Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

21 – 27 Temmuz 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu Pazartesi, meraklı ve iletişime yatkın yanlarınızla akşam saatlerine doğru gününüz hızlanacak. Aile hayatınızda onların yardımına koşmak ve yardım etmek için etkili bir gün olabilir. Enerjinizin arttığı bir dönemdesiniz sevgili koçlar…

Salı günü güneş aslan burcuna geçecek ve 1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Aşk hayatınızda hoşlandığınız insandan alacağınız teklif bu hafta sizi bulutların üzerine uçurabilir.

Ya da bir sanat işi sizi mutlu edecek. Bir diğer olasılıkta çocuk isteyenler için devreye girebilir. Yine bu Salı itibarıyla, kendi iç dinamiklerinizi, değerlerinizi ve hayatınızda nelerin değişmesi gerektiğini gözlemlemeye başlayacağınız bir sürece giriyorsunuz sevgili koçlar. Daha önce yaptığınız hataları analiz etmeli ve yine aynı koşullarla karşılaştığınızda aynı şekilde davranmamanız gerektiğini farketmelisiniz.

Çarşamba ve Perşembe günü, ailenizle, paylaşım halinde olacağınız kişilerle ortaklaşa yapacağınız her tür aktivite için olumlu etkiler altında olabilirsiniz. Var olan çocuğunuzla ilişkiniz güzelleşecek ve de çocuğunuz yoksa ve istiyorsanız hayattan güzel haberler alabilirsiniz. Cumartesi itibarıyla, yaklaşık 8 aydan sonra mars, ikili ilişkiler alanınızı terkederek ve bu alanlarda artık sizi rahat bırakarak akrep burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin ortaklaşa giderler ve gelirler evinizde hareket etmeye başlayacak.

Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, seks dürtülerimizi temsil eder. Yani 2 ay boyunca banka, ödeme, kredi, faiz, vergi, prim, sigorta ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcayacaksınız. 8.ev bilinmeyen, gizli ve ölümle ilgili bir ev olduğundan, tehlikeli her tür aktivite, oluşumlardan uzak durmalı ve çok acil değilse ameliyat olmaktan kaçınmalısınız. Bilinmeyen, ruhani konular bu dönem içerisinde dikkatinizi daha fazla çekecek. Ayrıca sekse ve karşı tarafa düşkünlüğünüz yine bu 2 aylık dönem içerisinde artabilir.

Hafta hala bitmedi. Pazar günü sabaha karşı aslan burcunda bir yeniay oluşacak. Buyeniay sizin aşk evinizde gerçekleşiyor. Aşk hayatınızda yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. 2 hafta boyunca aşkı konuşabilir veya aşkınız varsa romantik, etkili ve güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Yeniayın gerçekleştiği ev aynı zamanda çocuk evi olduğundan, çocuk yapmak isteyen koçlar için yeni fırsatlar doğabilir. Ya da siz farkında olmazsınız ve çocuğunuzun tohumları bu dönemde atılabilir. Yine geziler, hobiler, sportif aktiviteler, risk içeren oyunlar, kumar, galalar, sergiler, tiyatro ve sanat alanlarınız aktif olacağından eğlenceli bir dönem var önünüzde.


Boga Boğa Burcu:

Bu haftabaşı, iş hayatınızda gitmeniz gereken yön konusunda hiç plan ve program yapmadan harekete geçebilirsiniz. Bu da size uzun vadede zaman kaybı olarak yansıyabilir. Bu yüzden planlarınızı iyi oluşturmaya çalışın.

Salı günü itibarıyla, kimliğinizi, evinizde ve ailenizle ilgili olaylarda göstermeye başlıyorsunuz. Bu bir ay boyunca aileniz herşeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Ayrıca bu hafta aile hayatınızda istediğiniz şansı ve mutluluğu yakalayacaksınız.

Sevdiklerinizle bu hafta eğlencenin doruklarına çıkabilir veya hayal ettiğiniz istediğiniz o eve, gayrimenkule kavuşabilirsiniz. Yine bu salı itibarıyla, hayatınızın dinamiklerini ve iç dengelerini gözden geçirmeniz gereken bir dönem içine gireceksiniz sevgili boğalar. Korktuğunuz veya endişe ettiğiniz konularda tavırlarınızı değiştirmeli, hata yaptığınız noktaları gözden geçirmeli, yaratıcılık gerektiren alanlara yönelmelisiniz. İş ilişkileriniz bu hafta iyi olacak.

Perşembe ve Cuma günleri, yakın çevrenizle beraber yapacağınız işler ve planlar rahat akabilir. Yine, seyahate, ticarete veya yabancı ortaklı işlerinize dayalı konularda fikir ayrılıkları veya sürtüşmeler gündeme gelebilir. Bu etkiler çok uzun sürmeyecek.

Cumartesi günü itibarıyla, uzun bir zamandan sonra enerji değişiyor yani mars akrep burcuna geçecek, iş alanlarınız ve sağlık konularınız rahatlamaya başlayacak.  Mars 2 ay boyunca sizin evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık evinizde dolaşmaya başlıyor. Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Yalnız mars savaşçı ve mücadeleci bir gezegen olduğundan, sevdiğiniz insanla veya varsa evliliğinizde bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir.

Bu 2 ay boyunca vaktinizi ve enerjinizi karşı taraf için harcamayı tercih edeceksiniz. Kendi hayatınızı ilgilendirecek meseleler biraz geri planda kalacak. Pazar günü sabah saatlerinde aslan burcunda bir yeniay yaşayacaksınız. Bu yeniay,sizin ev ve aile evinizde oluşuyor. Evinizle ilgili yeni başlangıçlarınızı bu tarihten sonra yapabilir, ev satın almak, satmak veya değiştirmekle ilgili işleriniz için harekete geçebilirsiniz.

 Eviniz sizin için önemli olmaya başlayacak. Ailenizle vakit geçirmek, onları mutlu etmek ve ihtiyaçlarını karşılamak bu dönem önemli olabilir. Yine kendiniz ve kişiliğinizle ilgili değişimler, kendinizi ve davranışlarınızı gözden geçirme, alışkanlıklarınızı düzenleme etkilerine sahip olacaksınız. Aile kurmak isteyenler içinde güzel bir dönem geliyor.


İkizler İkizler Burcu:

Bu haftabaşı biraz suskun ve isteksiz başlayan haftanız akşam saatlerinde yerini daha hızlı ve kendinizi rahat ifade edeceğiniz ortamlara bırakabilir. Gün içinde iletişim halinde olduklarınıza karşı sabırsız olmayın. Akşam saatlerinde kendinizi iyi hissedeceksiniz. 

Salı günü itibarıyla kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında göstermeye başlıyorsunuz. Bu ay boyunca telefonunuz hiç durmayabilir, yakın çevrenizde bulunan insanlarla temas halinde olabilirsiniz.

Yine bu hafta iletişim, bilgisayar, reklam, satış işleriniz varsa oldukça şanslı etkileriniz olacak. Ya da yakın çevrenizdeki insanların hayatındaki güzel gelişmelere siz de ortak olacaksınız.

Aynı gün yani Salı ve sonra birkaç ay boyunca farklı ve sıradışı insanlarla bir araya gelme ve sosyal çevrenizden yararlanma konusunda gözden kaçırdığınız olayları analiz etmeniz gereken bir dönem içinde olacaksınız sevgili ikizler. Kariyer hayatınızda değişmesi gerekenleri bu süreçte gözden kaçırmayın.

Perşembe ve Cuma günleri, özel hayatınızda, flörtünüzle olan ilişkinizde veya çocuk alanlarınızda enerjiniz güçlü ve iyimser olacak. Bu alanlardaki problemleriniz üzerine eğilmek için harika günler. Kolay harekete geçebilirsiniz, Yalnız sevdiğiniz insana karşı gizli tutkularınız devreye girerse, bir takım sürtüşmeler yaşanabilir.

Bu aralar iyimser etkilerle parasal durumunuzun iyiye gittiğini ve güzel gelişmelere gebe olduğunuzu görebilirsiniz.

Cumartesi, mars akrep burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin iş, hizmet ve sağlık evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, seks dürtülerimizi temsil eder. Yani 2 ay boyunca çalışma koşullarınız ve bu alanda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız.

Yeni oluşturacağınız bir sağlık programı, egzersizleri, enerjinizi olumlu harcamanıza neden olabilir. Mars gezegeni ateşle ilgili olduğundan, yine bu dönem ateşli hastalıklara, enfeksiyonel oluşumlara karşı dikkatli olmalısınız. Fazla çalışmak sağlığınızı aşırı zorlamanıza neden olabilir.

Pazar günü aslan burcunda bir yeniay oluşuyor. Bu yeniay, yakın seyahatler, geziler, satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, teknoloji alanlarınızda veya akraba, kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde yeni karar ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Bu alanda girişilecek her tür oluşum, olumlu olarak size dönecektir.

 Yine bu iki hafta içerisinde ticaretle ilgili bir işiniz varsa olumlu etkiler altında olacaksınız. İletişim bu dönem ön plana çıkacağından, ev,  yer değiştirme, kiralama, satma ve satın alma gibi işlemlerinizi güçlü iletişime dayandırarak rahatlıkla halledebilirsiniz.


Yengec Yengeç Burcu:

YHaftaya sosyal ortam diyaloglarınız güçlü ve etkili bir şekilde başlayacaksınız. Sadece kendi hayatınız değil, arkadaşlarınızın ve dostlarınızın da hayatını önemsediğiniz bir süreçtesiniz. Akşam saatlerinde hızlı trafiğiniz yerini daha sakin ve durgun ortamlara bırakabilir.

Salı günü itibarıyla güneş aslan burcuna geçecek ve 1 ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak. Kendinizi gösterdiğiniz ve girişimlerinizi başlattığınız bu ay içinde artık meyveleri toplamaya, kazancınızı arttırmaya başlayacaksınız.

Ayrıca kendinizi ailevi konularda şanslı hissedeceksiniz. Şansınızın giderek artacağı bir hafta olabilir. Yine bu Salı itibarıyla, kariyer hayatınızda ve iş alanlarınızda ani değişimler yaşadıysanız, şimdi yaşadıklarınızı sindirme zamanı sevgili yengeçler. Bu bir kaç ay içinde geleceğinize yönelik kararlarınızda ve hazırlıklarınızda gözden kaçırdıklarınızı incelemeye başlayacaksınız. 

Perşembe ve Cuma günlerinin en güzel şansı parasal alandan gelecek, elinize güzel bir para geçebilir ve parasal konularda kendinizi oldukça mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz. Hayat size birçok konuda göz kırpıyor, kendinizi uzun zamandan sonra bayağı bir iyimser ve mutlu hissedecek, görüntünüze önem vereceksiniz. Cumartesi itibarıyla mars akrep burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin aşk, eğlence ve çocuk evinizde hareket etmeye başlayacak.

Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, seks dürtülerimizi temsil eder. Yani 2 ay boyunca aşk hayatınız, çocuklarınızın koşulları ve bu alanda mücadeleleriniz artacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz.

Spor aktiviteleri, çılgın ve tehlikeli sporlar, sanatsal faaliyetler, hobiler alanında hırslı ve yapıcı yönünüzü ortaya koyabilirsiniz. Yine bu 2 ay boyunca aşk hayatınızda hareketlenmeler görülecek. Sevdiğiniz insanla ego savaşlarına ve ufak tefek sürtüşmelere açık olmalısınız.

Pazar günü aslan burcunda bir yeniay oluşacak. Yeniay zamanı verilen kararlarımız uzun soluklu ve kalıcı olma özelliğini taşır. Yeni kararları ve başlangıçları ayağımıza getirir. Bu yeniay, sizin para evinizde oluşuyor.

Geçtiğimiz ay başlattığınız atılımlarınızın ve girişimlerinizin karşılığını maddi olarak bu ay alabilirsiniz. Yine banka, kredi, faiz, borsa alanlarınızda, ticaret alanlarınızda şans sizden yana olabilir. Yeni gelişmeler ve elinizin bollaşması yüzünüzü güldürecek. Yine de harcamalarınızda aşırıya kaçmamalı, geleceğinizi düşünmelisiniz.


Aslan Aslan Burcu:

Bu hafta başı fikirsel alanda sabit düşünceler etkili olabilir, iş ortamlarınızda vereceğiniz tepkilerle, kendinizi kolaylıkla dolduruşa getirebilirsiniz.  Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde ortalığı karıştırmamaya özen gösterin.

Salı günü itibarıyla, düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz.

Kişisel düşündüklerinizi hayata geçirmek, istediklerinizi yapabilmek adına kendinizi çook mutlu hissedeceksiniz. Şansınızı iyi kullanın ve biraz daha hareketlenmeye özen gösterin. Yine bu Salı itibarıyla, geleceğinizi gözden geçirmeniz gereken bir zaman dilimi içinde olacaksınız. Bir kaç ay içinde ortaklaşa maddi konularda hatalarınızı tekrar etmemelisiniz.

Perşembe günü, yakın çevrenizdeki insanlardan alacağınız destekle birçok işinizi rahat halledebilirsiniz. Fırsatları gerçeğe dönüştürmek için uygun bir zaman olacak. Yalnız iletişim halinde olacağınız iş arkadaşlarınızla aranızda oluşacak güç çekişmelerine Cuma günü dikkat etmeniz gerekebilir.

Bu dönem yalnızlık, başınızı dinlemek önemli olduğundan her zamanki enerjinizi ortaya koymak sizi zorluyor ama siz herşeye yetişirsiniz sevgili aslanlar. Hayat siz oldukça iyimser ve şanslı davranacak.

Cumartesi günü itibarıyla, yaklaşık 8 aydan bu yana iletişim ve yakın çevre alanlarınızda bulunan mars, akrep burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin ev ve aile evinizde dolaşmaya başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, seks dürtülerimizi temsil eder.

2 ay boyunca aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Yalnız mars savaşçı ve mücadeleci bir gezegen olduğundan, sevdiğiniz insanla veya aile bireyleriyle bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir, yine bu dönem içerisinde evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz.

Pazar günü, aslan burcunda oluşan yeniay, sizin hayat evinizde gerçekleşiyor. Önünüzdeki 2 hafta boyunca kendi hayatınızla ilgili başlangıçları, yeni kararları uygulamaya geçirmeniz sizin için çok önemli olacak.

Girişimleriniz adına şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu ay atacağınız adımlar, önünüzdeki bir yılı şekillendirecek. O yüzden evde oturmaktan kaçının ya da aynı düzende giden hayatınızdan bir an önce sıyrılın ve fırsatları avantajlara çevirecek ortamlarda bulunmaya bakın.

Yine bu dönem içinde kendinize ve fiziki görüntünüze yeni baştan şekil verebilirsiniz. Her tür değişim için destekleniyor olacaksınız. Kişiliğinizin başarıya odaklı yönlerini ortaya çıkarmalı, rekabet etmekten korkmamalısınız.


Basak Başak Burcu:

Haftaya dış ortamlar, mekânlar veya seyahate yönelik işlerinizle başlamanız mümkün sevgili başaklar. Gözden kaçırdıklarınız gün içindeki planlarınızda sorunlara neden olabilir. İnsanların arkanızdan konuşmalarını umursamamalısınız. Akşam saatlerinde iş yoğunluğunuz artacak.

Salı günü itibarıyla bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak, diğer yılın atılımları için planlar yapmalısınız. Maneviyatınız çok kuvvetli ve hayat sizi birçok olumsuzluklardan koruyacak, bu hafta bunu yaşayacağınız olaylarla gayet iyi gözlemleyeceksiniz.

Salı günü itibarıyla, eşinizin, sevgilinizin kaynakları ve para durumuyla ilgili konularda yaşanan değişimler yerini içsel gözlemlere ve analizlere bırakabilir sevgili başaklar. Kim olduğunuzun ve ne istediğinizin cevaplarını bulabilir, özel hayatınızda verdiğiniz kararları sorgulayabilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günleri, sosyal ortamlara, kalabalık gruplara yönelik işlerinizde olumlu ve güçlü enerjiler altında olacaksınız. Yalnız aşk hayatınızda, sevdiğiniz kişiyle sahip olduklarınız konusunda yarışlara girmemeye ve onu kırmamaya özen gösterin. Sevdiklerinize karşı patlamaya hazır bir bomba gibi olabilirsiniz ama kolay ve rahat etkilerle bu çekişmelerin sizin için çok sorun olacağını sanmıyorum.

Cumartesi gününün en önemli olayı, mars akrep burcuna geçiyor ve 2 ay boyunca sizin yakın çevre ve iletişim evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı, seks dürtülerimizi temsil eder. Yani 2 ay boyunca iletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak.

Bu ev aynı zamanda sizin kısa yolculuklar eviniz olduğundan, bu 2 ay boyunca araba kullanırken veya yolculuk yaparken dikkatli olmanız gerekebilir. Sevdiklerinizle ve yakın çevrenizle iletişiminizde savaşçı ve sürtüşmeci tavırlardan kaçınmalısınız.

Pazar günü aslan burcunda oluşan yeniay, kadersel evinizde gerçekleştiği için şartlar ve koşullar elinizde olmayabilir. Ne olursa olsun her tür başlangıç ve yeni oluşumdan bu ay uzak durmanız gerekecek. Bazı noktalarda sorunlar, olumsuzluklar, işlerin ertelenmesi, arkanızdan dönecek dolaplar sizi yorabilir.

Fikirsel anlamda kendinizi iyi ifade edeceğinizden, girişimleriniz için sabırsızlık edebilirsiniz. Yine de bir sonraki ayın yeniayına kadar önemli atılımlarınız için harekete geçmeyin. Yine bu dönem insanlara yardım etme isteğiniz olabilir.

Yardım dernekleri, hastane ve hapishane ziyaretleri, başkaları için kendinizi feda etme gibi olgular ön planda olacak. Şu an olayların niye ve neden olduğunu anlayamayabilirsiniz ama günü geldiğinde hayatınızda nasıl bir yön çizdiğini anlayacaksınız.


Terazi Terazi Burcu:

Bu haftabaşı genel olarak ilişkilerinizi ve hayatınızı sorgulayabilirsiniz. Ne istediğinizi tam olarak bilememeniz enerjinizi, zamanınızı israf etmenize neden olabilir. Ortaklaşa para alanlarınızda güzel gelişmeler içinde olacaksınız. Salı günü itibarıyla 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstermeye başlıyorsunuz. Bu alanda bu ay içerisinde önemli sorumluluklar üstlenmeye hazırsınız.

Arkadaş ve sosyal çevrenizden alacağınız güzel teklifler hayatı size kolaylaştırabilir. Kendinizi sosyal ortamlarda mutlu ve şanslı göreceksiniz.

Yine bu Salı itibarıyla, özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde ani gelişen olay ve fırsatları gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz sevgili teraziler. Değişmesi gerekenleri değiştirmek için harekete geçebilir, alacağınız kararları iş hayatınızda da kullanabilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günleri, kariyeriniz ve işleriniz için olumlu bir gün olabilir. Uzaktaki akrabalarınızla bir arada olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Yalnız ailevi ilişkilerinizde bazı zorlanmalar veya sürtüşmeler oluşabilir. Özellikle davranışlarınızı gözden geçirmeli, tehlikeli durumlardan uzak durmalısınız. Sosyal ortamlarda şans size gülecek. Arkadaş ve sosyal çevrenizden alacağınız güzel teklifler hayatı size kolaylaştırabilir.

Cumartesi günü, 8 aydan beri sizin burcunuzda bulunan ve mart ayında gerileyerek size türlü türlü sorunlar çıkaran mars nihayet akrep burcuna geçiyor ve 2 ay boyunca sizin para evinizde hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani 2 ay boyunca paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda, mücadeleleriniz artacak. Mars harcatmayı sevdiğinden yine parayle ilgili mücadeleleriniz artsa bile, özel hayatınıza dayalı harcamalarınızda artacak. O yüzden ayağınızı yorganınıza göre uzatmaya önem verin, sevgili teraziler.

Pazar günü bir yeniay oluşacak. Bu yeniay, arkadaşlarınız ve sosyal çevre alanlarınızda yeni oluşumları, başlangıçları ve kararları hayatınıza taşıyacak. Görev alacağınız önemli bir organizasyon, davet gibi işler gündeminize gelebilir. Toplumla ilgili, kalabalıklarla ilgili her tür işle uğraşabilirsiniz. Yeni ortamlarda bulunmak, yeni insanlarla tanışmak bu 2 hafta boyunca etkili olacak. Sosyal ortamlarda şansınızı arttırabilirsiniz ama duygusal yaşantınızın ayrıntıları sizi zorlayabilir.


Akrep Akrep Burcu:

Haftaya özel hayatınızın detaylarına eğilerek veya ortaklaşa işlerinizdeki yoğunluklarla uğraşarak başlayabilirsiniz sevgili akrepler. İş hayatınızdaki iletişiminizde bazı anlaşmazlıklar görülebilir. Dış çevrenize karşı toleransınız daha yüksek olacak.

Salı günü itibarıyla, kariyer ve iş alanlarınızda kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz. Kariyer ve iş alanlarınızda şans sizden yana. Yaptığınız işlerin karşılığını alacak ve yaptıklarınızla adeta toplum içinde ışıldayacaksınız.

Salı günü itibarıyla, değişen iş ve sağlık koşullarınızı derin psikolojik gözlemlerle, daha içsel olarak değerlendirmeye ve analiz etmeye başlayacaksınız sevgili akrepler. Alışkanlıklarınızı ve takıntılarınızı bu dönem içinde gözden geçirmek işinize yarayabilir.

Perşembe ve Cuma günleri, yardıma dayalı işlerde, aşk hayatınızda hayata karşı bakış açınızda rahat ve keyifli etkiler altında olacaksınız. Gün içinde yakın çevrenizdeki insanlarla beklenmedik güç çekişmeleri gündeme gelebilir. Ama bu sizin keyfinizi bozmamalı.  Enerjiniz düşük olacağından, sakarlıklara ve kazalara karşı dikkatli olmakta fayda olacak. Kariyer ve iş alanlarınızda şans sizden yana. Yaptığınız işlerin karşılığını alacak ve yaptıklarınızla adeta toplum içinde ışıldayacaksınız. Kalabalık ortamlarda ve sosyal yerlerde daha fazla bulunmaya özen gösterin.

Cumartesi günü itibarıyla artık enerjiniz artmaya başlıyor zira mars sizin burcunuzda ilerliyor. 2 ay boyunca sizin kişisel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, mücadeleleriniz artacak. Bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam ve konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakacak. Mars hızlı ve düşüncesizce hareket etmeyi gerektirdiğinden, fiziki gücünüze, kaza ve sakarlıklara karşı kendinize dikkat etmelisiniz. Artık harekete geçmek ve sadece kendiniz için mücedelenizi vermek isteyeceksiniz.

Pazar günü aslan burcunda oluşan yeniay, sizin kariyer ve iş evinizde gerçekleşecek. Önünüzdeki 2 hafta boyunca iş alanlarınızda yeni atılımlarınız, planlarınız ve kararlarınızı gündeme getirebilir, bu alanda yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Toplumsal konularda, sosyal konularda şansınız bol olacak.

 Yıldızınız yüksek olacağından, gireceğiniz ortamlarda, yapacağınız görüşmelerde herkesin gözü üzerinizde olabilir. Sizinle uğraşanlar olsa bile, şartları kendi lehinize çevirmesini bileceksiniz. Varsa eşinizin veya sevgilinizin ailesiyle bir araya gelebilir, tanışabilirsiniz. Daha önceden tanışıyorsanız, bu iki hafta boyunca iletişiminiz yakın olacak.


Yay Yay Burcu:

Haftaya iş alanlarınızda planlı ve programlı hareket ederek başlamak niyetinde olacaksınız sevgili yaylar. Kendinizde değiştirmek istediğiniz birçok şey var. Akşam saatlerinde artık ilginizi sevdiğiniz insana kaydırabilirsiniz. Onun istek ve beklentilerine cevap vermek öncelikli olacak.

Bu Salı itibarıyla kimliğinizi yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koymaya başlayacaksınız. Eğer bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartların sizin lehinizde olacağı güzel bir ay sizleri bekliyor olacak. Yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, geziler, yabancılarla yapılacak her tür işinizde şans sizden yana.

Bu hafta bu talih kuşunu çok yakınınızda hissedeceksiniz. Önemli teklifler oluşabilir. Yine bu Salı itibarıyla, aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda verilen kararlar sağlam verilere ve temellere dayanıyor mu sorusunu sorabilir, oluşmuş koşulları bu birkaç ay gözden geçirebilirsiniz sevgili yaylar. Bütün bunları yaparken kendinize çok fazla yüklenmemeye özen gösterin.

Perşembe ve Cuma günleri, özel hayatınızdaki paylaşımları, kendi sosyal çevrenize taşıyacak olumlu ortamlar içinde olabilirsiniz. Katılacağınız organizasyonlar veya davetler iş anlamında size yeni kapılar aralayabilir.

Yine bugün, sosyal ortamlarınızda ve arkadaş ilişkilerinizde parasal konuları kafanıza fazla takmamalısınız. Ortaklaşa para alanlarınızda her işinizi istediğiniz şekilde halledeceksiniz. Kendinizi ve şartlarınızı daha olumlu bir noktaya taşıyacağınız günler olacak.

Cumartesi günü itibarıyla artık biraz dikkat etmelisiniz. Mars akrep burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kişisel alanlarınızda mücadeleleriniz  ve zorlanmalar görülebilir. Enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, alerjilere karşı dikkatli olmalısınız. Bu dönem vitaminlerinizi ihmal etmeyin. Marsın buradaki hareketi düşmanlarınıza karşı hareket hakkını kolaylaştıracağından, beklenmedik etkilere ve saldırılara hazırlıklı olun. Özellikle aşk hayatınızda kendi kuyunuzu kazmayın ve sırlarınızı herkesle paylaşmayın.

Pazar günü aslan burcunda oluşan yeniay, sizin yabancı ortaklı işler, uzun seyahatler, tatil, hukuk, medya, tatil alanlarınızda gerçekleşiyor olacak. Bu alanlarda bir işiniz varsa yeni başlangıçlarınızı cumartesi günü itibariyle 2 hafta boyunca rahatlıkla yapabilirsiniz. Yine önemli kararlar ve oluşumlar bu süre içinde ayağınıza gelebilir. Henüz tatil yapamayan Yaylar, bu hafta içinde ve sonrasında tatil imkânına sahip olacaklar.

Yine bu dönem, kendinizi geliştireceğiniz alanlara kayabilir, eğitim, seminer ve kurs programlarından yardım alabilirsiniz. Kendinize bu dönem yapacağınız yatırımlar, bir ay sonra sizi iş hayatınızda olumlu etkileyecek.


Oglak Oğlak Burcu:

Yaratıcılığa dayalı işleriniz ve kendi özel hayatınız daha ön planda olarak haftaya başlayacaksınız. Yatırımcıysanız, ortaklaşa para konularında tahminlerinizde yanılma ihtimaliniz olabilir. Özel hayatınızdaysa, sevdiğiniz insanla bu pazartesi iyi anlaşacaksınız.

Salı günü itibarıyla, banka, kredi, borç, vergi, stopaj, prim gibi konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Yine bu bir ay boyunca gizemli ve ruhani konular ilginizi çekmeye başlayacak. Partnerinizin veya eşinizin hayatındaki güzel para değişimleri sizin hayatınızı da güzelleştirebilir. Hayata daha yüksek bir açıdan bakıyorsunuz, bu da her zorluğun üstesinden gelmenizi kolaylaştıracak.

Yine bu Salı itibarıyla, ev ve aile hayatınızdaki ani ve farklı olayları yeniden gözden geçireceğiniz ve buna göre sağlam kararlar alabileceğiniz bir dönem içine gireceksiniz sevgili oğlaklar. Değişmesi gerekenler bu süreç içerisinde tamamlanmalı ve hatalarınızı tekrar etmemelisiniz.

Perşembe ve Cuma günleri, özel hayatınızda oldukça şanslı etkiler altındasınız. Duygularınızı sevdiğiniz insanla tam da istediğiniz şekilde paylaşabileceksiniz. Yine ortaklaşa işiniz varsa partnerinizle anlaşmak zor olmayacak. Fikir ayrılıkları oluşursa bu durum karşısında hemen sinirlenmeyin, enerjinizi bir sürü işinizi tamamlamak için kullanın. Partnerinizin veya eşinizin hayatındaki güzel para değişimleri sizin hayatınızı da güzelleştirebilir.

Cumartesi günü ve sonrası mars akrep burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, sosyal alanlarınızda mücadeleleriniz artabilir.

Grupsal işlerde isteğiniz yüksek olacak, çevrenizin lideri haline gelebilirsiniz. Yalnız yoğun istek ve duygularınızın tartışma ortamlarını körükleyerek, arkadaşlarınızı ve çevrenizdeki insanları kaçırmamalısınız. Geleceğinize yönelik adımlarınız bu dönem içerisinde hızlanabilir.

Pazar günü aslan burcunda oluşan yeniay, ortaklaşa gelir ve giderler alanınızda oluşacak. Sevdiğiniz insanın maddi durumuyla ilgili yeni karar ve başlangıçlar gündeme gelebilir. Ya da ortağınız varsa bu dönem para ile ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Vergi, kredi, faiz, sigorta, prim, nafaka gibi konular ön plana çıkabilir. Hayatınızda ve kendi üzerinizde dönüştürücü ve değiştirici bir dönem içinde olduğunuzu bilin.

Sıradan ve herkesin takip ettiği olaylar sizin ilginizi çekmeyebilir. Gizemli ve mistik konular, alanlar ve insanlar bu dönem daha fazla ilginizi çekecek. Bu 2 hafta boyunca hayatınızı paylaştığınız insanla, maddi konularda yeniden düzenlemelerde bulunabilir, bütçenizi ortak değerlerinize göre ayarlayabilirsiniz.

 


KovaKova Burcu:

Haftaya kendi sorunlarınıza ve aile olaylarınıza odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili kovalar. Kendinize yönelik başlayan gününüz, akşam saatlerinde yerini, eğlenceli ortamlara ve paylaşımlara bırakacak. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla aynı düşüncelere sahip olamayabilirsiniz.

Salı günü itibarıyla, bir ay boyunca şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir ve sizde sevdiğiniz insanın hayatına göre program yapmak zorunda kalabilirsiniz. Veya ortaklı işleriniz varsa, ortaklarınızın hayatı ve düşünceleri daha ön planda olacak. Özel hayatınızda önemli bir teklif ve hayati konuşmalar devrede olabilir. Hayatınızda birisi varsa o insanın hayatında da harika gelişmeler yaşanabilir.

Salı günü itibarıyla, yakın çevrenizde oluşan olaylar, elinize geçen fırsatlarda geriye dönüş yaşanıyormuş hissi oluşabilir sevgili kovalar… Bu süreci hatalarınızı ve verdiğiniz kararların sonuçlarını gözden geçirmek için kullanacaksınız. Gözden kaçırdıklarınızı yakalamalı ve şansınızı iyi organize etmelisiniz.

Perşembe ve Cuma günleri, iş ve hizmete dayalı işlerinizde şanslı etkiler altında olacaksınız. Beklenmedik yerlerden alacağınız yoğun enerjiyle, seyahatlerde ve sizi daha az tanıyan insanlarla olan işlerinizde herşey istediğiniz doğrultuda ilerleyecek. Sizden parasal olarak yardım isteyenler olursa  hiç düşünmeden o insanlara destek olmak isteyebilirsiniz. Özel hayatınızda önemli bir teklif ve hayati konuşmalar devrede olabilir. Hayatı bir oktav üsten yaşayacaksınız.

Cumartesi günü seyahat, eğitim, medya alanlarınızda yaklaşık 8 aydan beri dolaşan mars, artık bu konularda sizi rahat bırakmaya hazırlanıyor zira bugün itibarıyla mars akrep burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin iş ve kariyer alanınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kariyerinizde ve sorumluluklarınızda artış görülebilir. Kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız.

Yine de mars mücadeleyi ve rekabeti sevdiğinden, rekabetçi ortamlara karşı hazırlıklı olun. Patronlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminize özen gösterin.

Pazar günü aslan burcunda bir yeniay oluşacak. Bu yeniay, özel ilişkilerinizde, evlilik hayatınızda, ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda gerçekleşecek. Bu alanlarda önemli karar ve başlangıçlarınızı yapmak için uygun bir dönem içinde bulunacaksınız. Özel hayatlarında ilişkisi olanlar evlilik, nişan veya beraber yaşama kararı alabilirler. İlişkisi olmayanlarsa yine bu dönem içerisinde uzun soluklu ve kalıcı bir ilişkinin temellerini atabilirler.

Her halükarda özel yaşantınız hayatınızın diğer alanlarından daha fazla ön planda olacak. Ortaklı bir işe girmek istiyorsanız veya böyle bir işiniz varsa olumlu etkiler altında olacaksınız. Danışmanlık, hayat koçluğu, ilişki danışmanlıkları yine bu süreç içerisinde başvuracağınız alanlar olabilir. Yer değiştirme, kontrat ve anlaşmalar yapma etkiniz yüksek olacak.


Balik Balık Burcu:

Haftaya etkili bir iletişimle başlamanız mümkün sevgili balıklar. İletişime dayalı işlerinizde güzel haberler alabilirsiniz. Gün içinde yoğun olacak olan koşturmalarınız sonucu akşam saatlerinde eviniz size her zamankinden güzel görünecek. Ailevi olaylar öne geçebilir.

Salı günü itibarıyla 1 ay boyunca kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak. Karşınıza çıkacak bir iş fırsatı yüzünüzü güldürecek veya alacağınız bir iş veya proje teklifi ayaklarınızı yerden uçurabilir. Kendinizi işiniz konusunda şanslı ve mutlu hissedeceksiniz.

Yine bu Salı günü itibarıyla, maddi konularda ve para kazanımlarınızda geçmişte yaptığınız yanlış ve hatalar yeniden gündeme gelebilir sevgili balıklar… Kendinizi ve davranışlarınızı iyice gözden geçirmeli ve olumsuzluklarda bunun neden olduğunu iyi analiz etmelisiniz.

Perşembe ve Cuma günleri aşk hayatınıza yönelik konularda şanslı ve olumlu etkilere sahipsiniz. Sosyal ortamlarda veya davetlerde, güç çekişmeleri ve fikir ayrılıkları yaşanabilir. Yaptığınız bir işte sorunlar ortaya çıkabilir ama siz bunları kendinize dert etmeyin zira bugün birçok açıdan şans kapınızı çalabilir.

Özellikle karşınıza çıkacak bir iş fırsatı yüzünüzü güldürecek veya alacağınız bir iş veya proje teklifi ayaklarınızı yerden uçurabilir. Yemek yemeye, içmeye, hayatı daha da keyifli algılayacağınız etkinlikler içinde bulunmak önem kazanabilir. Abur cuburdan uzak durun çok da abartmayın.

Cumartesi günü ve sonrası mars akrep burcuna geçecek ve 2 ay boyunca sizin yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, seyahat, medya alanlarınızda hareket etmeye başlayacak. Mars gezegeni, yaşamsal enerjiyi, savaş ve mücadele alanımızı temsil eder. Yani 2 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde ve yukarıda saydığım alanlarda artış görülebilir.

Yine bu dönem uzak yolculuk ve seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir. Yine bu döneme denk gelen bir hukuki davanız varsa işin peşini bırakmayabilirsiniz.

Pazar günü aslan burcunda oluşan yeniay, iş ve hizmet alanlarınızda, sağlık evinizde gerçekleşecek. Önünüzdeki 2 hafta boyunca iş alanlarınızda yeni başvurularda bulunabilir, var olan işinize olan ilginiz ve alakanız artabilir.

 

Bu alanda yeni karar ve başlangıçlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. Çalışmak ve kendinizi ifade etmek aynı anlama geleceğinden, kendinizi bu dönem yormamaya ve sağlığınızı ihmal etmemeye özen gösterin. Sağlığınızı ilgilendirecek önemli kararlarda alabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı gözden geçirmek ve yeni deneyimlerde bulunmak kendinizi iyi hissettirtecek.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın