Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

22 – 28 Eylül 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay başak burcundayken daha çok yapılacak işlerimize ve tamamlanması gereken konulara odaklanarak başlıyoruz. Pazartesi günü devrede olan mars- neptün karesiyle aldanmalara ve kandırılmalara açık olabiliriz. Hareket ve girişimlerimiz beklenmedik olaylara engellenebilir. Enerjimiz düşük çalışacağından enfeksiyonel hastalıklara ve zehirlenmelere açık olabiliriz.

Salı günü güneş terazi burcuna geçecek ve plüton düzelecek. 1 ay boyunca daha fazla ilişkilere ve ortaklaşa iş konularına odaklanabiliriz. Çarşamba günü sabah saatlerinde terazi burcunda bir yeniay oluşacak. Her tür ilişkimiz önem kazanmaya başlıyor. İkili ilişkiler ve ortaklı işlerimiz konusunda önemli başlangıç ve kararlarımızı bu yeniay sonrası devreye sokabiliriz.

Perşembe günü yenilikler ve farklı olan herşey ilgimizi çekerken, özgürlüğümüz ve kendi düşüncelerimiz daha önemli olacak. Pazar günü iletişimimiz ve ilgi alanlarımız değişmeye başlıyor. Merkür akrep burcuna geçerek 2 hafta boyunca iletişimde daha derin, duygusal ve iğneleyici olmamızı sağlayabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın