Aylık Yorumlar Güncel Yorumlar Semadan Haberler

Kasım 2018 Aylık Burç Yorumları

Kasım 2018 Aylık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

Kasım 2018 Aylık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Kasım ayında parasal konularınız devam ederken, özel hayatınızdaki gelişmelere dikkat etmelisiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Hala Venüs geriliyor karar vermek ve uygulamak için uygun değil ama 09 kasım civarı arkadaşlarınızdan alacağınız desteklerle ne yapmanız gerektiğini bilebilirsiniz.

07 Kasım’daki Yeniay ortak parasal işlerinizde karar verme aşamasındaysanız, uzun zamandır kafanızda oluşturduğunuz şekilde hareket etmek istiyorsanız, yeni adımlar ve kararlarla sizi destekleyecek.

08 Kasım’dan sonra Jüpiter Yay burcuna geçecek ve bu tarihten sonraki 1 yıl boyunca seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, medya, ticaret, hukuk alanlarınızda size göz kırpacak. Bu alanlarda şanslı bir dönem başlıyor. Jüpiterden alacağınız ateş enerjisiyle vizyonunuzu genişleteceksiniz. Öğrenciyseniz önünüzdeki dönem yurtdışı bağlantılı eğitim veya  akademik hayatınızda istediğiniz sonuçları elde edebilir, bu dönem içinde okul hayatınızda büyük başarılar kazanabilirsiniz.

16 Kasım’da venüs düzelecek, özel hayatınız, ortaklaşa işleriniz ve parasal konularda 40 gündür zorlandığınız konular artık geride kalacak. 16 Kasım itibarıyla enerjinizde düşüşler görülebilir. Kendinizi istediğiniz enerjiyle ortaya koymakta zorlanabilir, hızlı ve hareketli ortamlardan elinizi ayağınızı çekebilirsiniz. Bu dönemde sağlığınızı ihmal etmeyin. Soğukalgınlığına, salgın hastalıklara açık olabilirsiniz.

Tam rahatladık artık derken 17 Kasım’da Merkür gerilemeye başlıyor. Yakın çevre ilişkileriniz, yabancı insanlarla olan işleriniz, konuşmalarınız ve görüşmelerinize dikkat edin. Merkür sizin sağlık alanınız olduğu için 3 haftalık dönemde tatilde veya seyahatte sağlığınızı yakın markaj altına alabilirsiniz. Önemli anlaşmalardan kaçının lütfen.

23 Kasımda oluşan Dolunay, yakın çevre ilişkilerinize dikkat çekebilir. Siz daha önemli ve büyük olaylarla uğraşmak isterken hayat sizi burnunuzun dibindeki yakın çevre olaylarının içine atabilir. Dengeyi sağlamaya çalışın.

26-27-28 Kasım, daha önceden konuşulmuş ve görüşülmüş önemli bir iş fırsatı sizi çok mutlu edecek. Önemli bir iş fırsatı veya teklif karşınıza gelebilir.


BogaBoğa Burcu:

Kasım ayınız ilişkileriniz ve sağlığınızla ilgili olayları içerecek sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Kasım başında hayatınızdaki değişimlerin, farklılıkların sizi zorladığı noktaların azaldığını göreceksiniz. Diğer taraftan iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerilemeye devam eden Venüs, beraber çalıştığınız insanlarla olan ilişkilerinizi zorlayabilir. Hem sağlığınıza, hem günlük hayatınızdaki ilişkilerinize 16 Kasıma a kadar dikkat edin.

07 Kasım’da oluşan Yeniay özel hayatınızda vereceğiniz kararları hızlandırabilir ama venüs’ün hala gerilediğini unutmayın. Daha önceden verilmiş, alınmış kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Bu yeniay özel hayatınızda dilediğiniz herşeyi karşınıza getirebilir. Pozitif dileklerde bulunmaya çalışın.

08 Kasım da Jüpiter yay burcuna geçiyor. Ortaklaşa parasal işlerinizde oldukça şanslı olacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Banka, kredi, vergi, miras, eşin parası, ortak para kullanımınız gibi konularda fırsatlar karşınıza gelebilir. 09-11-15 Kasım’da iş hayatınızda destekleneceksiniz.

16 Kasımda Venüs düzeliyor. Sıkıntılı döneminiz geride kalmaya başlayacak. Aynı gün itibarıyla sosyal çevrenizdeki hareketliliğiniz de artmaya başlayacak. Enerjinizi sosyal ortamlara akıtacaksınız.

17 Kasım’da merkür ortak parasal alanda gerilemeye başlıyor. 08 Aralık’a kadar       kadar parasal konularda, ortak yatırımlarınızda önemli adımlar atmayın, borç almayın, vermeyin, kredi altına girmemeye çalışın.

23 Kasım’da oluşan Dolunay zamanı elinize bir para geçebilir.  Ya da geçmesini umduğunuz bir paranın gecikmesi sinirlerinizi gerebilir. Her halükarda para alacak verecek dengesini iyi oturtmaya çalışmalısınız.

26-28 Kasım parasal konularda karşınıza güzel seçenekler ve şanslar gelebilir. Eşinizin parasal hayatındaki güzel gelişmeler sizin hayatınızı da renklendirecek.


İkizlerİkizler Burcu

Kasım ayında iş hayatınızın yoğunluğu yüksek olacak ama ayın 16 sına kadar venüs aşk ve çocuk alanlarınıza geçerek gerilemeye devam edecek sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Aşk hayatınızda sevgisizliğe veya sevgi konularında sıkıntılara dikkat edin. Çocuğunuza olan sevgi ve bağınızda da sıkıntılar oluşabilir. Eski aşklar bu dönemde karşınıza gelebilir. Spor faaliyetleri, sanatsal işlerinizde bu süreçte dikkatli olmalısınız.

 

07 Kasımda oluşan Yeniay iş hayatınızı hareketlendirecek bir yeniay. İş hayatınızdaki seçenekleriniz hızlanırken, bu dolunayda iş ve sağlık konularında gönülden geçirdiğiniz dilekleriniz, arzularınız kabul olabilir.

 

08 Kasımda Jüpiter yay burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren 1 yıl boyunca özel hayatınızda, ortak işlerinizde ve ilişkilerinizde genişlemeler, güzel fırsatlar karşınıza gelebilir. Evlilik, söz, nişan için güzel bir dönem başlıyor. Başka insanlara danışmaktan veya danışmanlık yapmaktan, yol göstermekten mutluluk duyabilirsiniz. Popülerliğiniz artabilir.

 

16 Kasım Venüs gerilemesi sona eriyor. İlişkilerinizde yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlayacak. Parasal konularda da sıkışmalarınız düzelebilir. Yine bu tarih ve sonrasında kariyer hayatınızda enerjinizi göstermeye başlayacaksınız. Mücadeleleriniz toplumsal konularda ve iş hayatınızda artabilir.

 

Bir gerileme bitiyor diğeri başlıyor 17 Kasım’da bu yılın son gerilemesiyle merkür yeniden devrede. İkili ilişkilerinize, evliliğinize, ortak işlerinize gereken özeni göstermelisiniz. 08 Aralık’a kadar bu konularda büyük adımlardan, kararlardan kaçının. Sözleşmelere imza atmayın, taşınmayın.

 

23 kasım’da oluşan Dolunay hayati kararları karşınıza getirecek. Özel alanlarınızdaki sorunlar, iletişim sıkıntıları veya bu alanlarda yaşayacaklarınız hayatınızda önemli duygusal kararlar aldırabilir.

 

Neyseki 26-27-28 Kasım tarihlerinde özel hayatınızdaki konuları tatlıya bağlayabilir, daha önceden konuşulmuş konularda seçeneklerinizi ve yapacaklarınızı devreye sokabilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Kasım ayında aşk, iş aile döngünüz arasında gidip geleceksiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Venüs aile alanlarınıza kayarak gerilemeye devam edecek. 16 Kasım’a kadar aile ortamlarınızda aradığınız huzuru bulmakta zorlanabilirsiniz. Yine de ailenizle geçmiş sorunlarınızı konuşmak, özür dilemek, durumları düzeltmek için uygun bir dönem. Boya, badana, tadilat, evi yenileme işlerinizi bir süreliğine bir kenara bırakın. Tamirat gibi yarım kalmış işlerinizi yapabilirsiniz. Yine evle ilgili konularda satış için desteklenirken, alım yapmak için uygun olmayabilir. Aile hayatınızda huzuru ve mutluluğu 09 Kasım’da yakalayabilirsiniz. Hatta kasım başı yapacağınız seyahat veya tatil planları bir nebze olsun keyfinizi yerine getirecek.

07 Kasım’da oluşan Yeniayla birlikte  aşk hayatınız, çocuğunuz varsa onunla ilgili konularda veya çocuk oluşumlarında hızlı kararlar alınabilir. Sanatsal, kreatif işlerinizde önemli adımlarınızı bu yeniay zamanı atmalısınız.

08 Kasımdan sonra Jüpiter  iş ve hizmet alanlarınıza geçiyor. Bu tarih sonrasında 1 yıl boyunca iş alanlarınızda şanslarınız yüksek olacak. Değişik fırsatlar karşınıza gelebilir. İş yeri sahibiyseniz, işinizin büyüdüğünü ve geliştiğini net bir şekilde görebilirsiniz. Yine jüpiter sağlık alanlarınızı aydınlatacak. Sağlığınızda sıkıntı çektiğiniz konularda ferahlamalar yaşayabilirsiniz. Sağlık sorunlarınız bu dönemde giderilebilir ama Jüpiter in bu alanlarınızı genişletmesi, büyütmesi size kilo olarak da dönebilir sevgili Yengeçler.

16 Kasım da venüs düzeliyor. İlişkilerinize, ailenize dair vereceğiniz duygusal kararlarınızı artık rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Yine bu tarihten sonra enerjinizi seyahatlere, spritüel konulara, farklı alanlara kaydırıyorsunuz. Bu dönem içerisinde seyahatlerinizde dikkatli adımlar atmayı unutmayın.

17 Kasım’da merkür yılın son gerilemesine başlıyor. Ay sonuna kadar iş hayatınızda bazı sıkıntı ve sorunlara açık görünüyorsunuz. İletişiminizi açık ve net tutmaya çalışın, yeni bir işe başlamayın lütfen.

23 Kasım’da oluşan Dolunay, sizi biraz zorlayabilir. İşinizle ilgili konularda önemli sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızın kontrolü elinizde olmadığından en fazla ruhsal anlamda zorlanabilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni gösterin.

26-28 Kasım’da güzel iş fırsatları ya da olayları kendi istediğiniz yöne çekebilme, gelişme büyüme fırsatları karşınıza gelebilir.


AslanAslan Burcu:

Kasım ayında aile hayatınızda daha huzurlu günler sizi bekliyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Sevdiklerinize maddi yönden faydalı olmak isteyeceksiniz. Diğer taraftan Venüs  Kasım ortasına kadar yakın çevrenizdeki insanlarla bağlarınızı ve sevginizi zorlayabilir. 16 Kasım a kadar büyük girişimlerde bulunmayın, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde, onların hayatındaki sorunların öne çıkmaya başladığını görebilirsiniz. Komşularınıza, akraba veya kardeşlerinize ( abla, abi) karşı anlayışla yaklaşın. Yine 16 Kasım’a kadar öğrenim hayatınızda bazı sıkıntılar yaşamaya meyilli olacaksınız. Bu dönemde sevdiğiniz konularda bir gerileme oluşabilir.

07 Kasım’daki Yeniay aile ve ev hayatınızdaki adımlarınızı hızlandırabilir. Ev alım, satım, kiralama, yer değiştirme gibi konularda elinizi çabuk tutmalısınız. İstediğiniz ve hayalini kurduğunuz bir ev varsa, aile hayatınızda bir dileğiniz varsa bu yeniay oldukça etkili bir yeniay.

08 Kasım’da Jüpiter Yay burcuna geçiyor. Aşk hayatınızı, çocuğunuzla olan bağlantılarınızı, sanatsal adımlarınızı 1 yıl boyunca geliştirecek, güzelleştirecek. Şans aşktan, çocuktan, yaratıcı işlerden gelecek. Oldukça keyifli bir zaman dilimine gireceksiniz. Risk almaktan mutluluk duyabilir, eğitim alanlarınızda, hobilerinizde hızlı ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

16 Kasımda uzun zamandır uğraştığınız özel hayatınızın konuları yerini ortak para işlerinize bırakabilir. Kredi, vergi, miras, nafaka gibi konulara enerjinizi harcayabilirsiniz. Bir yandan da bilinmeyene ve ruhsal konulara olan ilginiz artabilir. Yine bu tarihte venüs düzelecek ve hem iletişim alanlarınızda, hem de kariyerinizde, sevgi bağlantılarınızda rahatlamalar yaşayacaksınız.

Biri biter diğeri başlar misali 17 Kasım’da merkür gerilemeye başlayacak. Ay sonuna kadar aşk ve çocuk iletişiminize dikkat edin. Sanatsal işlerinizde yaratıcılığınız artabilir, eskiden konuşulmuş bir iş karşınıza gelebilir.

23 Kasım’da oluşan Dolunay, sosyal çevrenize yönünüzü döndürebilir. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirebilir veya bu dolunayda bir organizasyona katılabilirsiniz.

26-27-28 Kasım aşkı, mutluluğu, keyfi, eğlenceyi yaşayacağınız günlerden. Eski aşklar geri gelebilir, eski bir meselede keyifli sonuçlar alabilirsiniz. Bir hobi, eğitim fırsatı, güzel bir teklif sizi çok mutlu edebilir.


BasakBaşak Burcu:

Kasım ayında ev ve aile alanlarınızda güzel gelişmeler, şanslar ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Ortak parasal konularda son değişimler, yarım kalmış konuların önünüzdeki dönemde tamamlanmasına şahit olabilirsiniz. 16 Kasım’a kadar Venüs parasal alanınızda gerileyecek. Bu alanlarda harcamalardan, yatırımlardan kaçınmalı, kimseye borç vermemelisiniz. Ticari girişimlerinizi biraz bekletmelisiniz. İlişkilere, güzel eşyalara olan harcamalarınız hızlanabilir, etrafınızdaki kişilerle parasal sorunlar yaşayabilirsiniz.

07 Kasım’da oluşan yeniay, iletişimsel işleri, girişimlerinizi ve yakın çevrenizin konularını hızlandırabilir. Bu alanlarda yenilikleriniz için artık ne yapacağınızı biliyorsunuz. Bu dönemde ettiğiniz duaların, dileklerin karşılığını alabilirsiniz.

08 Kasım’da Jüpiter Yay burcuna geçiyor ve 1 yıl boyunca ev, yuva ve aile hayatınızda güzel şanslar ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Eviniz yoksa bu yıl emlak alım satımı konusunda destekleneceksiniz. Şans ve fırsat rüzgarı aile hayatınızı büyütecek. Ev, yuva kurmak için de harika bir dönem başlıyor.

09 Kasım daha önceden başlattığınız maddi işlerinizde güzel etkileşimler altında olabilirsiniz.

16 Kasım’da venüs düzeliyor. Maddi konularda artık düzlüğe çıkıyorsunuz. Bu alanlarda sıkıntı yaşadığınız konuları geride bırakabilirsiniz. 16 Kasım itibarıyla enerjinizi özel ilişkilerinize akıtacaksınız. Birebir ilişkilerinizde bazı mücadeleler ortaya çıksa bile, tepkilerinizde pasif agresif tavırlarınız devrede olabilir.

17 Kasım’da Merkür bu yılın son gerilemesinde bulunacak. Evinizde ve ailenizde iletişim sıkıntılarınızı karşınıza getirebilir. Birkaç haftadır karşınıza gelecek olan ev ve emlak fırsatlarınızı bu dönem değerlendirmek pek akıllıca olmayabilir. Satış yapabilirsiniz ama alım yapmamaya çalışın.

22 Kasım’dan sonra ailevi ortamlarda bulunacak, vaktinizi ailenize ayıracaksınız. Davranışlarınızı gözden geçirebilir, aile hayatınızda yapılması gerekenlerin üzerine eğilebilirsiniz.

23 Kasım’da oluşan Dolunay kariyerinize kendinizi vermeniz gerektiğini gösterebilir. Kendi içinize çekilmişken dış ortamlardaki konular, toplumsal olaylar, iş ve kariyer hayatınızdaki duygusal dalgalanmalarla uğraşabilirsiniz.

25 Kasım’dan sonra hayatınızda biri varsa, partnerinizin yaşadığı sıkıntıların geride kaldığını görebilirsiniz. Özel hayatınızda yavaş giden konular bir ivme kazanabilir.

26-27-28 Kasım’da şans ev ve aile alanlarınızdan gelecek. Daha önceden konuşulmuş konuların üzerine odaklanın. Kendinizi şanslı, mutlu ve iyimser hissedeceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Kasım başında görüntünüze, sağlığınıza ve kişisel girişimlerinize dikkat edin sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. 16 Kasım’a kadar kendinizle olan ilişkinizde sorunlar ortaya çıkabilir. Çabuk mutsuz olabilir, kararsızlıklarınızın hayatınızı ele geçirdiğini düşünebilirsiniz. Estetik uygulamalarından, saç, kıyafet değişimlerinden 2 hafta boyunca uzak durmaya çalışın. Yine sağlığınıza ekstra özen göstermeyi ihmal etmeyin. 2010 yılının sonbahar aylarında yaşadığınız olaylara benzer durumlar ortaya çıkabilir veya o dönemdeki insan ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.

07 Kasım’da oluşan Yeniay, parasal konularda son şansları elde etmek adına kullanılabilir. Önemli parasal girişimlerinizi bu tarih ve sonrasında başlatabilirsiniz.

08 Kasım’dan sonra iletişimsel konularda becerilerinizin artacağı, satış, reklam, pazarlama, tanıtım, network, sosyal medya, bilişim, ulaşım, yayıncılık ve öğrenim alanında güzel şanslar karşınıza gelebilir. Jüpiter bu alanlarda size kıyak geçmeye başlayacak. 1 yıl boyunca iletişim ayağını en etkili kullanan burç olarak hakkınızda çok şey konuşulacak.

16 Kasım’da yöneticiniz Venüs düzeliyor. Hayatınızda daha hızlı ilerlemeler kaydedeceksiniz. Bir yandan da enerjinizi iş ve hizmet konularına harcayacaksınız. Başkaları için birşeyler yapmak önem kazanırken, bu süreçte ayaklarınıza, hormon  ve sıvı dengenize dikkat edin. Soğukalgınlıkları, bulaşıcı hastalıklara açık bir dönem olabilir.

17 Kasım’da Merkür geriliyor. Yakın çevrenizle olan iletişimnize dikkat edin. İletişimsel işlerinizde başlangıçlardan ve önemli adımlardan kaçının. Bu süreçte yeni bir elektronik eşya almayın. Bilgisayarınızı, cep telefonunuzu yedekleyin. Bu döneme denk gelen randevularınızda sorunlar oluşabilir.

23 Kasım’da oluşan Dolunay, seyahatli bir işi, yurtdışı bağlantılı bir konuyu, eğitime ve ticarete yönelik konuları hızlandırabilir. Uzaklardan gelecek haberlere kalbiniz hızlı çarpabilir sevgili Teraziler.

26-27-28 Kasım’da  daha önceden konuşulmuş, yarım kalmış bir iş teklifi, konuşma keyfinizi yerine getirecek. Yeni şartlardan kaçının ama daha önceden konuşulmuş işlerin üzerine gidebilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

16 Kasım’a kadar eski aşklarınızla, ilişkinizle ilgili konular kafanızı kurcalayabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu konuları çözüme kavuşturmak isteyeceksiniz. Bazı davranışlarınızın ilişkiniz önündeki en büyük engel olduğunu farkedebilirsiniz. Kaderinizle yüzleşmeli, düzeltmeniz gereken ilişkilerinizin üzerine eğilmelisiniz. 2010 yılının sonbaharında yaşadığınız bazı olaylar yeniden karşınıza gelebilir. Partnerinizin iş ve sağlık sorunlarıyla uğraşabilirsiniz.

07 Kasım’da oluşan Yeniayla birlikte önemli işlerinizdeki başlangıçlarınızı devreye sokacaksınız. Bu işler ortaklı atılacak, özel hayatınızı düzenleyecek adımlar olmamalı sevgili Akrepler. Onun dışında yeni başlatmak istediğiniz her tür konuda bu yeniayda destekleneceksiniz.

08 Kasım ve sonrasında maddi konularda çok şanslı bir döneme merhaba diyebilirsiniz. Jüpiter para kazanımlarınızı arttıracak, 1 yıl boyunca maddi gelirlerinizde önemli bir gelişme, bollaşma yaşanabilir.

16 Kasım sonrasında enerjinizi aşka harcayacaksınız. Size keyif veren oluşumlar, eğlence hayatı, çocuğunuzla ilgili konularda uğraşılarınız artabilir. Sportif faaliyetleriniz hızlanabilir. Yumuşak, dengeli, işin içinde su olan sporlara, dansa, baleye olan merakınız artacak.

16 Kasım’da Venüs düzeliyor. Özel hayatınızda biraz daha sabırlı olmalısınız. En azından yaşadığınız ilişki sorunları geride kalmaya başlayacak.

17 Kasım’da Merkür gerileyecek. Maddi konularda daha önceden uğraştığınız, konuştuğunuz insanlarla parasal işlere girişin. Yeni insanlarla olan ticari işlerinizde sorunlar oluşabilir. 08 Aralık’a kadar dikkatli adımlar atmalısınız.

23 Kasım’da oluşan Dolunay, ortak parasal konularda hassas oluşumları karşınıza getirebilir. Bir ödeme veya borçla, sigorta veya vergi konularıyla uğraşabilirsiniz.

26-28 Kasım güzel bir parasal iş, teklif sizi çok mutlu edecek. Güzel anlaşmalar altına girebilirsiniz ama dediğim gibi bu anlaşmalar daha önceden konuşulmuş ve görüşülmüş işleri kapsamalı yoksa yeni adımlarda muhakkak bir sorunla karşılaşabilirsiniz.


YayYay Burcu:

 Kasım başında Uranüs’ün iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı terk etmesiyle iş rutininizdeki iniş çıkışlar rahatlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bir yandan da eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. 16 Kasım’a kadar bir arkadaşınızla aranızda sıkıntılar varsa bu sorunları masaya yatırabilirsiniz.

07 Kasım’daki yeniayda harekete geçmeyin. Önemli adımlar atmayın. Henüz zamanınız gelmedi, bekleyin. Yine bu tarih sonrasında kötü alışkanlıklarınızdan kurtulabilir, spiritüel konularda atmanız gereken adımlarınızı devreye sokabilirsiniz.

08 Kasım’da Jüpiter sizin burcunuza geçiyor. İnanılmaz şanslı bir dönem başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Hayatınızı yeniden kurmanızı, istediklerinize ulaşmanızı sağlayacak bir döneme giriyorsunuz. Şans rüzgarı sizin için esecek ve siz tertemiz bir sayfaya istediklerinizi yazacaksınız.

16 Kasım’da Venüs düzeliyor, rahatlayacaksınız. Sosyal çevrenizdeki sorunlar rahatlayacak. Bu tarih itibarıyla enerjinizi ailevi konulara kaydıracaksınız. Aile hayatınızdaki uğraşılarınız vaktinizin çoğunu alabilir. Ailenizle zaman zaman takışmalarınız olsa bile, pasif agresif yapınızla karşılık verebilirsiniz.

Venüs düzeldikten birgün sonra Merkür gerilemeye başlıyor. Kişisel alanlarınızda yanlış anlaşılmalara açıksınız. Söylemek istedikleriniz farklı yerlere gidebilir, kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. 08 Aralık’ a kadar önemli anlaşmalardan, konuşmalardan kaçının.

23 Kasım’da özel hayatınızda bir takım hassas oluşumlar karşınıza gelebilir. İkili ilişkilerinizde, partnerinizin hayatındaki değişimler, olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Evlilik, söz, nişan gibi olaylar hızlanabilir.

26-28 Kasım hayatın size gülümsediğini göreceksiniz. Hem özel hayatınızda, hem de kariyerinizde büyük bir teklif veya fırsat ayağınıza gelecek.Oglak
Oğlak Burcu:

Kasım Başı Uranüs aile ve yuva alanlarınızda son dokunuşlarını yapmaya başlıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Ocak ayının son döneminde doğmuş bir Oğlak’sanız bu dönemde sakinliğinizi korumaya çalışın. Özgürlüğünüze düşkün olacak, kısıtlamalara gelemeyeceksiniz. 16 Kasım’a kadar kariyer ve iş ilişkilerinize özen göstermelisiniz. Venüs bu alanlarınıza geçerek gerilemeye devam edecek. Göz önü ilişkilerinizde sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Daha önceden iş yaptığınız, bağlantınız olan kadınlarla görüşmeleriniz hızlanabilir. Anne tarafına, eşinizin ailesindeki kadınlara bu dönemde dikkat edin. İlişkileriniz sınanabilir veya onların hayatında zorlanmalar oluşabilir.

07 Kasım’daki Yeniay, gelecek adımlarınızı hızlandırabilir, yeni ortamlar ve çevreler için kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve çevrenizle başlatacağınız önemli işleriniz varsa bu dönem çok uygun olacak.

08 Kasım’da Jüpiter Yay burcuna geçiyor. Biraz dinleneceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi, ruhunuzu keşfedecek, yardımlaşmayı ön plana çıkaracak ve daha ruhani şeylerin peşinde koşacaksınız. Geri planda durmanız gereken her tür işte şans sizin yanınızda olabilir. İşlerinizde bir yavaşlama, bir ağırlaşma söz konusu olursa bunun kendi iyiliğiniz için olduğunu aklınızda çıkarmayın.

16 Kasım’da Venüs düzeliyor. Kariyer evinizin yöneticisi Venüs’ün düzelmesiyle beraber iş ilişkilerinizde derin bir oh çekebilir, rahatlayabilirsiniz.

17 Kasım’da Merkür son kez geriliyor. Geçmişte sizi zorlamış ama bir türlü çözemediğiniz konu ve olaylar sorun olarak yeniden karşınıza gelebilir. Bu dönemde ay sonuna kadar önemli işlere başlamayın, yeni kararlar almayın ve uygulamayın sevgili Oğlaklar.

22 Kasım itibarıyla artık biraz geri planda durmak sizin için önem kazanıyor. Bu süreçte önemli girişimde bulunmamamlı ve  kararlar almamalı riskten kaçınmalısınız. Gizli düşmanlıklar, kıskançlıklara karşı hazırlıklı olun. Bu dönemi, senenin bir değerlendirmesi olarak görün. Plan yapın, program yapın ama yine de henüz harekete geçmeyin. Geçmişle alakalı olayların, daha önce fark edemediğiniz konuların su üstüne çıktığını fark edebilirsiniz. Yine bu dönem sağlığınıza dikkat etmek, vitaminlerinizi ihmal etmemek, takviyeler yapmak yerinde olacak. Enerjinizin düşük olduğu bir döneme giriyorsunuz.

26-27-28 Kasım kendinizi maddi, manevi şanslı, mutlu ve huzurlu hissedeceğiniz tarihler. Bazı işlerinizde geri planda durmanın hayatınıza ne gibi rahatlıklar sağladığını görebilirsiniz.


KovaKova Burcu

Kasım başı itibarıyla 16 Kasım’a kadar seyahat, yabancılarla yapılacak olan işler, yurtdışı bağlantılı konular, eğitim, medya, ticaret, hukuk alanlarınızda bazı ilişkilerinizin bozulduğunu ve bu alanlarda bazı zorlukların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bu alanlarda eskiden tanıdığınız ve ilişki içinde olduğunuz insanlarla yeniden iş yapma olasılığınız devreye girebilir.

06 Kasım’da Uranüs aile alanınızdan çıkıyor. Aile ve yuvanızda yaşadığınız ani ve beklenmedik deneyimleri Mart ayına kadar bir kenara bırakıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar.

07 Kasım’da oluşan Yeniay önemli bir yeniay. Kariyer oluşumlarınızı ve bu noktalarda verilecek önemli kararları devreye sokabilirsiniz. Vereceğiniz kararlarınız ailenizle ve yurtdışı bağlantılı konularla ilgili olmasın lütfen. Onun dışında almanız gereken her tür karar bu yeniayda devrede olabilir.

08 Kasım itibarıyla jüpiter yay burcuna geçiyor. Sosyal çevrenizi, ilişkilerinizi ve arkadaşlarınızı genişletecek, değiştirecek. Çevre değişimleri, sosyallik bu sene size yarayacak Sevgili Kovalar. Bol bol gezin, dışarıya çıkın, yeni insanlarla bir araya gelin.  Çevrenizden büyük şanslar göreceksiniz.

16 Kasım’da Venüs düzeliyor. Rahatlayabilirsiniz. Bir yandan da enerjinizi parasal konulara kaydıracaksınız. Para kazanımlarınız için mücadele vermeye başlayacak, uğraşılarınızı arttıracaksınız. Bir yandan da harcamalarınız artabilir.

17 Kasım’da Merkür yılın son gerilemesini gerçekleştiriyor. Arkadaşlarınızla olan işlerinize, iletişiminize bu dönem dikkat edin. Yeni adımlardan kaçının. Eski arkadaşlarınızla iletişiminiz hızlanabilir.

23 Kasımdaysa birkaç gün boyunca aşk kapınızı çalabilir. Yeni bir insanla tanışabilir veya ilişkiniz varsa, evliyseniz çocuk kararınız devreye girebilir, sürpriz bir hamilelik haberi  sizin tarafınızdan ortamınıza bomba gibi düşebilir.

26-27-28 Kasım tarihlerinde çok büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz. Organizasyonlar, davetler, aktiviteler devrede olurken, çevrenizde yeni insanlarla tanışabilir, hem aşk, hem iş bağlantıları kurabilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Kasım ayında ortak para alanlarınıza gerileyen venüs eşin, partnerinizin parasal konularını zorlayabilir sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu alanlarda 16 Kasım a kadar büyük kararlardan, harcamalardan kaçının. Bir borcun altına girmeyin, başkalarının parasak yükümlülüklerini almayın.

06 Kasım’da Uranüs son kez para alanınıza girecek, maddi konularda bir takım  iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz.

08 Kasım’da Jüpiter Yay burcuna giriyor. Bu yıl birçok şey öğrendiniz ve bazı konularda engellerle karşılaşmış olabilirsiniz ama bu tarih ve sonrasında 1 yıl boyunca kariyer ve iş alanlarınızda sizi kimse tutamaz sevgili Balıklar. Bu alanlarda harika bir dönem başlıyor.

09-11-15 Kasım 5 yıldızlı günler. 16 Kasım’da venüsün düzelmesiyle beraber maddi konularda ve ilişkilerde rahatlayacaksınız.

16 Kasım ve sonrasında Mars sizin burcunuza geçiyor. Artık enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Yaz dönemlerinden bu yana enerjinizdeki zorlanmalar artık geride kalıyor.

17 Kasım’da Merkür yılın son gerilemesini yapacak. Kariyer ve iş alanlarınızda bazı iletişim sorunlarını karşınıza getirebilir. Göz önünde bulunacağınız ortamlarda, toplum içinde ifadelerinize dikkat edin. Büyük adımlardan, iş değişimlerinden, anlaşmalardan 08 Aralık’a kadar uzak durun.

22 Kasım’dan sonra kendinizi kariyerinizde ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Daha önceden konuşulmuş ve yarım kalmış konularla bu dönemde ilgilenebilirsiniz.

23 Kasım’da oluşan Dolunay’da aile ve ev hayatınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Onların olayları önem kazanıyor ve siz önceliğinizi onlara vermelisiniz.

26-27-28 Kasım’da çok güzel iş fırsatları yakalayacaksınız. Daha önceden istediğiniz ama olmamış bir iş karşınıza gelebilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda güzel teklifler sizi yukarılara taşıyabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın