Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

01 – 07 Haziran 2015

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay akrep burcundayken, değişim ve dönüşümlere, derine inmek istediğimiz konulara odaklanmış bir şekilde, ortaklaşa parasal konular ön planda olarak  giriş yapıyoruz.

Salı günü akşam saat 19:18 te yay burcunda dolunay oluşacak. Dolunay zamanı enerjimiz çok yüksek olacağından, ilişkilerimizde denge sağlamakta zorlanabiliriz. Elimizdeki bilgilerin gerçekliği ve derinliği bu dolunay zamanı sorgulanabilir. Yine seyahat, eğitim, medya, yabancı ülkelerle olan ilişkiler, ticaret, hukuk hayatımızda önem kazanabilir ve bu alanlarda hassaslıklar yaşanabilir.

Cuma günü venüs aslan burcuna geçiyor. İlişkilerimizde ateşli, duygusal ve biraz da oyuncu yönlerimiz ortaya çıkabilir. 3 hafta boyunca ilişkilerimizde sıcak, flörtöz, duygusal, baskın olabiliriz. Bir yandan gösterişi seveceğiz, aşkı konuşacağız, diğer yandan sevdiğimiz insan üzerinde baskın olmaya çalışacağız.

Cumartesi günü ilişkilerimizde ve girişimlerimizde önemli ve kalıcı sonuçlar almaya yatkınız. Enerjimiz yükseliyor. Aktivite, spora olan düşkünlüğümüz artabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın