Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

22 – 28 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

22 - 28 Mayıs Haftalık Burç Yorumları-Hande-Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

22 – 28 Mayıs Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanız hızlı etkilerle başlayacak sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta yapılması gereken işlerinizi kolay halledecek, kafanıza estiği gibi davranmak isteyeceksiniz. Önemli girişimlerinizi, gelecek planlarınızı uygulamaya sokun.

Perşembe günü gece saatlerinde gerçekleşen Yeniay’la beraber iletişimsel işlerinizde önemli adımlar atabilir, satış, reklam, pazarlama, network, yayıncılık işlerinizde hızlı gelişmeler altında olabilirsiniz. Yine de bu Yeniayda  iş ilişkilerinizde bazı konularda zorlanmalara açık olabilirsiniz. Kişisel ilişkilerinizin toplum önünde sizi zor duruma düşürmesine izin vermeyin.

Bazı kararlarınızın içsel streslerinizi arttırabilir. Haftasonu alacağınız yaratıcı ve ilham dolu bilgileri sahip olduğunuz işleriniz, paranız, yatırımlarınız için kullanabilirsiniz. Başka insanları düşüneceğiniz bir dönem olabilir.


BogaBoğa Burcu:

Hayatı geri plandan izlemekten ve olayların etrafından dolaşmaktan bu haftabaşı daha büyük keyif alabilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Konuşulacak, anlatılacak çok şey olmasına karşın isteksizliğiniz öne geçebilir. Salı günü öğleden sonra daha rahat etkilerle hareket edeceksiniz.

Perşembe günü gece saatlerinde gerçekleşen Yeniay’la birlikte maddi konularda önemli adımlar atılabilir. Ticari girişimleriniz, yatırımlarınız, para kazançlarınız alanında yeni adımlar için destekleneceksiniz. Yine de hemen Yeniay olduğu gün ve sonrası bu girişimlerinizi başlatmayın. Bu yeniay sevdiğiniz kişiyle veya iş yaptığınız insanlarla aranızda aranızda bazı güç çekişmelerine, kıskançlık veya manipülasyon gibi etkilere açıksınız. Dikkatli olun.

Ortaya koymak istediğiniz bazı fikirlerinizde içsel olarak gerginlikleriniz yüksek olsa bile, anlayışlı ve başkalarını düşünen yönlerinizle çevrenizden aradığınız desteği kolay bulacaksınız.


İkizlerİkizler Burcu

Sosyal ilişkilerinizi iyi kullanacağınız bir haftaya giriş yapacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Önemli bağlantılarınızı hayatınızdaki önemli işler için kullanmaya özen gösterin. Olup bitenleri bazen anlamlandırmakta zorlanabilirsiniz.

Perşembe gecesi oluşan yeniay’la birlikte geri planda durduğunuz günlerin acısını çıkartacaksınız. Kafanızdaki plan ve projeleri uygulamanın tam zamanı sevgili ikizler. Bir yandan da sosyal ortamlarınızdaki ilişkilerinizi tutkulu davranarak, aranıza parasal meseleleri koyarak bozmamaya çalışın. Sosyal çevrelerde para dengenize dikkat edin, iş yaptığınız arkadaşlarınızla parasal konularda çekişmelere girmeyin.

Kendinizi geri plana çektiğiniz, yalnız kalmayı istediğiniz bu dönemde özel hayatınızdaki sorumluluklar özellikle Cuma günü sizi yorabilir ve içsel streslerinizi arttırabilir. İş ve kariyer hayatınızda kafanızı toparlayarak ve plan yaparak ilerlemek yaratıcılığınızı bu haftasonu arttıracak. Sezgilerinizi takip edeceksiniz.YengecYengeç Burcu
:

Göz önünde olacağınız ortamlarda kuracağınız doğru ilişkilerle bu haftabaşı yolunuzda ilerleyeceksiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.  Bir yandan da etrafınıza karşı sabırsız ve sıkılgan olabilirsiniz. Çevrenize karşı istikrarlı olmaya özen gösterin.

Perşembe gecesi oluşan yeniayla birlikte yenilikler ve önemli adımlar için desteklenmeyeceksiniz. Bu Yeniay döneminde önemli kararlardan, başlangıçlardan kaçının, planlarınızı oluşturun. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için harekete geçebilirsiniz. Bu dönem arkanızı iyi kollamalısınız ve çok önemli girişimlerden muhakkak kaçınmalısınız. Ayrıca bu yeniayda toplum önü ilişkilerinizi, sevdiğinizin ailesiyle arasındaki sıkıntıları iyi idare etmeniz gerekebilir. Özel yaşantınızda manipülatif etkilerden kaçının, kıskançlık, yönlendirme gibi etkiler yüksek. Ne siz karşı tarafa uygulayın, ne de karşı tarafın sizin hayatınız üzerinde bu etkileri uygulamasına izin verin.

Takım çalışmalarına, gruplara dayalı işlerinizde iş sorumluluklarınız içsel gerilimlerinizi Cuma günü arttırabilir. Streslerin sizi yıpratmasına ve olumsuz duyguları su üstüne çıkarmasına izin vermeyin. Haftasonu arkadaşlarınıza karşı iyimser, anlayışlı, sezgili tavırlarla hareket edeceksiniz. Bu da yaşadığınız gerilimleri rahat atlatmanızı sağlayabilir.


AslanAslan Burcu:

Bulunacağınız dış ortamlarda  karşılaşacağınız bazı olaylar hayatı keyifli algılamanıza neden olabilir sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Duygularınızı çoşkuyla ve biraz da abartarak göstermek isteyebilirsiniz. Çevrenizden işleriniz için destek alın.

Perşembe gecesi oluşan Yeniay sosyal çevrenizde önemli kararları karşınıza getirebilir. Birden fazla iş teklifi, ortamlarınıza yeni insanların dahil olması gibi konular önem kazanıyor. Geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizde önemli kararlar alabilirsiniz. Daha az tanıdığınız insanlarla iş konusunda bu dönem bazı anlaşmazlıklara dikkat edin. Güç çekişmeleri, kıskançlık, çekememezlik gibi durumlar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Siz de böyle davranabilirsiniz. Bu etkiye dikkat edin.

Cuma günü kariyer ve iş hayatınızdaki konuşma ve görüşmeler hayattan alacağınız keyfi kısabilir. Üzerinizde gereksiz bir stres hissedebilir, attığınız veya atacağınız adımları içsel olarak sorgulayabilirsiniz. Haftasonu ilhamla, sezgilerle hareket etmek iş yaşantınızda çok işinize yarayabilir. Eşinizin ailesiyle olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Ortak parasal konularda bu haftabaşı  daha anlayışlı ve yardımsever olabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. İş hayatınızda parasal konuları çözüme ulaştırmak için güzel bir haftaya giriyorsunuz. Gayretlerinizin karşılığını alacaksınız.

Perşembe günü gece saatlerinde oluşan yeniay la birlikte kariyer hayatınızda önemli karar ve başlangıçlar karşınıza gelebilir. Yeni bir işe başlamak, projeye dahil olmak, yaptığınız işlerde önemli adımlar atmak karşınıza gelebilir. Bu Yeniay ile beraber bazı işlerinizde zorlanmalar oluşurken bazı noktalarda da çok güzel şanslar yakalayabilirsiniz. Özel yaşantınızda ve risk içeren parasal işlerinizde çekişmeli, tartışmalı, manipülatif durumlar ortaya çıkabilir. Siz kendi ilerlemelerinizle ilgilenin.

Kendinizi geliştirmek, öğrenmek ve yeni olasılıklara açılmak istediğiniz bu dönem aile sorumlulukları sizi bunaltabilir. Özellikle Cuma günü içsel streslerinizle başetmeye çalışın, hayatı negatif algılamaya meyilli olabilirsiniz.

Haftasonu Pazar günü ise, özel hayatınızda anlayışlı, uyumlu yönleriniz ortaya çıkabilir. Gelecek planlarınız için başkalarından tavsiyeler alabilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız bu haftabaşı göz alıcı olabilir sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Yine ortaklaşa işlerinizde de istediğiniz sonuçları almaya yatkınsınız. Ani seyahatler, fikirler sizi heyecanlandırabilir.

Perşembe gecesi oluşan Yeniay’la birlikte seyahatlere, yabancılarla yapılacak işlere, medyaya, eğitimsel konulara ve bu alanda alınacak kararlara ilginizi yönlendirebilirsiniz. Öğrenme ve kendinizi geliştirme isteğiniz daha fazla ön plana geçebilir. Yine bu konularda bilginin temeline ulaşma, kendinizi geliştirebilecek bir kurs, seminer, seyahat fırsatı sizi çok mutlu kılabilir. Bu alanlardaki başlangıçlarınız için bu yeniayı kullanın. Aynı zamanda bu yeniayda özel hayatınıza dikkat etmelisiniz. Ailenizin veya sevdiğiniz insanın sizi yönlendirmeye çalışması, kıskançlık, çekememezlik gibi etkilere açık olabilirsiniz.

Hayatı farklı görmeniz ve anlamdırmanız iletişime dayalı sorumluluklarınızda sizi zorlayabilir. Yine etrafınızdaki insanlara karşı verdiğiniz sözlere dikkat edin, içsel streslerinizle başetmek bu Cuma günü kolay olmayabilir. Haftasonu  hayatın döngülerine karşı daha anlayışlı, uyumlu hareket edeceksiniz. Sıkıntı yaptığınız konularda çıkışlarınız yüksek olabilir.


AkrepAkrep Burcu:

Günlük işlerinizde bu haftabaşı çabuk ve etkili hareket edecek, sorun yaşadığınız kişilerle ve olaylarla aranızdaki bağları kuvvetlendireceksiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Parasal işleriniz sizi çabuk harekete geçirebilir.

Perşembe günü gerçekleşen Yeniay, ortaklaşa parasal alanlarınızda yeni karar ve başlangıçlarınızı devreye sokabilir. Parasal konularda çözüm için harekete geçebilirsiniz. Vergi, kredi, faiz, sigorta, prim konularında önemli kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Bazı konularda tamamlanmalar, bazı konularda yeni adımlar atmak isteyeceksiniz. İş hayatınızda bazı ilişkilerinizde bozulmalar oluşabilir. Çekişmelere, sürtüşmelere, kıskançlıklara dikkat edin. Öfkeyle kalkan zararla oturur, düşünerek hareket etmekte fayda olabilir.

Özel hayatınızdaki bazı konuşmalar, diğer insanlardan alacağınız tavsiyeler, iş hayatınızda parasal konularda bazı stresleri Cuma günü karşınıza getirebilir. Diğer insanlardan alacağınız bu görüşler kafanızı bulandırabilir. İçsel gerilimlerinizi kontrol edin. Haftasonu daha keyifli, sanatsal, yaratıcı etkiler altına giriyorsunuz. Sevdiğiniz kişiyi düşünebilir, fedakarlıklarda bulunabilir ve anlayışlı olabilirsiniz.


YayYay Burcu:

Aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde duygusal yönünüzü farklı bir şekilde ortaya koyabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Sosyal çevrenizden alacağınız destekler iş alanlarınızda sizi destekleyecek. Bu hafta eğleneceksiniz.

Perşembe gecesi oluşan Yeniay önemli çünkü yaşadığınız hayal kırıklıkları, sıkıntı ve sorunların ertesinde özel hayatınızda bazı kararlar alabilirsiniz. Vereceğiniz kararlar sizin lehinize. Bu yüzden ister devam ettirin, ister ilişkinize bir nokta koyun ama kararlar almaktan korkmayın. Aynı etki ortaklaşa işleriniz için de geçerli olabilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz kişiyle tartışmalar, çekişmeler, sahip olduklarınızı sorgulama gibi durumlar yine bu yeniay da karşınıza gelebilir.

İş kararlarınızı, görüşmelerinizi sorguladığınız bu dönemde hayat size biraz ağır gelebilir. İçsel streslerinizi Cuma günü günlük yaşantınıza çok fazla yansıtmayın, gerginliklerinizi kontrol edin.

Haftasonu ise, aile hayatınızda yapmanız gereken işlerinizde uysal ve bir o kadar anlayışlı olacaksınız. Etrafınıza ve sevdiklerinize yardım etmek isteyebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Aile hayatınızda sevdiklerinizle kurduğunuz bağlar, hayata daha fazla bağlanmanıza neden olabilir sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Yapmanız gereken işlerinizi kolay ve etkili bir şekilde halledebilirsiniz. İyimserliğinizi iyi kullanın.

Perşembe günü gece saatlerinde oluşan yeniaydan iş, hizmet alanlarınızla ilgili yenilikler adına faydalanmalısınız. Yeni bir işe başvurma, başlama, yeni bir projeye dahil olmak için harika bir dönem. Aynı zamanda sağlığınızı ilgilendirecek önemli adımlar ve kararlarınızı da uygulamaya alabilirsiniz. Bu yeniayda, aile ilişkilerinize dikkat edin. Onlar üzerinde kuracağınız kontrol mekanizması, kendi istekleriniz doğrultusunda hareket etmeniz çekişmeleri, sürtüşmeleri karşınıza getirebilir. Aile hayatınızda inatlaşmalardan kaçının.

Hayata keyifle yaklaşmak isterken, beklenmedik olaylarla hayatın sizi zorlaması karşısında Cuma günü kendinizi kontrol edin. İçsel stresler sizi yorabilir. Haftasonu ise, yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlara odaklanabilir, sevdiklerinize uyum sağlamakta zorlanmayabilirsiniz.


KovaKova Burcu

Yakın çevrenizle iletişimsel işlerinizde güzel ve etkili sonuçlar ortaya koyabilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Sevdiklerinizin gönlünü almak kolay olacak. Aşk hayatınızda duygularınız sizi kolay harekete geçirebilir.

Bu hafta Perşembe günü oluşan Yeniay’la birlikte eğlenceli konu ve olaylar içinde kendinizi bulmak, sportif faaliyetlerde kendinizi göstermek önem kazanacak. Uzun zamandan beri aile hayatınıza olan düşkünlüğünüzden sonra bir anlamda hava almak, kendinize vakit ayırmak, hobilerinize, sanatsal faaliyetlerinize yer vermek ruhunuzu hafifiletebilir. Varsa çocuğunuzla ilgili konu ve olaylar daha fazla hayatınızda yer edebilir. Sevme ve sevilme isteğinizin arttığı günler içindesiniz. Bu yüzden aşkı arıyorsanız bu dönemde karşınıza gelebilir. Perşembe gecesi oluşan yeniayı bu alanlardaki başlangıçlarınız için muhakkak kullanın. Yakın çevrenizde iletişim halinde olduğunuz insanlarla olan ilişkilerinize yine bu yeniay zamanı dikkat edin. Çekişmeler ve sürtüşmelerle birbirinizi zorlayabilirsiniz.

İş ve sosyal hayatınızdaki işlerinizin yoğunluğu nedeniyle ailenize verdiğiniz sözleri tutmanız zor olabilir. Onlarla daha fazla ilgilenmek isterken, durum ve koşullara ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Haftasonu eviniz ve yuvanız için yapacağınız harcamalar, fedakarlıklarla aradığınız huzuru yakalamanız mümkün.


BalikBalık Burcu:

Maddi işlerinizde bu haftabaşı güzel sonuçlar almaya yatkınsınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Kazanımlarınız yüksek olabilir. Cesaretli olduğunuz müddetçe her işin altından kalkacağınızı göreceksiniz. Hayatınız hızlanıyor.

Perşembe gecesi oluşan yeniayla birlikte ev değiştirme, yerleşimle ilgili konular, alım satım işlerinize eğilebilirsiniz. Bu alandaki kararlarınızı bu tarih vsonrasında devreye sokun. Yine aile büyüklerinizin hayatındaki önemli kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Parasal konularda sosyal çevrenizdeki insanlarla aranızdaki anlaşmazlıklara bu yeniay zamanı dikkat edin. Arkadaşlarınızla iş yapıyorsanız parasal konularda bazı yaptırımlar altında kalabilir veya siz bu yaptırımlarda bulunmak isteyebilirsiniz.

Öğrenme ve keşfetme isteğiniz artarken, toplum içindeki duruşunuz veya iş hayatınızdaki sorumluluklarınız sizi bunaltabilir. Yaptığınız işlerde desteklenmediğiniz fikrini kafanızdan atın, içsel gerilimlerinizi Cuma günü iyi idare edin. Haftasonu ise, sanatsal yönünüz ağır basabilir, yakın çevrenizle bir arada olacağınız ortamlarda, güzel planlarda keyfiniz yerinde olacak. Söylediklerinizle etrafınızı etkileyeceksiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın