Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

23 – 29 Mart Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

23 – 29 Mart Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza biraz isteksiz etkilerle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Yalnız kalmak ve işlerinizi kapalı ortamlarda yapmak sizi verimli kılabilir.

Bu hafta başı iş hayatınızda oldukça hırslı ve gergin hareket edebilirsiniz. Öfkenizi, gerginliklerinizi iyi kontrol edin. Ağır çalışma isteyen işleriniz varsa fırsatlar sizden yana olabilir, ve bu olasılıkları güzel değerlendirebilirsiniz.

Salı günü oluşan yeni ay sizin yeni ayınız sevgili Koçlar. Fikir ve planlarınızı hayatınıza almak ve başlangıçlar yapmak, yeni bir sayfa açmak için bu yeni ayı değerlendirin. Kendinizle ilgili alanları, ele almalı, şifalandırmanız gereken konuların üzerine düşmelisiniz. Bu sağlığınızı ilgilendiren konuları kapsayabilir. Şimdiye kadar ihmal ettiğiniz bu alanların üzerine düşmek önemli olmalı.  Kendinizi sevmeyi unutmayın. 26 Aralık’ta oluşan kariyer ve iş alanlarınızda açılımlar sağlayan tutulma noktaları bu hafta tetikleniyor. Hiçbir konuda ve işinizde kendinizden şüpheye düşmemeniz gereken bir dönem. Kafa karışıklıklarınız artabilir. Aileyle, işinizle ilgili bazı yaralar, geçmiş deneyimler ortaya çıkabilir. Şimdi yaralarınızı iyileştirme zamanı, pes etme zamanı değil bunu aklınızdan çıkarmayın. Bu hafta size çok yol gösterecek.

Perşembe ve Cuma günleri maddi yönden rahatlayacak, kafanıza takılan konuları halledeceksiniz. Hafta sonu ise, sizi destekleyen ve keyfinizi yukarıya çıkaracak haberler almanız mümkün.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza diğer insanlardan çevrenizden alacağınız haberlerle başlayacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu hafta başı duyacağınız her şey sizi etkileyebilir. Bu Pazartesi daha az tandığınız insanlara karşı daha az toleranslı ve sabırlı olabilirsiniz. Gücünüzü planlı ve organize işlere harcamanız ve diğer insanların çıkarlarını göz etmeniz işinize yarayabilir.

Salı günü oluşan Yeniay, kadersel alanınızda gerçekleştiği için, önemli adımlarda bulunmamaya özen gösterin. Bu Yeniay’ı, kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için kullanmalı, hayatınızı temizlemek adına harekete geçmelisiniz. Kendinizi, yapacaklarınızı ve ruhunuzu şifalandırmanız gereken bu dönemde her şey gözünüzde fazlasıyla büyüyebilir. 26 Aralık’ta gerçekleşen gelecek planlarınızı hızlandırdığınız  tutulmanın etkileri bu hafta Salı günü tetiklenecek. Bazı konulara inancınızı kaybedebilir, yönünüzü bulmakta zorlanabilirsiniz. Ama merak etmeyin bunun sonucunda önemli bilgiler edineceksiniz. Kendi bildiğinizden şaşmayın.

Bu hafta Perşembe ve Cuma günleri, çevrenizden göreceğiniz destekler, alacağınız haberler sizi mutlu edebilir. Hafta sonu ise, nihayet kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırabileceksiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza önemli işlerle uğraşarak başlayacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta başında parasal konularda tepkilerinizi kontrol etmeye çalışın. Bu aralar enerjiniz yoğun olacağı için olayları çok içselleştirmeyin. Halledilmesi gereken parasal işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Çevrenizde yaşayacağınız bazı olaylar sizi değiştirebilir, hayata daha derin ve farklı gözlerle bakabilirsiniz.

Salı günü oluşan yeni ayla birlikte  grupsal işlerinizde, arkadaşlık bağlantılarınızda, organizasyona yönelik her tür konularda önemli kararlarınız devreye girebilir. Ama önce bu alanlardaki sıkıntı ve sorunları gidermeniz, bir anlamda şifalanmanız gerekecek. İletişim halinde olacağınız dostlarınız ve arkadaşlarınızla konuşmalarınız daha anlamlı ve iyileştirici olabilir. Önemli işlerde kendinizi niye öne çıkartamadığınızı, duygusal olarak hangi noktalarda yaralandığınızı bulmanız da söz konusu. Maddi konularda almanız gereken önemli kararlar olduysa veya alacaksanız bu hafta kafa karışıklıklarına, sizi aşağıya çekecek olaylara dikkat edin.

Perşembe ve Cuma günleri maddi konularda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Perşembe günü yatırım konusunda adımlarınız varsa Cuma günü daha mücadeleli geçebilir. Hafta sonu ruhunuzu dinlendirmek size iyi gelecek. Telefonu kapatın, etrafta neler olduğuna değil, sağlığınıza ve ruhunuza odaklanın. Sezgileriniz iyi çalışacak.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza uzaklardan, daha az tandığınız insanlardan alacağınız haberlerle başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu hafta başında ilişkilerinizde öfkeden, kızgınlıklardan, gereksiz mücadelelerden uzak durmalısınız. Bu aralar herkesin size karşı olduğunu düşünebilirsiniz. Ortaklı işleriniz ve özel hayatınızda daha sakin, oturaklı ve derin adımlar atmanız daha çok işinize yarayabilir.

 

Salı günü oluşan Yeniay, kariyerinizi hareketlendirebilir. Kariyerinizle ilgili yeni bir yön çizmek, işiniz ve kariyerinizde mutlu olmadığınız konularda kendinize yeni konular belirlemek, yeni adımlar atmak için bu Yeniay’ı kullanmalısınız. Kariyer ve iş hayatınızda hoşnut olmadığınız konuları şifalandırmak, gözden geçirmek için uygun şartlara sahip olacaksınız. Kendinizi parasal konularda öne çıkarmanız gerektiğini göreceksiniz. Bu dönem herkese işi konusunda faydalı olduğunuzu görebilir ama istediğiniz fayda ve desteği aynı şekilde alamadığınızı düşünebilirsiniz.

Özel hayatınızla ilgili aldığınız kararların, taşınma işinizin veya bir davanızın, ortaklı işinizin şartları konusunda kafanız karışık olabilir. Aileniz, çevreniz, işiniz konusunda yol ayrımında olabilirsiniz. Ne olursa olsun bu dönemde kendinizi ifade etmeye çalışın, korkuların sizi ele geçirmesine izin vermeyin.

Perşembe ve Cuma günleri alacağınız haberler içinizi rahatlatabilir ama Cuma günü yine içten içe bir şüpheye düşebilirsiniz. Hafta sonu sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz güzel bir hafta sonu keyfinizi yerine getirecek.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza parasal işlerinize odaklanarak, ödemelerinizle ilgilenerek giriş yapabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu hafta başında varsa günlük yapılması gereken işleriniz konusunda ciddi, sorumlu ve enerjik adımlar devrede olabilir. Zor işlerinizi tamamlamak için bugünden faydalanın.Yanınızda çalıştırdığınız, beraber iş yaptığınız insanlara karşı biraz daha anlayışlı olmaya çalışmalısınız.

Salı günü oluşan Yeniay seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde yeni bir dönemi karşınıza getirebilir. Bu alanlarda almanız gereken kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Bozulan işlerinizin ardından bir kapı kapanırsa yeni bir kapı açılabilir. Yine bu Yeniayla beraber yüksek eğitim hayatınızda önemli kararlar alacaksınız. Bu dönemde derslerinizi, sınavlarınızı önemseyebilir, oradan gelecek sonuçlara göre planlar yapabilirsiniz. Diğer yandan da bu alanlarınızda bazı sorunlar ve sıkıntılar görülebilir, eğitim hayatınızda kendinizi daha fazla öne çıkarmanız, beklentisiz adımlarda bulunmanız gerekecek. İş hayatınızda veya sağlığınızla ilgili alanlarda almış olduğunuz kararları uygulamak bu dönemde kolay olmayabilir. Zor seçimler, bazı yol ayrımları kafa karışıklıklarına dikkat edin.

Perşembe ve Cuma günleri parasal konularda güzel haberler alabilirsiniz ama işleri sıkı tutmakta fayda olacak. Planlamalar konusunda bu hafta sıkı olmalısınız sevgili Aslanlar. Haftasonundaysa kafanızdaki planları hayata geçirmek için daha rahat koşullar bulabilirsiniz. İçinizi rahat tutacaksınız.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza ilişkilerinize, diğer insanlarla kuracağınız bağlara odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu Pazartesi enerjinizi iyi kontrol etmeye çalışın. Özel hayatınızda, keyif alanlarınızda veya çocuğunuzla olan ilişkinizde zorlu etkiler devrede olabilir. Enerjinizi ortaya koyarken kendinizden ziyade diğer insanların ve sevdiklerinizin isteklerini düşünmeli ve buna göre hareket etmelisiniz. Spor yapıyorsanız kendinizi çok zorlamayın, tamamlanması gereken zorlu ve ağır işleriniz için harekete geçebilirsiniz.

Salı günü oluşan Yeniayda, ortaklaşa parasal konularda yeni kararlarınızı ve başlangıçlarınızı uygulamaya koymalısınız. Bu Yeniay ile beraber partnerinizin parasal durumu ön plana çıkabilir. Bu dönem para dengenizi iyi korumalı, geleceğinize yönelik iyi planlamalar yapmalısınız. Bu alanlarınızda şifalanmalar görülebilir. Yine bir sağlık sorununuza çözümler gelebilir.

Özel hayatınızda yaşadığınız olaylar bu hafta 26 Aralık’ta tutulma derecesi tetiklendiği için size önemli kararlar aldırabilir. Bu dönem ilişkinizle ilgili kafa karışıklıkları neler yapmanız veya yapmamanız gerektiğini sizi gösterecek. Tutamayacağınız sözler altına girmeyin, Perşembe ve Cuma günleri içsel stresleriniz yüksek olabilir ama hafta sonu daha olumlu ve keyifli haberler alacaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza sağlığınıza gereken özeni göstererek ya da yapılması gereken işlerinizi tamamlayarak giriş yapabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu Pazartesi ev ve aile ortamlarınızda enerjinizi kontrol etmelisiniz. Ailenizden insanlarla, sevdiğinizle bu dönem gerilimleriniz, kavgalarınız yüksek olabilir. Ailenizdeki insanların isteklerine ve beklentilerine kulak vermeye çalışın yaptıklarınızla bu dönem biraz bencil algılanabilirsiniz.

Salı günü oluşan Yeniay, özel hayatınızla, ilişkilerinizle ilgili karar ve başlangıçlarınızı destekleyecek. Hem ikili ilişkilerinizde hem ortaklaşa işlerinizde karşınıza çok ilginç ve beklenmedik fırsatların çıktığı bir dönemdesiniz. Ama bazı konuları netleştirmeli, kafa karışıklıklarından kurtulmalı ve yaralı olduğunuz ilişkilerinizi şifalandırmalı veya bunun için adımlar atmalısınız.

Bu hafta 26 Aralık’ta ev ve aile alanlarınızda oluşan tutulmanın etkileri devrede olacak. Bu da ev, taşınma, tadilat, eş veya partnerinizin konularını hızlandırabilir. Bu alanlarda kafa karışıklıklarına, yön şaşmalarına dikkat edin. Ailevi konuları, ilişkinizi sizi aşağıya çeken durumları gözden geçirmeli ve buna göre kararlar almalısınız.

Bu hafta Perşembe ve Cuma günleri yapılması gerekenler konusunda abartıdan, içsel dengesizliklerden, şüpheden uzak durun. Kendi kendinize vereceğiniz sözleri tutmak sanıldığı kadar kolay olmayacak. Sağlığınızda kendinizi kandırdığınız durumlar oluşabilir.

Hafta sonu hayatı daha anlamlı ve keyifli okuyacaksınız. Alacağınız bazı haberler içinize yeni umutları yerleştirebilir. Sevdiklerinizi önemseyeceksiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza size keyif verecek konulara kendinizi vererek başlayacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bugünlerde önemli konularda harekete geçmek isteğiniz yüksek olabilir, başınızdan büyük işlere kalkışabilirsiniz ama planlı ve derin çalışmalarla daha sonrasında girişeceğiniz işlerin faydasını görebilirsiniz.

Pazartesi günü dikkatli olmakta fayda var. İletişim halinde olacağınız insanlarla, yakınızdakilerle bugünlerde tartışmalara girmemeye dikkat edin, enerjinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

Salı günü oluşan yeni ay, iş hayatınızda alınacak yeni kararları, sağlığınızı içeren yeni adımları, olasılıkları  karşınıza getirebilir. Sağlığınızla ilgili önemli kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Bu yeni ay hem sağlığınız hem işinizle ilgili konularda şifalanabilir, bazı konuları gözden geçirerek önemli adımlar atabilirsiniz. Ayrıca bu Salı 26 Aralık’ta oluşan girişimlerinizin tetiklenmesi de söz konusu olacak. İşinizle ilgili konularda belirsizlikler ve kafa karışıklıkları görülebilir. Beraber çalıştığınız insanların sağlıklarıyla ilgili olaylarda etrafınızda cereyan edebilir.

Perşembe ve Cuma Cuma günleri olaylara şüpheli ve abartılı bir şekilde yaklaşabilirsiniz. İçsel gerginlikleriniz yüksek çalışabilir. Sevdiklerinize vereceğiniz sözlere dikkat edin. Hafta sonu özel hayatınızda keyfiniz artıyor. Hayatınızda birisi varsa onunla beraber güzel programlar yapabilirsiniz.


YayYay Burcu:

Haftanıza ev ve aile hayatınıza odaklanarak giriş yapıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Aile ortamlarınızda anlayışınız ve fedakarlıklarınız yüksek olacak. Bu Pazartesi parasal girişimlerinizde dikkatli olun. Gereksiz harcamalar içine girebilirsiniz. Parasal konularda hırsınız yüksek çalışacak ama eğer parasal konuları halletmeniz gereken bir işiniz varsa kendiniz dışında başkalarını düşünerek hareket etmeye çalışmalısınız. Yurtdışındaysanız bir paranız kaybolabilir. Tanımadığınız insanlarla parasal konuşmalar içine girmeyin.

Salı günü oluşan Yeniay aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda, eğlence ve sanata yönelik her tür alanda yepyeni adımları barındırıyor. Bu yüzden bu alanlardaki önemli işlerinizin kararlarını almaya özen gösterin. Diğer taraftan bu alanlarda yüzleşmeniz gereken konularla karşılaşabilirsiniz. Sorunlarınız varsa önce bunları şifalandırmalı, sonra yeni adımlar için harekete geçmelisiniz. Çocuğunuz varsa bu dönem sağlığına gereken özeni göstermeniz gerekiyor.

Perşembe ve Cuma günleri  güzel teklifler alacak, güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Yaptığınız işlerin karşılığını görmek sizi mutlu edebilir. Ama aile ortamlarınızda tutamayacağınız sözler altına girmeyin.

Haftasonunda günlük işleriniz ve koşturmalarınız için daha doğru adımlar atabilir, daha uygun bütçelerle harcamalarınızı devreye sokabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza iletişime dayalı işlerinizle başlayacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu hafta başında işlerinizi daha çok telefonla halletmek önemli olmalı, mümkünse çok fazla dolaşmamaya özen göstermelisiniz.

Bu Pazartesi hem sağlığınıza, hem tepkilerinize dikkat edin. Bir olaya çok sinirlenebilir, hırsınızı kendinizden çıkarabilirsiniz. Kazalara, şiddete, kavgalara açık birgün olabilir. Arkadaşlarınızla bağlantılarınıza dikkat etmelisiniz.

Salı  oluşan Yeniay ev, aile, yuva alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu Yeniay ile birlikte evinizle ilgili düşündüğünüz, uygulamak istediğiniz kararları, yeni bir adım olarak atabilirsiniz. Bu kararlar aile hayatınızı, yerleşimle ilgili konuları, evinizle ilgili adımları içerebilir. Diğer taraftan aile hayatınızda zorunuza giden sizi zorlayan konular bu yeni ayla beraber yeniden ele alınabilir ve bu alanlarda şifalanabilirsiniz. Hayatınızla ilgili alanlarda kararlarınızı ve hızlı gelişmeleri başlattığınız 26 Aralık taki güneş tutulması noktası yine bu yeni ay zamanı tetikleniyor. Verdiğiniz kararlar konusunda kafanız karışık olabilir, bu dönemde yönünüzü bulmakta zorlanabilirsiniz. Geleceğiniz hakkında bazı şüpheleriniz olabilir ama bu hafta ve bu dönem yaşayacaklarınız doğru kararlar almanıza yardımcı olabilir.

Perşembe ve Cuma günleri yakın çevrenizden alacağınız sözlere, onlara vereceğiniz sözlere dikkat edin. Keyfiniz yerinde olacak ama bu durum sizi yapamayacağınız işlerin içine sokabilir. Bu haftasonunda oldukça keyifli, yaratıcı ve hayatın tadını çıkaracağınız bir dönem sizi bekliyor.


KovaKova Burcu

Haftanıza parasal işlerinize odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Başkalarına yardım etmek bu dönemde öne çıkarken bu hafta hayatınızda değişmesi gereken önemli konuları farkedeceksiniz.

Bu Pazartesi  dikkatli olun. Kariyerinizde, toplum içinde bazı olumsuzlukları üstünüze çekebilir. Güçlü enerjilerle olmadık kavga ve sürtüşmeleri hayatınıza taşıyabilirsiniz. Yurtdışındaysanız bu dönemde dikkatli olun. Yakın çevrenizdeki insanların hayatında da bazı zorlanmalar oluşabilir.

Salı günü oluşan Yeniay, iletişimsel konuları hızlandıracak. Satış, reklam, pazarlama, tanıtım, bilgisayar, internet alanlarında işiniz varsa bu Yeniay’ı başlangıç ve kararlarınız için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Girişimlerinizle ilgili kafanızda çok soru olabilir, doğru işlerin peşinde miyim? Veya hangi işlere öncelik vermeliyim? Veya sosyal, dijital ortamları nasıl daha verimli kullanabilirim” gibi. Ayrıca yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınızı da yeniden şifalandırmanız gerekecek. Bu şifalanması gereken konuların arasında eğitim konuları da olabilir.

Perşembe ve Cuma günleri güzel teklifler karşınıza gelebilir veya kendinizi bir çok konuda şanslı ve iyimser görebilirsiniz. Haftasonunda aile ortamlarınızda keyfiniz oldukça yerinde olacak. Sevdiklerinizle paylaşımlarınız artabilir.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta sizin için önemli sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Kendi istek ve beklentilerinize odaklanabilir, önemli haberler alabilirsiniz. Bu hafta başında etkin gücünüzü gelecek planlarınız üzerinde, önemli projelerinizde kullanabilirsiniz. Diğer taraftan enerjinizi düzgün kullanmanız gerekebilir. Bazı işlerinizde, arkadaşlarınızla olan girişimlerinizde kızgın, öfkeli ve tepkili olabilirsiniz.

Salı günü Koç burcunda bir yeni ay oluşuyor Bu Yeniay, parasal konularda önemli başlangıçları ve kararları karşınıza getirebilir. Yine maddi konularda, sahip olduğunuz her şeyi yeniden ele almanız gerekebilir. Bu alanlarda yaralı olduğunuz konuları şifalandırmalısınız. Bu yanınızda çalıştığınız bir insanla bağlantılı olabilir veya sizin yanınızda çalıştırdığınız bir insanla bağlantılı olabilir. Ayrıca 26 Aralık 2019 da gerçekleşen Güneş tutulmasında bir çevre değişikliğine maruz kaldıysanız veya bu değişikliği yaptıysanız, bunun arifesindeyseniz bu alanlarda kafa karışıklıkları, geleceğinizle ilgili maddi yönden bazı endişeleriniz devrede olabilir. Ya da organizasyona yönelik, takım çalışmalarına yönelik işleriniz varsa bunlar içinde aynı şeyler geçerli olabilir. Bu hafta bu konularda daha net durumlar karşınıza gelebilir.

Perşembe ve Cuma günleri öneli konuşmalar keyfinizi yerine getirebilir ama içsel streslerinizde yüksek çalışacak, tutamayacağınız sözler üzerinizde baskı oluşturabilir. Hafta sonu yakınlarınızdan alacağınız haberlerle kendinizi daha mutlu ve iyimser hissedebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Ülkü Atatok
    19:47'de Nisan 2, 2020

    Merhabalar.
    Dikkatle her hafta izliyorum. Saçını boşver. Sana çok yakışıyor. Zaten çok güzel bir kadınsın. Bizde şöyle derler “kaş göz, gerisi söz” Her hafta Öner beyi ve seni defalarca ve dikkatlice dinliyorum. İyi ki varsınız. Verdiğiniz astrolojik bilgiler çok mühim.

Bir Cevap bırakın