Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

25 Kasım – 1 Aralık Haftalık Burç Yorumları

25Kasım-1Aralık-Haftalık-Burç-Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

25 Kasım – 1 Aralık Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza ödenmesi gereken parasal işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Yeniay öncesi parasal konuları halletmeye kolları sıvayacaksınız. Parasal işlerinizde ani harcamalardan, kararlardan bu hafta başında kaçının.

Salı günü Yay burcunda bir yeni ay oluşacak. Salı günü ve sonrası 15 gün boyunca  sizi harekete geçiren 1 yıldan beri size göz kırpan şansların aktığı alanlarda önemli ilerlemeler kaydedilebilir. Bu yeni ayı seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, ithalat, ihracat, yabancılarla girişilecek önemli işler, hukuk ve medya, ticaret alanlarınızda kullanın. Yine öğrenciyseniz yüksek eğitim ve öğrenim hayatınızda önemli kararlarınızı uygulamaya sokabilirsiniz. Bu dönem alacağınız kararlar size yarayacak ve uzun soluklu olacak.

Yine bu Salı günü itibarıyla kariyeriniz ve iş hayatınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanıyor. Birden fazla işle uğraşmak önem kazanabilir. Bir arada olduğunuz, iş yaptığınız insanlarla iletişiminiz artmaya başlıyor. Tanıştığınız insanlar kariyerinizde etkili olabilir.

Bu hafta parasal işlerinizde oldukça esnek ve iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. İşlerinizde sezgilerinizden faydalanın.


BogaBoğa Burcu:

Haftaya özel hayatınızın üzerine eğilerek başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Diğer insanlardan karşılık görmek isteyecek, önemli işleriniz için sevdiğinize veya ilişki halinde olduğunuz insanlara danışacaksınız. Bu hafta başında özel hayatınızda gerginliklere dikkat etmelisiniz.

Salı günü oluşan Yeniay, parasal konularda alacağınız kararlar yeni açılımları karşınıza getirebilir. Bir miras, vergi veya kredi işinizde şanslı olacaksınız. Bu dönem sonrasında iş seyahatleriniz artabilir. İş hayatınızdan yeni insanlarla bir araya gelebilirsiniz.Yeni insanlarla iletişim içine girmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizde ilişkilerinizi doğru bir noktaya taşıyacağınız bir dönem içine giriş yapıyorsunuz.

Bu hafta geleceğinize yönelik düşünceleriniz ve planlarınızda oldukça keyifli etkiler devrede olabilir. Bir seyahat planınızı harekete geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle önemli konuları konuşacak ve kalıcı kararlar alacaksınız. Perşembe ve Cumartesi bu anlamda sizi destekliyor.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftaya günlük tamamlanması gereken işlerinizin üzerine eğilerek başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Mantıkla, düşünerek işlerinizi halledeceksiniz. Bu hafta başında  iş ortamlarınızda asi ve ani hareketlerden kaçının. Sağlığınıza gereken özeni gösterin.

Salı günü oluşan Yeniayla beraber ilişkilerinizde almak istediğiniz kararlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. Evlilik, nişan, düğün, boşanma, ilişkiye başlamak gibi kararlarınızı başlatacağınız bir yeni ay içindesiniz. Bu alanlarda 1 yıldan beri aldığınız enerjileri bu yeni ayla beraber çalıştıracaksınız.

Yine Salı günü itibarıyla bankayla görüşmeler artabilir, vergi konularına çözümsel yaklaşmak isteyebilir, nafaka işiyle uğraşabilirsiniz ya da bir miras konusuyla ilgili konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Parasal konularda çok çabuk fikirler üreteceksiniz.

Bu hafta Perşembe ve Cumartesi günleri hem düzeniniz, hem de parasal konularda güzel adımlar atılabilir. İş konuşmaları, görüşmeleri anlamında da etkili günler.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza keyifli etkilerle başlıyorsunuz. Yoğun geçen hafta sonu ardından ilginizi aşkınıza, keyfinize, çocuğunuza harcayabilirsiniz yalnız çevre ilişkileriniz, özel hayatınızı zorlayabilir. Bu dönemde risk almayın, ters çıkışlardan savunmalardan kaçının lütfen.

Salı günü oluşan yeni ay iş alanlarınızda hızlı kararlarınızı uygulamanız için size göz kırpacak. Yeni bir işe başlayabilir, iş başvurusunda bulunabilir, iş sahibiyseniz eleman alımlarınızı başlatabilir, yeni bir projeye hayat verebilirsiniz. Kendinizi bu alanlarda şanslı göreceksiniz. Yine sağlığınızla ilgili yeni kararlarınızı uygulamaya koyacaksınız. Diyete başlayabilir, alışkanlıklarınızı ve beslenme şeklinizi gözden geçirebilir, günlük hayatınızda yeni uygulamaları, şifa yöntemlerini hayatınıza katabilirsiniz.

Yine bu hafta Salı gününden sonra özel hayatınıza eğileceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki konuları halletmek, konuşmak,  için de uygun. Taşınma konusuyla ilgili kararlar devreye girebilir ya da istediğiniz bir danışmanlık varsa alabilirsiniz. Çevrenizle beraber yapacağınız programlara uyum gösterecek, ilişkinizi canlandıracaksınız.

Bu hafta Perşembe ve Cumartesi günleri, özel hayatınızda istediğiniz sonuçları elde edeceksiniz. Kalıcı programlar yapılabilir.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza ailevi işlerinizle, ailenizdeki insanlarla görüşmelerinizle başlayabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Aşk hayatınızda fırsatlı bir hafta başlıyor. Aile hayatınızdaysa dengeleri korumalı, tehlike yaratacak aktivitelerden uzak durmalısınız.

Salı günü oluşan Yeniay aşk hayatınızı hareketlendirebilir. Aşkta, çocuklarınızla ilgili konularda, sanatsal işlerinizde, hobilerinizi ilgilendirecek konularda yeni karar ve başlangıçlarınızı hayata geçireceksiniz.

Salı günü itibarıyla  itibarıyla iş hayatınızı daha fazla önemseyecek, bu alandaki işlerinizi büyük bir çalışma azmiyle yapacaksınız. Başkaları için çalışmak bu dönemde sizi mutlu edebilir. Sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. İş hayatınızda önemli konuşma ve görüşmeler içine gireceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla iletişiminizi arttıracaksınız. Yeni planlar, yeni projeler yola çıkabilir.

Bu anlamda Perşembe günü sizi destekleyecek. İşlerinizde güzel sonuçlar elde edecek, Cumartesi günü aile hayatınız için sorumluluklarınızla yolunuza devam edeceksiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza iletişiminiz hızlı bir şekilde başlayacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlar önem kazanacak. Bu hafta başında çevrenize karşı gergin ve agresif olmamaya çalışmalısınız.

Bu hafta evinizde ve ailenizde bolluğu, bereketi, şansı ve mutluluğu üzerinizde hissedeceksiniz. Yine de evinizle ilgili alacağınız nihai kararlarınız varsa Salı günü oluşan Yeniayı ve sonrası 15 günü kullanmalısınız. Ev değiştirme, emlak, alım, satım, yer değiştirme gibi işlerinizi başlatabilirsiniz.

Salı günü itibarıyla aşk hayatınıza eğileceksiniz. Eğitimsel konular, öğretmenlik gibi konulara eğilebilirsiniz. Kitap okumak, hobilere yönelmek, bu konuları insanlarla konuşmak, tartışmak ve hoşlandığınız insana açılmak öne çıkabilir.

Perşembe günü, seyahat ev eğitimle ilgili konularda güzel sonuçlar alabilir, Cumartesi günü aşkta, özel ilişkilerinizde kalıcı ve sağlam adımlar atacaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza parasal işlerinize odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu hafta başında bir sürü işi halletmek önem kazanıyor ama diğer taraftan stresinizi para harcayarak atmamaya çalışın. Parasal işler sizi hemen tepki vermeye yönlendirebilir.

Bu hafta Salı günü  iletişimsel konularda satış, reklam, pazarlama, tanıtım, network, sosyal medya, bilişim, ulaşım, yayıncılık ve öğrenim alanında güzel şanslar ve son fırsatlar karşınıza gelebilir. Bu alanda oluşan  yeni ay fırsatlarınızı hayatınıza sokmanız için size göz kırpacak.

Salı günü itibarıyla evinizi, yuvanızı düzeltebilir, ev hayatınızdaki işlerinizi düzene sokabilirsiniz. Boya, badana, tadilat, tamirat işlerinizi bu zamana denk getirebilirsiniz. Ev hayatını yakın plana alma, evle ilgili planlar içine girme, aile arasında önemli konuların konuşulması, bir ev alımına odaklanabilirsiniz. Bir yandan da özel hayatınıza vakit ayırabilir, çocuğunuz varsa onunla vakit geçirebilirsiniz.

Perşembe günü bu anlamda sizi destekleyecek, bir ev görüşmesi yapabilirsiniz. Yine parasal konularda kalıcı ve sağlam sonuçlara ulaşılabilir. Cumartesi günü güzel destekler alacaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza konuşmalarınızla, yapacaklarınızla hızlı bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Hızlı ve bazen düşüncesiz hareket etmekten kaynaklı olarak ilişkilerinizde bazı gerilimlere açık olabilirsiniz.

Salı günü oluşacak yeni ayla birlikte  fıstık gibi bir iş ve maddi getiri önünüze düşebilir. Bolluğunuz, bereketiniz tam olacak. Maddi konularda, paranızı değerlendirmek ve kararlarınızı almak için bu yeni ayı değerlendirmelisiniz.

Salı günü itibarıyla İletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar sektöründen birinde çalışıyorsanız bu alanda konuşmalar, görüşmeler ve toplantılar hızlanacak. Önemli ilişkiler sağlayacak, yakın çevrenizdeki insanlarla daha net anlaşacaksınız.

Bu hafta Perşembe günü diğer insanlardan alacağınız rahat desteklerle işleriniz kolay hallolacak. Cumartesi günü güzel bir iş konuşması, fikirlerinizi hayata geçirmek önemli olabilir.


YayYay Burcu:

Haftanıza geri planda durarak başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Günlük işlerinizde ve iş alanlarınızda anlık tepkilere ve gerginliklere dikkat etmelisiniz.

Salı günü sizin burcunuzda bir yeni ay oluşuyor.  Bu yeni ay sizi hızlandırabilir. Yaptığınız planları hayata geçirmek için bu yeni ayı kullanmalısınız. Girişimlerinizi  başlatmanın zamanı geldi. Aynı zamanda parasal işlerinizde güzel gelişmelere açık bir dönem başlıyor.

Salı günü itibarıyla parasal konularda çözüme dayalı yaklaşımlarınız ön plana çıkmaya başlıyor. Ticaretle uğraşıyorsanız, önemli bir para işiniz varsa bu konuda anlaşmalar ve görüşmeler devrede olacak.

Perşembe günü önemli işlerinizi, parasal sonuçlara bağlayabilir, Cumartesi günü geri plandan da olsa önemli para işlerinizi halledebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza sosyal ortamlarınızın işleri, arkadaşlarınızla beraber yapmanız gereken önemli işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bazı ortamlarda enerjinizi kontrol etmek kolay olmayabilir. Gerginliklerinizi etrafınıza yansıtmamaya çalışın.

Salı günü sizin kadersel alanınızda bir yeni ay oluşacak. Bu  yeni ayda ruhunuza önem verin, kötü alışkanlıklarınızdan kurtulun. Meditasyon, enerji çalışmaları sağlığınız için gereken enerjiyi depolamanızı sağlayacak. Ama diğer taraftan büyük girişimleriniz için çok destekli bir yeni ay olmayacak.

Yine Salı gününden sonra görüntünüze önem vereceksiniz. Kendinizle olan bağlarınızı kuvvetlendiriyorsunuz. İş hayatınız için sosyalleşmeleriniz artabilir. Planlarınızı ve projelerinizi konuşabileceksiniz. Biraz ifadenizde rahatlayacaksınız, özel hayatınızda da rahatlamalar ön plana geçecek.

Bu hafta Perşembe günü oldukça esnek ve keyifli bir gün geçireceksiniz. Şansınız iyi akacak. Arkadaşlarınızla beraber girişeceğiniz işlerinizde güzel kalıcı sonuçlar elde edilebilir. Cumartesi günü güzel haberler alabilirsiniz.


KovaKova Burcu

Haftanıza kariyerinize veya iş konularınıza odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Önemli konuları konuşmak ve halletmek için uygun bir Pazartesi geçireceksiniz. Yoğun iş programınız ailevi alanda sinirli ve gergin olmanıza neden olabilir. Olumsuzlukları bu hafta başı üstünüze çekmeyin.

Salı günü oluşan Yeniayda çevre kararlarınız etkili olacak. Geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizle ilgili kararlarınızı burada vereceksiniz. Organizasyonlar, aktiviteler, etkinlikler artabilir ve bu alanda yenilikleri hayatınıza geçirebilirsiniz.

Yine Salı günü itibarıyla kalabalıklardan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyeceksiniz. Yalnız çalışmak bu dönemde size daha avantajlı sonuçlar getirebilir. Aile hayatınız, seyahat planlarınızı , eğitim konularınızı gözden geçirmek ve biraz bu alanlarda yavaşlamak için iyi bir dönem.

Bu hafta Perşembe günü eviniz, ailenizle ilgili alanlarda daha rahat etkileriniz olacak. Cumartesi günü güzel bağlantılar içine girebilir, önemli bir işin sorumluluğunu üstlenebilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza diğer insanlarla yapılacak konuşmalar ve görüşmelerinizle başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Fikirleriniz gergin ve tepkisel olabilir, tanımadığınız insanlara düşünecelerinizi aktarırken biraz daha sakin olmaya çalışmalısınız.

Salı günü oluşan yeni ayla birlikte yeni kapılar aralanıyor. Jüpiterden alacağınız son destekler devreye giriyor. Kariyerinizde güzel bir teklif karşınıza gelebilir. İyi değerlendirmeye çalışın. Önemli işle ilgili konuları hareketlendirmenin atağa geçmenin tam zamanı.

Salı günü itibarıyla sosyal çevrenizle iyi bir dönem başlıyor. Organizasyon, davet ve aktiviteler hız kazanabilir. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirecek, gelecek planlarınızı oluşturacaksınız.

Bu hafta Perşembe günü girişim fırsatı yüksek olan bir iş sizi cezbederken, Cumartesi günü ise, önemli bir iş veya seyahat fırsatı yakalayabilir, kalıcı işler peşinden koşabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın