Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

22 – 28 Ekim Haftalık Burç Yorumları

22 - 28 Ekim Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

22 – 28 Ekim Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanız oldukça hareketli enerjilerle başlayacak sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu haftabaşı duygusal sorumluluklarınız gün içinde modunuzu aşağıya çekebilir. Kapanması gereken, peşini bırakmanız gereken bir para meselesi veya kriziyle uğraşabilirsiniz.

Salı günü Güneş Akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca ortaklaşa para konuları, banka işlemleri, borç, kredi, faiz, vergi, nafaka, miras alanlarınızda kimliğinizi ön plana çıkartacak ve bu alanlarda kendinizi göstereceksiniz. Eşinizin veya sevgilinizin maddi durumuyla ilgili konular ön plana çıkabilir yine bu bir ay başkalarının kaynaklarına ve para durumuna bağlı olarak hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Gizemli ve ruhani konular ilginizi çekmeye başlayacak. Cinsellik hayatınızda ön plana çıkabilir. Kendinizi dönüştürecek ve değiştirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Başkalarından fayda ve destek görecek, diğer insanların kaynaklarından faydalanmasını iyi becereceksiniz.

Çarşamba akşam saatlerinde gerçekleşen Dolunay, para işlerinizde, kişisel yatırımlarınızda beklenmedik hızlı ve ani gelişmeleri karşınıza getirebilir. Kolay tepkiler vermeye açık olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla, ortağınızla parasal konularda ters düşmemeye çalışın. Sahip olduklarınız, yaşadıklarınız bu Dolunayda önem kazanacak.

Cuma günü parasal bir meseleyi, partnerinizin, eşinizin parasal konularını halletmek için harekete geçebilirsiniz. İlişkilerinizde esnek davranışlara yer vermeli, eski olayları toparlamak adına bugünü kullanmalısınız.

Haftasonu, parasal konularda daha sağlam ve tutarlı ilerleyeceksiniz. Gösterdiğiniz çabaların karşılığını alabilir, önemli kişilerden destek alabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftaya daha geri plandan yürüteceğiniz işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Ağır ve sakin ilerlemek isterken, dışarıdan gelecek olan müdahaleler Pazartesi günü öğleden sonra sizi zorlayabilir.

Salı günü Güneş burç değiştirerek Akrep burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi özel hayatınızda,ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermenize neden olacak. Bu bir ay boyunca şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir ve sizde sevdiğiniz insanın hayatına göre program yapmak zorunda kalabilirsiniz. Veya ortaklı işleriniz varsa, ortaklarınızın hayatı ve düşünceleri daha ön planda olacak.

Çarşamba akşam saatlerinde gerçekleşen Dolunay hayatınızın ilgilendirecek önemli konuları karşınıza getirebilir. İlişkinizde olup bitenlere göre tam da bu dolunay karar verebilir, kendinizi hassas oluşumlar içinde bulabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı önemsemeniz gereken bir dönemdesiniz. Onunla yapacağınız bazı konuşmalara vereceğiniz tepkilere dikkat edin. İlişkilerinize ve ortaklıklarınıza bu dönemde esnek yaklaşmalısınız.

Cuma günü sevdiğiniz insanla konuşabilir, aranızdaki sıkıntıları gidermek adına bu tarihte köprü kurabilirsiniz. Aynı teklif karşı taraftan da gelebilir. Haftasonu ilişkinize yatırım yapmak adına sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız bir plan veya kısa bir tatil olaylara daha net ve sorumlu yaklaşmanıza neden olacak.


İkizlerİkizler Burcu

Haftaya sosyal çevrenizle yaptığınız planlarınıza odaklanarak başlayabilirsiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Kalabalık ortamlarda, aktivitelerde moralinizi gün içinde daha yukarıda tutmaya çalışın.

Salı günü Güneş burç değiştirerek Akrep burcuna geçecek. Kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor sevgili ikizler, daha fazla çalışacak, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü omuzlarınızda taşımaya başlayacaksınız, o yüzden bu ay sağlığınıza çok dikkat edin ve aşırıya kaçarak kendinizi zorlamayın.

Çarşamba akşam saatlerinde oluşan Dolunayda, gerginlikleriniz yüksek olacak. Kadersel etkilerle, kontrolünüz dışında gelişen olaylara karşı kontrolü sağlamakta zorlanabilirsiniz. Bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir. Bu noktada sakin olmak size çok şey kazandırabilir bana güvenin. Yine Bu Dolunay zamanı sağlığınıza ekstra dikkat etmelisiniz. Etrafınızda olup biten olaylar ruhen sizi yorabilir ve hastalıklara açık kılabilir sevgili İkizler.

 

Cuma günü iş ortamlarınızda, günlük hayatınızın ritminde sıkıntı ve sorun yaşadığınız konuları masaya yatırabilir. Kalben ve ruhen hayatınızda istikrar sağlamak isteyebilirsiniz. Bunun sonucunda ilişkilerinize daha fazla önem vereceksiniz. Haftasonunda aldığınız kararları sağlam bir zemine oturtmak daha kolay görünüyor. İstediğiniz desteği bulacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Haftanız toplum önü işlerinizle, iş hayatınızdaki hareketlilikle başlayacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu haftabaşında insanlarla ilişkilerinizde ağzınızın tadı tuzu yerinde olmayabilir. Bırakmanız ve çözmeniz gereken mevzulara odaklanmalısınız.

Salı günü Güneş Akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Bir ay boyunca hayatı keyfili yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, sportif faaliyetlerde etkili bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Bu alanlarda sorumluluklarınızın arttığı bir dönemdesiniz sevgili yengeçler…Aşkı arayan ve isteyenler için bulacakları ve flörtöz davranacakları bir dönem geliyor.

Çarşamba günü akşam saatlerinde oluşan Dolunay, sosyal çevrenizde aktiviteleri, olayları hızlandırabilir ve siz arkadaşlarınıza vakit harcamak durumunda kalabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda ani ve beklenmedik olaylar oluşabilir. Bir arkadaşınızın hayatında ani gelişecek bir olay sizi de etkileyebilir. Özel hayatınızdaki stresleri sevdiklerinizi ihmal ederek körüklemeyin. Her iki tarafı dengeleyin. Arada olmanız gereken durumlarda esnek davranamaz ve idare edemezseniz ilişkilerde kopuşlar oluşabilir.

Cuma günü sevdiklerinize vakit ayırmak ve sorunlarınıza çare bulmak için güzel birgün olabilir. Kararsızlıklarınızın sizi dengesiz kılmasına izin vermeyin. Özel hayatınızdaki insanla, çocuğunuzla konuşmalı, sevgi paylaşımınızı arttırmalısınız. Haftasonu özel hayatınızda daha oturaklı ve sakin davranacak, konuştuklarınızı hayata geçirmek için gerekli sorumlulukları üstleneceksiniz.


AslanAslan Burcu:

Haftanız hareketli ve sizin dışınızda gelişen olaylarla başlayacak sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Daha rahat ortamlarda bulunmak isterken, yapmanız gereken işleriniz bu Pazartesi sizi rahat bırakmayabilir. Aile ortamlarınızda halledilmesi gereken meseleye bu hafta odaklanmalı, takıntılarınızdan vazgeçmelisiniz.

Salı günü Güneş Akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, evinizde ve ailenizle ilgili olaylarda göstermenize neden olacak. Bu bir ay boyunca aileniz herşeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek daha fazla ilginizi çekecek.

Çarşamba akşam saatlerinde oluşan Dolunay, kariyer ve iş alanlarınızda ani ve beklenmedik sürpriz olayları karşınıza getirecek.  Bu dolunayda iş ve kariyer alanlarınızda duygusal tepkileriniz, sıkılganlıklarınız, şoklarınız yüksek olabilir. Aile hayatınız ve iş alanlarınızdaki dengeyi esneklikle sağlamalısınız. Yoksa iş sorunları aile hayatınıza, ailevi sorunlar iş alanlarınıza yansıyabilir. Eşinizin ailesiyle ilgili beklenmedik olaylara da bu dolunayda açık olun. İlişkilerinizi çok fazla yormayın.

Cuma günü aile ortamlarınızda, sevdiklerinizle olan paylaşımlarınızda hem kendinizi, hem de ilişkinizi şifalandırabilirsiniz. Kalben atılacak adımlar sizi destekleyecek. Haftasonunda aile hayatınızda aldığınız kararlara daha sorumlu ve olgun yaklaşımlar sergileyebilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftanız ortak parasal işlerinizle başlayacak sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu aralar özel alanlarınıza, aşka, çocuklarınıza, hobilerinize yaptığınız harcamalar parasal konularda sizi zorlayabilir. Bu Pazartesi moralinizin hemen bozulmasına izin vermeyin.

Salı günü Güneş Akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında gösterebilirsiniz. Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işiniz varsa uğraşılarınız artabilir.

Çarşamba günü akşam saatlerinde oluşan Dolunay ani bir seyahati, iş oluşumunu, hukuki meseleyi karşınıza getirebilir. Duygu iniş çıkışları yüksek bir Dolunay olacak. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi ve uzak çevrenizde bulunanlarla yaşadıklarınızı dengelemeyi unutmayın. Tanımadığınız insanlara patlayabilir, hırsınızı yakın çevrenizden çıkarabilirsiniz aman dikkat.

Cuma günü yakın çevrenizle akraba ve kardeşlerinizle sevgi paylaşımlarınızı arttırmalısınız. Meselelerin kökenine kalben inmeli anlayışınızı korumalısınız. Haftasonu yakın çevrenize karşı verdiğiniz sözleri tutacak, güzel planlar içine gireceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftaya çevrenizle, etrafınızla veya özel hayatınızdaki ilişkilerle başlayacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Şartlar çok elinizde olmayabilir, aile sorumlulukları ilişkilerinizde moralman sizi zorlayabilir. Önemli bir para işini eşinize veya partnerinize bırakmanız gerekebilir.

Salı günü Güneş Akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak. Kendinizi gösterdiğiniz ve girişimlerinizi başlattığınız bu ay içinde artık meyveleri toplamaya,kazancınızı arttırmaya başlayacaksınız.

Çarşamba akşam saatlerinde oluşan Dolunay ortak parasal konularda beklenmedik ani olay ve kararları hızlandırabilir. Eşinizin veya partnerinizin hayatında ani duygusal olaylar, büyük değişimler sizi gergin kılabilir. Ortaya çıkacak bir ödeme, bir krizle uğraşabilirsiniz. Parasal konulara vereceğiniz tepkiler özel ilişkilerinizi de etkileyecek o yüzden büyük girişimlerden bu hafta uzak durun.

Cuma günü maddi konularda sorunlarınızı çevrenizle, arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz. Ya da onlar tarafından uğradığınız bir zararı, para mevzusunu dile getirebilir, konulara daha anlayışlı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Haftasonu aile hayatınızda parasal sorumluluklarınızı bilecek, kalıcı çözümlerle yolunuzda ilerleyeceksiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftaya günlük işlerinizle, hızlı adımlarla başlayabilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. İş alanlarınızda kafanıza takılan bir mevzuya çözüm üretmeniz gerekebilir, mevzuları çok uzatmadan, takıntı yapmadan ele almaya çalışın.

Salı günü Güneş Akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca rahat ortamlar için ışık yakmaya başlayacak. Bu tarihten sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak, kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak, yeteneklerinizi ortaya koyarak, dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Başkalarını etkilemek, kendinizi kabul ettirmek düşündüğünüzden daha kolay olacak.

Çarşamba akşam saatlerinde gerçekleşen Dolunayda özel hayatınızda anlık duygusal kararlara açıksınız. Aniden bir ilişkiye başlama, bitirme, taşınma, ortaklı işe adım atma veya bitirme gibi etkiler devrede. Sakin olmaya çalışın. Partnerinizin işi ve kariyeriyle ilgili konularında destek vermeyi göz ardı etmeyin. Bu hafta ilişkileriniz denge ve esneklik isteyecek. Tavırlarınız ve sıkılganlıklarınızla olayları körüklememelisiniz.

Cuma günü yine büyük adımlardan kaçınmalısınız ama sözlerine değer verdiğiniz önemli bir insanın devreye girmesiyle sevdiğinizle kabaran suları daha sakin bir ortama çekebilirsiniz. Haftasonu ise, çevrenize verdiğiniz sözleri tutacak, olgun ve emin adımlarla işlerinizi düzene koyacaksınız.


YayYay Burcu:

Haftanız size keyif verecek oluşumlarla başlayabilir sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Kafanızdaki planları yapmak için harekete geçebilirsiniz yalnız hala kafanızda takılı kaldığınız konular var ve bu hafta o konuları geride bırakmalı, şartları zorlamamalı ve hayatın doğal akışıyla ilerlemelisiniz. Bu Pazartesi riskten uzak durun.

 

Salı günü Güneş Akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kadersel alanınızda hareket edecek. Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak diğer yılın atılımları için planlar yapmalısınız. Kendinizi geri plana çekmeniz ve olayları gözlemlemeniz işinize yarayacak. Bu bir ay boyunca enerjiniz düşük çalışacağından sağlığınıza dikkat etmeli, arkanızdan dönen olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız.

 

Çarşamba günü akşam saatlerinde oluşan Dolunayda iş, hizmet alanlarınızda ani kararlar alabilirsiniz. Sağlığınızda ve günlük hayatınızın ritminde beklenmedik sürpriz olaylar karşısında ipleri koparabilirsiniz. Unutmayın karşınıza gelecek olaylar aslında sizin onları çözmeniz ve değiştirmeniz için geliyor. Bu dönemde vereceğiniz tepkileri iyi idare etmelisiniz. Arkadaş ilişkileriniz bu Dolunayda sınanabilir.

Cuma günü ruhunuzda dinginliği sağlayabilir, olayların arkasındaki nedenleri kalben farkedebilirsiniz. Kendi içinizdeki bütünlüğe ve güzelliğe odaklanacaksınız ve bunu yapmalısınız. Haftasonu olaylara bakış açınız daha sağlamlaşacak ve hayatınızı düzene daha rahat koyacaksınız.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanız aile hayatınızın detayları, konularıyla başlıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu haftabaşı geleceğinizi ilgilendiren önemli bir mevzuyu halletmeli, gereksiz endişelerinizden uzaklaşmalısınız. Sert ve gergin yapınızla gün içinde moraliniz çabuk bozulabilir.

Salı günü Güneş Akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstermenize neden olacak. Bu alanda bu ay içerisinde önemli adımlar üstlenebilirsiniz.

 

Çarşamba günü oluşan Dolunay, aşk hayatınızı, özel ilişkilerinizi etkileyecek. Vereceğiniz ani kararlar bu Dolunay’ı unutulmaz kılabilir. Ani ve beklenmedik duygusal kararlarla aşkta ilerleyebilir, çocuk ilişkilerinizde sıkıntılar yaşayabilirsiniz.  Koparıcı etkilere ve gerginliklere dikkat edin. Sosyal çevrenizdeki insanlar ve özel hayatınızdaki kişilerle esnekliğinizi iyi sağlamalısınız.

Cuma günü sosyal çevrenizden bir insanla, kariyerinizi ilgilendiren bir insanla bağlarınızı güçlü tutun. Sorunlarınızın üstesinden gelmeli, hayata daha sevgidolu yaklaşmalısınız. Haftasonu ise, çevre ilişkilerinizde sağlam ve kalıcı adımlar devrede olacak.


KovaKova Burcu

Haftanız iletişimi yüksek bir şekilde başlıyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Yakın çevrenizde olup biten konu ve olaylara yaklaşımınızda duygusal olarak iniş çıkışlarınızı bu Pazartesi kontrol etmelisiniz. Toplum içinde yaşanmış bir konuyu açıklığa kavuşturmak önem kazanıyor.

 

Salı günü Güneş Akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz. Herşeyin göz önünde olmasını isteyecek, hırsınızı işinize kaydıracaksınız.

Çarşamba günü akşam saatlerinde oluşan Dolunayda aile ve yuvanıza odaklanacaksınız. Bu dolunay sizi gergin ve agresif yapabilir. Vereceğiniz tepkileri iyi kontrol edin, ailenizi, sevdiklerinizi üzmeyin. Aile hayatınızda meydana gelen önemli bir olay bu dolunayın konusu olarak karşınıza çıkabilir. Bu toplum ilişkilerinizi ve toplum duruşunuzu da zedeleyebilir. Esnekliğinizi kaybetmeyin.

Cuma günü önemli bir konuyu daha sevgi dolu yaklaşımlarla halledebilirsiniz diğer taraftan haftasonu alacağınız etkilerle sorumlu ve olgun yaklaşımlar durumları toparlamanıza neden olacak.


BalikBalık Burcu:

Haftaya parasal konularda aceleci, atik adımlarla başlayabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Gelecek sorumluluklarınızın maddi yönden sizi bunaltmasına izin vermeyin. Bu haftabaşı riskten kaçının.

Salı  günü Güneş Akrep burcuna geçecek. 1 ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Eğer bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartların sizin lehinizde olacağı güzel bir ay sizleri bekliyor olacak. Kendinizi geliştirip, eğitmeye ve geleceğiniz üzerine daha fazla çaba harcamaya yönelik adımlar atacaksınız.

Çarşamba akşam saatlerinde oluşan Dolunay, kısa vadeli planlarınız, iletişimsel işleriniz ve yakın çevrenizdeki olayları mercek altına alabilir. Etrafınızda olup bitenlerle uğraşabilir, düşüncelerinizdeki gitgeller yüzünden sinirli ve agresif olabilirsiniz. Araba kullanıyorsanız dikkatli olun, yakın çevrenize daha toleranslı ve esnek davranmalısınız.

Cuma günü daha az tanıdığınız insanlarla olan ilişkilerinizin üzerine eğilebilir, sorunlarınızı sevgiyle, anlayışla çözebilirsiniz. Haftasonu, gelecek planlarınız adına desteklendiğinizi görecek, işlerinizde daha sağlam ve kalıcı adımlar peşinde olacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

Bir Cevap bırakın