Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

Venüs İçsel Yolculuğa Çağırıyor

Bu yazıyı paylaşın;

Bugün Venüs, İkizler burcunda durmaya ve akabinde gerilemeye başlayacak. Lüksün aşkın, paranın, güzelliğin ve servetin temsilcisi Venüs’ün gerilemesi kalbimizin derinliklerine yapılacak yolculukları anlatır. Kişisel hayatımızı ve ilişkilerimizi analiz edeceğimiz bir döneme giriyoruz. Diğer insanlarla olan ilişkilerimizin hayatımıza ne kattığını sorgulayabiliriz. İlişkilerimizde çözülmemiş sorunlar ve fikir ayrılıkları su yüzüne çıkabilir.

Venüs geri giderken hepimiz, kendimizi sevgisiz ve takdirsiz veya hayal kırıklıklarına uğramış hissedebiliriz. Yine bu 40 günlük dönemde, özür dilemek, ilişkide bazı şeyleri düzeltmek ve onarmak için uygun bir zaman olacak. Sevdiklerimizden nefret edebilir, nefret ettiklerimizi sevebiliriz. Bir yandan ilişki isterken, diğer yandan bekar kalmayı arzulayabiliriz. İkizler burcunun ikilikleri gibi, içimizdeki ikilikler de ortaya çıkabilir. Facebook veya internet aşklarımızın derinliğini sorgulayabiliriz. Aynı anda iki kişiye gönlümüzü kaptırabilir, hayatımızda böyle bir durum varsa zor duygusal kararlar arifesine gelebiliriz.

Bu dönemde başkalarından korkmak yerine önce kendimizden korkmalı ve sorunları kendi içimizde aramalıyız. Özellikle kadınlarla ilgili konu ve olayların öne çıktığı ve konuşulacağı bir dönem olabilir. Cinsiyet ayırımına alternatif ifadeler getirebilir. Ayrıca cinsel yaşamın dönüşmesi standart olmayan evlilik anlaşmalarını kışkırtabilir.

Venüs, İkizler burcunda gerilediğinden iletişim, teknoloji, ticaret, seyahatle ilgili konularda da sorunlar oluşabilir. Bu dönemde parasal konularda çok dikkatli adımlar atmamız gerekiyor. Yine bu gerilemeden en çok İkizler, Başak, Yay ve Balık burçları etkilenecek. Venüs gezegeni yöneticisi Boğa ve Terazi burcu da bu etkiden nasibini alacak.

Venüs gerilemesinde şunları kesinlikle…

…YAPMAYIN!

Evlenmek

Yeni bir ilişkiye başlamak

Finansal konularda önemli kararlar almak

Görüntünüzü tamamen değiştirmek

Fazla para harcamak, lükse yatırım yapmak

Estetik ameliyat olmak

…YAPIN!

Gösterişten ve savurganlıktan uzak durmak

Pahalı ve lüks alımlardan kaçınmak

Antika almak, ikinci el ve bit pazarından alışveriş yapmak

Özür dilemek, düzeltmek ve onarmak

(*) Venüs, 11 Mayıs 2012 itibarıyla başladı ve 40 gün sonra 26 Haziran 2012’de düzeldi. Böyle bir durum bir daha 8 yıl sonra olacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın