Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

27 Ocak – 2 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Hande-Kazanova-27-Ocak-2-Şubat
Bu yazıyı paylaşın;

27 Ocak – 2 Şubat Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza biraz isteksiz etkilerle başlayacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta yardımlaşma ve başkalarına yardım etme isteğiniz yüksek çalışırken, önemli girişimlerinizde kafanız bulanık, aksiyonlarınız yanlış olabilir. Kandırılmalara ve aldanmalara açık olabilirsiniz. Bu Pazartesi kadın erkek ilişkilerine dikkat etmelisiniz. Karşı cinsle anlaşmak kolay olmayabilir. Konulara farklı gözlerle bakabilirsiniz.

 

Salı günü ve haftanın genelinde hayatınıza geri plandan etki eden insanların girişimleriniz konusunda sizi yanıltmasına izin vermeyin. Bazı hayal kırıklıkları sizi zorlayabilir. Yine seyahatlerde veya dış ortamlarda bağışıklık sisteminizi güçlü tutumaya çalışmalısınız.

 

Parasal konularda işlerinizin karşılığını almak üzere bu hafta Çarşamba günü enerjinizde düzenlemeler yapmanız gerekli görünüyor. Yeni gireceğiniz ortamlardan fayda sağlayacağınız bu hafta kafanızı dağıtmak için sosyal ortamlarda olmaya, yardım dernekleriyle beraber çalışmaya özen gösterin.

 

Hafta sonu ise şartlar daha sağlam olacak. Hem iş, hem aile alanlarınızda bir çok insandan gizli destek görebilirsiniz. Kafanızdaki planlar veya projeler için güçlü insanlardan yardım almak kolay olacak.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza sosyal çevre ilişkilerinizle başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bazı arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Yine

arkadaşlarınız ve çevrenizdeki insanlar için fedakarlıklarda bulunacaksınız. Önemli yardım organizasyonlarında bulunabilirsiniz ama gözünüzü dört açmanız gereken alanlarda olacak. Özel hayatınızda kadın erkek ilişkilerinde başkalarından kaynaklı gerginliklerden uzak durmalısınız herkes sizinle aynı şekilde düşünmeyebilir, buna saygı göstermelisiniz.

 

Salı günü sosyal ortamlarda, arkadaşlarınızla bulunacağınız yerlerde parasal konulara dikkat edin, kolay kandırılmalara veya suistimal edilmeye açık olabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı yumuşak karnınız ortaya çıkabilir. Olaylara mantıkla ve gerçeklikle yaklaşmaya çalışmalısınız.

Çarşamba günü enerjinizi iyi kontrol etmelisiniz, yaşanacak bazı olaylar parasal konularla bağlantılı olabilir ve bu alanda önemli konuları sonlandırmak veya bir sonuca ulaştırmak isteyebilirsiniz.

Hafta sonu ilişkilerinizi, iş alanlarınızı daha rahat toparlayabilirsiniz.

Sosyal çevreniz gerek ilişkilerinizde, gerekse ortaklı iş alanlarınızda sizi destekleyecek. Daha az tanıdığınız insanlar yaptığınız işlerde size yardımda bulunacak.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza iş ve kariyer hayatınıza odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta hem iş alanlarınızda hem de özel hayatınızda oldukça anlayışlı ve fedakar etkiler altında olacaksınız.

Göz önünde olacağınız yerlerde sevdiğiniz insan için yapacağınız fedakarlıklar yüksek olabilir.

 

Salı  günü göz önünde olacağınız kalabalık yerlerde, sevdiğiniz insanla bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Hayal kırıklıklarına, enerjinizi istediğiniz gibi kullanamamaya dikkat edin. Bu aralar duygusal olarak bazı fedakarlıklara açıksınız. Yine partnerinizin ailesiyle bazı sorunlar ortaya çıkabilir.

 

Çarşamba günü özel hayatınızda enerjinizi düzgün kullanmalısınız, sevdiğiniz insanın iş alanlarında bazı düzenlemelere gitmesi, bazı konuları netleştirmeye ihtiyacı olabilir.

 

Hafta sonu durum ve olayları daha rahat toparlayacaksınız. Başkalarından parasal olarak alacağınız destekle, iş alanlarınızda istediğiniz fonları yaratacağınız bir hafta başlayacak. Maddi yönden aile hayatınızda güçlendiğinizi göreceksiniz.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza dış ortamlardan alınacak haberlerle başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. İş alanlarınızda beraber çalıştığınız karşı cinsten insanlarla anlaşmazlıklarınız yüksek olabilir. Kendi istekleriniz konusunda diretmemeye özen gösterin.

 

Salı  günü dış ortamlarda, seyahatte, tatilde, uzak yerlerde sağlığınıza dikkat edin. Enerjiniz düşük çalışacak, alerjilere, zehirlenmelere, ateşli hastalıklara açık olabilirsiniz. Enerjinizi birçok konuda yükseltmeli, olaylara çok fazla takılmamalısınız. Çok çalışmak ve dolaşmaktan kaynaklı olarak kendinizi korumaya özen gösterin.

Çarşamba günü günlük işleriniz, çevrenizle yaptığınız bazı programları yeniden düzenlemeye ihtiyacınız olabilir. Ancak bunu yaptığınızda daha etkili hareket edebilirsiniz.

 

Hafta sonu ilişkilerinizde rahatlayacaksınız. Özel hayatınızdaki sorumluluklarınız diğer insanlar tarafından desteklenecek. Ortaklı işlerinizde yaratıcı ve bir o kadar da sağlam ilişkiler devreye girebilir.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza ortak parasal konularda yapılması gereken işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Parasal işlerinizde bu hafta gözünüzü dört açın. Aynı zamanda ruhsal çalışmalara, gizemli konulara karşı ilginiz artabilir. Başkalarına ve diğer insanlara yardım etmek önem kazanabilir.

 

Salı günü ortak parasal konularda bazı yanılgılar yaşayabilirsiniz, alışveriş yapacaksanız, riskli insanlardan, konumlardan kaçınmalısınız. Kolaylıkla aldatılabilir veya aldanabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın fikirlerine kulak verin, tutkularınız bazı çekişmeleri ve anlaşmazlıkları hayatınıza taşıyabilir bu anlaşmazlıklar çocuğunuzla ilgili konularda olabilir, problemlerinizi konuşarak çözmeye çalışın zira bu hafta ilişkilerde şanslı olacaksınız.

Çarşamba günü enerjinizde düzenlemeler yapmanız gerekecek. Üzerinizde baskı olabilir. Düşünmeden atılacak adımlara dikkat edin.

 

Hafta sonu durum ve olayları daha rahat toparlayacaksınız. İş hayatınızda etkili yöntemlerinizle hareket edecek, parasal konularda istediğiniz şartları sağlayacaksınız. Bu sadece iş hayatınızla ilgili olmayabilir, her tür parasal işlerinizde destekler sizinle…


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza özel hayatınıza odaklanarak, başka insanların fikirlerini öne alarak başlayacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. İlişkilerinizin detayları bu alandaki fedakarlıklar bu hafta öne çıkarken, gücü çalışma ortamlarınızdan, günlük hayatınızın detaylarından alabilirsiniz. Bir işle uğraşmak sizi verimli kılabilir. Hayatınızdaki insan için yapacağınız fedakarlıklar, anlayış önem kazanıyor. Onun isteklerine göre hayatınızı organize edebilirsiniz. Hayatınızda biri yoksa yeni bir ilişkiye kendinizi adayabilirsiniz. Yine de kadın, erkek ilişkilerinde çatışmalardan uzak durun.

 

Salı günü aile hayatınızdaki girişimlerde, olaylarda sevdiğiniz insandan yana bazı hayal kırıklıkları oluşabilir. Enerjinizi ailenize ve sevdiklerinize karşı doğru bir şekilde kullanamayabilirsiniz. Yanlış yönlendirmelere ve yönlendirilmelere dikkat etmelisiniz.

Çarşamba günü dış ortamlardan alacağınız bazı haberler, aile ortamlarınızda sizi huzursuz kılabilir. Gezmek mi, ailenize ve evinize vakit ayırmak mı? Net kararlara göre hareket etmelisiniz.

 

Hafta sonu enerjiler toparlanıyor. Sevdiğiniz insanla ilişkinizde daha tutkulu, derin bağlarla hareket edecek, kendinizi aşka adayacaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza günlük işlerinizle başlayacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu hafta başında tembel, rahat enerjilerle hareket edecek, önemli işler yerine sizi mutlu edecek işlerin peşinden koşacaksınız. Yine çalışıyorsanız çalışma ortamlarınızdaki arkadaşlarınıza yardım etmek önem kazanabilir. Başkalarına bu kadar anlayışlı iken kadın, erkek ilişkilerinizde anlaşmazlıklar oluşabilir. Karşı tarafın üstünde hayal kırıklıkları yaratabilir veya tam tersi siz hayal kırıklıklarıyla karşılaşabilirsiniz.

 

Salı günü  enerjiniz doğru çalışmayabilir, hızlı hareket etmeniz gereken, çabuk olmanız gereken noktalarda zorlanabilirsiniz. Yine yakınlarınızın sağlığıyla ilgili konu ve olaylar öne çıkabilir. Yeme, içme isteğinizi kontrol edin. Alerjilere, sağlık sıkıntılarına, bulaşıcı hastalıklara açık olacaksınız.

 

Çarşamba günü parasal konuları hallettikten sonra yola koyulmalısınız. Araba kullanıyorsanız dikkatli olmalısınız. Enerjinizi düzenlemeniz, maddi konularda nihai kararlar almanız gerekebilir.

 

Hafta sonu enerjiler toparlanıyor. Ailenizdeki insanların sağlığıyla ilgilenerek, günlük işleriniz için gereken gücü üzerinizde bulacaksınız. Aile ortamlarınızda destekli ve güzel ilişkiler kurulabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta aşka, keyfe, varsa çocuğunuzla, çocuklarınızla ilgili konulara odaklanarak haftanıza başlayabilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanı el üstünde tutacaksınız. Duygusallığınız yüksek olacak. Fedakarlıklarla hareket edeceksiniz. İşte bu noktada parasal konularda dikkat edin, aşk ve çocuk hayatınız için yapacağınız gereksiz harcamalar, alışverişler sizi zorlayabilir. Özel ilişkilerinizde de ve sağlığınızda bu hafta dikkatli olmalısınız.

 

Salı günü para harcamalarınızı yaparken biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir. İhtiyacınızın dışında harcamalar yapabileceğiniz gibi, lükse olan düşkünlüğünüzde artabilir. Parasal konularda yanılma etkisine karşı dikkatli olun. Riskten kesinlikle kaçının.

 

Çarşamba günü kendi ihtiyaçlarınız ve sevdiğiniz insanın ihtiyaçları arasında düzenlemeler yapmalısınız. Enerjinizi daha düzgün kullanmaya çalışın yoksa bazı zorlanmalar devrede olabilir. Çevrenizin söylediklerine kulak verin.

 

Hafta sonu enerjiler toparlanıyor. Hayatınıza dair attığınız adımların gerek özel hayatınızda, gerekse iş alanlarınızda desteklendiğini göreceksiniz. Özel hayatınızda doğru kararlar ve adımlar için haftasonundan faydalanın.


YayYay Burcu:

Haftanıza ailevi alanda, ev ortamınızda başlayacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Aile ortamlarınızda, evinizde oldukça keyifli, romantik ve bir o kadar da fedakar etkiler altında olacaksınız. Hareketli yapınız, ailevi alandaki fedakarlıklarla çarpışabilir. Tavır ve hareketlerinizle onları üzmemeye ve yanlış yönlendirmemeye çalışın. Yine bazı arkadaşlarınızı savunmak arzunuz yüksek çalışabilir, bu etkiye dikkat edin.

 

Salı  günü kişisel girişimleriniz aile hayatınızda bazı insanları hayal kırıklığına uğratmanıza neden olabilir. Hem sağlığınıza dikkat edin, hem de ailenize karşı dürüstlüğü elden bırakmayın. Yakın çevrenizle olan etkileşiminiz hızlanırken bu hafta gücünüzü onlardan almalısınız.

Çarşamba günü sağlığınızda ve günlük işlerinizde tedirginlikler duyabilirsiniz. Önemli işlerinizi halletmeden harekete geçmemeye çalışın.

 

Hafta sonu enerjinizi toparlamak daha kolay olacak. Aile hayatınız ve ev konularınızda beklenmedik destekleriniz olabilir. Maddi olarak kendinizi şanslı ve güvende hissedebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza iletişime dayalı işlerinizle başlayacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu hafta yakın çevrenize karşı oldukça anlayışlı ve yumuşak etkileriniz devrede olurken, aile hayatınızda anlaşmazlıklar sizi bulabilir.

 

Salı günü enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar sizi önemli konularda yanıltabilirler. Bazı kayıplar yaşamak istemiyorsanız gözünüzü dört açmalısınız. Maddi konularda fikirlerinizi etrafınızla paylaşabilirsiniz. Bu hafta parasal konularda destekli olacaksınız, kafanızı dağıtmak ve yanılgılardan uzak durmak için iletişiminizdeki kararsızlıkları aşmalısınız.

Çarşamba günü heyecanlı ve farklı isteklerinizi devreye sokmak isterken aile hayatınızdaki insanları ikna etmeniz gerekebilir, enerjinizde düzenlemeler yapmaya çalışın. Bir konuyu nihai bir karara erdirebilirsiniz.

 

Hafta sonu daha rahat etkiler altına gireceksiniz. Geleceğe yönelik işleriniz için önemli adımlar atılabilir. Kişiliğinizle insanları etkilemeniz hiç zor olmayacak. Yakın çevre bağlantılarınız kuvvetlenecek.


KovaKova Burcu

Haftanıza parasal işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta parasal konularda oldukça yardımsever ve fedakar davranabilir, gereksiz harcamalarda bulunabilirsiniz. Beraber iş yaptığınız insanlarla bazı anlaşmazlıklara hafta başında açıksınız. Fikirsel olarak her şeye çok çabuk tepki verebilirsiniz.

 

Salı günü sosyal çevre alanlarınızda, atılacak önemli adımlarınızda parasal yönden kafanız net olmayabilir. Sizi kandırmaya veya aldatmaya çalışan insanlara karşı dikkatli olun. Para harcamalarınıza toplum içinde dikkat etmelisiniz.

 

Çarşamba günü söz verdiğiniz insanlara karşı biraz zorlanacaksınız. Aile hayatınızdaki oturmamış konular yüzünden işlerinizi düzene sokmak kolay olmayabilir. Önce kendinize karşı dürüst olmalısınız.

 

Hafta sonu enerjiler toparlanıyor. Geri planda tuttuğunuz gücünüzü, toplum için harcayabilirsiniz. İlişkilerinizi işleriniz ve planlarınız için kullanabilirsiniz. Güzle destekler ve planlar parasal işlerinizi hızlandırabilir.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza kendi istek ve planlarınız doğrultusunda başlayacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Keyif yapmak, dağınık enerjilerle baş etmek, yakın çevrenizle planlar yapmak önemli olurken, bu hafta toplum önünde gereksiz sürtüşmelerden, kavgalardan uzak durmalısınız. Kendi sezgilerinize, duygularınıza ve gücünüze bu hafta inanmalı, sizi yanlış yönlendirecek insanlardan uzak durmalısınız.

 

Salı günü göz önünde olacağınız yerlerde, kalabalık yerlerde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bazı noktalarda enerjiniz iyi ve doğru çalışmayabilir. Önemli girişimlerden uzak durun. Kendinizce aldığınız kararları kolay bozabilirsiniz. Yeni bir iş girişimi kafanızı bulandırabilir ve kararsızlıklarınız sonucunda yanlış kararlar verebilirsiniz.

 

Çarşamba günü gerginliklerinizi, zihinsel tepkilerinizi iş alanlarınıza kanalize etmemelisiniz. Enerjinizi kalabalık ortamlarda doğru kullanmaya çalışın. Önemli bir mevzuyu sonlandırmak içinizi rahatlatacak.

 

Hafta sonu enerjiler rahatlıyor. Sosyal çevrenizdeki güçlü ilişkileriniz kalıcı sonuçlar, güzel projeler adına sizi destekleyecek. Gelecek planlarınızı hızlandıracaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    benay
    14:15'de Mart 9, 2020

    çok istiyorsanız kendinizi yapın bunaldım benim hakkımda konuşmasın

Bir Cevap bırakın