Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

26 Eylül – 02 Ekim 2016 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı özel hayatınızda oldukça keyifli etkiler altına giriyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Sanıyorum dengenizi buluyorsunuz zira evliliğe adım atmak, ilişkinizi güzelleştirmek ve bir üst aşamaya geçirmek için istekleriniz yüksek olacak. Bu dönemde yalnız kalmak istemeyecek, her tür adımınızda sizi destekleyecek bir partnerin varlığına şükredeceksiniz. Salı günü ve sonrasında enerjinizi kariyerinize kaydıracaksınız. Mücadeleniz daha çok iş hayatınız ve gözle görünür işleriniz üzerinden akacak.  Planlı ve disiplinle davranmak size çok şey kazandırabilir. Bir yandan da kontrolcü ve inatçı yapınızla kariyerinizde önemli insanlarla zaman zaman sıkışmalarınız ve sorunlarınız oluşabilir. Cumartesi günü devreye girecek olan yeniayda ilişkinizde yaratıcı, fedakar, karşı tarafı daha çok düşünen yönleriniz ortaya çıkabilir. İlişki içerisinde Ekim ayında gelgitleriniz fazla olabilir, bu yüzden bu ay içinde vereceğim tarihleri ilişkiniz konusunda doğru adımlar atmak için kullanın lütfen.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı aşk hayatınızda durumları toparlamak için uygun bir süreç olacak sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. İş hayatınızda da çok güzel bir teklif karşınıza gelebilir ve siz bu teklif sonucunda, gerçek anlamda istediğiniz o istikrarlı gelişmeyi, hayatınıza aktarabilirsiniz. Salı gününden sonraysa seyahatler, yabancılarla yapılacak işler, yurtdışı bağlantılı konular, ticaret, medya, eğitim ve tatille ilgili konularda enerjinizi harcamaya başlıyorsunuz. Yabancılarla yapılacak olan işlerinizde daha kontrollü ve istekli olabilirsiniz. Dış ortamlarda kazalara sebep olacak etkilerden uzak durmaya çalışın. Ekim, Yeniay ile başlıyor. Bu Yeniay sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşecek yani işinizle ilgili her tür konudaki yeni başlangıcınızı, adımlarınızı, plan ve projelerinizi ortaya koymak için sizi destekliyor olacak.


İkizlerİkizler Burcu

Haftaya şanslı etkilerle başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen ikizler. Ev, aile, yuva alanlarınızda kendi kimliğinizi iyi hissedecek ve bu şansı, aile hayatınızda yakalayacaksınız. Bir yandan da emlak, alım-satım işlerinde keyfiniz fazlasıyla yerinde olabilir. Salı gününden itibaren artık tam anlamıyla enerjiniz değişiyor. Parasal konularda kendinizi gösterecek, enerjinizi ortaya koyacaksınız. Ortak parasal konularda mücadeleleriniz artabilir. Bu süreçte, çok acil değilse ameliyat olmamaya özen gösterin. Ekim ayı güzel bir Yeniay ile başlıyor sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Aşk hayatınızdaki kararlarınızı devreye sokacağınız bu Yeniay, hayatı size fazlasıyla keyifli yönleriyle algılatıyor olacak. Hem aşk hayatınızda hem çocuğunuzla ilgili konularda, çocuğunuz yoksa çocukla ilgili oluşumlarda yeni karar ve adımlarınızı 01 Ekim’deki Yeniay’dan sonra atmak, size fayda sağlayabilir.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı oldukça keyifli etkilerle başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Ev, aile ve yuva alanlarınızda çok güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız. Karşınıza çıkacak bir gayrimenkul fırsatı, ailevi konularda sizi fazlasıyla mutlu edebilir. Salı günü itibarıyla artık enerjinizi tam anlamıyla özel hayatınıza kaydıracaksınız. Mücadeleci ve aktif yönlerinizi birebir ilişkilerinizde göstermek isteyeceksiniz. Bu durum bir anlamda size şevk ve güç verecek ama bir anlamda da özel hayatınızda, evliliğinizde, sevdiğiniz insanla zaman zaman tartışmaları ve ego sürtüşmelerini de beraberinde getirebilir. Ekim ayı ilginizi ailevi konulara, ev hayatına ve evle ilgili planlar yapmaya adayacağınız bir ay olabilir. Bir yandan Mars’tan alacağınız etkilerle zaman zaman özel hayatınızda birtakım sıkıntılar, sürtüşmeler ve tartışmalara açık olacaksınız ama bir yandan da güzel gelişmeleriniz yok değil. Hemen Ekim’in başında oluşan Yeniay, aile hayatınızda güzel gelişmeleri, önemli karar ve başlangıçları uygulayabileceğiniz bir dönemi işaret ediyor. Yerleşimle, evle ilgili konular önem kazanıyor. Almak istediğiniz bir ev varsa harekete geçebilirsiniz.

 


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı iletişimsel konularda çok güzel bir teklif karşınıza gelebilir. Haftaya şanslı etkilerle başlıyor olacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. İletişim, satış, reklam, pazarlama, network, ulaştırma gibi işleriniz sizin kendinizi çok keyifli hissetmenize ve bu alanlarda göreceğiniz teklifler de hayatınızla ilgili önemli adımlar atmanıza neden olacak. Salı günü itibarıyla enerjinizi iş konularına kaydırıyorsunuz. Çok çalışmak, çalışma hayatı içinde kendinizi göstermek, bu konudaki mücadeleleriniz devreye girmeye başlıyor. Saygı ve öz disiplin bu süreç içinde sizin için çok önemli olacak. Kendinizi etkili bir makine gibi hissedeceksiniz. Yalnız, bu kadar iş odaklı olmanız etrafınızdaki insanları da onlarla olan geçiminizi de zorlaştırabilir. Ekim başında oluşacak Yeniay, yakın çevrenizde olup bitenlerle ilgili konu ve olayları hızlandıracak. İletişim, satış, reklam, pazarlama ve ulaşım işlerinden herhangi birinde çalışıyorsanız bu konularda atılacak yeni adımları, yeni projelerinizi bu Cumartesi günü devreye giren Yeniay ile beraber uygulamaya koyun.


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı parayla ilgili konularda beş yıldızlı birgün yaşayabilirsiniz. Karşınıza çok önemli bir para fırsatı, bir iş fırsatı gelebilir ve paranızın bu tarihten sonra çoğaldığını görebilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Salı günü itibarıyla enerjinizi daha çok özel hayatınıza ve çocuklarınızla ilgili konulara kaydırmaya başlayacaksınız. Bu alanda mücadeleler de söz konusu olacak. Sanatsal aktiviteler hızlanıyor. Çocuğunuz varsa çocuğunuzun sağlığıyla ilgili konu ve olaylar da önem kazanabilir. Hemen Ekim başında para evinizde oluşan Yeniayla birlikte, maddi konulardaki kararlarınızı ve düşüncelerinizi uygulamaya geçebilirsiniz. 15 gün boyunca ticari konularda önemli hareketlenmeler oluşabilir. Elinize geçen parayı değerlendirmek ve yatırımda bulunmak isteyebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı  Geleceğinizi ilgilendiren konularda çok güzel fırsatlar ve şanslar karşınıza gelebilir sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Salı günü itibarıyla artık enerjinizi yakın çevre konularından kaydıracak, ailevi konularda harcamaya başlayacaksınız. Enerjinizi harcarken bir yandan aşırı disiplinli, bir yandan da ailevi konularda aşırı ihtiyatlı davranışlar ön plana çıkabilir. Çevrenizi ve ailenizi kontrol etme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Ekim ayı kişisel girişimlerinizi başlatmak, önemli adımlarda bulunmak için harika bir ay olacak sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. 01 Ekim’de gerçekleşen Yeniay ile birlikte artık bir yıl boyunca hareket edeceğiniz konularda, yeni kararları ve başlangıçlarınızı devreye sokabilirsiniz. Kişisel kararlar devrede olacak, hayatınızla ilgili önemli bilgiler edineceksiniz ve Jüpiter’den aldığınız güzel desteklerle bu yolda kalıcı adımlar atmasını da başaracaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı hiç beklenmedik yerlerden güzel teklifler alabilirsiniz. Buna siz bile inanamayabilirsiniz. Aslında bir şeyleri yapabilmek için çok da ön planda olmaya gerek yok; bazen gizliden ve derinden gelecek fırsatlar ve şanslar, sizin hayatınızı daha da güzelleştirebilir. Salı günü itibarıyla mücadelenizi ve enerjinizi yakın çevre konularına kaydıracaksınız. Yakın çevrenizdeki insanlarla daha fazla mesai harcayabilirsiniz ama bir yandan da onları kontrol etmek istemeniz yüzünden birtakım sürtüşmeler, sıkıntılar ve problemlere de açık olabilirsiniz. Ekim başında sizin kadersel alanınızda bir Yeniay oluşuyor. Beklenmedik ve kontrolünüz dışındaki olayların devreye gireceği bu Yeniay’da diğer burçların aksine hiçbir şekilde hareket etmemeye özen gösterin sevgili Akrepler. Henüz sizin zamanınız gelmedi, bu yüzden planlarınızı ve projelerinizi oluşturun, biraz beklemede durun. Aslında bu süreci bir yılı gözlemlemek, geçirdiğiniz bir yılda neler yaptığınızı görmek ve fark etmek anlamında kullanabilir, geri planda duracağınız işler için önemli başlangıçları devreye sokabilirsiniz.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı, sosyal çevrenizde keyifli etkiler altındasınız. İnanılmaz bir fırsat karşınıza gelecek ve bu fırsatla beraber sosyal çevrenizden aldığınız desteklerle geleceğiniz adına çok güzel bir kapı karşınızda açılabilir sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Salı günü itibarıyla artık maddi anlamda kendinizi ortaya koymaya başlıyorsunuz. Mücadelenizi ve enerjinizi parasal konulara yönlendireceksiniz. Belki de girişimlerinizin karşılığını almak bu dönemde önemli olacak. Parayla ilgili konularda biraz agresif, otoriter, biraz daha sert tutumlar geliştirmeniz mümkün. Ekim ayı sosyal çevrenizde oluşacak bir Yeniay ile başlıyor. Yeni çevreler, yeni gireceğiniz ortamlar size hayatı mutlu ve iyimser bir şekilde algılatabilir ve özellikle kuracağınız yeni ilişkiler, aile hayatınızda da daha ılımlı bir politika gütmenize neden olabilir. Yeni tanışacağınız insanla girişeceğiniz önemli, birden fazla işiniz varsa bu Yeniay zamanı devreye sokabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı kariyerinizde önemli bir fırsat, sanatsal işlerden gelebilir, aynı zamanda hukukla ilgili konuları barındırabilir. Gezilerle, sosyal olmakla, ilişkilerle alakalı bu şanslı ve fırsatlı dönemi en güzel şekilde değerlendirin. Toplum önünde sevdiğiniz insandan bir teklif devreye girebilir ve bu teklifle beraber evlilik gündeme gelebilir. Salı günü itibarıyla Mars’ın sizin burcunuza geçmesiyle beraber artık daha mücadeleci, daha enerjik olacaksınız. Üzerinizdeki sıkıntılar, elinizin kolunuzun bağlı olması gibi durumlar geride kalıyor. Ekim ayı, kariyer hayatınızda çok önemli konuları hızlandırarak karşınıza getirecek sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Hemen Ekim başında oluşan Yeniay, kariyerinizle ilgili önemli konularda, karar vermeniz gereken alanlarda önemli başlangıçları ve kararlarınızı destekleyecek. Yine kariyerinizle ilgili yön değiştirme, yeni bir işe başlama, yeni bir projeye dâhil olma, yeni bir iş içine girme gibi etkileriniz varsa 01 Ekim’de gerçekleşen ve güzel açılar altında olan Yeniay’ı kesinlikle kullanmalısınız.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı itibarıyla yabancılardan gelecek bir teklif; seyahat, eğitim, ticari teklif ya da medya teklifi sizi çok mutlu edebilir. Kendinizi göstereceksiniz ve bu teklifi en güzel şekilde değerlendireceksiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu senenin en güzel tekliflerinden biri olacak ve bu teklifle beraber yükselişe geçtiğiniz bir döneme gireceksiniz. Salı günü itibarıyla Mars’ın artık kadersel alanınıza girmesiyle beraber enerjinizde birtakım geriye gitmeler, düşüşler görülebilir. Özellikle iletişim, satış, reklam, pazarlama, tanıtım ve bilgisayar alanlarınızda birazcık daha geri planda durmak ya da bu konularda karşılaşılacak sorunlara açık bir dönem olacak. Sağlığınızı ihmal etmemeli, aynı zamanda vitaminlerinizle bağışıklık sisteminizi desteklemelisiniz. Ekim ayına yabancılarla yapılacak seyahatler, eğitim, hukuk, medya, ticaret ilgili konularda yeni uygulamalar ve kararlarla giriş yapacaksınız sevgili kovalar ve yükselen Kovalar. Bu Yeniay, bu alanlardaki önemli kararlarınızı ve başlangıçlarınızı destekleyecek.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı  parasal konularda karşınıza gelecek bir fırsat sizi çok mutlu edebilir sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Paranızın çoğaldığını göreceksiniz. Partnerinizin hayatındaki güzel gelişmeler sizin elinize para olarak dönecek ve siz de bundan mutluluk duyacaksınız. Eğitim, seyahat, hukuk, yabancılarla yapılacak işler konusunda hayat biraz hızlanıyor. Hızlanmasıyla beraber yavaşlayan, engellenen birtakım işleriniz yeniden karşınıza gelecek. Salı günü itibarıyla daha fazla sosyal çevrelerde enerjinizi harcayacaksınız. Arkadaşlarınızın lideri olmak, onları derleyip toparlamak, onlarla önemli iş girişimlerinde bulunmak önemli ama bir yandan da onları bu süreçte çok sıkmamaya özen göstermelisiniz. Ekim ayı, ortaklaşa parasal konularda çok güzel etkilerle dolu bir Yeniay ile başlıyor. Bu Yeniay’da özellikle parayla ilgili konularda neler yapılacağını biliyor olacaksınız. Karşınıza gelen teklifi en güzel şekilde değerlendireceksiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın