Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

26 Ekim – 1 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı sevdiğiniz insanla konuşmalarınızda ters agresif ve koparıcı etkiler altındasınız. Birbirinizi anlamakta zorlanabilir, özel hayatınızın bir çok konuda size engel olduğunu düşünebilirsiniz. Karşı taraf fikirlerini açıklarken veya partnerinizle iletişim halindeyken çabuk sıkılganlıklara karşı dikkatli olun. Birgün sonra yani Salı günü para evinizde oluşan dolunay, bu haftanın en önemli duygusal geçişleriniz sağlayacak. Bu hafta parasal konularda sahip olduklarınızı sorgulayabilirsiniz. Elinize bir para geçebilir. Ortaklaşa başladığınız bir işin sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Para dengenizi bu dolunay zamanı ve bu hafta iyi korumalısınız. Diğer insanlara maddi manevi yarddım etme isteğiniz haftasonuna doğru devreye girecek. Yakın çevrenizdeki insanlarla temasınızı arttıracaksınız.


BogaBoğa Burcu:

Haftaya biraz yorgun etkilerle ve isteksiz başlamanız mümkün. Bir arada çalışacağınız insanlara karşı sabrınız bu haftabaşı yüksek olmayacak. Kolay sinirlenebilir, çevrenizdekilerle geçinmekte zorlanabilirsiniz. Davranışlarınızda tutarlılık göstermeniz sizi bu yorucu etkilerden kurtarabilir. Birgün sonra devreye giren dolunayla birlikte ilişkileriniz önem kazanmaya başlıyor. Salı günü oluşan dolunay, özel hayatınızda hassas birkaç gün geçirmenize neden olabilir. Hayatınızla ilgili önemli bir olay veya karar devreye girebilir. Özel hayatınıza odaklı olduğunuz bu dönemde bir ortaklığı veya evliliği bitirme kararı ya da tam tersi evliliğe soyunma ve ortaklı işlerde bulunma kararı devreye girebilirsiniz. Bu hafta bu konulara odaklı olacaksınız. Özel hayatınızda keyifli ve yardımsever etkiler haftasonuna doğru önem kazanacak.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşı toplum içinde, kalabalık ortamlarda ufak tefek gerilmeler yaşayabilirsiniz sevgili İkizler. Ayrıca sosyal ortamlarınızdaki yoğunluklar, aşk hayatınızda sabırsız ve anlayışsız tutumlar içinde olmanıza neden olacak. Bu etkiye dikkat edin zira birgün sonra dolunay devreye giriyor.

Salı günü oluşan dolunayda, bir işin gizli-saklı bir yanını öğrenebilir veya iş alanlarınızda problemlerinizin ardında yatan gerçek sebeplerle karşılaşabilirsiniz. Serinkanlılığınızı korumanız önemli olacak ve bir yandan da sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek. Bu hafta önemli işleri devreye sokmamaya çalışın. İş hayatınızdaki yardımsever ve fedakar etkileriniz haftasonu ortaya çıkabilir.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı, iş alanlarınızdaki değişim ve zorlanmalar, aile hayatınızda sinirli, agresif ve başınıza buyruk davranmanıza neden olabilir. Aile konuşmalarınızda kırıcı ve sıkılgan olmamaya özen göstermelisiniz. Birgün sonra yani Salı günü devreye giren dolunayla birlikte arkadaşlarınızdan alacağınız haberler sizi hassaslaştırabilir. Onlarla olan ilişkinize de dikkat etmelisiniz. Ya da ortaya çıkacak bir organizasyon, özel hayatınız ve sosyal ortamınız arasında bir dengesizliğe neden olabilir. Bu hafta dengeyi sağlamak önemli olacak. Aşk ve eğlence hayatınız için fedakar, yardımsever ve şefkatli tavırlarınız Cuma günü ortaya çıkmaya başlıyor.


AslanAslan Burcu:

Yakın çevre iletişiminizde bu haftabaşı agresif tavırlara dikkat edin sevgili Aslanlar. Yapacağınız işlerden kolay tatmin olmayacaksınız. Fikirleriniz hızlı akacak ve sabırsızlık, fikirsel olarak tepkileriniz öne çıkacak. Gitgelleriniz yüksek olabilir. Yine birgün sonra öğle saatlerinde oluşan dolunay, aile ve iş hayatınızda önemli gelişmelere neden olabilir. Özellikle aile hayatınızdaki yoğunluğunuz, iş alanlarınızda kritik kararlar almanıza veya iş konularında hassaslıklar yaşamanıza yol açabilir. Anne- baba arasındaki dengede bu hafta önemli olacak. Haftasonuna doğru yardımsever, fedakar etkileriniz ailenize her konuda yardım etmeyi karşınıza getirebilir.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta başı, işlerinizi istediğiniz gibi oturtmakta zorlanabilirsiniz sevgili Başaklar. Üzerinizde garip bir sinirlilik ve acelecilik görülebilir. İstekleriniz ve beklentileriniz konusunda ısrarcı olmayın ve parasal işlerinizde ani kararlardan kaçının. Birgün sonra oluşan dolunay haftanıza damgasını vurabilir. Bu dolunay, yakın çevrenizle, uzak bağlantılarınız arasındaki dengeyi iyi korumanız gerektiğine dikkat çekiyor. Etrafınızda olup bitenler sizi de etkileyecek. Ortaya çıkacak bir seyahat, işlerinizi organize etmeniz açısından sizi zorlayabilir. Ya da bir hukuki işinizin karşılığını alabilirsiniz. Eğitimsel konularda da bazı hassaslıklara açık olabilirsiniz. Haftasonuna doğru özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı ve yakın çevrenize karşı şefkatli ve yardımsever tavırlar içine gireceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftaya özel hayatınıza ve ortaklı işlerinize odaklanarak başlayacaksınız sevgili Teraziler. Sevdiğiniz insanın dengesiz ve sıkılgan halleri karşısında kolay tepki vermeye müsaitsiniz. Fikir anlaşmazlıkları oluşabilir. Özel hayatınızda bir parça canlılığa ve farklılığa ihtiyacınız olabilir ya da siz bu gibi düşünceler içinde olacaksınız. Birgün sonra devreye giren dolunay, ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. Sevdiğiniz insanın para durumunda oluşan bir gelişme sizi hassas kılabilir. Veya ortaya çıkan bir borç sizi sıkabilir. Her halükarda parasal konularda bu dolunay dengeyi iyi sağlamaya çalışmalısınız zira bu hafta bu dolunayın etkilerini üzerinizde taşıyacaksınız. Haftasonuna doğru yapılması gereken günlük işlerinizde fedakar, yardımsever etkiler devrede olacak.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza iş ve sağlık konularınıza yoğunlaşarak başlayacaksınız sevgili Akrepler. Sağlıkla ve işle ilgili en ufak bir olumsuzluğu duymaya tahammül edemiyorsunuz. Kafanızda kurduğunuz herşey üzerinize üzerinize gelebilir. Bir konuşmanın işinizi etkilediğini farkedebilirsiniz. Sıkılganlıklarınızın hayatınızı etkilemesine izin vermeyin. Bu hafta Salı günü bir dolunay oluşuyor. Bu dolunay, Sevdiğiniz insanla ilişkinizde zorlanmalar veya bir takım hassaslıklar oluşturabilir. Kendi hayatınıza odaklandığınız bu dönemde, sevgi için adım atmak, sevdiğiniz insan için bir takım fedakarlıklarda bulunmak sizi bunaltabilir. Birkaç gün boyunca hassas etkiler altındasınız, dengeyi iyi oturtmaya çalışın. Haftasonuna doğru bazı fedakarlıklar ve sevgi dolu yaklaşımlar hem sevgi de hem de çocuk konularında devrede olabilir.


YayYay Burcu:

Haftaya eğlenceli konu ve olaylarla veya sanatsal işlerinize yoğunlaşarak başlayacaksınız sevgili Yaylar. Bu haftabaşı bazı işlerinizde mantıklı düşünmenize rağmen, duygusal kararlar alabilir, çabuk tepki verebilirsiniz. Özellike bu tepkiler arkadaşlarınızdan size karşı gelebilir veya siz onlara karşı verebilirsiniz. Sosyal çevrenizin üzerinizde yarattığı baskı, bugünlerde en çok özel yaşantınızı etkileyecek. Salı günü oluşan dolunayda, işinizde ortaya çıkacak bir takım sorunlar sizi zorlayabilir. Günlük, rutin işlerinizde aksamalar oluşabilir. Yine bu dolunayda sağlığınıza çok dikkat edin. Ruh durumunuzda da belli etkiler görülebilir ve her şeyi gözünüzde fazlasıyla büyütebilirsiniz. Ailenize ve sevdiklerinize yapacağınız yardımlar, fedakarlıklar haftasonu devrede olacak.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftaya ailesel konulara ve ev hayatınızda yapılacaklara odaklanarak başlayacaksınız sevgili oğlaklar. Bir yandan da iş alanlarınızda kolay ikna olmayacak ve sinirli yapınızla işlerinizi idare edeceksiniz. Tek başınıza hareket etmekten ve kararlar almaktan kaçınmalısınız. İnsanlarla işbirliği yapmaya çalışmak önemli olmalı zira birgün sonra özel hayatınızı etkileyecek bir dolunay oluşuyor. Salı günü oluşan dolunay, özel hayatınızda bazı hassaslıklara neden olabilir. Bu tür durumlara hazırlıklı olun ve kendinizi kontrol altında tutmaya çalışın. Çocuğunuz varsa bu konular da gündemde olacağı için sıkışık bir program içerisine girebilirsiniz. Haftasonuna doğru arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda ve yakın çevrenize karşı fedakar ve anlayışlı olacaksınız.


KovaKova Burcu

Haftanız iletişimle başlıyor sevgili Kovalar. Özel hayatınızda daha anlayışlı davranmanız gerekiyor. Yakın çevrenizde oluşan olaylar, uzun vadeli düşüncelerinizi ve fikirlerinizi etkiliyor. Sonuca varmayan görüşmelerinizi gözden geçirmeli, sinirli ve agresif tutumlardan sıkılganlıklardan kaçınmalısınız.

Salı günü oluşan dolunay sizi hassas kılacak. Ailenize bu aralar ilgi göstermek zorunda olduğunuzu da biliyorsunuz. Fakat iş yoğunluğunuz bir türlü sizi bırakmıyor. Yoğun iş trafiği ile ailenize göstermeniz gereken ilgi sürekli çakışıyor. Bu dönemde her iki taraf arasında dengeleri iyi kurmalısınız. Yine anne ve babanızın arasında, sizin aileniz veya sevdiğiniz insanın ailesi arasındaki dengelerde önemli olacak. Haftasonuna doğru toplumsal konularda yardımseverliğiniz, fedakarlıklarınız önem kazanıyor.


BalikBalık Burcu:

 Bu haftabaşı yaratıcılığınızı iş alanlarınızda kullanabilirsiniz sevgili Balıklar. Maddi konularda sabırsızlık ve isyankarlık öne çıkabilir. Önemli bir konuşmanın istediğiniz gibi şekillenmemesi sabırsızlığınızı tetikleyebilir. Ya da sıkılgan ve anlık davranışlarla kolay para harcamaya meyilli olabilirsiniz. Salı günü oluşan dolunay, gündeminizi epeyce kurcalayacak. Hatta kendinizi bir süre huzursuz hissedebilirsiniz. Önemli işleriniz, yakın çevrenizdeki insanların sorumlulukları ve işleri nedeniyle zora girebilir. Her iki taraf arasında dengeyi sağlayabilirseniz bu dolunaydan fayda sağlayabilirsiniz. Haftasonuna doğru uzakta bulunan akrabalarınız ve daha az gördüğünüz insanlara karşı fedakar ve yardımsever etkileriniz devreye girmeye başlıyor.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın