Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

26 Ekim – 1 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

26-ekim-1kas-web-hk
Bu yazıyı paylaşın;

26 Ekim – 1 Kasım Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza İsteksiz başlıyor olacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Rüyalarınız artabilir, sezgileriniz kuvvetli olabilir. Gün içerisinde kalabalık ortamlarda ki, işlerinizde adapte olmanız çok kolay olmayacak. Biraz daha içe çekilmeniz faydalı olabilir.

Çarşamba günü Ay’ın Koç burcuna geçmesiyle hayat normal seyrine dönüyor. Bu sizi fazlası ile hareketlendirecek. Bu hafta Venüs Terazi burcuna geçiyor özel hayatınızda artık daha güzel günlere yelken açacağınız bir zaman dilimine giriyorsunuz. Merkür de bu alanlarınızda geriliyor. Ortaklı işleriniz yada ilişkilerinize dair eski konu ve olaylar gündeme gelebilir. Eski konu ve olayları kapamak için uygun bir dönem, kafanızdaki planları, içinizden düşündüklerinizi hareketlendirme ve yapma zamanı. Sevdiğiniz insanla yepyeni bir sayfa açabilirsiniz. Venüs’ün Terazi burcunda olması bu durumları toparlayacağınız anlamına geliyor.

Cumartesi gerçekleşecek Dolunay sizin para alanlarınızda gerçekleşecek. Parasal konularda çok dikkatli adımlar atmanız gereken bir süreçtesiniz. Ani hızlı beklenmedik olaylar karşınıza gelebilir. Ani duygusal inişler çıkışlar para alanlarınızda olabilir. Elinize bir para geçebilir veya elinizden ani bir para çıkabilir. Hafta sonu ikili ilişkiler ve özel hayatınızda dikkatli olmalısınız.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza sosyal çevrenizle beraber yapacağınız kısa vadeli planlarla başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Çevrenizle, arkadaş ortamlarınızla gelecek planlarınızı hareketlendireceksiniz.

Bu hafta Merkür Terazi burcuna geçerek 3 Kasıma kadar gerilemesine devam edecek. Bu dönemde iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda dikkatli olmalısınız. Eski sağlık sıkıntılarının ve problemlerin bu dönemde karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Ya da iş hayatınızda ki  insanlarla bağlantılarınız da yalnış anlaşılmalar devrede olabilir. Aynı gün Venüsün Terazi burcuna geçmesi ile bu konuları çok çabuk toparlayacaksınız. Hatta yeni çözümler üretmek konusunda sizinle kimse yarışamayacak.

Cumartesi günü sizin burcunuzda bir dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay ile beraber ani kararlar almanız söz konusu olabilir, sevgili Boğalar. Bu konular kariyerle, işle, anne ve anne tarafınızın konularıyla ya da sağlığınızla bağlantılı olabilir. Bu süreçte dolaşım sisteminize her zamankinden daha fazla özen göstermeyi unutmayın. Sinirleriniz çok çabuk gerilebilir. Aynı zamanda boğaz ağrıları, faranjit gibi etkilere açık olabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeniz gerekecek.

Diğer taraftan işle ilgili geleceğe yönelik planlarınızda bardağın boş tarafını görme olasılığınızda yüksek olabilir. Olayların negatif tarafına odaklı olacaksınız. Bu dolunayla beraber hayatınızı organize etmelisiniz. Negatif enerjilerden uzak durursanız olayların çok daha rahat aktığını göreceksiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Kariyer koşturmalarınız, iş hayatınızın detayları bu hafta önemli olacak sevgili İkizler ve yükselen İkizler.

Merkür Terazi burcuna geçerek gerilemesine devam ederken, 3 kasıma kadar varsa çocuklarınızla olan iletişiminize ya da hayatınızda biri varsa özel hayatınızdaki iletişime dikkat etmeniz gerekecek. Eski sporlar, eski hobiler yapmak istediğiniz konulara daha fazla yer verebilirsiniz. Venüsün de bu alanlarınıza girmesi ile birlikte aşk hayatınızın oldukça hareketleneceği bir döneme merhaba diyorsunuz. Hayatı keyifle göreceğiniz, hobilerinize eğlenceli konu olaylara kaptıracaksınız.

Cumartesi gerçekleşecek Dolunay, sizin kadersel alanınız da gerçekleşecek.  Uzaklardan alacağınız haberler ya da dış koşullara bağlı bir takım konu ve olaylar bu dönem hızlanabilir. Sağlığınıza ne olursa olsun çok dikkat etmelisiniz. Çok hızlı etkiler hormonel dengesizlikler, şeker yükselmeleri ya da boğaz ağrıları gibi problemler karşınıza gelebilir. Yine anne ve anne tarafınızın konu ve olayları veya anne tarafınızdaki akrabalar onların hayatında da hızlı bir takım duygusal konu ve olayların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. İş hayatınız ve sağlığınız konusunda ki beklenmedik durumlar arasındaki dengeyi iyi sağlamanız gereken bir dönem olacak.  İş ortamlarınızda ki gerginliklere karşı özen göstermelisiniz.

Hafta sonu fikirlerinizde olumsuz olabilirsiniz hayata karşı. Özel hayatınızda konuşulan bir mevzu yada karşınıza gelen bir konu sizi çok çabuk aşağı çekebilir. Negatife odaklanmamalısınız.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza uzak yerlerden alacağınız haberlerle başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Dışarıda olmak, keyif yapmak, değişik insanlarla bir arada olmak onlarla sevginizi paylaşmak önemli olurken kafa karışıklıkları ve belirsizliklere de dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz.

Çarşamba günü Merkür Terazi burcuna geçerek gerilemesine devam ediyor. 3 Kasıma kadar ev aile yuva alanlarınızda bazı sıkıntı ve sorunlara karşı açık olabilirsiniz. Eski bir mevzu çözümlenmemiş ya da yarım kalmış bir konu yeniden karşınıza gelebilir. Evle ilgili bir girişiminiz varsa bu konuların yeniden hızlandığını bu konuların yeniden faaliyete geçtiğini görebilirsiniz. Aile büyükleri ile aranızda bazı yanlış anlaşılmalar bu dönem de devrede olabilir.  Fakat aynı gün Venüs’de  ev aile alanlarınıza giriyor. Önününüzdeki üç hafta boyunca evinizi güzelleştirmek, evinizle ilgili önemli kararlar almak,misafir ağırlamak hatta dekorasyon, tadilat,boya, badana gibi işlerle uğraşmak anlamında şanslı bir dönem olmuş olacak. Bu konularda  Merkür’ün düzelmesini beklemenizde fayda var. Daha önceden devrede olmuş yada bozulmuş bir şeyi ele almak yapılmış birşeyi bir daha yapılandırmak ve bir daha üstünden geçmek anlamında şanslı bir dönem olacak.

Cumartesi günü Boğa burcunda gerçekleşecek Dolunay, sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde oluşacak. Arkadaşlarınızın hayatında hızlı ani beklenmedik olaylar cereyan edebilir. Bu olayların çoğu parasal konularla bağlantılı olabilir. Ödemelerle bağlantılı olabilir. Ya da hayatlarında yaşayabilecekleri önemli bir krizle bağlantılı olabilir. Arkadaşlarınızın yanında olmanız gereken bir dönem. Sosyal çevreniz ve arkadaşlar arasında gitgellerin yüksek olacağı bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Bu ani ve hızlı olaylar karşısında onlara yardım etmek isterken, kendi özel hayatınızda ki insanları ikna etmek çokta kolay olmayabilir. Gerginlikler sosyal çevreniz ve özel hayatınız arasında olacak. Bulunacağınız ortamlarda bu gerginlikleri iyi idare etmelisiniz.

Hafta sonu ev aile alanlarınıza karşı dikkatli olmalısınız. Bazı noktalarda anlaşmak sandığınız kadar kolay olmayacak.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza gündelik işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Maddi konularda bu hafta başında biraz da rahat ve tembel etkilerle hareket edebilirsiniz. Ödemeniz varsa bankaya gidecekseniz bu noktada işleri erteleme dürtünüz devrede olabilir.

Bu hafta Çarşamba günü Merkür Terazi burcuma geçerek gerilemesine devam edecek. 3 kasıma kadar yakın çevre ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek. Akrabalar, kardeşler, yakın dostlar, yakın çevreniz de kim varsa onlarla ilgili iletişiminizde dikkatli olunması gereken bir süreçtesiniz.

Venüsün de bu alanlarınıza geçmesi ile beraber Çarşamba günü yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizle olan bağlantılarınız  hızlanabilir. Bu dönem öğrenmekten büyük mutluluk duyacaksınız. Girişimlerinizle ilgili konularınız hızlanacak. 3 Kasım Merkür’ün düzelmesini bekledikten sonra bu alanlarda çok daha rahat hareket edebilirsiniz.

Cumartesi günü gerçekleşecek Dolunay sizin için çok önemli bir Dolunay. Kariyer ve iş alanlarınızda beklenmedik, ani, hızlı oluşumlar altında olabilirsiniz. Ya da bu dönem eşinizin ailesi ile ilgili konu ve olaylar çok hızlanabilir. Aynı zaman da patronunuzun kariyerinde çok önemli olaylar devrede olabilir. İşiniz ve kariyerinizle ilgili ani duygusal hassaslıklar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz.

Bu dönem ev ve iş hayatınızdaki dengeyi kurmak çokta kolay olmayacak. Hafta sonu yakın çevrenizin sağlığı, ev ve aile hayatı ile ilgili sorun ve olaylar devrede olabilir. Cumartesi ve Pazar günü alacağınız haberler karşısında negatif düşünmemeye özen gösterin.


BasakBaşak Burcu:

İkili ilişkiler ve hayatınızın detayları ile haftanıza başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Ancak bu noktada kararsızlıklarınız ve tembellikleriniz çok yüksek olabilir. Sevdiğiniz insanla yapacağınız planlarda bu planı iptal etme ya da erteleme gibi olasıklıklarda devrede olabilir.

Bu hafta Çarşamba günü Merkür Terazi burcunda gerilemeye devam edecek. 3 Kasıma kadar maddi konularda bir takım sıkıntı ve sorunlarla karşılaşacağınız gibi harcamalarınızda yüksek olabilir. Ya da parasal bir takım meselelerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bu noktada daha dengeli davranmanız önemli olacak.

Yine Çarşamba günü Venüste parasal alanlarınıza giriyor, önünüzdeki 3 hafta boyunca para kazançlarınızı artıracağınız bir dönem olacak. Güzel eşyalara ya da objelere olan ilginizin artacağı bir dönem. 3 kasım öncesinde alışveriş yapmamaya ya da fiziki açıdan değişim yapmamaya özen gösterin.

Cumartesi günü gerçekleşecek olan Dolunay, uzak çevre alanlarınızda yaşacacaksınız, sevgili Başaklar, siz bu Dolunayı uzakta bulunan akrabalar ya da uzakta yaşayan dostlarınız yada uzak çevreniz ve daha az samimi olduğunuz insanlarla olan iletişiminizde ve ilişkilerinizde skıntı ve problemlere açık olabilirsiniz. Ani hızlı beklenmedik bir takım olaylar devreye girebilir. Bu süreçte gitgelleriniz olabilir. Duyacaklarınızdan çok etkilenebilir, hızlı tepkiler verebilirsiniz. Yakın çevreniz ve uzak çevrenizdeki insanlarla anlaşmak sandığınız kadar kolay olmayak.

Hafta sonu parasal harcamalarınız yüksek olacak. Ya da maddi konular canınızı sıkabilir, bardağın boş tarafını görebilir negatif bir takım varsayımlar üretebilirsiniz. Öncelikle neye ihtiyacınız olduğunu gözlemlemeli ve buna göre hareket etmelisiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Gündelik hayatınızın ritmi ile başlıyor haftanız ancak gündelik hayatınız da çok rahat hareket edeceğiniz anlamına gelmiyor sevgili Teraziler ve yükselen Teraziler. Yapılması gereken işlerinde kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Ertelemeler devrede olabilir, tembellik yapabilirsiniz. Kafanızdaki planları hayata geçirmek ve bu planlar doğrultusunda hareket etmek çokta kolay olmayacak.

Çarşamba günü Venüs sizin burcunuza geçiyor. Venüsün Terazi burcuna geçmesi ile beraber hareketleneceğiniz sosyalliğinizin artacağı, sağlığınızın daha da güzelleşeceği bir döngüye merhaba diyorsunuz. Çarşamba günü itibarıyla Merkür kişisel alanınıza geçerek gerileyecek sevgili Teraziler. 3 Kasıma kadar büyük anlaşmalardan, görüşmelerden ve konuşmalardan uzak durmakta fayda olacak. Kendinizi yalnış ifade edebilirsiniz. Venüsün Terazi burcuna geçmesi ile birlikte bir sıkıntı ve sorunla karşılaştığınızda bunun çözümü de önünüze gelebilir.

Cumartesi günü Boğa burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Ani hızlı beklenmedik olaylara gebe olacak. Sizin ortak para alanlarınızda gerçekleşiyor. Beklenmedik bir para problemi bir borcun ortaya çıkması ya da kredi vergi ödemesi ile ilgili bir durum ya da eşinizin parayla ilgili sorunları bu dolunayla beraber daha görünür hale gelebilir. Harcamalarınızın yüksek olacağı bir dönem olabilir. Aynı zamanda harcama dengenizi de iyi oturtmanız gereken bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Hafta sonu sevdiğiniz insanlar ve ailenizle ilgili bağlantınıza dikkat edin. Bardağın boş tarafını görmeye meyilli olacaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Haftaya eğlenceli konu ve olaylarla başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Aşk hayatınız çocuklarla ilgili konular da size mutluluk veren ne varsa bu hafta başı bu konularla ilgili olacaksınız. Keyifli bir hafta yalnız aşk hayatınızda kararsızlıklar devrede olabilir. Yapacağınız önemli işler varsa bu işlerde kafa karışıklıkları ertlenmeler bir kaç gün boyunca devrede olabilir.

Çarşamba günü Venüs Terazi burcuna geçiyor. İlişkiler de elinizi ayağınızı karşı tarafın üzerinden çekebilirsiniz. Ya da karşı taraf kendini biraz çekebilir. Bu dönem kendi köşenize çekilebileceğiniz, aynı zamanda biraz daha yurt dışı ile ilgili konuların ön plana geçeceği, biraz daha ruhsal takılacağınız, pilinizi şarj etmek isteyeceğiniz ve yalnız kalmaktan hoşlanacağınız bir dönem olacak. Sosyalleşmenizde geri çekilmeler oluşabilir. Bu bir kaç haftayı kendinize ayırmak size çok iyi gelecek sevgili Akrepler.

Yine aynı gün Merkür Terazi burcuna geçerek gerilemesine devam edecek, 3 kasıma kadar büyük girişimlerden uzak durmaya özen gösterin. Eski bir konu daha önceden çözümlenmesi gereken bir mesele kafanızı çok kurcalayabilir. Venüsün bu alanda sizi desteklemesi ile beraber bu konuyu çözerek hayatınıza devam edeceksiniz.

Cumartesi sizin karşıt burcunuz da bir dolunay gerçekleşiyor. İkili ilişkiler ve özel hayat evinizde gerçekşen dolunayda ikili ilişkilerinizde, özel hayatınızda, diğer insanlarla olan bağlantılarınızda, ortaklı işlerinizde kopuşlara  ani olaylara açık olabilirsiniz. Eşinizi ya da partnerinizin ailesi veya kariyeri ile ilgili olaylar hızlı akabilir.

Cumartesi Pazar gerginliklere karşı dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınızla ya da alacağınız haberlerde negatif etkilerde olacaksınız, fikirlerinizi karşı tarafa aktarırken biraz sakin olmaya özen göstermelisiniz.


YayYay Burcu:

Ailevi konu ve olaylarla haftanız başlıyor sevgili Yaylar ve yükselen Yaylar. Eviniz yuvanız aileniz bunlar ön planda olacak. Evinizden her şeyi idare etmek isteyebilirsiniz. Tembel etkilerde olup evinizin tadını çıkarmak isteyeceksiniz.

Çarşamba günü Merkür Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam ediyor. 3 kasıma kadar arkadaşlarınızla ve çevrenizle olan bağlantılarınızda dikkat etmeniz gerekecek. Bazı arkadaşlarınızla yeniden bir araya gelebilirsiniz aranızdaki eski bir sorun yeniden alevlenebilir. Bütün bunları çözmek içinde Merkür  görevini yapacak.

Ama destek de yok değil, Çarşamba günü Venüs sizin çevre alanınıza girerek size destek sağlayacak. Değişik ortamlar değişik yerler yeni tanışacağınız insanlar iş hayatınızdan size yepyeni kapılar aralayabilir. Bütün bunlarla ilgili konuşma ve görüşmelerinizi yapacaksanız lütfen 3 kasıma kadar dikkatli adımlar atın. Bazı arkadaşlarınızla ilgili sıkıntı ve problemler, Venüsün terazi burcuna geçmesi ile çözüme ulaşacak.

Cumartesi gerçekleşen Dolunayı, iş hizmet ve sağlık alanlarınızda yaşayacaksınız. Ani oluşacak bir iş ya da aniden oluşacak sağlıkla ilgili konu ve olaylar daha fazla görünür halde olacak. Sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekebilir.  İş hayatınızda alacağınız bir haber sinirlerinizi bozabilir ani tepkiler vermenize neden olabilir. Ya da ani hızlı beklenmedik bir şekilde bir hastalıkla uğraşabilirsiniz. Yakın çevre aile, akraba, kardeşlerinizin ailevi bir durumu veya sağlıklarıyla igili bir durum bu Dolunayda karşınıza gelebilir.Oglak
Oğlak Burcu:

İletişimi hızlı, bir o kadar da karmaşık etkilerle dolu bir hafta başlıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Yakın çevrenizden alacağınız bilgilerle kısa vadeli planlar programlar bu hafta başı devrede olabilir. Ancak bu planlarda zaman zaman değişikliklere gidildiğini farkedeceksiniz. Kafanız bazı noktalarda karışık olabilir.

Çarşamba günü Merkür Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam ediyor. 3 kasıma kadar daha önceden çalıştığınız insanlarla bağlantılar devreye girebilir. Bazı tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Daha önceden yarım kalmış bir işle uğraşabilirsiniz. Göz önünde bulunacağınız ortamlarda yanlış ifadelere ve kendinizi yanlış ifade etmeye karşı dikkatli olmakta fayda var. Bunların hiç birini dert etmeyin çünkü Venüs te aynı gün kariyer evinize giriyor. Yeni işler yeni anlaşmalar yeni bağlantılar anlamında önünüzde ki 3 hafta çok şanslı bereketli bir döneme gireceksiniz. Sadece 03 Kasım’a kadar dikkatli olun, temkinli hareket etmeye çalışın.

Cumartesi günü Boğa burcundaki Dolunay, sizin aşk evinizde gerçekleşiyor. Ani hızlı beklenmedik bir aşkın içine düşebileceğiniz gibi ani hızlı beklenmedik bir şekilde hayatınızda biri varsa onunla olan ilişkinizde sıkıntılara da açık olabilirsiniz. Ani bir çocuk olayı ya da çocuğunuzla ilgili konular devrede olabilir. Sevdiğiniz insanın hayatındaki hızlı gelişmelerin sizin hayatınızı da etkilediğini görebilirsiniz. Sosyal çevreniz ve özel hayatınızdaki dengeyi iyi sağlamanız gereken bir dolunay olacak.

Hafta sonu göz önünde bulunacağınız ortamlarda olumsuz bakış açınızla davranacaksınız. Hiçbir şeyi kolay beğenmeyeceksiniz. Her şeyi rahat eleştirebilirsiniz, bu eleştiriler bir araya geldiğiniz insanları yorabilir.


KovaKova Burcu

Parasal konularda hızlı gelişmelerle haftanız başlıyor ancak bu gelişmeleri yaparken organize olamayabilirsiniz sevgili Kovalar ve yükselen Kovalar. Detay gerektiren işlerdense biraz daha rahat işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz.

Çarşamba günü Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ve orada gerilemesiyle birlikte, 3 kasıma kadar seyehat, eğitim, yurt dışı bağlantılı işler alanınızda iletişim sorunları karşınıza gelebilir. Eski bir yere seyahete gitmek, eski insanlarla irtibatta olma ya da medyada çalışıyorsanız medya ile ilgili bir konuda eski olayların karşınıza gelmesi söz konusu olabilir.

Çarşamba günü Venüs’ün bu alanlarınıza giriyor olması, bu konulardaki sıkıntı ve problemlerinizi giderecek çözümleri karşınıza getirebilir. Üç hafta boyunca, yeni insanlarla tanışabilir, yeni yerlere gidebilir, eğitimsel konularda istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Öğrenmekten ve öğrendiklerinizi etrafınızla paylaşmaktan mutluluk duyacağınız bir dönem olacak. Yeni kararlarınız için 03 kasım’a kadar beklemenizi tavsiye ederim.

Cumartesi günü ev, aile, yuva alanlarınızda gerçekleşen bu Dolunay da hızlı ani beklenmedik olaylara açık olacaksınız. Göz önünde olacağınız işlerinizi organize etmeniz gereken bir dönemde, daha fazla vaktinizi evinize ayırmanız gerekebilir. Aile büyüğünüzün hayatında oluşan bir konuda enerjinizi ona yönlendirmeniz gerekebilir. Bazı işlerinizde ertelenmeler devreye girebilir.


BalikBalık Burcu:

Haftaya kendi istek ve beklentilerinizle giriş yapacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu hafta başında ne istiyorsanız ona eğilebilirsiniz. Zaman zaman tembellikleriniz devrede olabilir. Hafta sonu yaptığınız planların çok fazla işlemediğini görebilirsiniz.

Çarşamba günü Merkür Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam ediyor. 3 kasıma kadar gereksiz bir borcun altına girmemeye çalışın. Eskiden konuşulmuş bir borç ya da ödeme gündeme gelebilir. Veya bu borçlar, ödemeler sevdiğiniz insanla bağlantılı olabilir. Bu konuları yeniden ele almanız için Merkür gerilemesi bu alanlarınızı harekete geçirecek. Yine aynı gün Çarşamba günü Venüs  bu alanlarınıza giriyor. Önümüzdeki 3 hafta boyunca bütün bunları toparlayacak gücü kendinizde bulacaksınız. Finansal durumunuzu düzeltmek için harekete geçeceksiniz. Kredi çekmek ya da bir borcun altına girmeyi düşünüyorsanız lütfen 3 kasımı bekleyin.

Cumartesi günü gerçekleşen Dolunayı, yakın çevre ve kardeşler alanınızda yaşayacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanların hayatında hızlı, ani, beklenmedik olaylar cereyan edebilir. Hem onlarla olan ilişkinizde hem de onların hayatında ani hızlı olayların devrede olduğunu görebilirsiniz. Duygusal tepkiler yüksek olabilir. Hafta sonu bir arkadaşınızla anlaşmazlığa düşebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın