Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

10 – 16 Şubat 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı, evinizde dinlenmek veya ailevi konuların üzerine eğilmek için uygun zamanlarınız olacak. Duyacağınız bazı şeyler ailenizle beraber sizi destekleyen bazı kararlar almanıza neden olabilir.

 Salı günü, arkadaş ve sosyal çevre ilişkilerinize dayalı işlerinizde bazı sorunlar ve anlaşmazlıklar oluşabilir. Özellikle arkadaşlarınızdan borç almayın ve vermemeye çalışın. Yine önemli bir davet veya organizasyon yapıyorsanız almanız gereken bir para varsa bu parayı almakta zorlanabilir, ilişkilerinizde bazı bozulmalar yaşayabilirsiniz.

 Perşembe günü itibarıyla, merkür sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınıza kayarak, ay sonuna kadar bu alanlarınızda bazı sorunları tetikleyebilir. Eski arkadaşlarınızla konuşmalarınız ve görüşmeleriniz artabilir. Cumartesi günü oluşan dolunay, aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilişkilerinizde yada yaratıcılık alanlarınızda sorunlar ve hassaslıklar yaşamanıza neden olabilir.

 Aşk hayatınızın bu birkaç gün sosyal ortamlarınızı ve arkadaşlık ilişkilerinizi etkilediğini düşünebilirsiniz. Yine de özel hayatınız ve ortaklaşa işleriniz için bu dolunay adım atmaktan korkmayacaksınız. Mantıklı düşünme, duygusal alanlarda işinize yaramasa bile, çözümleri daha kolay karşınıza getirebilir.


BogaBoğa Burcu:

Haftaya iletişim konularınız aktif olarak başlıyorsunuz sevgili boğalar. Bu pazartesi, yakın çevrenizle olan iletişiminiz devreye girecek.

Sevdiklerinizle, akraba veya kardeşlerinizle yapacağınız organizasyonlardan fazlasıyla keyif alabilirsiniz. Bu Salı, göz önünde olacağınız ortamlarda bazı sorunlar yaşamaya müsaitsiniz. Yine ortaklaşa yaptığınız işlerinizde sorunlar ortaya çıkabilir. Hayatın sizi desteklemediği fikrine kapılabilirsiniz.

Perşembe günü itibarıyla merkür kariyer alanlarınızı etkilemeye başlıyor. Ay sonuna kadar kariyer alanlarınızda önemli başlangıçlardan ve görüşmelerden kaçının. Yanlış anlaşılmalara toplum içinde açık olacaksınız.

Cumartesisabaha karşı oluşan dolunay, aile hayatınızda önemli sorunları ortaya çıkarabilir veya bu alanlarınızda ani  kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Belki de iş yoğunluğunuz yüzünden ailenizi fazlasıyla ihmal ettiniz ve bu konuda hassaslıklarla karşılaşacaksınız. Her halükarda iki taraf arasındaki dengeleri iyi kurmaya çalışın. İş alanlarınızda çalışkan ve yapıcı hırslarınız takdir görebilir. Yapılması gereken işleriniz için kolay harekete geçeceksiniz.


İkizlerİkizler Burcu:

Bu pazartesi, daha somut ve elle tutulur işlerin peşinden gitmeye önem gösterebilirsiniz. Parasal konularda ön planda olacak. Sadece kendinize ve ailenize vakit ayırmayı düşünüyorsanız yoğun iş görüşmeleriniz buna izin vermeyebilir.

Salı günü, iş alanlarınızda erkek figürleriyle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim alanlarınıza dayalı işlerinizde sorunlar ve sıkıntılar ortaya çıkabilir. Perşembe günü merkür kova burcuna geçecek.

Uzaktaki akrabalarınızla olan iletişiminizde sorunlar ve yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Yine bu ay sonuna kadar medya, hukuk, eğitim ve seyahat konularınızda aksiliklere açık olun. Bu alanlarda herhangi bir anlaşma ve yeni başlangıçlar yapmamaya özen gösterin.

Cumartesi günü yakın çevre alanlarınızda oluşan dolunay, işlerinizin yoğunluğu nedeniyle yakınınızdaki insanlara önem veremediğinizi ve bu alandaki gerilimleri anlatıyor olabilir. Kafanız bu birkaç gün huzursuz çalışabilir veya siz akraba veya kardeşleriniz arasında dengeyi sağlamak için uğraşabilirsiniz. Yine de geniş bakış açınızla işlerinizi daha rahat organize edecek, sevdikleriniz için birşeyler yapmaktan çekinmeyeceksiniz.


YengecYengeç Burcu:

Bu haftabaşı , kişisel isteklerinize ulaşabilir, eviniz, ailenize vakit harcamayı tercih edebilirsiniz sevgili yengeçler. İş alanlarınızda bazı anlaşmazlıklar oluşabilir. Düşünceleriniz bu aralar biraz karışık olabilir.

 Salı günü, ortaklaşa para alanlarınızda bazı sıkıntılar ve zorlanmalar oluşabilir. Özellikle çocuğunuza, aşk ve eğlence hayatınız için üstleneceğiniz sorumluluklar, parasal olarak sizi zorlayabilir.

 Perşembe günü merkür ortaklaşa para evinizde gerilemesine başlayacak. 28 şubata kadar önemli kararlardan kaçının, borç almayın, borç altına girmeyin. Yine eşinizin parasal konularda bazı zorlanmaları oluşabilir. Cumartesi günü para evinizde oluşan bu dolunay, parasal konularda duygusal stresler yaşamanıza neden olabilir.Bu dönem aldığınız kararları uygulamakta zorlanabilirsiniz.

 Aniden ortaya çıkacak bir ödeme, borçlanmanıza veya sizden borç istenmesine neden olabilir. Alacak verecek dengesini bu dolunayda iyi kurmaya çalışın. Aile hayatınıza parasal konularda sağlayacağınız destek konusunda bu dolunay hızlı hareket edeceksiniz ve iş bitirici olacaksınız.


AslanAslan Burcu:

Bu pazartesi, üzerinizde uyuşukluk hissedebilirsiniz. Canınız çok fazla önemli bir şeyle uğraşmak istemeyebilir sevgili aslanlar. Dinlenmek ve sakin durmak güzel birgün geçirmenize neden olacak.

Dış ortamlardan alacağınız teklifleri kendinizi çok zorlamadan değerlendirebilirsiniz. Özel hayatınıza ve birebir ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek. Var olan ilişkinizde bazı sorunlar oluşabilir. Sevdiğiniz insanın sizi anlamadığını ve sorumlulukların ona ağır geldiğini düşünebilirsiniz.

Aile hayatınızda bazı zorunlar görülebilir. Zor durumlar karşısında iyimserliğinizi kaybetmeyin. Ortaklaşa para alanlarınızda gerileyen merkür Perşembe günü itibarıyla özel hayatınızı, birebir ilişkilerinizi ve ortaklaşa iş alanlarınızı etkilemeye başlayacak. Sevdiğiniz insanla birbirinizi yanlış anlamamaya çalışın.

Eski konu ve olayları konuşmak için uygun bir dönem olacak. Cumartesi sabaha karşı sizin burcunuzda bir dolunay oluşuyor. Özel yaşantınızda hassas oluşumlar meydana gelebilir, Hayatınızla ilgili konularda biraz zorlanarak kararlar alabilir ve kendi alanlarınızda fedakarlıklarda bulunabilirsiniz.

Sevginizi ve anlayışlı taraflarınızı ortaya koymak kolay olmayabilir. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız, girişeceğiniz işlerinizde kendinizi hırslı ve yapıcı hissedebilirsiniz. Yine sevdiğiniz insanla yapacağınız görüşmeler bu dolunay önemli olacak.


BasakBaşak Burcu:

Bu pazartesi, sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla yapılacak planlar ve programlar devreye girmeye başlayacak sevgili başaklar. Göz önünde olmak isteyeceksiniz. Geleceğe dair yapılacak akıllıca planlar uzun dönemde size kazandırabilir. Salı günü iş alanlarınızda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

İş hayatınızdaki bazı erkek figürleri ve çalışanlarıyla iletişiminizde sorunlar ve anlaşmazlıklar oluşabilir. Sevdiğiniz insanla da aynı zevkleri paylaşmayacaksınız.

Perşembe günü itibarıyla merkür sizin iş, hizmet alanlarınızda bazı sorunlar çıkarmaya hazırlanabilir. İş arkadaşlarınızla olan iletişiminizde ay sonuna kadar bazı yanlış anlaşılmalar ve aksamalar görülebilir.  Özel hayat alanınız rahatlayacak ama bu sefer de iş alanlarınıza ay sonuna kadar dikkat etmelisiniz.

Cumartesi günü oluşan dolunayla, beklenmedik etkilere ve olaylara açık olacaksınız. Bu birkaç gün iş hayatınızda gizli saklı olaylar gün ışığına çıkabilir, bazı şeyler duyabilir, üzerinizde tedirginlik hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınız veya sosyal çevrenizle ilgili olaylar da gündeminizde olabilir.

Özellikle iş ve hizmet konularında parasal olarak iyi durumda olacak ve yapıcı adımlarla hareket edeceksiniz. Daha önceden gündeme gelmiş iş konularına odaklanın.


TeraziTerazi Burcu:

Bu pazartesi, çalışıyorsanız sorumluluklarınızı bileceksiniz, çalışmayanlarsa daha çok insan içine karışmak ve kalabalık yerlerde bulunmak isteyebilirler. Hayatınızı destekleyecek adımlar içerisine girebilirsiniz sevgili teraziler. Salı günü, eğlence ve aşk hayatınız için yapacağınız harcamalar moralinizi bozabilir.

Parasal sorumluluklarınız, bu alanlarınızda bazı sorunlara neden olabilir. Borsada yatırım yapanlar dikkatli adımlar atmalılar. Herhangi bir konuda, herhangi bir sorun yaşarsanız bu Salı  yalnız kalmayın ve kalabalık yerlerde bulunun.

Bu Perşembe itibarıyla merkür ay sonuna kadar aşk ve çocuk alanlarınıza kayarak gerilemesine devam edecek. Eski aşklar gündeme gelebilir, veya var olan aşkınızla olan iletişiminize bu  dönemde dikkat etmelisiniz. Ayrıca çocuğunuz varsa onunla olan ilişkilerinizde de sorunlar oluşabilir.

Cumartesi günü oluşan dolunay, sizin arkadaşlık, sosyal çevre alanlarınızı etkileyecek. Yoğun temponuz, özel hayatınızda bir takım gerilimlere neden olabilir ya da tam tersi durumlar söz konusu olabilir.

Her iki taraf arasında dengenizi bu bir kaç gün iyi sağlamalısınız. Ayrıca kafanıza koyduğunuz işlerde, size keyif veren alanlarda daha fazla istekli bir dönem içinde olacaksınız. Daha önceden konuşulmuş bir iş gündeme gelebilir.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı, farklı ortamlar ve insanlarla değişik planların içerisinde olacaksınız sevgili akrepler. Çalışanlar, isteksiz ve sabırsız tutum içine girebilirler. Aşk hayatınızdaysa romantik etkileşimleriniz olabilir.

Eski arkadaşlarınızdan haberleriniz olacak. Salı günü, aile hayatınızda bazı zorlanmalar oluşabilir. Hayatınız için alacağınız sorumlulukları, aile büyüklerinizin desteklemediği fikrine kapılabilirsiniz.

Perşembe günü itibarıyla bu ayın sonuna kadar merkür ev ve aile alanlarınızda gerilemesine devam edecek. Aile büyüklerinizle ve gerek kendi aile mensuplarıyla olan iletişiminize dikkat edin. Yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız.

Ev değiştirme, alma, satma işleriniz varsa ay sonuna kadar yapmamaya özen gösterin. Cumartesi oluşan dolunay zamanı  kariyeriniz ve işinizdeki oluşumlar, aile hayatınızda streslere neden olabilir. Anne, babanız arasında çekişmelere şahit olabilirsiniz. İş alanlarınızda bir kaç hafta önce başlattığınız işlerin sonuçları da gündeme gelebilir.

Aile hayatınızda konuşulması gereken konular bu dolunay civarı gündeminizde olacak. İşlerinizi evinizden yürütmek isteyecek veya ailevi işlerinizi kendi bildiğiniz yoldan halledeceksiniz.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı, ortaklaşa para alanlarınıza yoğunlaşacak, kendi iç dünyanızla daha fazla haşır neşir olacaksınız sevgili yaylar. Arkadaşlarınızla evinizde yapılacak planlar sizi fazlasıyla mutlu edebilir.

 Salı günü, yakın çevre ilişkilerinizde, akraba veya kardeşlerinizden bir erkekle, anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Ya da iletişime dayalı işlerinizde bazı sorun ve aksilikler oluşabilir. Perşembe günü, merkür ay sonuna kadar iletişim alanlarınızda gerileyecek. İletişim, satış, reklam alanlarınızda bazı sorunlara açık olun.

 Bazı elektronik eşyalarınız bozulabilir. Ayrıca yakın çevrenizdeki insanlarla bazı yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Cumartesi günü aslan burcunda bir dolunay oluşacak. Aniden ortaya çıkacak bir iş veya seyahat sizi zor durumda bırakabilir.

Uzak çevreniz ve yakın çevreniz arasında dengeyi sağlamakta zorlanabilirsiniz. Birkaç gün huzursuzluklar hissedebilirsiniz. Ortaklaşa para konularında da önemli kararlar alınabilir. Sosyal çevrenizle atılacak adımlar, yapılacak işler devrede olabilir. Daha önceden konuşulmuş işler bu dönemde size daha büyük bir katkı sağlayabilir.


OglakOğlak Burcu:

Bu haftabaşı  vaktinizi özel hayatınıza ayıracaksınız. Sevdiğiniz insanla yapılacak güzel planlar, sizi keyiflendirebilir. ya da ortaklaşa iş çalışmalarınızda uyumlu taraf siz olabilirsiniz. Bugün tek başınıza karar vermek ve sorumluluk üstlenmek istemeyeceksiniz.

Salı günü sosyal ortamlarınızda para alışverişlerine girmemeye özen gösterin. Yine paraya dayalı bir işinizde sorunlar ve problemler oluşabilir. İş alanlarınızın aile hayatınızı olumsuz etkilemesine izin vermeyin.

Böyle bir durumla karşılaşırsanız, partnerinizden destek ve akıl almayı unutmayın. Perşembe günü itibarıyla ay sonuna kadar maddi konularda dikkatli adımlar atmaya çalışın. Merkür para evinize kayarak gerilemesine burada devam edecek. Ay sonuna kadar büyük alışverişlerden, ticari anlaşmalardan kaçının.

Cumartesi günü oluşan dolunay sizin ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. Para alışverişlerinizde bu birkaç gün dikkatli adımlar atmalı, ortaya çıkacak bir ödemeyle ilgili konularda biraz daha sakin davranmalısınız. Özel hayatınıza anlayışla yaklaşmak en doğrusu olacak. İş alanlarınızda parasal konularda hırslı ve yapıcı yönlerinizi devreye sokun daha iyi sonuçlar aldığınızı göreceksiniz.


KovaKova Burcu:

Bu haftabaşı , tamamlamadığınız işler yüzünden pişmanlık duyabilirsiniz sevgili kovalar. Daha çok çalışma koşullarınız ön planda olacakmış gibi görünüyor. Parasal konularda harcamaya meyilli bir gün olacak.

 Salı günü, iş alanlarınızda bazı işlerinizde sorunlar ve bozulmalar oluşabilir. Otorite figürleriyle anlaşmakta zorlanabilir, yükümlülüklerinizi yerine getirmekte sorunlar yaşayabilirsiniz. Olayları akışına bırakmayı deneyebilirsiniz.

 Bu Perşembe itibarıyla ay sonuna kadar merkür kişisel alanınızda gerilemesine devam edecek. Önemli işlerden, başlangıçlardan kaçının. Yanlış ifadelere, anlaşılmalara dikkat edin.

 Cumartesi günü oluşan dolunay, en çok özel hayatınızı ve ikili ilişkilerinizi etkileyecek. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın hayatıyla ilgili konular sizin düzeninizi bozabilir veya ilişkinizde bir takım zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İş alanlarınızda, ortaklı işlerinizde  bazı sonuçlara ulaşabilirsiniz. 

 Medya, seyahat ve eğitim alanlarınızda güçlü,  hırslı ve güvenilir bir şekilde hareket etmek sizin için önemli olacak. Sizi daha az tanıyan insanları kolaylıkla ikna edebilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı, aşk hayatınız ve eğlence alanlarınız hareketlenmeye başlayacak sevgili balıklar. Kafanızı rahatlatmak ve biraz daha hayatın eğlenceli yanlarına odaklanmak isteyeceksiniz.

 Yaratıcılığınız çok aktif, sadece gereksiz harcamalarınızı kontrol etmeye çalışın. Salı günü, seyahat veya eğitim alanlarınızda bazı zorlanmalarınız oluşabilir. Beklenmedik olayların sizin bazı işlerinizi bozduğunu veya aksattığını görebilirsiniz. Zorlandığınız konuları size heyecan ve keyif verecek ortamlarda  bertaraf edebilirsiniz.

 İnsanlarla gireceğiniz paylaşımlar size hatanızı gösterebilir. Perşembe itibarıyla merkür sizin burcunuzdan çıkıp kova burcunda gerileyecek. Geçmiş konu ve olayların hayatınızda daha fazla yer ettiğine şahit olacaksınız. Önemli tüm başlangıçlardan ay sonuna kadar kaçının.

 Cumartesi günü dolunay oluşuyor. İş ve hizmet alanlarınızı etkileyecek olan bu dolunay, iş alanlarınızda beklenmedik olayları hayatınıza taşıyabilir. Yine burası sağlık eviniz olduğundan sağlığınıza bu birkaç gün dikkat edin.

 Yaratıcılığa veya sanata dayalı işlerinizde de  bazı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ruhunuzu ve kendinizi geliştirecek her tür konuya bu dolunay zamanı daha açık olacaksınız. Geçmiş konuları konuşmak ve halletmek için uygun bir zaman olabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın