Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

23 – 29 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

23-29-kasım-hk-wb
Bu yazıyı paylaşın;

Bu hafta daha çok fikirlerimiz, düşüncelerimiz ön planda olacak. Yapmak istediklerimiz kafamızdaki planlar, başka insanlara yardım etmek, sanatsal işlerimiz varsa özellikle kreatif işlerimizin devreye girmesi önem kazanıyor. Kendimizden daha zor durumda olan insanlara daha fazla ilgi gösterebilir, yardım edebilir, tabiki sanatsal işlerle daha fazla uğraşabiliriz.

Haftaya Ay Balık burcundayken başlıyoruz. Balık burcunun etkisiyle biraz kararsız, belirsiz, sanatsal işlere düşkün olabiliriz. Hayal gücümüzün yüksek olduğu, hayalperest bir haftaya giriş yapıyoruz. Hafta başında detay gerektiren işlerle uğraşmak istemeyebiliriz. Balık burcu hayal kurmayla bağlantılı olduğu için, pandeminin arttığı bu dönemde evde kalmak isteyebiliriz.

Bir sonraki haftabaşı 30 Kasımda İkizler burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Ay tutulmasına doğru giderken bu hafta işiniz yoksa, mecbur kalmadığınız sürece dışarılarda çok fazla bulunmayın. Mesafenize ve insanlarla olan etkileşiminize dikkat edin. Bu Ay tutulması Türkiye’nin hastane, sağlık alanları, salgın hastalıklar alanında oluşuyor. Bu konuyla ilgili bu hafta ayrıntılı yazımı okuyacaksınız.

Salı akşam saatleri itibarıyla, Çarşamba ve Perşembe günü oldukça hareketli günler bizi bekliyor. Ay Koç burcunda ilerleyecek sabırsız, atik, hızlı ve kafamıza göre davranma özelliğimizin olduğu bir kaç gün geçireceğiz.

Cuma günü Venüs-Uranüs karşıtlığı devrede olacak yine ilişkilere dikkat etmemiz gereken bir zaman dilimi. İlişkilerde çabuk sıkılabiliriz. Ya da karşımızdaki ile konuşurken ters noktadan algılayabilir ters cevaplar verebiliriz. Sıkılganlıklarımız yüksek olabilir ilişkilerde farklı şeyler arıyor olabiliriz. İlişkilerde farklılıkları ortaya çıkartmak isteyebiliriz.

Hukuki davalara dikkat etmemiz gereken bir haftadayız. Kadınlarla ilgili konu ve olaylar, modacılar, sanatçılar onlarla ilgili konu ve olaylarda hızlı gelişmeler toplum içinde ön plana çıkabilir. Venüs para gezeni Uranüs’le karşı karşıya gelmesi maddi konularda çokta istikrarı sağlayamayacağımızı gösterebilir.

Pazar günü Merkür Jüpiter birbirlerine çok güzel açılarda bulunacaklar kendimizi iyimser, şanslı hissedeceğiz, bir sonraki hafta meydana gelecek tutulmada bu iyimser durumlardan etki alacak. Aynı zamanda Pazar günü Neptün düz harekete geçiyor. Yaratıcılığımız, sanatsal yönümüz artarken, haritamızda Neptün gezegeninin bulunduğu ve yönettiği alanlarda rahatlamalar görülebilir.

23 – 29 Kasım Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftaya isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz, sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta başında eğer işinize yetişecekseniz, işle ilgili koşturmalarınız varsa biraz olayları ağırdan almak isteyebilirsiniz. İş koşturmalarınızı, toplantılarınızı ya da gününüzü rahat organize etmek kolay olmayacak. Merkür sizin para alanınızda dolaşıyor. Bu yüzden parasal konularda, yatırımlarınıza, ödemelerinize, borçlarınıza odaklandığınız bir zaman dilimi içindesiniz. Çevrenizden alacağınız etkilerle bu haftayı maddi yönden gayet rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Sezgileriniz çok kuvvetli çalışacak, göreceğiniz rüyalar hafta başında etkili olabilir.

İkili ilişkiler ve özel hayatınıza dikkat etmelisiniz. Hem ilişkilerde hem de maddi yönden kendinizi güvende hissetmeyebilirsiniz. Bu aralar parasal konularda inişler, çıkışlar yaşıyor olabilirsiniz. Bu da sevdiğiniz insanla olan ilişkinize olumsuz yansıyabilir.

Pazar günü çok şanslı bir gün yeni gelecek haftaya bu etkilerle gireceksiniz. Özellikle alacağınız haberlerde yeni hafta başında iş ve parayla ilgili konularda istediğiniz şartları sağlayacaksınız.


BogaBoğa Burcu:

Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde kendinizi göstereceksiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Onlarla beraber hayal kurduğunuz beraber yapacağınız planları harekete geçirebilrisiniz, Aynı zamanda geleceğinizi organize ettiğiniz işlerinizde bu hafta başında daha yaratıcı ve sanatsal yönlerinizi ön plana çıkartabilirsiniz.

Merkür sizin ikili ilişkiler ve evlilik alanınızda hareket ediyor. Bu alanlarda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Geleceğe yönelik her türlü planı sevdiğiniz insanla hareketlendirebilirsiniz. Beraber konuşmalar içine girebilirsiniz. Yine uzak çevrenizde olan insanlarla olan bağlantılarınız bu hafta devrede olabilir. Onlardan önemli haberler alabilirsiniz. Önemli anlaşmalar, konuşmalar, uzak çevrenizdeki insanlardan alacağınız haberler bu hafta devrede olacak.

Sevdiğinizle geleceğinize dair önemli konuları konuşurken, birbirinize karşı anlayışsızlıktan kaçının, bu dönem içerisinde aniden oluşacak bir takım olaylara karşı tepkileriniz yüksek olabilir. Çekişmelere dikkat etmelisiniz.

Pazar günü önemli haberler devreye girecek. Güzel haberler, şanslar ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İşbirliklerine açık bir dönem. Önümüzdeki Ay tutulması para yönlerinizi tetikliyor, bu aralar yapacağınız anlaşmalar, görüşmeler maddi konuları hızlandırabilir.


İkizlerİkizler Burcu

Kariyer ve iş fırsatlarınızın aktif olduğu bir hafta başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Toplum önü işlerinizde önemli ve duyarlı hareket edeceksiniz. Aynı zamanda iş alanlarınızın aktif olduğu bir hafta olacak. iş görüşmeleri, iş başvuruları daha önceden yaptıysanız bu konularda sonuçlar almak anlamında şans sizden yana.

Salı günü, uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir yerden güzel bir iş teklifi alabilirsiniz.  Cuma günü dikkatli olmalısınız. Beraber çalıştığınız insanlarla bağlantılarınızda sıkılganlıklarınız, asi tavırlarınız devrede olurken, sosyal çevre ve bulunduğunuz ortamlarda arkadaşlarınızla, beraber çalıştığınız insanlarla ilişikilerinizi hırpalayabilirsiniz. Kafanıza göre davranma isteğiniz yüksek çalışabilir.

Pazar günü çok şanslı, parasal konularda destekleniyorsunuz uzun zamandan sonra maddi konular da derin bir oh çekebilirsiniz. Ay tutulması sizin kendi kişisel alanlarınızda gerçekleşiyor sevgili İkizler. Bu dönem sağlığınıza, fikirlerinize, düşüncelerinize ve hareketlendirmek istediğiniz konulara dikkat edin. Hayatınızla ilgili önemli kararlar devrede olabilir.YengecYengeç Burcu
:

Eğitim ve yurt dışı bağlantılı işler, uzaklardan alacağınız haberlerle haftanız başlıyor sevgili Yengeçler ve yükselen Yengeçler. Daha az tanıdığınız insanlara karşı toleransınızın ve sabrınızın yüksek olacağı bir haftadasınız. Öğrenciyseniz eğitim konularında kafanız karışık, belirsiz olabilir ya da bu dönem derslerinizin üzerine eğilmek istemeyebilirsiniz.

Merkür ve Venüs aşk evinizde hareket ederken sevdiğiniz insanla iletişim halinde olacak, beraber yapacağınız planları devreye sokacaksınız. Diğer taraftan sosyal çevrelerle, özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi kurmanız gerekecek.

Cuma günü ilişkileriniz biraz gerilme noktasına gelebilir. Kafanıza göre davranma arzunuz ya da arkadaşlarınızın beklenmedik bir tavrı kalabalık ortamlarda ya da bulunduğunuz yerlerde aranızda ufak tefek sıkıntılar yaşanmasına sebep olabilir.

Hafta sonu çok şanslı akacak. Sevdiğiniz insanla güzel planlar içine girmeye çalışacaksınız ve gerçekleştireceksiniz. Size iyi gelecek açık ortamlara giderek, sosyal mesafeyi koruyarak bu etkiyi değerlendirin. Yine de yeni gelecek haftada Ay tutulması sizin kadersel alanınız da gerçekleşeceği için hiç beklenmedik olaylara hazırlıklı olmanız gereken bir hafta sonu geçirebilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta başında parasal alışveriş önem kazanıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Banka işlemleri, ödemeler, eşinizin parasıyla ilgili konularda kafanız karışık ve belirsiz olabilir. Bu yüzden online üzerinden alışveriş yaparken dikkatli adımlar atmanızda fayda var. Çabuk kanabilir ya da aldanabilirsiniz.

Eviniz, aileniz, yuvanız bu aralar sizin huzurlu limanınız evinizde daha fazla vaktinizi geçiriyor olabilirsiniz. Konuşmalarınızı daha fazla aile ortamlarınızda gerçekleştiriyor olabilirsiniz. Eviniz için yapılması gerekenler bu hafta devrede olacak. Aile büyüklerinizle harcamalarınızı ya da eviniz için yapmanız gerekenleri konuşabilirsiniz. Salı bu anlamda gökyüzü sizi çok destekleyecek.

Cuma günü kafanızdaki bir takım fikirleri gerçek hayata geçirmek için uygun adımlar atacaksınız. Yine evinizden çalışıyorsanız bu alanlarınızda güzel sonuçlar elde etme olasılığınız yüksek. Ancak ailevi ortamlarda sıkılganlıklarınız, inatlaşmalarınız ve kafanıza göre davranma isteğiniz çok yüksek olabilir. Bu hafta bu etkiye dikkat etmenizde fayda var.

Pazar günü gayet şanslı, bolluklu, bereketli çok güzel enerjiler devrede olacak. Bir sonraki Hafta başında oluşacak Ay tutulmasının etkilerini bu haftasonu itibari ile görmeye başlayacaksınız. Sosyal çevreniz hareketlenebilir ya da sosyal çevrenizdeki insanların hayatında hızlı gelişmeler karşınıza gelebilir. Aynı zamanda çevre değişimlerinizi hızlandıracağınız bir tutulma yaşacaksınız.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftaya romantik etkilerle başlıyorsunuz, sevgili Başaklar ve yükselen Başaklar. Sevdiğiniz insana karşı yumuşak tavırlarınızla hareket edeceksiniz ve beraber hayalperest, romantik, sevgi dolu bir kaç gün geçireceksiniz. Bazen karşı tarafı gözünüzde büyütüyor olabilirsiniz ve ona karşı fedakarlılarınız yüksek olabilir.

Bu hafta iletişimin yüksek aktığı bir hafta olacak. İletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, bilgisayar, yazılım alanlarınızda bir işiniz varsa bu alanlarda güzel sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Yaratıcılığınızı güzel bir noktaya taşımış olacaksınız. Eğitim alanlarınızda da güzel haberler bu hafta karşınıza gelebilir.

Salı ve Cuma günü çok dikkat çekici, bir yerden haber bekliyorsanız ya da digital platform kullanıyorsanız bu noktalarda güzel haberlerin devreye girmesi söz konusu olabilir. Daha az tanıdığınız insanlar sizi zaman zaman zorlayabilir. Bu hafta alacağınız bazı haberlere vereceğiniz tepkiler yüksek olabilir. Yine yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Önümüzdeki hafta başında İkizler burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma sizin kariyer ve iş alanlarınız da olacak. Etkilerini Cuma günü itibarıyla almaya başlayacaksınız. Bu alanlarda hızlı kararları karşınıza getirebilir.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta başında günlük hayatınızın düzeninde ve sağlığınızla ilgili konularda kararsız, isteksiz, hasta gibi olabilirsiniz sevgili Teraziler ve yükselen Teraziler. Bu hafta başında önemli işleriniz varsa kararsız, hayalperest etkilerle hareket edeceksiniz. Yine sağlığınıza bir iki gün özen gösterin. Bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirin.

Salı günü akşam saatlerinde Ay Koç burcuna geçecek. Çarşamba Perşembe günü özel hayatınızın konu ve olayları hayatınızda yer edecek. Maddi konular bu aralar hayatınızın merkezine yerleşmiş durumda. Bu yüzden önemli konuşmalar ve görüşmeler bu alandan gelebilir. Beklentileriniz varsa bazı işlerinizin dilediğiniz gibi sonuçlandığını göreceksiniz.

Yine eviniz, aileniz, yuvanıza karşı yapmanız gereken görevleriniz varsa bu hafta yerine getireceksiniz. Alışveriş ve harcamalar ön plana çıkabilir. Bunları yapmaktan mutluluk duyacaksınız.

Cuma günü yöneticiniz Venüs- Uranüs’ten karşıt açı alıyor. Parasal konularda ipin ucunu kaçırabilirsiniz. Bu etkiye karşı dikkatli olmalısınız. Yine parasal konulara vereceğiniz tepkiler yüksek olabilir.

Haftasonu şanslı etkiler devrede olacak. Emlak, ev ya da ailevi bir karar alacaksanız güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bir sonraki hafta başında oluşacak Ay tutulması sizin seyahat, eğitim, yurt dışı bağlantılı alanınızda oluşuyor sevgili Teraziler. Bir kaç gün öncesinde eğitim, hukuk, medya alanlarınızda hızlı gelişmelerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Sevdiğiniz insana karşı yumuşak tavırlarınızla haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu aralar aşk hayatınızda kendinizi bulutların üzerinde hissediyor olabilirsiniz. Sevdiğiniz insana gerçekten ihtiyacınız olabilir.

Hayatınızın hızlandığı, kendinizi, tavrınızı, tarzınızı ve görüntünüzü değiştirmek istediğiniz bir dönem içindesiniz. Konuşmalarınızla etrafınızdaki insanları aydınlatacağınız, fikirlerinizle etrafınızdaki insanlara ilham vereceğiniz bir hafta geçireceksiniz. Önemli işleriniz varsa bu işlerde kendinizi ortaya koymayı başaracaksınız. İkili ilişkiler ve özel hayatınızın detayları hafta sonuna doğru ön plana çıkacak.

Çarşamba Perşembe günleri gündelik hayatınızın ritmi fazla hızlı akabilir. Cuma günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda farklı ve sıradışı olan her şey daha fazla dikkatinizi çekebilir. Eşinizin ya da partnerinizin kariyeriyle ilgili konuları ya da sorunları bu dönem karşınıza gelebilir.

Hafta sonu çok şanslı etkiler altındasınız. Yakın çevrenizle yapacağınız planlar hareketlenirken, sosyal medya ve digital ortamları kullanıyorsanız bu alanlarda güzel şanslar karşınıza gelebilir. Bir sonraki hafta gerçekleşecek Ay tutulmasında sizin  ortak para alanlarınızda gerçekleşecek. Bir kaç gün öncesinden harcamalarınız ortak para konularınız vergi, kredi, faiz gibi alanlarınız fazlası ile aktif  hale gelebilir. Bu alanlara kafa yorabilirsiniz.


YayYay Burcu:

Evinizde yuvanızda ailevi ortamlarda kendinizi mutlu, şanslı, huzurlu hissedeceğiniz bir haftadasınız, sevgili Yaylar ve yükselen Yaylar. Bu hafta başında enerjinizi daha fazla ev ortamına vermek, bütün gün hiç bir iş yapmak istemeyebilirsiniz.

Salı günü akşam saatleri itibarıyla Çarşamba ve Perşembe günleri enerjiniz yerine gelecek, hareketleneceksiniz. İşlerinizi daha atik ve hızlı halledebilrisiniz. Genel olarak baktığımızda bu dönem plan oluşturma, sosyalliğinizi geri çekme, olayları gözlemleme süreci olarak karşınıza çıkıyor. Varsa planlarınızı insanlara aktarma konusunda aceleci davranmayın. Bu hafta ailevi ortamlarda ve parasal konularda çok güzel haberler devrede olacak. Maddi konularda güzel anlaşmalar, sözleşmeler devreye girebilir. Salı ve Cuma günleri bu anlamda gökyüzü sizi destekliyor.

Pazar günü şanslı etkileşimleriniz var. Bu etkiler hafta başına hızlı, önemli kararlarla başlamanıza neden olacak. Önümüzdeki hafta başında oluşacak Ay tutulması sizin ikili ilişkiler ve özel hayatınızı tetikliyor. Sevdiğiniz insanla beraber alacağınız önemli kararlar devreye girebilir ya da onun hayatında önemli olaylar oluşabilir. Veya taşınmayla ilgili konular  önem kazanabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Yakın çevre iletişiminizin aktif olduğu bir haftadasınız, sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Yakın çevrenizdekiler, akraba, kardeş, kuzenlerinize karşı hoşgörünüz yüksek olabilir. Onları korumayı ve kollamayı seveceksiniz. Ancak onlardan dolayı hayal kırıklığı yaşama olasılığınızda söz konusu olabilir.

Sosyal çevre, arkadaşlık, geleceğe yönelik işlerinizin hızlandığı bir dönemdesiniz. Bu hafta beklediğiniz tekliflerin sonuçlarını alabileceğiniz, geleceğiniz adına önemli konuşmalar yapacağınız haftalardan bir tanesi. Yakın çevrenizde hiç beklemediğiniz destekler yüzünü güldürecek. Bu anlamda Salı ve Cuma günleri beş yıldızlı günler.

Çarşamba ve Perşembe günü eviniz, aileniz, yuvanız daha fazla önemli olacak. Enerjinizi bu alanlara harcayacaksınız. Cuma günü sosyal çevrelerde bulunacağınız ortamlarda bazı anlaşmazlıklar devrede olabilir. Bir arkadaşınızla aranızda sorun varsa bu sorunları çözmeye çalışmalısınız.

Pazar günü çok şanslı etkileşimler devrede olacak. Önümüzdeki hafta Pazartesi günü İkizler burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Bu Ay tutulmasını iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda yaşayacaksınız. Bu alanlarda hızlı açılmalar ve gelişmeler karşınıza gelebilir. İşlerinizden istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.


KovaKova Burcu

Bu hafta parasal işlerinizi düzene oturtmak isteyebilirsiniz, sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Pazartesi günü Kafanız dalgın, kararsız ve unutkan olabilir. Parasal işlerinizde ve günlük planlamalarınızda bir ödemeyi, verilmiş bir sözü unutmuş, atlamış olabilirsiniz.

Salı Çarşamba ve Perşembe günleri oldukça hareketli olacaksınız. Hayat sizi hızlandıracak, iletişiminiz artacak ve iletişim halinde olduğunuz insanlarla çok değişik işler peşine düşebilirsiniz. Sosyal medya ve digital ortamlarda kendi gücünüzü ortaya koyacaksınız. Önemli işler, görüşmeler, kariyer ve iş alanları oldukça aktif, bu dönem yaptığınız işlerle çok konuşulacaksınız. Ya da çalıştığınız yerde patronlarınızın gözüne girmeniz çok yüksek. Artık neyi isteyip istemediğinizi çok net göreceksiniz. Kuracağınız doğru bağlantılarınızla işlerinizi hızlı ilerleteceksiniz. Bu hafta beklenmedik yerlerden alacağınız destekler yüksek. Salı günü parasal konulardaki konuşmalarınızı yapmaya özen gösterin.

Cuma günü önemli, ev ortamlarınız ve kariyer alanınızdaki koşturmalardan kaynaklı olarak gergin olabilirsiniz, verdiğiniz tepkilerle davranışlarınızla etrafınızı şaşırtabilirsiniz.

Hafta sonu sizin dışınızda gelişen haberler sizi çok mutlu edebilir. Önümüzdeki hafta başında oluşan Ay tutulması sizin aşk evinizde gerçekleşecek. Aşk hayatınız hareketlenebilir ya da hayatınızda kimse yoksa bu tutulmayla beraber biriyle karşılaşabilirsiniz. Varsa sevdiğiniz insanla ilişkiyi ciddiye bindirme kararı alabilirsiniz. Hobileriniz, sanatsal işleriniz, çocukla ilgili konular, bu tutulmayla beraber hızlanacak.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza oldukça duygusal hayalperest duygularla başlıyorsunuz, sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu hafta kendi istek ve beklentilerinize göre hareket edecek alacağınız haberlere göre çok mutlu olacaksınız.

Çarşamba ve Perşembe günleri parasal konularda daha cesur ve atak tavırlarınız devrede olurken Salı günü oldukça keyifli etkiler söz konusu. Uzaklardan gelecek önemli bir haberle iş alanlarınızda  güzel bağlantılar kurulabilir.

Diğer taraftan hiç tanımadığınız insanlarla olan bağlantınıza Cuma günü dikkat etmenizde fayda var. Durum ve koşullar karşısında çok çabuk tepki verebilirsiniz. Karşı tarafla girişeceğiniz işlerde gerilimler oluşabilir.

Pazar günü arkadaşlarınız ve çevrenizle beraber yapacağınız planlar devrede olurken hayatınızda bir insan varsa, o kişiyi kendi çevrenize dahil edebilirsiniz.  Ya da onun arkadaşlarıyla da bir araya gelebilirsiniz. Bir sonraki hafta başında İkizler burcunda bir tutulma gerçekleşecek. Bu tutulma ev, aile ve yuva alanlarınızı tetikleyecek. Eviniz, aileniz, yuvanız önümüzdeki hafta itibari ile daha önemli olacak. Önemli bir konu, mevzu karşınıza gelebilir ya da evle ilgili önemli bir girişimle uğraşabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın