlatma enerjisi 15 gün boyunca etkilidir. Bu hafta olmasa bile yeni gelen haftada eğitim, yayıncılık, kısa seyahatler, iletişim alanlarınızda destekleneceksiniz.

Salı gününden sonra 15 gün boyunca aile büyüklerinizle iletişiminiz artarken ev konularına çözüm üretebilir, emlakla ilgili işlerinizi kolaylıkla harekete geçebilirsiniz. Ailenizdeki insanlarla iletişiminizi hızlandırıyorsunuz. Cuma günü aile hayatınızda değişik farklı ama bir o kadar sizi heyecanlandıran birgün sizi bekliyor.

Haftasonu Pazar günüyse, yakın çevrenizdeki insanların iş hayatlarında bazı sıkıntılara tanık olabilirsiniz. Aldanmalara açık olacaksınız ve çevrenizdeki insanlar da buna benzer olaylar yaşayabilir. Kısa bir porgramınız, geziniz varsa enerjiniz düşük çalışacak, yollarda dikkatli olun.

Yine Pazar günü itibarıyla yakın çevrenizdeki insanlarla paylaşımlarınızı hızlandıracaksınız. Öğrenciyseniz size yardım edecek arkadaşlarınız sayesinde ders ve sınavlarınızda parlayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla iş birliklerine girerek, fikirlerinizi paylaşarak sevginizi birbirinize aktaracaksınız.


BogaBoğa Burcu:

Bayram haftasında maddi yönden kendinizi güvene almak isteyebilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar.  Bu bayram hem yakın çevrenizle, dostlarınız veya akrabalarınızla beraber yapacağınız kısa geziler ve programlar devrede olurken, maddi konuları göz ardı etmeyeceksiniz.

Bu Pazartesi öğle saatlerinde oluşan Yeniayla beraber paraya dayalı konularda, yatırımlarınızda, kazançlarınızda hızlı adımlar devrede olabilir. Maddi alanda başlatmak istediğiniz işleriniz ve kararlarınız için bu yeniayı değerlendirmelisiniz. Unutmayın yeniay zamanları 15 gün sürer bu hafta tatil olsa bile önünüzdeki hafta itibarıyla bu girişimlerinizi başlatabilirsiniz.

Salı günü itibarıyla eğitim ve öğrenim hayatınıza ilginizi vereceksiniz. Sınavlardan önce yapmanız gerekenleri ele almanız ve çalışmalarınızı hızlandırmanız gerekecek. Bu anlamda Cuma günü çalışmalarınızı destekliyor. Disiplinli olduğunuz müddetçe istediğiniz sonuçları alacaksınız genç Boğalar.

Salı günü itibarıyla yakın çevrenizle iletişiminiz artacak. Ailenizden gördüğünüz insanlar, yakın dostlarınızla daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Sosyal medyada zaman geçirebilir, sevgidolu paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cuma günü planlarınızda farklı, sürpriz seçenekler karşınıza gelebilir. Değişik bir yerlere kaçabilir, her zaman yaptığınız rutinin dışına çıkabilirsiniz. Bu hoşunuza gidecek.

Pazar günü parasal konularda dikkatli olun. Kolay kandırılabilir, aldanabilirsiniz. Yine bu Pazar itibarıyla parasal konularda iletişiminizi arttırarak yeni kazançlar elde edebilir veya var olan kazançlarınızı arttırmanın üzerine düşebilirsiniz. Kitap, magazin, kırtasiye, iletişime dayalı harcamalarınızda artabilir.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza sizin burcunuzda oluşan sizi etkileyen bir yeniayla başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu yeniay sizin için önemli olacak. Kişisel olarak yenilendiniz ve bu yeniayla birlikte önünüzdeki dönemin kararlarını uygulamaya başlıyorsunuz. Yeni adımlarınızı bu 15 günlük zamana  denk getirin. Bu bayram kendinizi ve yapacaklarınızı önemseyeceksiniz. Kendi istekleriniz ve sevdiğiniz insanla paylaşımlarınızı daha fazla önemseyeceksiniz.

Salı günü sonrasında maddi konulara ilginizi yönlendireceksiniz. Parasal durumunuzu kontrol etmek, kazanımlarınızı gözden geçirmek ve konuşmak için uygun bir zaman. Ticaretle uğraşanlar için olumlu bir 15 günlük dilim başlıyor.

Cuma günü parasal konularda esnek ve şanslı olacaksınız. Değişik bir yer, ortam size para harcattırabilir ama bu birçok şeye değer de olabilir sevgili İkizler. Farklı ve değişik olan herşeyi daha çok seveceksiniz.

Pazar günü göz önünde olacağınız ortamlarda yanıltıcı etkiler devrede olacak. Kafa karışıklıkları, belirsizlikler, yakın çevrenizden bir insanla yaşayacağınız bir sorunu kafanıza çok takmayın. Bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutun, ilaç etkileşimlerine, zehirlenmelere, ufak tefek sağlık sıkıntılarına açık olabilirsiniz. Yine bu Pazar itibarıyla kendinizi seveceğiniz ve önemseyeceğiniz bir dönem başlıyor. Görüntünüzü değiştirebilir, kıyafet alışverişine çıkabilir, sosyalliğinize önem verebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Bu bayram kendinizle ve çevrenizle ilgili olacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Aslında bu iyi olacak zira bu pazartesi oluşan Yeniayda başlangıçlar ve adımlar için desteklenmeyeceksiniz. İşlerinizi ve ileri dönem yapacaklarınızı planlamalı bu dönemde büyük işlerden ziyade tamamlamanız gerekenlerin peşine düşmelisiniz.

Tam da bayramın 1. günü Salı günü itibarıyla merkür sizin burcunuz geçiyor. Geçmişi, gelenekleri önemseyen bir insan olarak bu bayramda ailenizle ve sevdiklerinizle olmak isteyeceksiniz. Ayrıca önünüzdeki 15 gün boyunca planlarınızı etrafınıza anlatmak ve toplantı, konuşmalar yapmak için de uygun bir dönem.

Cuma günü sosyal çevrenizle birlikte değişik ve farklı planlar sizi hareketlendirebilir. Arkadaşlarınızla veya çevrenizle güzel programlar yapabilirsiniz.

Pazar günü dikkatli adımlar atmalısınız. İnançlarınız, düşünce şekliniz size hata yaptırabilir, başka insanlara kolaylıkla kapılabilir, yanlış adımlar atabilirsiniz. Uzak ortamlarda enerjiniz düşük çalışabilir. Bu etkiye dikkat edin. Yine Pazar günü itibarıyla, biraz kendinizi kalabalık ortamlardan çekebilirsiniz. Yalnız kalmak, düşünmek hayatı gözden geçirmek iyi gelecek.


AslanAslan Burcu:

Bayrama sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle beraber girebilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Arife günü Pazartesi öğle saatlerinde oluşan yeniayla birlikte takım çalışmalarınıza dair, arkadaşlarınızla yapacağınız programları hayata geçirebilirsiniz. Gelecek planlarınız, fikir ve düşüncelerinizi hareketlendirecek, çevrenizden destek ve yardım alacağınız bir yeniay yaşayacaksınız.

Salı günü ve sonrasında iletişiminizde geri çekilmeler oluşabilir. 2 hafta sürecek bu dönemde anlaşmalardan uzak durun. Sırlarınızı ulu orta yerlerde paylaşmayın. Parasal işlerinizde dikkatli adımlar atın. Bu dönemi plan yapma dönemi olarak görebilirsiniz.

Cuma günü yurtdışındaysanız, kalabalık yerlerdeyseniz oldukça farklı, eğlenceli ve sizi destekleyen birgün geçirebilirsiniz. Güzel fikirler, paylaşımlar ortaya çıkabilir. Hayata karşı esnek olacaksınız.

Pazar günü ise maddi konularda yanıltıcı etkilerden uzak durun. Arkadaşlarınızla aranızda geçecek bir para mevzusu sizi zorlayabilir. Bu dönemde yatırımlarınız ve parasal işleriniz konusunda daha dikkatli olmalısınız. Hayalkırıklıkları oluşabilir. Yine bu Pazar itibarıyla çevrenizden güzel faydalar göreceğiniz ve işlerinizi konuşarak ve paylaşarak arttıracağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Alacağınız yeni kararları çevrenizde uygulayabilirsiniz.

 


BasakBaşak Burcu:

Bayramda çok gezecek, kalabalık yerlerde olacak ve arkadaşlarınızla vaktinizi harcayacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. İşinizle ilgili, kariyerinizle ilgili almak istediğiniz kararlarınızı Bu Pazartesi oluşan İkizler Yeniay’ıyla beraber gerçekleştirebilirsiniz. Bu yeniay kariyerinizde ve iş alanlarınızda yeni açılımları karşınıza getirebilir. Yine anneniz veya anne tarafınızın hayatındaki önemli olaylara açık bir dönem olabilir.

Salı günü itibarıyla bayram haftasında daha çok sosyal olacağınız, iletişiminizi sosyal çevrenizdeki insanlara döndüreceğiniz bir döneme gireceksiniz. Arkadaşlarınızla önemli konuşmalar içine girebilirsiniz. Onlardan destek görmek isteyecek, yaşadıklarınızı duygusal bir şekilde onlara açacaksınız.

Cuma günü dostlarınız ve çevrenizle beraber güzel bir plan veya aktivite devrede olabilir. Farklı ve sizi harekete geçirecek birgün yaşayacaksınız. Tatilde olsanız bile farklı etkileşimler hoşunuza gidebilir.

Pazar gününden sonra  göz önünde olacağınız yelerde, kalabalık ortamlarda ve kariyer hayatınızda; güzel, keyifli ilişkiler sayesinde patronlarınız veya üstlerinizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Bir anlamda üzerinizde bir şeytan tüyü olacak. Kalabalık yerlerde bir konuşma yapacaksınız, bir aktiviteniz, bir organizasyonunuz varsa gözler sizin üzerinizde olabilir. Yine bu Pazar özel hayatınızda ve ilişkilerinizde sorunlar yaşanabilir. Çok fazla karşı tarafın üstüne gitmeyin.


TeraziTerazi Burcu:

Bu bayramda seyahatleriniz, gezileriniz veya  kalabalık yerlerde ve ortamlarda bulunmanız ön planda olacak sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Hemen bu pazartesi oluşan Yeniayla beraber gelecek planlarınızı uygulayabilirsiniz. Seyahat, yabancılarla yapılacak olan işler, medya, hukuk, ticaret konularınızda hızlı gelişmeler oluşabilir. Bu alanlarda önemli işlerinizi 15 gün boyunca devam edecek olan yeniay zamanı devreye sokmalısınız. Öğrenciyseniz bu yeniay eğitiminizin üzerine alacağınız yeni kararlarla düşmenize neden olacak. Bayram öncesinde çalışma düzeninizi oturtabilir, önemli sınavlarınız için kendinize yeni bir program oluşturabilirsiniz.

Salı günü itibarıyla kariyer ve iş alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi arttıracağınız bir 15 günlük döneme giriyorsunuz. Bu dönem iş konuları hızlanabilir, daha önceden başvurduğunuz işleriniz varsa hepsinin üstünden geçebilirsiniz. Anne ve anne tarafınızın konuları öne çıkmaya başlıyor.

Cuma günü farklı ortamlarda ve yerlerde bulunabilir veya sıradışı birgün geçirebilirsiniz. Değişik konulara, fikirlere olan ilginiz yüksek olacak. Etrafınızda olup biten birçok konudan çabuk etkilenebilirsiniz.

Pazar günü gezilerde, yolculuklarda yollarda bazı sorunlara açık olabilirsiniz, Ertelediğiniz ve son ana bıraktığınız işlerinizde enerjiniz düşük çalışabilir. Yediğinize ve içtiğinize dikkat edin. Pazar günü itibarıyla  çok gezeceğiniz, dolaşacağınız, yeni yerler keşfedeceğiniz bir dönem başlıyor. 3 hafta boyunca eğitim hayatınızda güzel sonuçlar alabilirsiniz. Tatil planları yapmak için uygun bir dönem. Daha az tanıdığınız insanlarla iletişiminiz daha iyi olabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Bu bayram gezmeye, dolaşmaya, zaman zaman alıp başınızı gitmeye, çevrenizden uzaklaşmaya ihtiyacınız olabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler.

Pazartesi günü oluşan yeniayla beraber parasal durumunuzu gözden geçirebilir ve buna göre adımlar atabilirsiniz. Bir borcun altına girecekseniz bu yeniay sizi destekleyecek. Kafanızdaki ödemeleriniz, varsa borcunuzla ilgili konularda yeni adımlar atabilirsiniz. 15 gün boyunca sorunlarınıza çözüm üretmek kolay olacak. Banka kredisine başvurmak veya borcunuzu yeniden yapılandırmak anlamında da şanslı bir dönem.

Salı gününden sonra seyahatleriniz hızlanıyor. Değişik yerler görmekten, yeni insanlarla iletişim halinde olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Sizi daha az tanıyan insanlara karşı yaklaşımınız sevgi dolu ama biraz da alıngan olabilir. Yine bu dönem 15 gün boyunca eğitim ve öğrenim hayatınızın üzerine eğileceksiniz. Eğitim hayatınızın son sınavları, son yapılacak işler önem kazanıyor. Burada göstereceğiniz çabaların karşılığını almaya çok yakınsınız.

Cuma günü özel hayatınızda sevdiğiniz insanla farklı, sıra dışı birgün ilişkinizi güçlendirebilir. Değişik ve farklı planlardan korkmayın, kendinize ve hayatınıza fırsat verin.

Pazar günü harcamalardan, alışverişlerden uzak durmakta fayda olacak. Yanılgılara açık birgün. Özel ilişkilerinizde de hayalkırıklıkları ve bazı sorunlar görülebilir. Yine bu Pazar itibarıyla maddi yönden elinizi güçlendireceğiniz bir 3 haftalık dönem başlıyor. Partnerinizin parasal durumunda güzel gelişmeler yaşanabilir, başkalarının  paralarını kullanmak ya da bu alandan kazanç sağlamak için uygun bir dönem.


YayYay Burcu:

Bu bayrama sevdiğiniz insanla ya da kalabalık gruplar, insanlarla yalnız kalmak istemeyerek başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Kalbiniz boşsa bir partner arayışınız yüksek olabilir. Hemen Pazartesi günü oluşan yeniayı ilişkiye başlamak, ilişkinizi ilerletmek, ilişkinize dair yeni kararlarınızı hayatınıza almak için kullanabilirsiniz. İlişkilerin dışında yenilikler ortaklıklarınızı, ortak adımlarınızı da kapsayabilir. 15 gün boyunca yeniliklerin, başlangıçların hayatınızda olmasına izin verin. Yine taşınmayla ilgili konularda öne çıkabilir.

Salı günü itibarıyla ortak parasal konulara ilginiz artacak. Gelir gider dengenizin üzerine düşeceksiniz. Yine evliliğinize dair aldığınız önemli kararların sonucunda eşinizin parasal durumu, ortak kazançlarınız veya ayrılık durumunda  nafaka gibi işlemler üzerine konuşabilirsiniz.

Cuma günü günlük işlerinizi hallettikten sonra kendinizi çok farklı yerlerde ve ortamlarda bulabilirsiniz. Günlük işlerinizde yeni açılımlar oluşabilir. Hayatı farklı bir frekanstan görebilirsiniz.

Pazar günü itibarıyla sevdiğinizle barışı sağlayabilir, ilişkinizin üzerine düşebilir veya çok iyi anlaşabilirsiniz. Fikir alışverişlerinden büyük keyif alabilirsiniz. Özel hayatınızda hayalkırıklıkları ve sorunları kendinize çok dert etmeyin, aile hayatınızdaki bir olay yeniden karşınıza gelebilir.  Venüs sizi bu alanlarda destekleyecek. Bir olay yaşanırsa bu olayı konuşmayı unutmayın.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu bayram özel ilişkinizin üzerine eğilebilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Sevdiklerinizle beraber yapılacak güzel planlar devrede olabilir. Günlük hayatınızın ritmi hızlanabilir, iş kollarınızda etkili çalışmalar yapabilir, sağlığınıza gereken özeni gösterebilirsiniz. Bu Pazartesi oluşan yeniay iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda yeni adımlarınız için sizi destekleyecek. 15 gün boyunca işle ilgili alanda kafanızdaki planları uygulamalı veya sağlığınızla ilgili konularda özel kararlarla yolunuzda ilerlemelisiniz.

Sevdğinizle yapacağınız planlar, konuşmalar Salı günü devreye giriyor. Bayramda gezmekten, dolaşmaktan mutluluk duyabilir, sevdiğinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz. Cuma günü bu anlamda şahane. Birbirinizi hem iyi anlayacak, hem de her tür sorunu konuşmaktan, paylaşım içinde olmaktan mutluluk duyacaksınız.

Bu Pazar kısa yolculuklarda sağlığınıza, yediğinize ve içtiğinize dikkat edin. Enerjiniz düşük çalışacak. Alerjiler bu dönem tetiklenebilir.

Yine Pazar günü itibarıyla işinizi seveceğiniz bir dönem başlıyor. Günlük hayatın ritmine kendinizi kaptıracaksınız. Beraber çalıştığınız insanlarla fikir alışverişleri aranızı sağlamlaştırabilir. Hizmet etmekten, çalışmaktan mutluluk duyabilirsiniz.


KovaKova Burcu

Bu bayram oldukça eğlenceli geçecek sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Aile hayatınızda güzel adımlar devrede olurken, gezmek, dolaşmak, aşka vakit ayırmak, spor yapmak, sinemaya gitmek, sosyalleşmek size iyi gelebilir. Enerjinizi güçlendirecek ve yapmanız gereken işlerinize aktaracaksınız. Bir sürü işi halletmeniz de bu bayram önemli olacak.

Salı günü itibarıyla yapılması gerekenler ön plana çıkabilir. Bu bayramda başkalarına yardım etmek, onları beslemek, diğer insanlara hizmet etmek öne çıkabilir. Tüm bunlardan mutluluk duyabilirsiniz. Bu 15 günlük dönem boyunca mide sorunlarına, cilt rahatsızlıklarına, kafanıza duygusal konuları takmaya dikkat edin. Bu dönem sağlığınıza daha fazla özen gösterebilirsiniz. Alıngan ve duygusal konuşmalar mide sıkıntılarınızı tetikleyebilir.

Cuma günü aile ortamlarınızda şahane birgün geçireceksiniz. Evinizde hızlı bir yoğunluk olabilir, misafirlerinizle değişik farklı birgün sizi bekliyor.

Pazar günü enerjinizi kuvvetli tutun. Bağışıklık sisteminize dikkat edin. Özel hayatınız için yapacağınız harcamalar aldatıcı olabilir. Yine bu Pazar itibarıyla aşkı konuşacağınız, hayattan keyif alacağınız, eğitim konularınızın üzerine düşeceğiniz ve sanatsal işlerde kendinizi göstereceğiniz 3 haftalık bir dönem içine gireceksiniz.


BalikBalık Burcu:

Bu bayram aileniz, sevdikleriniz, aşkınız, varsa çocuğunuz ön planda olacak sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu pazartesi oluşan yeniayla birlikte, aile hayatınızda birkaç haftadır aldığınız kararları uygulayacağınız bir döneme gireceksiniz. Emlak işlerinizi şimdi halletmek, yeni adımlarınızı şimdi devreye sokmak size çok şey kazandırabilir. Önünüzde başlangıçlarınızı yapacağınız 15 günlük bir süreç olacak.

Salı günü itibarıyla aşkı önemseyecek, konuşacak, keyfinizi arttıracak iletişimler içine gireceksiniz. Duygusal yapınızla sevdiğiniz insana karşı savunmacı, defansif yönleriniz ön plana geçebilir. Ama hayattan alacağınız keyif artmaya başlıyor. Çocuğunuzla olan planlarınız bu dönemde hızlanabilir.

Cuma günü iletişiminizi güçlü tutacak, farklı planlarla hayatınızı renklendireceksiniz. Gerek aşk hayatınızda, gerekse çocuğunuzla ilgili konularda oldukça farklı ama esnek, keyifli birgün sizi bekliyor.

Pazar günü ev ortamlarınızda enerjiniz düşük çalışacak. Kendinize vakit ayırın ve dinlenmeye çalışın. Yine bu Pazar itibarıyla aile ortamlarınızı, evinizi yuvanızı daha fazla sevecek, ailenizle paylaşımlarınızı hızlandıracaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Sinem
    10:36'de Haziran 10, 2019

    Yengeç burcu

Bir Cevap bırakın