Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

25 Kasım – 01 Aralık 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay aslan burcundayken başlıyoruz. Bu haftabaşı, öğlen saatlerine kadar ay boşlukta olacağından önemli kararlardan kaçınmamız yerinde olacak. Yine öğleden sonra kafa dalgınlıklarına dikkat edelim.

Salı günü oluşan merkür satürn kavuşumuyla düşüncelerimizde disiplinli, ciddi ve biraz da negatif yönler ön planda olabilir. İş sorumluluklarımız artmaya başlayacak. Hayata bakış açımızda biraz dar görüşlü ve negatif olabiliriz.

Hem iyi, hem zor etkilere sahip olacağız. Eleştiri ve kritize etme durumumuz yüksek olacak, iletişimimizde bazı zorlanmalar oluşabilir. Plan ve program isteyen işlerimiz için harekete geçebilir, önemli işlerimizde kalıcılık arayabiliriz.

Perşembe günü oldukça şanslı etkilerimiz olacak. Önemli konuşma ve görüşmeler devrede olabilir. Anlaşmalarımızı, görüşmelerimizi ve fikir alışverişlerimizi bu güne denk getirmeye özen gösterelim.

Cumartesi günü ise esnekliğimiz tam olacak. Değişik konu ve olaylar ilgimizi çekebilir. Çevremizle, erkeklerle, otorite figürleriyle anlaşmamız kolay olacak. Herkese mutlu haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın