Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

29 Mayıs – 4 Haziran Haftalık Burç Yorumları

29 Mayıs - 4 Haziran Haftalık Burç Yorumları-hande-kazanova-burc-yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

29 Mayıs – 4 Haziran Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı yakın çevreniz, iletişimsel işleriniz için çabalarınız ve uğraşılarınızda sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Engellendiğinizi düşünebilir, öfkenizi ve sinirinizi yakın çevrenizdeki insanlardan çıkarabilirsiniz.

Çarşamba günü, iş konularında sizden daha yetkili olan insanlarla konuşmalarınız öne çıkabilir. İş konularına yaklaşımınız maddiyatçı olabilir ama parasal konularda çözüme yönelik hareket edeceksiniz. Ayrıca  yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde farklı, sabırsız davranma isteğiniz yoğun olacak, sizi harekete geçirecek olan konularda değişimlere açık olmalı ve karşınıza gelecek olan fırsatları değerlendirmelisiniz.

Perşembe günü iş ilişkilerinizi iyi bir noktaya oturtabilirsiniz. Bu aralar kurduğunuz bağlantıların biraz ağır ama emin adımlarla ilerlediğini göreceksiniz. Bu size her anlamda güç katacak.

Cumartesi günü eğer bekarsanız sizi heyecanlandıran değişik bir insandan etkilenmeniz mümkün. Maddi konularda ve özel hayatınızda sıradışı davranmayı seveceksiniz. Özel hayatınızda fırsatlarınız ve olumlu duygularınız yüksek olacak.

Pazar günü Mars sizin ev ve aile evinizde dolaşmaya başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, ettiğinden bu dönemde  aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Yalnız Mars savaşçı ve mücadeleci bir gezegen olduğundan ve yengeç burcunda rahat etmediğinden  sevdiğiniz insanla veya aile bireyleriyle bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir, alıngan, savunmacı tavırlarınızı kontrol edin, yine bu dönem içerisinde evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz.

Bu pazar, iletişime dayalı konularda aldanmalara açık bir gün olabilir. Enerjiniz yakınçevre alanlarınızda düşük çalışacak. Şartların net olmaması, kafanızı ve girişimlerinizi karıştırabilir.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı parasal konularda sıkıntılar, problemler oluşabilir. Bu süreçte hiçbir şekilde borç almayın, borç vermeyin, riskli yatırımlardan kaçının. Para dengenizi oluştururken bazı engeller ve sorunlar oluşursa tepkilerinizi kontrol edin sevgili Boğa ve yükselen Boğalar.

Çarşamba günü, dış ortamlarda etkili ve güçlü insanlar, hayatınıza yönelik kararlarda size ön ayak olabilirler. Seyahat, eğitim, hukuk veya ticaret konularında kafanız çözüme yönelik çalışacak. Maddi konularda değişik düşünceler veya fikirler içinde olabilirsiniz. Karşınıza gelecek olan fırsatları bu hafta kullanmaya çalışın. Sosyal ortamlarda harcamalarınız gözünüzü korkutmasın.

Perşembe günü başkalarının kaynaklarında veya parasında üstlendiğiniz sorumluluklar size daha kuvvetli ve kararlı ilişkiler sunacak. Alacağınız bazı haberler aile hayatınızda çoşkunuzu arttırabilir.

Cumartesi günü gizli saklı ilişkiler, romantizmin etkisiyle sizi daha fazla heyecanlandırabilir. Kafanızda kurduğunuz bazı hayallerin gerçekleşmesi söz konusu, bu hayalleri sizden daha iyi belirleyecek bir kişi olamaz sevgili Boğalar. Ayrıca yaptığınız işlerin karşılığını görmeye başlayınca kendinize olan güveninizi de tazeleyeceksiniz.

Pazar günü Mars, yakın çevre ve iletişim evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani önünüzdeki dönemde iletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Bu ev aynı zamanda sizin kısa yolculuklar eviniz olduğundan, bu dönem  boyunca araba kullanırken veya yolculuk yaparken dikkatli olmanız gerekebilir. Sevdiklerinizle ve yakın çevrenizle iletişiminizde savaşçı ve sürtüşmeci tavırlardan kaçınmalısınız.

Pazar günü arkadaşlarınız veya sosyal çevrenizde bulunan insanlar, maddi konularda sizi yanıltabilirler. Yine bulunacağınız bir etkinlikte veya davette maddi olarak sömürülmediğinizden emin olmalısınız.


İkizlerİkizler Burcu

Özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde bazı ilişki sıkıntılarına ve sonlanmalarına bu haftabaşı dikkat etmelisiniz sevgili İkizler veya yükselen İkizler. Bazı girişimleriniz, özel ilişkileriniz yüzünden engellenebilir.

 

Çarşamba günü başkalarını henüz haberdar etmediğiniz planlarınız için kafanızda güzel çözümler ve süreçler üreteceksiniz. Düşünce gücünüz sağlam olacak, edebiyat veya yazımla uğraşıyorsanız şanslı bir gün. Sosyal çevrenizdeki bir takım değişik ve farklı olgular, hayattan alacağınız keyfi arttırabilir. Yerinizde duramayacak ve farklı, hareketli bir gün geçireceksiniz. Karşınız önemli fırsatlar gelebilir, bunları değerlendirmelisiniz.

Perşembe günü sosyal çevre alanlarınızda kuracağınız bazı ilişkilerin kalıcı ve sağlam bir şekilde ilerlediğini göreceksiniz. Artık ilişkilerinize daha fazla önem vermeniz gerektiğini anlayacaksınız.

Cumartesi günü sosyal ortamlarda, arkadaşlarınız arasında beklenmedik değişik ve farklı aktiviteler sizi heyecanlandıracak. Hayatınızda biri yoksa yeni tanışacağınız bir insan ilginizi fazlasıyla çekebilir. Hem aşk hayatınızda, hem de varsa çocuğunuzla olan ilişkilerinizde bu Cumartesi kendinizi mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz.

Pazar günü Mars Yengeç burcuna geçiyor. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani önünüzdeki dönem boyunca paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda,  mücadeleleriniz artacak. Mars harcatmayı sevdiğinden yine parayle ilgili mücadeleleriniz artsa bile, özel hayatınıza dayalı harcamalarınızda artacak. O yüzden ayağınızı yorganınıza göre uzatmaya önem verin, sevgili ikizler.

Pazar günü göz önünde olacağınız ortamlarda enerjiniz düşük çalışabilir. Alerjilere veya enfeksiyonel hastalıklara dikkat etmelisiniz. Yine haftabaşı iş alanlarınızda yanılgılara karşı dikkatli olun.YengecYengeç Burcu
:

Kariyeriniz ve iş hayatınızda enerjinizi bu haftabaşı doğru yönlendiremeyebilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bazı engellerle, sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Öfkenizi içinizde tutmaktansa başka alanlarla ilgilenerek rahatlayabilirsiniz.

Çarşamba günü partnerinizden veya ortağınızdan geleceğinize dayalı işleriniz için güzel yardımlar alabilirsiniz. Önemli organizasyonlar için konuşmalarınız ve görüşmeleriniz artabilir. Bugünlerde iş alanlarınızdaki değişikliklerin duygusal olarak sizi zorlamasına izin vermeyin. Bilakis karşınıza gelecek teklifleri bir fırsat olarak görmelisiniz. Sizi zorlayan konular, siz farkında olmasanız bile sizin lehinize işliyor.

Perşembe günü iş bağlantılarınızda daha atik ve bir yandan da sizi harekete geçirici etkiler altında olabilirsiniz. Yeni oluşturacağınız veya var olan bağlantılarınızı sağlam ve kararlı noktalara taşıyacağınız iş sorumlulukları gündeminizde.

Cumartesi günü kariyerinizde olağandışı ilişkiler ve beklemedik durumlar söz konusu olabilir. bundan fazlasıyla zevk alacaksınız. Göz önünde olacağınız ortamlarda  beklenmedik sıradışı olana açık olun. Aile hayatınızda da önemli fırsatlar ve güzel sonuçlar elde etmeye yatkınsınız. İyimserliğiniz üzerinizde.

Pazar günü Mars Yengeç burcuna geçecek.  Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Bu dönem hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde,  mücadeleleriniz artacak. Bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam ve konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakacak. Mars hızlı ve düşüncesizce hareket etmeyi gerektirdiğinden, fiziki gücünüze, kaza ve sakarlıklara karşı kendinize dikkat etmelisiniz sevgili yengeçler. Vermeniz gereken tepkileri içinizde biriktirmeyin ve ertelemeyin.

Yine bu Pazar, yabancılarla olan ilişkileriniz, seyahat veya iş alanlarınızdaki belirsizlikleriniz, gelecek planlarınızda sizi yanıltabilir. Bir seyahat, eğitim, ticaret işiniz varsa birkaç gün boyunca dikkatli olmaya çalışın.


AslanAslan Burcu:

Aşk hayatınız ve sosyal çevreniz arasında bazı zorlanmalar bu haftabaşı durumları zorlayabilir sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Arkadaş ilişkilerinize bu dönemde dikkat edin, fikirlerinizden bahsederken arkadaşlarınızı üzebilirsiniz veya onlar size aynı şekilde davranabilirler.

Çarşamba günü iş arkadaşlarınız veya çalıştığınız ortamlardaki güçlü insanlar, kariyeriniz adına sizin arkanızda olacaklar.  İşinizi bilinçli ve etkili bir şekilde yapmanız size çok güzel kapılar aralayabilir. Fikirsel olarak elektrikli, sabırsız ve değişken olabilirsiniz. Özellikle grupsal işlerde yeni deneyimlere açıksınız. Grupsal işlerde, geleceğinizi şekillendirecek  fırsatlar, değişimler sizi heyecanlandırabilir.

Perşembe günü hayatı ciddi algılamaya müsaitsiniz. Gelecek iş bağlantılarınızı devreye sokacaksınız. Önemli iş sorumlulukları ve gelecek bağlantılarınızı oluşturabilirsiniz.

Cumartesi günü seyahat, iş veya eğitim alanlarınızda beklenmedik sıradışı ilişkiler, konu ve olaylar daha fazla gündeminizde yer alabilir. Değişik yerlerde bulunmak ve yeni insanlarla tanışmak isteyeceksiniz. Sosyal çevrenizden alacağınız güzel tekliflerle, iletişime dayalı işlerinizde güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Çevrenizle beraber hareket etmenin, plan yapmanın tadını çıkarın.

Pazar günü Mars, sizin kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani önünüzdeki dönem boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kişisel alanlarınızda mücadeleleriniz  ve zorlanmalar görülebilir. Enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, mide ve safrakesesi sorunlarına  karşı dikkatli olmalısınız. Bu dönem vitaminlerinizi ihmal etmeyin. Marsın buradaki hareketi düşmanlarınıza karşı hareket hakkını kolaylaştıracağından, beklenmedik etkilere ve saldırılara hazırlıklı olun. Özellikle aşk hayatınızda kendi kuyunuzu kazmayın ve sırlarınızı herkesle paylaşmayın.

Pazar günü hayatınızı paylaştığınız insanın parasal konulardaki belirsizliği ve dağılmaları, sosyal ortamlarda sizi yanıltabilir. Arkadaşlarınızla borç alıp verme işine girmemeye çalışın.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı  aile sorumluluklarınız, iş hayatınızdaki girişimlerinizi bloke edebilir sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bazı aksilik ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Aile hayatınızdaki çekişmelerde devrede olabilir.

Çarşamba günü hayatın keyifli yönlerine odaklanan güçlü yapınızla dış ortamlara dayalı işlerinizde harikalar yaratabilirsiniz. Diğer insanlarla anlaşmakta zorlanmayacak, düşüncelerinizi etkili bir şekilde onlara sunabileceksiniz. İş alanlarınızda çok şanslısınız ve hiç ummadığınız yerlerden farklı destekler alabilirsiniz. Ortak parasal konularda karşınıza gelecek olan fırsatlar yüzünüzü güldürebilir.

Perşembe günü ortak maddi konularınızı sağlama alacak ve oluşturacağınız ödeme planıyla ailenizden istediğiniz desteği görebileceksiniz. Bu dönem aile hayatınız için yapacaklarınız önem kazanıyor, her işten bir çıkar bir yol bulacaksınız.

Cumartesi günü harcamalarınız konusunda aşırıya kaçabilirsiniz veya beklenmedik alışverişler gündeme gelebilir. Yine eşinizin parasal durumunda değişik ve sıradışı gelişmeler oluşabilir. İş hayatınızda güzel gelişmeler ve teklifler hayattan alacağınız keyfi arttırabilir.

Pazar günü Mars Yengeç burcuna geçecek ve sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani bu dönem boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, sosyal alanlarınızda mücadeleleriniz artabilir. Grupsal işlerde isteğiniz yüksek olacak , çevrenizin lideri haline gelebilirsiniz. Yalnız yoğun istek ve duygularınızın tartışma ortamlarını körükleyerek, arkadaşlarınızı ve çevrenizdeki insanları kaçırmamalısınız. Geleceğinize yönelik adımlarınız bu dönem içerisinde hızlanabilir.

Pazar günü özel hayatınızdaki net olmayan koşullar, iş alanlarınızdaki gelişmeleri sekteye uğratabilir. Size danışmanlık hizmeti veren insanların iş alanlarınızı yanlış yönlendirmesine izin vermemeye çalışın.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı bazı adımlarınız, girişimleriniz yakın çevre sorumluluklarınız yüzünden engellenebilir sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Önemli işlerinizdeki sıkıntılar üzerinizde gerginlik ve öfkeye neden olabilir. Bir seyahatiniz engellenebilir.

Çarşamba günü aile hayatınızda fikir ve düşüncelerinden yararlanacağınız bir insan, ortaklaşa para alanlarınızda size yardımcı olabilir. O insanın fikir ve deneyimleri sorunlarına çözüm bulmak adına sizi rahatlatabilir. Özel ilişkilerinizde bazı huzursuzluklarınız olsa bile, ortaklaşa atılacak adımlarda farklı ve fırsatlı bir güne açıksınız. Bir seyahat, medya işi veya eğitim konusu sizi heyecanlandırabilir.

Perşembe günü ortaklaşa işlerinizde yakın çevreniz sizi destekleyecek ve onlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. İletişime dayalı işleriniz varsa güzel anlaşmalar ve istediğiniz sonuçları almaya yatkınsınız.

Cumartesi günü özel hayatınızda sevdiğiniz insan değişik ve her zamankinden daha farklı davranmak isteyebilir. Ona ve yapacaklarına şans tanırsanız oldukça keyifli ve bir o kadar da değişik birgün geçirebilirsiniz. Seyahat ve özellikle eğitimsel konularda önemli şanslar ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Bu alanlarınızda güzel etkilerle karşılaşacaksınız.

Pazar günü, Mars Yengeç burcuna geçecek. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Bu dönem boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kariyerinizde ve sorumluluklarınızda  artış görülebilir. Kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız. Yine de mars mücadeleyi ve rekabeti sevdiğinden, rekabetçi ortamlara karşı hazırlıklı olun. Patronlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminize özen gösterin, alınganlıklardan ve savunmacı tavırlardan uzak durun.

Pazar günü işinize dayalı seyahatlerde, eğitim alanlarında yanlış yönlendirilmelere açık olabilirsiniz. Gözünüzü dört açın ve birkaç gün boyunca oluşacak koşulları kafanızda çok büyütmeyin.


AkrepAkrep Burcu:

Parasal konularda bu haftabaşı zorlanmalara dikkat edin sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Maddi konularda eliniz kolunuz bağlanabilir. Beklediğiniz bir parayı tahsil edemeyebilir veya para dengesini kurmakta zorlanabilirsiniz.

Çarşamba günü, yakın çevrenizde bulunan bir insandan özel hayatınız veya ortaklı işleriniz adına istediğiniz yardımı alabileceksiniz. Özel hayatınızda fikirlerinizi etkili bir biçimde ortaya  koyuyorsunuz. İş alanlarınızda yeni deneyim ve aktiviteler devreye girebilir. Hareket halinde olacak ve karşınıza gelecek olan fırsatları değerlendirme isteğinizi yüksek tutacaksınız. Hayattan alacağınız keyif yüksek olacak.

Perşembe günü iş ilişkilerinizde maddi bağlantıları oluşturmak için uygun bir gün olacak. Kalıcı ve sağlam bağlantılar kafanızdaki planları oluşturmanız açısından önemli olabilir.

Cumartesi iş hayatınızda farklı ve değişik ilişkiler ve bağlantılar devrede olabilir. Her zamankinden daha farklı hareket edebilirsiniz. Yine sağlığınızla ilgili konularda beklenmedik ve değişik olaylara hazırlıklı olun. Ortak parasal konularda da şanslı ve iyimser olabilirsiniz.

Pazar günü, Mars Yengeç burcuna geçecek ve sizin yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, seyahat, medya  alanlarınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Bu dönemde hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde ve yukarıda saydığım alanlarda artış görülebilir. Yine bu dönem uzak yolculuk ve seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir. Yine bu döneme denk gelen bir hukuki davanız varsa işin peşini bırakmayabilirsiniz ama zorlanmalarınız olmayacak değil.

Pazar günü tutkularınızın aşk hayatınızda sizi yanıltmasına veya aldatmasına izin vermemelisiniz. Yine hayata gerçekçi bakmayışınız yüzünden ortaklaşa para alanlarınızda yanılgılara meyilli olacaksınız.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı özel hayatınıza ve ilişkilerinize dikkat edin. Sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Hayat sorumluluklarınız, ortaklı işlerinizde bazı engelleri karşınıza getirebilir. Bu hafta dış ortamlar daha çok ilginizi çekecek.

Çarşamba günü maddi konularda gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. İş getirileriniz ve uğraşılarınız bu dönem size güzel fırsatlar sunabilir. Aşk hayatınızda veya çocuğunuzla ilgili konularda kendinizi iyimser hissedeceksiniz. Özel hayatınızda sabırsız ve heyecanlı olabilirsiniz, bu da size değişik ve heyecanı yüksek bir gün geçirtebilir. Ortaklı işlerinizde veya sanatsal çalışmalarda çeşitli ve değişik fırsatlar keyfinizi arttırabilir.

Perşembe günü hayati sorumluluklarınız ve kendiniz için birşeyler yapma isteğiniz, hayatınızdaki insanı, aşkı daha oturaklı ve somut noktalara taşıma arzunuzla birleşebilir. Önemli, keyifli işlerinizi artık sağlam bir zemine oturtabilirsiniz.

Cumartesi günü aşk hayatınızda farklı duyguların peşinden gideceksiniz. Kalbiniz boşsa sizden çok farklı bir insanla hızlı bir ilişki içinde bulabilirsiniz kendinizi. Çocuğunuz varsa onunla olan ilişkinizde bugün farklı olabilir.  Özel ilişkilerinizde şanslı ve iyimser olacaksınız.

Pazar günü, Mars Yengeç burcuna geçecek ve sizin ortaklaşa giderler ve gelirler evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani bu dönem boyunca banka, ödeme, kredi, faiz, vergi, prim, sigorta ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcayacaksınız. 8.ev bilinmeyen, gizli ve ölümle ilgili bir ev olduğundan, tehlikeli her tür aktivite, oluşumlardan uzak durmalı ve çok acil değilse ameliyat olmaktan kaçınmalısınız. Bilinmeyen, ruhani konular bu dönem içerisinde dikkatinizi daha fazla çekecek.

Bu pazar, ailenizin ilişkilerinizde sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemeli, ilişkilerinize gerekenden fazla anlam yüklememelisiniz. Davranışlarınızdaki belirsizlikler, ilişkilerinizi zorlayabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı hem sağlığınıza, hem iş hayatınıza dikkat etmelisiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. İş hayatınızda bazı girişimlerinizde sorunlara açık olabilirsiniz. Aile hayatınızda da zorlanmalar enerjinizi düşürebilir.

Çarşamba günü eğleceye, sanata, yaratıcılığa dayalı işlerinizde gücünüzü etkili bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Kişiliğinizdeki değişimler ve güçlü oluşumlar, hayata eğlenceli bir perspektiften bakmanıza neden oluyor. Yakın çevre iş bağlantılarınızı sıkı tutmalısınız. Davranış değişikliğiniz, iş alanlarınızda farklı konu ve olaylara kanalize olmanıza neden olabilir. Aile hayatınızda değişik ve farklı fırsatlar gününüzü ilginç kılabilir.

Perşembe günü ailevi konularda ilişkilerinizi ve yapacaklarınızı sağlam bir zemine oturtma isteğiniz yüksek görünüyor. Bu günlerde istediklerinizi yapabilecek ve yeni kararlar oluşturmaktan çekinmeyeceksiniz.

Cumartesi günü ev ve aile hayatınızda değişik ve sıradışı bir gün geçirebilirsiniz. Belk değişik bir misafir sizi heyecanlandıracak ya da bir aile büyüğünüzün beklenmedik ziyareti gününüzü değişik kılabilir. İş hayatınızdaki fırsatlar ve yaptıklarınız yaşamınızdaki tatmin duygunuzu arttıracak.

Pazar günü, Mars Yengeç burcuna geçecek sizin evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık evinizde dolaşmaya başlayacak. Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Yalnız mars savaşçı ve mücadeleci bir gezegen olduğundan, sevdiğiniz insanla veya varsa evliliğinizde bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir. Bu dönemde vaktinizi ve enerjinizi karşı taraf için harcamayı tercih edeceksiniz. Kendi hayatınızı ilgilendirecek meseleler biraz geri planda kalacak.

Pazar günü yakın çevre ilişkileriniz, iş alanlarınızda sizi yanlış yönlendirebilirler. Aldanmalara karşı uyanık olun. Yine bu haftasonu enerjiniz düşük çalışabilir. Hastalıklara veya alerjilere dikkat edin.


KovaKova Burcu

Özel ilişkilerinize bu haftasonu dikkat edin sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Sosyal çevre sorumluluklarınız aşka, çocuğunuzun hayatına harcayacağınız enerjiyi engelleyebilir. Bu dönemde ilişkilerinizde bazı sorunlar oluşabilir.

Çarşamba günü güçlü gözlem yeteneğiniz ve doğru yönlendirmelerle, aile hayatınızda veya emlak alım satım konularında kafanıza çözüme yönelik çalışacak. Gizli insanlardan destek alabilirsiniz. Bir yandan da fikirsel olarak huzursuz veya sabırsız bir gün olabilir. Orijinal, değişik düşünceler sizi mutlu edebilir. Fırsatları ve riski yüksek işlerinizde önemli şanslar ayağınıza gelebilir.

Perşembe günü yakın çevre ilişkilerinizi ve iletişime dayalı işlerinizi, sosyal çevrenizle beraber sağlam ve kalıcı bir platforma oturtabilirsiniz. Bir çok düşünce ve projenizi hayata geçirebileceksiniz.

Cumartesi günü yakın çevrenizdeki insanlarla yapılacak bazı işler, planlar, programlar sizi heyecanlandırabilir. Eğer kalbiniz boşsa iletişim halinde olacağınız sizden çok değişik ve farklı bir insanla bir ilişki içine girebilirsiniz. Aşk hayatınızda ve eğitimsel konularda güzel fırsatlar karşınıza gelebilir.

Pazar günü, mars yengeç burcuna geçecek  ve sizin iş, hizmet ve sağlık evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Çalışma koşullarınız ve bu alanda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız. Yeni oluşturacağınız bir sağlık programı, egzersizleri, enerjinizi olumlu harcamanıza neden olabilir. Mars gezegeni ateşle ilgili olduğundan, yine bu dönem ateşli hastalıklara, enfeksiyonel oluşumlara, mide ve göğüs problemlerine  karşı dikkatli olmalısınız. Fazla çalışmak sağlığınızı aşırı zorlamanıza neden olabilir.

Bu pazar, aşk veya eğlence hayatınız için yapacağınız harcamalar konusunda yanılma ihtimaliniz yüksek. Riskli işlerden hem Pazar, hem de yeni gelecek haftabaşında kaçının.


BalikBalık Burcu:

Aile hayatınızda, anne babanız arasındaki zorlanmalara bu haftabaşı dikkat etmelisiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu süreçte  kariyeriniz ve aileniz arasında da kalabilirsiniz. Bu hafta aşk hayatınıza daha fazla özen göstermelisiniz.

Çarşamba günü güçlü ve etkili sosyal çevrenizdeki insanlardan iletişime dayalı her tür konuda istediğiniz yardımı alabileceksiniz. Gücünüzü sosyal ortamlarda iyi bir şekilde ortaya koyacaksınız. Aile hayatınız için yapacağınız harcamalarınız, size farklı ve değişik bir gün geçirtebilir. Bu alanlarda değişik fırsatlara açık olmaya çalışmalısınız. Hayata yaklaşımınız biraz daha net olmalı.

Perşembe günü iş sorumluluklarınızı ve parasal bağlantılarınızı güçlendireceksiniz. Parasal işler yavaş ama sağlam bir şekilde ilerleyebilir. Siz iletişiminizi yüksek tutun, karşınıza çıkacak seçenekler sizi sevindirecek.

Cumartesi günü beklenmedik para ilişkileri, para girdileri sizi ve kesenizi rahatlatacak. Aile hayatınızda da bazı para konuşmaları sizi memnun edebilir. hayatı ve fırsatları geldiği gibi kabul edin ve yaşayın, şanslı olacaksınız.

Pazar günü Mars Yengeç burcuna geçecek ve sizin aşk, eğlence ve çocuk evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Bu dönemde aşk hayatınız, çocuklarınızın koşulları ve bu alanda mücadeleleriniz artacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz. Yine bu dönem boyunca aşk hayatınızda hareketlenmeler görülecek. Sevdiğiniz insanla ego savaşlarına ve ufak tefek sürtüşmelere açık olmalısınız.

Pazar günü aile hayatınızda enerjiniz düşük çalışacak. Kendi kişisel hayatınızın belirsizlikleri, ailenizi yanıltabilir veya tam tersi bir durum oluşabilir. Hayalci davranmamaya ve buna göre kararlar almamaya çalışın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

 • Cevaplamak
  Sinan Sokmen
  20:26'de Mayıs 28, 2017

  Çok Değerli Astroloğumuz Sevgili Hanfendi Hande Kazanova,
  Balık Burcu yorumların için yine çok teşekkürlerim sunuyorum, bazen olumlu bazen olumsuz kabulümdür.
  zira o güzel tertemiz Türkçeniz ile Burç yorumlarını anlatmanıza hayran olmamak elde değil, hem derin
  takdir duygularımı hem’de teşekkürlerimi sunuyorum. Okuyucularınıza dilediğiniz güzellikler,mutluluklar
  sevgiler,sevinçler sizede olsun . Esenlikler Işıl Işıl yarınlar diliyorum .

Bir Cevap bırakın