Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

27 Ekim – 02 Kasım 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Dış ortamlar, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi yansıtacağınız ortamlar ön planda olarak haftanıza başlıyorsunuz. Başkalarına ve kendinize yapacağınız yardımlar konusunda hayat size şanslar sunabilir.

Bu hafta her tür konuda başkalarına duygusal açıdan yardımcı olmak önem kazanabilir. Hafta ortası iş ve kariyer konularınız hızlanırken, haftasonu sosyal ortamlarda stresinizi atmayı deneyebilirsiniz.

Cumartesi günü özel hayatınızda konuşmalarınız size ilham verebilir. Sevdiğinizle keyfi yüksek bir haftasonu sizi bekliyor olacak. İş hayatınızda içgüdüleriniz sizi doğru yönlendirecek.


Boga Boğa Burcu:

Ortaklaşa para mevzuları, aileniz adına yapacağınız harcamalarınız fazlasıyla aktif görünüyor. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızdan alacağınız destekle özel hayatınızda güzel bir haftabaşı geçirebilirsiniz.

Bu hafta genel olarak arkadaşlarınızla, çevrenizle ve partnerinizle olan bağlantılarınız yüksek görünüyor. Geleceğinize yönelik işlerinizde partneriniz size yol gösterebilir. Hafta ortası daha çok dış ortamlara, seyahat ve eğitim konularına odaklı olacaksınız.

Bir yandan da hafta sonu göz önünde olacağınız yerlerde sevdiğinizle ufak tefek sorunlara açık olun. Cumartesi günü, aile hayatınız için yapılması gerekenler sizi keyifli kılabilir. Arkadaşlarınızı ve çevrenizi iş bağlantılarınız için kullanabilirsiniz.

 


İkizler İkizler Burcu:

Özel hayatınız kafanızı kurcalarken, iletişimsel olarak bu pazartesi boş durmayacaksınız. Sevdiğinizle paylaşımlarınız artabilir.

İş hayatınızda başkalarını kendinizden daha fazla düşünebilirsiniz.

Bu hafta genel olarak iş bağlantılarınız ve bu alanda yapacağınız yardımlar ve fedakârlıklar söz konusu. Haftasonu ortaklaşa para konuları ve alacak, verecek dengeniz ön planda olurken, haftasonu daha çok uzak geziler, dış ortamlarda geçirilecek vakitler sizi mutlu edebilir.

Cumartesi günü, aşk hayatınızda keyfinize diyecek olmayacak. Akrabalarınız. Torunlarınız veya kardeşlerinizle keyif dolu zamanlar sizi bekliyor olacak.

 


Yengec Yengeç Burcu:

Önemli parasal bağlantılar bu haftabaşı iş alanlarınızı hızlandırabilir. Yapılması gerekenler üzerine eğilmelisiniz. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla yapacağınız bir gezi veya seyahat sizi mutlu kılacak.

Bu hafta yaratıcılığınız ve üretkenliğiniz sizi birçok noktada kurtarabilir. Varsa daha çok çocuğunuzla olan gelecek veya eğitim paylaşımlarınız öne çıkabilir. Haftaortasında özel hayatınıza kanalize olmanız gerekebilir.

Sevdiğiniz insanla ufak tefek tartışmalara açık olacaksınız.  Haftasonu ise harcamalar ve alışverişleriniz önem kazanacak.

Bu Cumartesi bazı konuşmalarınız ve fikirleriniz ailenizin parasal durumunu yukarıya taşıyabilir. Bir emlak alım, satımıyla ilgilenebilirsiniz.


Aslan Aslan Burcu:

Aşk, keyif ve eğlence vazgeçemediğiniz duygular. Bu hafta kişisel olarak kendinizi mutlu ve şanslı görebilirsiniz. Ailenize karşı bu aralar hisleriniz yoğun ve bu pazartesi onlar için birşeyler yapmaktan kaçınmayacaksınız.

Genel olarak ailenize parasal ve manevi destekleriniz tüm hafta geçerli olabilir. Haftaortası itibarıyla iş ve hizmet alanlarınız fazlasıyla aktif görünüyor. Bayramımızın ardından yapılması gerekenlere odaklı olacaksınız. Haftasonu ise, özel hayatınız öne geçmeye başlıyor.

İletişime dayalı işleriniz için bu Cumartesi çok güzel etkiler alıyor olacaksınız. Duyacaklarınız, yakın çevrenizle oluşturacağınız planlar, hayat yolunda sizi çok mutlu edecek. Bu şansı iyi değerlendirmelisiniz.

 


Basak Başak Burcu:

Aile hayatınıza gösterdiğiniz ilgi sizi duygusal açıdan tatmin edecek. Bu pazartesi sevdiğiniz insanla esnek, romantik ve duygu dolu anlar sizi bekliyor, yakın çevrenizi planlarınıza dâhil edeceksiniz.

Bu hafta genel olarak, sevdiğiniz insanla iletişiminiz kuvvetli olabilir, onun için birşeyler yapmak, planlar hazırlamak isteyebilirsiniz.

Hafta ortasında aşk hayatınız veya varsa çocuğunuzla ilgili konu ve olaylar etrafınızı sararken, haftasonu daha çok yarım kalan işler, günlük rutin yapılacaklara odaklanmanız mümkün.

Bu Cumartesi bklenmedik yerlerden göreceğiniz güzel iyiliklerle parasal konularda şanslı olacaksınız. Düşündüklerinizin gerçekleştiğini görmek sizi çok mutlu edebilir.

 


Terazi Terazi Burcu:

Bu haftabaşı iş alanlarınızda maddi konularda başkalarını düşünerek hareket edebilirsiniz. Bir yandan da oldukça verimli ve üretken etkiler altındasınız. İletişiminiz arkadaşlarınızla yüksek olabilir.

Bu hafta genel olarak başka insanlara maddi anlamda yardım etmek, onlar için birşeyler yapmak önem kazanabilir. Haftaortasında ilgi alanınız ailevi konulara kayarken, haftasonu ise daha çok aşk hayatınıza ve eğlenceli konulara yönelebilirsiniz.

Bu Cumartesi, arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz hayat planlarınızda sizi ve düşüncelerinizi destekleyecek ve onlardan göreceğiniz güzelliklerle yeniliklere adım atmaya hazırlanacaksınız. 


Akrep Akrep Burcu:

Maddi olarak sahip olduklarınız için daha fazla çalışmak sizi motive edebilir. Bu haftabaşı iş hayatınızda şanslı olacaksınız. Aşk hayatınızda yapacağınız jestler ve fedakârlıklar sevdiğinizin hoşuna gidecek.

Bu hafta genel olarak aşk hayatınız ve eğlenceli konular hayatınızın merkezinde olacak. Haftaortasında yakın çevrenizle iletişim bağlantılarınız artarken, kısa planlar, geziler önem kazanabilir. Bir yandan da onlarla olan ilişkinizde onlara karşı mücadeleci ve biraz da kontrolcü yapınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

Bu Cumartesi, kafanızın içinde oluşturduğunuz planları iş hayatınıza aktarabilirsiniz. Kariyeriniz için oldukça şanslı bir dönem olacak.

 


Yay Yay Burcu:

Bu hafta enerjinizi oldukça verimli kullanabilirsiniz. Bu Pazartesi, konuşmalar, eğlence ve hareket sizi mutlu edebilir. Aile hayatınızda fedakârlıklarınız ve yardımlarınızı ortaya koymaktan çekinmeyin.

Tüm hafta boyunca ailenize karşı yapacağınız yardımlar devrede olacak. Onlar için birşeyler yapmak adeta ruhunuzu dinlendirecek. Haftaortasında parasal konular hız kazanırken, haftasonu ise yakın çevrenizle yapacağınız planlara odaklanabilirsiniz.

Bu Cumartesi, arkadaşlarınızla yapacağınız bazı fikir konuşmaları, eğitim veya yabancılarla yapılacak işleriniz bakımından size yeni fırsatlar sunabilir. Şansınız gruplardan gelecek, tek başınıza hareket etmeyin.

 


Oglak Oğlak Burcu:

Geri planda durmak isteyeceğiniz bu haftabaşı duygularınız sizi yönlendirebilir. Bu sizi korkutmasın ve değiştirmek istediğiniz davranışlarınızın üzerine eğilebilirsiniz. Sosyal çevreniz size yol gösterecek.

Genel olarak tüm hafta boyunca arkadaşlarınıza ve yakın çevrenize yardım edeceksiniz. Ya da yakın çevreniz, sizin sosyal çevrenize hizmet edebilir. Haftaortasında hareketlenmeye başlayacaksınız, kendi istekleriniz öne geçerken, haftasonu parasal konulara yönelebilirsiniz.

Bu Cumartesi, fikirleriniz destek görecek, özellikle işinizde ortaya sergileyeceğiniz bazı konuşmalar ve fikirler size para kazandırabilir.

 


Kova Kova Burcu:

Bulunacağınız ortamlarda partnerleriniz veya ortaklarınızla güzel işler çıkartabilirsiniz. İletişiminiz sizi diğer insanlardan farklı kılıyor. Maddi konularda güzel gelişmelere gebe bir hafta olacak.

Tüm hafta boyunca iş ve para alanlarınız olumlu etkileniyor. Sizin de kişilik olarak parasal konularda esnek ve biraz da fedakâr yaklaşımlarınız, işinizde sizi yukarılara taşıyabilir.

Hafta ortası itibarıyla biraz isteksiz olabilirsiniz ama bu isteksizlik Cuma günü itibarıyla yerini canlılığa, hareketliliğe ve heyecana bırakabilir. Bu Cumartesi, partnerinizle yapacağınız bir seyahat, eğitim fırsatı ya da yabancı ortamlardaki planlarınız size hayatı keyifli algılatabilir.

 


Balik Balık Burcu:

İş hayatınızın bir parçası olmuş durumda. Bu haftabaşı işinizde kendinizi göstermekten ve karşılığını almaktan mutluluk duyacaksınız. Uzak çevrenizdeki insanlardan hayatınıza dair destekleriniz yüksek olabilir.

Bu hafta genel olarak, hayat sizi destekliyor olacak. Kendi eğitiminize önem verdiğiniz bir dönemdesiniz. Hafta ortası sosyal ortamlarınız ve arkadaş ilişkileriniz devrede olurken, haftasonu biraz dinlenmek ve geri planda durmak isteyebilirsiniz.

Cumartesi günü çalışıyorsanız yaptığınız işte güzel şanslarınız olacak, paranızın artması, güzel desteklerin oluşması sizi çok mutlu edebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın