Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

29 Temmuz – 4 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

29 Temmuz – 4 Ağustos Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanız iletişime yönelik işlerinizle başlayacak ama bu Pazartesi hızlı olmanız gerekiyorsa, önemli işleriniz varsa öğleden sonraya bırakmak faydalı olabilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar.

Ağustos ayı Merkür’ün düzelmesiyle ve aşk evinizde oluşacak yeniayla başlayacak. Aşk hayatınız için, çocuklarınız için, sanatsal ve yaratıcılık gerektiren işleriniz için önemli adımlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Perşembe günü oluşan yeniayla beraber başlangıçlarınız ve kararlarınız konusunda destekleneceksiniz. Yukarıda saydığım konularda önemli girişimlerinizi bu dönem başlatın. Merkür’ün Perşembe günü düzelmesiyle beraber iletişimsel konularda rahatlamaya başlıyorsunuz.

Bu hafta Salı ve Cuma günlerinde dikkatli olmalısınız. Parasal işlerinizde sıkılganlıklarınızı ve ani girişimlerinizi kontrol etmelisiniz. Borsada yatırım yapıyorsanız, spekülatif işleriniz varsa  dikkatli olun. Para alanınızda ani değişimler, farklı davranma isteği, bu tarihte sizi zorlayabilir. Eğlence, çocuk ve aşk harcamalarınızı kontrol altına almaya çalşn. Sevdiğiniz insanla, varsa çocuğunuzla anlaşmanız kolay olmayabilir. Olaylara karşı daha sakin tepkiler sizi olası sorunlardan koruyabilir.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı önemli parasal işlerinizi öğleden sonraya bırakmakta fayda olabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. İletişiminizi hızlandırıyorsunuz, yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlar devrede olabilir. Ağustos ayına ev, aile yuva alanlarınızda oluşacak bir yeniayla giriş yapıyorsunuz. Perşembe günü oluşan yeniay, ailevi konularda, yer değişimi, taşınma, evle ilgili alanlarda ( alım, satım kiralama) veya evlenmek, yuva kurmakla ilgili planlarınızda yeni adımları ve başlangıçları karşınıza getirebilir. Yine bu Perşembe günü merkür düzeliyor. Yakın çevrenizle beraber yaşadığınız iletişim ve iş sıkıntılarınız geride kalmaya başlıyor.

Bu hafta Salı ve Cuma günleri dikkatli olun. Aile eşrafından büyüklerinizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Farklı ve değişken davranışlarınız, onlardan almanız gereken onayı zora sokabilir. Evliyseniz kendi kurduğunuz ailenizde sorunlar yaşabilirsiniz. Fedakar bir iletişim her şeyin anahtarı olabilir.Özel hayatınızda sevdiğinize karşı gösterdiğiniz toleransı ailenize gösterin.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza kendi istek ve beklentilerinizle başlayacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Ama bu haftabaşı öğleden sonraya kadar önemli işlerle uğraşmak yerine yapılması gereken, tamamlanması gereken konulara odaklanın.

Ağustos ayına girerken bu Perşembe iletişim gezegeni Merkür düzeliyor. İletişiminizde rahatlamaya başlayacaksınız. Parasal işlerinizde artık istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Diğer taraftan girişimci yönünüzle bu ay işlerinizi daha hızlandırmak isteyebilirsiniz. İletişim, reklam tanıtım, pazarlama, satış, yayıncılık, ulaşım, eğitim işlerinizde yeni başlangıçlar ve kararlar bu yeniayda devrede olabilir.

Yakın çevre ilişkilerinize Salı ve Cuma günü dikkat edin. Beklenmedik olaylar, yakın çevre iletişiminizi bozabilir. Değişik ve farklı davranışlarınız, en çok yakın çevrenizde bulunan insanları ve koşulları etkileyecek. Biraz anlayışlı olmaya çalışın. Arkadaşlarınızla ve çevrenizle yaşadıklarınızı paylaşmalısınız.

yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bozulmalar oluşabilir. Sabırsız ve inatçı davranabilir, bazı ilişkilerinizi yaklaşımlarınızla zedeleyebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Sabah saatlerindeki isteksizliğinizi öğleden sonra hemen üzerinizden atacaksınız Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu hafta Perşembe günü sizi burcunuzda gerileyen Merkür düzeliyor, rahatlayacaksınız. Yine Perşembe günü oluşan Yeniayla birlikte parasal konularda önemli adımlar ve kararlar devreye koyulabilir. Girişimlerinizin karşılığını alacağınız bir aya giriş yapıyorsunuz sevgili Yengeçler. Bu ay yatırımlarınız, kazançlarınız, sahip olduklarınız konusunda önemli adımlar atabilirsiniz.

Bu hafta Salı ve Cuma günleri dikkatli olmalısınız. Sosyal ortamlarınızdaki değişimler, sıradışı oluşumlar para alanınızı etkileyebilir. Arkadaş ilişkilerinizde, iş alanlarınızda parasal meselelerde düşünmeden köprüleri yıkmak yerine sakin durmayı ve mantıklı davranmayı tercih etmelisiniz. Çünkü parasal konularda kolay tepki vermeye açık olabilirsiniz. Ağzınızın tadı kolay bozulabilir. Kendinizi sosyal ortamlarda gergin ortamlardan uzak tutun.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı hızlı başlarken, sabah saatlerinde vereceğiniz bazı sözleri öğleden sonra tutmakta zorlanabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Perşembe günü iletişim gezegeni merkür düzeliyor. İletişim ayağınız rahatlayacak. Yine bu hafta Perşembe günü oluşan Yeniay, kişisel kararlarınızı hızlandırabilir. Bu sizin yeniayınız, kafanızdaki planları hayata geçirmek, girişimlerinizi başlatmak adına sizi destekleyecek.

Bu hafta Salı ve Cuma günleri dikkatli olun. İş alanlarınızda patronlarınızla olan ilişkilerinizde zorlanmalar ve sürtüşmeler söz konusu olabilir, göz önünde olacağınız ortamlarda davranışlarınıza dikkat edin, isyankar  davranmamaya özen gösterin. Size ne yapılması gerektiği söylendiğinde cinleriniz tepenize çıkabilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda, toplum içinde kolay tepki vermeye açık olabilirsiniz. Kolay sıkılacak, tavırlarınızla kolay tepki vermeye yatkın olacaksınız.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza hareketli başlayacak, sosyal yaşantınıza önem verecek, birkaç gün boyunca arkadaşlarınızla daha fazla iletişim halinde olacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar.

Bu Perşembe günü iletişim gezegeni  merkür düzeliyor. Gelecek planlarınızı hızlandırabilir, çevrenizden ve arkadaşlarınızdan istediğiniz destekleri bulabilirsiniz. Yalnız yine bu Perşembe günü oluşan yeniayda büyük kararlar almayın. Diğer burçların aksine desteklenmeyeceksiniz.Kötü alışkanlıklarınızı geride bırakmak, yurtdışı bağlantılı işlerinizle ilgili önemli kararlar almak için bu yeniayı kullanabilirsiniz.

Bu hafta Salı ve Cuma günlerine dikkat edin. Uzak çevrelerde, seyahatte, tatilde veya daha az tanıdığınız insanların yanında kolay sinirlenmelere ve tepki vermelere açıksınız. Alacağınız haberler karşısında, insanlarla anlaşmak ve uzlaşmak zor olabilir. İnatçılık ve ısrardan kaçının.

Seyahat halindeyseniz, tatildeyseniz sıkılganlıklarınız ve tepkileriniz yüksek olabilir. Tansiyonlu durumları çok fazla körüklememelisiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza koşturmalı, işe yönelik planlarınızı aktive ederek başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Ağustos ayında çevreniz aktif olacak, iş ve aile sorunlarınızı farklı insanlarla vakit geçirerek ve onlardan destek alarak atlatmak arzusundasınız ve doğru yoldasınız. Yenilikler, yeni çevre, arkadaşlıklar, onlarla beraber yapılacak işler, işten elde edilen gelirlerinizin artışı için bu Perşembe  oluşan yeniay sizi mutlu edecek. Gelecek planlarınızı hızlandırabilirsiniz. Yine Perşembe günü iletişim gezegeni Merkür düzeliyor, iş alanlarınızda ve göz önünde olacağınız yerlerde iletişim sıkıntılarınızı geride bırakacaksınız.

Bu hafta Salı ve Cuma günlerine dikkat edin. Ortaklaşa para işinde olduğunuz arkadaşlarınızla bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Parasal konulara farklı ve değişik yaklaşımınız, iş yaptığınız insanlar tarafından kabul görmeyebilir. Parnerinizin desteğine ihtiyacınız olabilir. Onunla olan bağlantılarınızı doğru adımlarla yenileyebilirsiniz. Sosyal çevre ortamlarınızda harcamalarınız yüksek olabilir. Gireceğiniz ortamlarda sıkılganlıklarınızı kontrol etmeli, parasal konuların moralinizi aşağıya çekmesine izin vermemelisiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza parasal konularla başlayabilirsiniz ama öğleden sonra daha başka işlerle uğraşmak öne çıkabilir. Ağustos ayında kariyerinize ve işinize kendinizi vereceksiniz. Çalışmıyorsanız toplum önü yardımlarınız, işleriniz, kalabalık ortamlardaki olaylar artabilir. Eşinizin ailesiyle daha fazla ilgilenebilir, anne tarafınızın konularına eğilebilirsiniz. Perşembe günü oluşan yeniay kariyer ve iş hayatınızdaki önemli gelişmeleri gerçeğe dönüştüreceğiniz bir yeniay. İş değiştirmek, başka bir alana geçmek, yeni bir proje başlatmak adına harekete geçebilirsiniz. Merkür’ün de düzelmesiyle beraber artık sizi zorlayan, adım atmanızı engelleyen koşullar ortadan kalkıyor.

Bu hafta Salı ve Cuma günlerine dikkat edin. Kuracağınız ilişkiler partnerinizle aranızı gerginleştirebilir. Özel hayatınızda, göz önünde olacağınız ortamlarda ilişkiniz kopma noktasına gelebilir. Veya beraber çalıştığınız, ortak iş yaptığınız insanlarla anlaşmakta zorluklar görülebilir. Bir takım arkadaşlarınızın tavsiyesine kulak verebilirsiniz ama kendi iç sesinizi de es geçmeyin.


YayYay Burcu:

Haftanıza parasal konularda yapılması gerekenlerle başlayacak, Pazartesi öğleden sonra önemli para işlerinizi halletmek üzere yola çıkacaksınız sevgili Yay ve yükselen yaylar.

Perşembe günü merkür düzeliyor. İşlerinizi istediğiniz gibi planlamak, maddi konularda görüşmelerinizi hızlandırmak için rahat hareket edeceksiniz sevgili Yaylar. Perşembe günü oluşan yeniayla birlikte seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, yurtdışı bağlantılı konular, hukuk, medya, ticaret, yayıncılık alanlarınızda hızlı ilerlemeler kaydedebilir. Ve bu alandaki işlerinizi, geleceğe yönelik konuları başlatabilirsiniz.

Bu hafta Salı ve Cuma günlerine dikkat edin. Uzak ortamlarda, iş anlaşmalarınızda, seyahatlerinizde sıkıntılar oluşabilir. Daha az tanıdığınız insanlarla olan ilişkilerinizde anlaşmazlıklara açık olabilirsiniz. Ya da iş değişimleriniz, tatilinizi engelleyebilir. Maddi konularda gözünüzü açık tutumalısınız.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta ilişkileriniz önem kazanıyor. Sevdiğiniz insanı dinleyebilir ve beraber yapacağınız planlara odaklanabilirsiniz. Bu hafta Perşembe günü iletişim gezegeni  Merkür düzeliyor. Özel hayatınızdaki iletişiminizde rahat bir nefes almaya başlayacaksınız sevgili Oğlaklar. Perşembe günü oluşan yeniayla beraber ortak parasal konularda geçen ayın sonunda almak istediğiniz kararları devreye sokabilirsiniz. Kredi almak, banka işlemlerinizi halletmek, nafaka, mirasla ilgili işlerinizi başlatmak isteyebilirsiniz. Parasal konularda, eşinizin veya partnerinizin parasal konularında önemli adımlar atılabilir.

Yalnız bu hafta Salı ve Cuma günlerine dikkat edin. Kendi isteklerinizi önemserken, aşk hayatınızda, çocuğunuzla ilgili konularda krizler ve zorlanmalar oluşabilir. Tutkularınızla hareket etmek, inatçılık, sıkılganlıklar sizi zorlayabilir. Risk içeren işleriniz, parasal konularda adımlarınız varsa dikkatli olmakta fayda var. Sosyal ortamlarınızdan destek alın.


KovaKova Burcu

Haftanıza yapılması gereken işlerinizle başlayacaksınız, sabah saatleri daha rahat akabilir öğleden sonraysa önemli işlerinizi düzenlemek veya sağlığınıza birkaç gün boyunca önem vermek isteyeceksiniz. Ağustos ayında özel hayatınıza, ilişkilerinize kendinizi vereceksiniz. İş alanlarınızda yaşadığınız yorgunluklar sizi yormuş olabilir. Perşembe günü iletişim gezegeni merkür düzeliyor rahatlayacaksınız.

Yine Perşembe günü oluşan Yeniay özel hayatınızda önemli kararlar almanızı sağlayacak. Sıkılganlıklarınız ve tepkileriniz yüksek olacağı için bu dönemde olayları siz kendiniz de tetikleyebilirsiniz. Yine bu dönemde eşinizin, partnerinizin kariyer ve iş sorunları, çekişmeler gündeminizde olabilir. Bu yüzden Salı ve Cuma günlerine dikkat edin. Aile hayatınızda otorite sürtüşmeleri, sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Çabuk sıkılacak ve size söylenilenleri yapmak istemeyeceksiniz. Ortaklı işlerinizde de  davranışlarınız her şeyi bir anda zor bir duruma götürebilir.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza ailevi konularla başlıyorsunuz ama bu Pazartesi öğleden sonra ve birkaç gün boyunca eğlenceli konular, hareketli oluşumlar hayatınızda yer edebilir sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Ağustos ayına dört bir koldan işlerinize sarılarak başlayacaksınız. Merkür’ün bu hafta düzelmesi iletişim sorunlarınızı geride bırakmanıza neden olacak. Günlük işlerinizi halletmek önem kazanırken Perşembe günü oluşan yeniay la birlikte iş hayatınızdaki yeni karar ve başlangıçları uygulamak için güzel bir dönem başlıyor. İş değiştirebilir, yeni bir işe veya projeye başlayabilirsiniz. Yine bu yeniay zamanında sağlığınızla ilgili almanız gereken önemli kararları devreye koyacaksınız. Yeni bir beslenme programına katılabilir, spora başlayabilirsiniz.

Bu hafta Salı ve Cuma günlerine dikkat edin. İş yaptığınız insanlarla olan iletişiminizde aksamalar, bozulmalar veya sorunlar görülebilir. Farklı ve değişik bir gün isteği, iş alanlarınızda zorlanmalara neden olacak. Yakın çevrenizle anlaşmaya bakın ve sıkılganlıklardan uzak durun. Kazalara veya sakarlıklara dikkat edin.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Sahver ozen
    18:59'de Temmuz 31, 2019

    Merhaba hande im cim sayfanızı takip ediyor ve arkadaşlarına da tavsiye ediyorum ben ankaradan sevil parfümeride tanışmıştık şahmeran sanver sızı seviyorum güzel sevgi dolu günler sizinle olsun

Bir Cevap bırakın