Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

22-28 Temmuz 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay oğlak burcundayken, işlerimize odaklı bir şekilde başlıyoruz.

Bu Pazartesi en yoğun pazartesilerden bir tanesi zira gökyüzünde bir sürü etkileşim olacak. Bu Pazartesi güneş aslan burcuna geçecek. Kimliğimizde açık, sıcak, gösterişli yönlerimiz öne çıkmaya başlayacak.

Yine bu Pazartesi Venüs başak burcunda hareket etmeye başlıyor. 3 hafta boyunca ilişkilerimizde seçici, mükemmeliyetçi ve eleştirel olabiliriz. Yine bu Pazartesi, fırsatları yüksek bir gün olabilir. Jüpiter-Mars kavuşumuyla, doğum yapanlar için şartlar onlardan yana.

Spor yapanlar kaslarını fazla zorlamamalılar, harekete ve girişimciliğe uygun işler için şansı ve fırsatları yüksek bir gün.  Kişisel bazda, her tür fiziksel aktivite ve enerji isteyen işler için şansımız fazla olacak. Kendimize aşırı güvenden kaynaklı olarak, gereksiz riskler almaktan kaçınarak hareket etmeliyiz.

Dünya astrolojisinden bakacak olursak, jüpiter-mars birleşimi, heyecanlı mitingleri, dini oluşumları hayatımıza taşıyabilir. Doktor, avukat, din adamlarının vefatı ya da onlara karşı işlenecek suçlar oluşabilir. Suçlar ve salgın hastalıklar artabilir. Halkın oluşan olaylara tepki göstermesinden, aşırı harcamalardan, abartılı hareketlerden kaçınmalıyız.

Yine Pazartesi gece saat 21:15’te oluşan dolunay, krizleri, dönüşümleri hayatımıza taşıyacak. Yabancı ülkelerle yapılacak ticari işlerimizde zorlanmalar oluşabilir. Vergilerin artması, zam artışları gündemimizde. Hafta sonuna kadar yönetmeliklerin değişmesi, kanunların planlanması, tartışılması ve görüşülmesi, bilimsel buluşların öne geçmesi söz konusu olabilir.

Salı günü sosyal hayatımızda zorlanmalar yaşayabiliriz. Sınıf ve fikir ayrılıkları gruplar arası sorunları fazlalaştırabilir. Yine belediye kurumları, doğal zenginliklerimiz, madenler, topraklarımız açısından zorluklar oluşabilir.

Çarşamba günü itibarıyla, kendi topraklarımızın güvenliğine bir iki gün her zamankinden daha fazla dikkat etmeliyiz. Saldırılar, savaş, terör gibi etkiler, kendi aramızdaki anlaşmazlıklarımız yüksek olabilir.

Cuma günü bir yandan ekonomik adımlar atmak, sevgimizi ölçülü göstermek öne çıkarken, diğer yandan da ilişkilerimizde hayal kırıklıkları oluşabilir. Pazar gününe ekstra dikkat etmeliyiz. Erkek figürleriyle anlaşmakta zorlanabiliriz. Tehlikeli yer ve insanlardan uzak duralım. Herkese iyi haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın