Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

16 – 22 Mart 2015

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu: Bu haftabaşı iş detaylarınız ön planda olacak sevgili koçlar. Duyacağınız  ve alacağınız haberler, hemen moralinizi aşağıya çekebilir. Bazı işlerinizde sorunlar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Maddi konulardaki güzel gelişmelere odaklanmaya çalışın.

Salı günü itibarıyla 3 hafta boyunca maddi kazanımlarınızda artış ve düzelmeler yaşayacaksınız. Güzel olan eşyalara karşı ilginiz artabilir, harcamalarda bulunabilirsiniz.Ticaret ve sanatla uğraşanlar için olumlu bir dönem olacak. Kafanız parasal konularda temkinli çalışabilir.

Salı günü son kez etkinleşen uranüs- plüton karesi, iş alanlarınızda ve kişisel kararlarınızda sabrınızı zorlayabilir. Sizi kısıtlayan herşeye ve herkese karşı isyankar ve asi davranmaya meyilli olacaksınız. Farklı ve özgür davranışlarınızı, iş alanlarınızdaki insanların anlamasına imkan olmayabilir. Bu sürece çok ama çok dikkat etmelisiniz.

Çarşamba günü bilinçaltınızda bazı konuları çarpıtmanız ve gerçeklikleri kendinize göre yorumlamanız söz konusu olabilir. Gerçeklerden kaçmanız bir işinize yaramaz, bilakis öfke gibi duygularınızı daha fazla tetikleyebilir.

Cuma günü oluşan tam ay tutulması kadersel ve sizin elinizde olmayan etkileri hayatınıza sokabilir. Beklenmedik olaylara açık olmalı bu süreçte sağlığınıza fazlasıyla özen göstermelisiniz.

Cumartesi günü ve sonrasında artık kendinizi dahha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Bazı planlarınız ve girişimleriniz için gereken güç yerine gelmeye, kendinize olan güveniniz artmaya başlıyor.


BogaBoğa Burcu: Bu haftabaşı ortaklaşa paraya dayalı işlerinizde veya alacağınız bir para konusunda  moralinizi çabuk bozabilirsiniz sevgili boğalar. Siz kendi planlarınıza, yapacaklarınıza odaklanın ve ne gelirse gelsin esnek olmaya çalışın.

Salı günü itibarıyla, önünüzdeki 3 hafta boyunca fiziksel özellikleriniz ön planda olacak sevgili boğalar. Kendinize bakmasını ve para harcamasını bileceksiniz. Keyifli ortamlarda ve birazda tembellik yaparak kilo almaya müsait olabilirsiniz. Önemli girişimleriniz için görüşmelerinizi arttırabilirsiniz.

Salı günü devreye giren zor etkileşim geleceğinize yönelik aldığınız kararlarda bazı bozulmalar ve sorunları hayatınıza taşıyabilir. Kafanızda bazı olayları büyütmeye meyilli olacaksınız.

Çarşamba günü kendinizi oldukça şanslı ve mutlu hissedeceksiniz yalnız çevrenizin ve arkadaşlarınızın işleriniz konusunda sizi yönlendirmesine izin vermemeye çalışın. Kolay etki altında kalabilirsiniz.

Cuma günü oluşan tam güneş tutulması arkadaşlıklarınızı ve sosyal çevrenizi etkileyecek. Yeni çevreler, yeni insanlar, yeni ortamlar içine girebilir ve geleceğinizi hızlı olaylarla şekillendirebilirsiniz.

Cumartesi gününden sonra enerjinizde geri çekilmeler görülebilir. Aslında oldukça aktif geçen bir ayın ardından dinlenmek ve geri planda durmak size iyi gelecek. Bu süreçte gelecek planlarınızı hazırlamaya başlayabilirsiniz. Kesinlikle harekete geçmeyin ve zamanınızı bekleyin sevgili boğalar. Zamanınız geldiğinde artık planlarınızı hayatınıza etkili bir biçimde akıtabilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu: Bu haftabaşı ortaklaşa yürütülen işlerinizde bazı sorunlar ve problemler su üstüne çıkabilir sevgili ikizler. Bir iş görüşmeniz, anlaşmanız ve projenizde bozulmalar oluşabilir. İç sesiniz size iş alanlarınızda doğru yolu gösterebilir.

Salı günü itibarıyla 3 hafta boyunca sosyal ortamlardan elinizi ayağınızı çekebilirsiniz sevgili ikizler. Kendinizle başbaşa kalmak, özel ilişkilerinizde kendinizi yeterince ifade edememek ve fedakarlıklar ön plana çıkabilir. Yalnızlığı sevecek, ruhani konulara daha fazla ilgili göstereceksiniz.

Salı günü son kez devreye giren uranüs- plüton karesi, arkadaşlarınızla, parasal ilişkilerinizde bazı sorun ve olayları hayatınıza taşıyabilir. Bir organizasyona ödediğiniz bir para veya ücret sizi zorlayabilir. Vereceğiniz tepkilere dikkat etmeniz gerekecek.

Çarşamba günü iletişiminizde hassas ve alıngan olmaya yatkın olacağınızdan bazı yanlış anlaşılmalar sorunlara neden olmasın. Aynı zamanda gereksiz yere üstlendiğiniz fedakarlıklarınız bu tarihte fazla olabilir.

Cuma günü balık burcunda oluşan tam güneş tutulmasıyla beraber kariyeriniz ve işinizde önemli değişimler ve oluşumlar içine giriyorsunuz. İyisiyle kötüsüyle, eğrisiyle, doğrusuyla bu tutulma zamanı ve sonraki süreçte kariyerinizde fedakarlıklara, vazgeçişlere, bırakışlara ve daha geniş bir değerlendirmeye açık olacaksınız. Belki de çok önemli kararlar devreye girecek.

Cumartesiden sonra arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artmaya başlayacak. İstediğiniz destek ve yardımı onlardan alabilirsiniz. Yine beraber işlere soyunabilir ve değişik projelere adımlar atabilirsiniz.


YengecYengeç Burcu: Bu Pazartesi, iş hayatınızdaki sorumluluklarınız hayata dair geniş bakış açınızı bir parçada olsa sınırlayabilir sevgili yengeçler. Bazı sorunlara özellikle seyahat, eğitim ve hukuk alanlarınızda  hazırlıklı olun. Parasal konulara odaklı bir şekilde haftanıza başlayacaksınız.

Salı günü itibarıyla sosyal ortam ve çevrelerde gözler sizin üzerinizde olacak. Arkadaşlarınızla olan bağlarınızı güçlendirebilir, onlarla bir arada olmaktan 3 hafta boyunca güzel etkiler alabilirsiniz.Yeni tanışacağınız insanlardan yarar göreceksiniz. Bu dönem sağlam arkadaşlıklarınıza güvenin.

Yine Salı günü oluşan uranüs- plüton karesi, ortaklaşa işlerinizde bazı sorunlar oluşabilir. İşinizde değişmesi gerekenlere odaklanmalı, gereksiz çıkışlardan ve risklerden kaçınmalısınız.

Çarşamba günü, önemli bir görüşmeniz, seyahatiniz varsa dikkatli olmalısınız. Şartlar ve koşullar sizi yanıltabilir veya gerçekçi olmayabilir ya da siz bu işi çok istediğiniz için aslında kendinizi kandırmaya yatkın olabiirsiniz.

Cuma günü oluşan güneş tutulması seyahat, yabancılarla yapılacak işler, dış ülke bağlantıları, medya, hukuk veya ticaret alanlarınızı tetikleyecek. Bu işlerden bir tanesiyle uğraşıyorsanız bu dönem ve sonrasında bu alandaki işlerinizin ve bu konularda gelişmelerin hızlandığını göreceksiniz. Yurtdışına yerleşmek, yurtdışında okumak, seyahat etmek, davanızın sonuçlarını almak, medya işlerinizin hızlanması bu tutulmanın size katacağı etkilerden. Yine bu güneş tutulmasıyla beraber uzakta bulunan akrabalarınızın, kardeşlerinizin veya eşinizin kardeşlerinin hayatında önemli gelişmeler yaşanabilir.

Cumartesi gününden sonra artık kimliğinizi iş ve kariyer ortamlarında göstermeye başlıyorsunuz. Yaptığınız işlerde istikrar ve maksimum faydayı sağlayacağınız bir dönem içinde olacağınızı bilmelisiniz.


AslanAslan Burcu: Bu haftabaşı aşk hayatınızda bazı yanlış anlaşılmalar, ifadeler, ilişkinizde sorunlar yaşatabilir. Yine çocuklarınız için üstlendiğiniz sorumluluklar parasal konularda hayata ciddi ve olumsuz bakmanıza neden olabilir.

Salı günü itibarıyla 3 hafta boyunca kariyer ve iş hayatınızda olumlu ve pozitif bir dönem içinde bulunuyorsunuz.Toplum önünde kişisel cazibeniz ve itibarınız artabilir. Organizasyonlar, davetler, toplantılar ön plana çıkabilir. Temkinli ve dikkatli adımlar size kazandıracak.

Yine Salı günü,  iş hayatınıza dayalı anlaşmalarınızda, seyahatlerinizde bir takım baskılar ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Üzerinizde oluşan baskı, vereceğiniz değişik tepkilerle karşınızdaki insanları şaşırtabilir. Bu dönem tehlikeli bir dönem olacağından temkinli ve dikkatli adımlar atmak önemli olacak.

Çarşamba günü, ortak yapacağınız bir ödeme veya para meselesi sizi yanıltmasın veya partneriniz bazı parasal konuları sizin üzerinize yığmaya kalkmasın. Bu dönemde  partnerinizi başkalarına karşı uyarmaktan da çekinmeyin.

Cuma günü oluşan tam güneş tutulması ortaklaşa para evinizde hızlı gelişmeleri tetikleyecek. Bu tutulmada bir borç veya ödeme ortaya çıkabilir. Ya da bir borcun veya ödemenin altına girmek durumunda kalabilirsiniz. Eşinizin, ortağınızın, ailenizin, patronunuzun parasal durumundaki beklenmedik gelişmeler sizin para düzeninizde de beklenmedik olaylar yaşamanıza neden olabilir.

Cumartesi günü itibarıyla seyahat, eğitim, medya, hukuk, ticaret alanlarınızda yeni fikirler, yeni projeler ve başlangıçlar gündeminizde olacak. Kimliğinizi artık bu alanlarda ortaya koymaya başlayacaksınız. Yeni fikirler, farklı kültürler, felsefe veya din konularına olan ilginiz artabilir.


BasakBaşak Burcu: Bu haftabaşı özel hayatınızda bazı sorumluluklarınız size ağır gelebilir ve sevdiğiniz insanla olan konuşmalarınızda kırıcı davranışlar sergileyebilirsiniz sevgili başaklar. İş hayatınızdan alacağınız güzel haberler ortamı biraz olsun yumuşatabilir.

Salı günü itibarıyla 3 hafta boyunca seyahatler, eğitim, medya, hukuk, ticaret alanlarınızda güzel gelişmelere şahit olabilirsiniz. İstediğiniz bir seyahati gerçekleştirebilir, tanımadığınız ortamlardan fayda sağlayabilirsiniz. Yine bu alanlardaki konuşma ve görüşmelerinizi bu döneme denk getirin.

Bu Salı günü, aşk hayatınızda, parasal konularda bazı zorlanmalar yaşamanız söz konusu olabilir. Tutkularınızla ve inatçılığınızla hareket etmek sevdiğiniz insanla ilişkilerinizi gerebilir.

Çarşamba günü özel hayatınızda partnerinize karşı yaklaşımınız fedakar ve sevgidolu olabilir. Sorunlarınızı ya yanlış yansıtabilirsiniz veya görmezden gelmeye çalışabilirsiniz. Unutmayın, herkesi kandırabilirsiniz ama kendinizi asla! Bu yüzden ilişkinizde gerçekçi olmaya çalışmalısınız.

Cuma günü oluşan tam güneş tutulması özel hayatınızda önemli olayları ayağınıza getirecek. Bu tarihten sonra özel hayatınızda önemli ve ani kararlar gündeme gelebilir. Evlilik, boşanma, ilişkiyi ilerletme, bitirme, taşınma gibi durumlar karşınıza gelebilir.

Cumartesi günü itibarıyla ortaklaşa parasal konulara daha fazla ağırlık vermek durumunda kalabilirsiniz. Alacak, verecek dengesi, vergi, banka, kredi, borç konuları gündeminize yerleşebilir.Yaşayacağınız krizler hayata farklı gözlerle bakmanıza neden olacak ve sizi büyütecek.


TeraziTerazi Burcu: İş alanlarınızdaki olumsuz bakış açısı, bu haftabaşı yakın çevre ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir sevgili teraziler. Duyacaklarınız moralinizi aşağıya çekmesin.Sosyal çevrenizdeki güzel gelişmelere odaklanarak, olumsuzlukları rahat atlatabilirsiniz.

Salı günü itibarıyla başkalarının kaynaklarından, eşinizin veya sevgilinizin parasından faydalanacağınız bir dönem içine giriş yapıyorsunuz. 3 hafta boyunca etkili olacak bu süreçte borç ve kredi almak, maddi durumunuzu düzeltmek gibi olumlu etkiler altında olacaksınız.

Salı günü, sevdiğiniz insanın özgürlük arayışı, farklı heyecanlara yönelme isteği aile hayatınızda başkaldırışlara ve isyanlara neden olabilir. Ya da tam tersi durumla siz böyle hareket edebilirsiniz. Yine bu dönem mecbur kalacağınız bir taşınma veya yer değiştirme etkileriniz yüksek olacak.

Çarşamba günü, hızlı bir iletişim trafiğine hazırlıklı olun. Bazı iş görüşmelerinizde kendinizi kandırmayın ve koşulların gerçeği ne kadar yansıttığına iyi bakın. Yoksa bir sürü iş ve sorumlulukla başbaşa kalabilirsiniz.

Cuma günü oluşan tam güneş tutulması iş, hizmet alanlarınızda hızlı başlangıç ve kararları hayatınızın merkezine yerleştirebilir. Sorunlarınıza, sorumluluklarınıza ve görevlerinize daha fazla eğilmek durumunda kalabilirsiniz. İş değiştirme, iş başvurusunda bulunma, işinizdeki değişimler bu tutulmada devrede olabilir.

Cumartesi gününden sonra artık ilginizi daha çok özel hayatınıza, evliliğinize veya birebir ilişkilerinize kaydıracaksınız. Bu dönem ilişkileriniz size yol gösterebilir.


AkrepAkrep Burcu: Aşk, çocuk veya eğlenceye dayalı harcamalarınızda bazı sorunlarbu haftabaşı  devreye girebilir sevgili akrepler. Aşk hayatınızda bazı anlaşmazlıklar yaşamaya meyillisiniz. Bu durumu iş hayatınızdaki sizi destekleyen güzel gelişmelere odaklanarak atlatabilirsiniz.

Salı günü itibarıyla, önünüzdeki 3 hafta boyunca özel hayatınız, evlilik ve özel ilişkileriniz aktif olmaya başlayacak. İlişkilerinizi düzeltmek, karşı tarafla güzel ve anlamlı bir ilişki yaşamak veya ortaklarınızla olumlu atılımlar yapmak üzere harekete geçebilirsiniz.

Yine Salı günü ve civarı iletişime dayalı işlerinizde, sağlık alanlarınızda, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bazı sorunlar ve sıkıntılar oluşabilir. Özellikle iş alanlarınızda kendi fikirlerinizi kabul ettirmek gibi bir derdiniz olmamalı, bu süreçte olabildiğince sakin olmanız gerekecek.

Çarşamba günü romantizm gözlerinizi perdelemesin, özel hayatınızda gereksiz fedakarlıklardan da kaçının. Sizi seven gerçek halinizle sevmeli ve siz de karşı tarafı olduğu gibi kabullenmelisiniz.

Cuma günü oluşan tam güneş tutulması aşk hayatınızda gerçekleşecek. Bu tarih ve sonrasında aşk sizi bulabilir, aşk hayatınızda gerçekçi davranmadığınızı fark edebilir, çocuk haberi alabilir, eğlenceli olayların, risk içeren işlerin, sanatsal faaliyetlerin beklenmedik olaylarla hayatınızda daha fazla yer edindiğini görebilirsiniz.

Cumartesi günü itibarıyla iş, hizmet ve sağlık alanlarınıza daha fazla önem vermeniz gereken bir döneme giriş yapacaksınız. Bu dönemde çok çalışabilir ve iş alanlarınızda yaptıklarınızın karşılığını almak isteyebilirsiniz. Bu dönemde başağrılarına karşı tetikte olun.


YayYay Burcu: Aile hayatınızdaki bazı konuşmalar bu haftabaşı sizi aşağıya çekebilir sevgili yaylar. Negatif ve eleştirel düşüncelerden uzak durun. İş hayatınıza kendinizi daha çok vererek bu sorunları aşmanız mümkün.  İstediğiniz bir seyahat veya eğitim konusuna odaklanın.

Salı günü itibarıyla 3hafta boyunca iş ve hizmet alanlarınızda güzellikler yaşayacaksınız. Çalışmak ve hizmet etmek size keyifli gelebilir, iş arkadaşlarınızla aranızı düzeltebilir, sağlığınızda olumlu etkileşimlere tanık olabilirsiniz. Kilo almaya müsait bir dönem içinde olacaksınız.

Yine Salı günü zorlayıcı günlerden bir tanesi. Özellikle borsada yatırım yapanlar, borsaya dayalı işlerde bulunanlar veya spekülatif işe sahip olanlar bu güne çok dikkat etmeliler. Yine aşk, çocuk veya eğlence hayatınız için yapacağınız harcamalar bütçenizi sarsabilir. Onlarla olan bağlantınıza dikkat edin.

Çarşamba günü ailenizle konuşurken olayları anlatış biçiminiz gerçekçi olmayacak. Bir yandan da onlara karşı fedakar ve aşırı yardımsever olabilirsiniz. Gerçeklikten uzaklaşmadan yolunuzda ilerlemeye çalışın.

Cuma günü oluşan tam güneş tutulması ev ve aile alanlarınızda gerçekleşecek. Bu tarih ve sonrasında ev hayatınızla ilgili ani ve beklenmedik değişimlere açık olmalısınız. Yine aile hayatınızla ilgili önemli kararlar devreye girecek.

Cumartesi gününden sonra aşkta kendinizi öne çıkartacağınız ve daha fazla kimliğinizi aşk ve çocuk konularınızda göstereceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Onlarla olan bağlantılarınızı bu dönem kuvvetlendirebilirsiniz.


OglakOğlak Burcu: Haftaya şartlar lehinizde olarak başlıyorsunuz sevgili oğlaklar. Hayata bu kadar dar açıdan bakmamaya çalışın ve size keyif verecek güzel oluşumlara odaklanın. Yakın çevrenizdeki insanlara negatifliğinizi bulaştırmayın, işlerinizde kolay hata bulmaya açık olacaksınız.

Salı günü itibarıyla birkaç hafta aşk hayatınızda romantik ve tutarlı tavırlarınız ön plana çıkacak. Çocuk yapmak isteyenler bu şansa sahipler veya çocukları olanlar onlarla bir arada bulunmaktan keyif alacaklar.Yaratıcılığınız ve eğlenceli yönünüz ön plana çıkmaya başlayacak. Zevke düşkünlüğünüz artabilir.

Yine Salı günü, parayla ilgili konularda özellikle ailenize veya evinize yapacağınız parasal ödemelerde birtakım zorlamalarla karşılaşabilirsiniz. Kişisel istekleriniz ve aile hayatınız arasında sürtüşmeleriniz oluşabilir. Çabuk başkaldırmaya meyilli olacaksınız.

Çarşamba günü yakınçevrenizle konuşmalarınızda, iletişime, satışa dayalı işlerinizde biraz hayalci ve geçiştirmeye yatkın etkilere dikkat edin. Bu tarihte bir evrak veya sözleşme imzalamayın. hem kendinizi, hem başkalarını kandırma ihtimaliniz var.

Cuma günü oluşan tam güneş tutulması satış, reklam, pazarlama, iletişim, bilişim sektörlerinizi harekete geçirecek. Bu konularda giderek hızlanan bir sürece girecek ve işlerinizde güzel başlangıçlara imza atacaksınız. Yine yakın çevrenizde bulunan akraba, kardeş, komşu ve dostlarınızın hayatında önemli olaylara neden olabilir. Bu süreçte onların hayatındaki değişimler sizin hayatınızı da yakından ilgilendiriyor olacak.

Cumartesi gününden sonra kimliğinizi ailevi konularda ortaya koymaya başlayacaksınız. Ailenizle bir arada olmak önemli olabilir.


KovaKova Burcu: Bu haftabaşı sosyal alanlarınızdan alacağınız haberler bazı zorlanmaları beraberinde getirebilir, özellikle birden fazla uğraştığınız işlerinizde bakış açınızı daraltmamaya özen gösterin. Gün içinde öğleden sonra daha fazla rahatlayacaksınız.

Salı günüyle beraber 3 hafta boyunca eviniz ve ailenizle olan ilişkileriniz olumlu bir döneme giriyor. Evinizi genişletmek, düzenlemek, tadilat, dekorasyon, tamirat gibi işlerle uğraşmak size zevk verebilir. Misafir olmaktan çok ağırlamaktan ve evinizde vakit geçirmekten hoşlanacaksınız.

Salı günü, beklenmedik olaylarla yakın çevre ilişkileriniz veya iletişime dayalı iş alanlarınızda bir takım bozulmalar veya sorunlar oluşabilir. Bu alanlarda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin.

Çarşamba günü parasal konularda gözünüzü dört açın. Yanılma ihtimalinize karşı para anlaşmalarından kaçının ve büyük alışverişler yapmayın. Sizin karşınıza gelecek bir teklif varsa gerçekçi olmaya çalışın.

Cuma günü oluşan tam güneş tutulması sizin para alanlarınızda gelişecek. Bu tarih ve sonrasında parasal konular hayatınızda hızlandırılmış bir şekilde yer etmeye başlayacak sevgili kovalar.  Bu dönemde elinize büyük paralar geçebilir, ancak bir yandan da tutmasını öğrenmeniz gerekecek. Para ile ilgili konular gündeminize önünüzdeki 6 ay boyunca yerleşebilir.

Cumartesi günü itibarıyla yakın çevre ilişkileriniz daha fazla önem kazanmaya başlıyor. Akraba veya kardeşlerinizle olan bağlantılarınızı arttırabilir veya satış, reklam, pazarlama işleriniz varsa onların üzerine daha fazla eğilebilirsiniz.


BalikBalık Burcu: Bu haftabaşı toplum içi sorumluluklarınız, iş alanlarınızda bazı konuları negatif algılamanıza neden olabilir ya da iş sorumluluklarınız sizi size keyif veren birçok konu ve hobiden uzak tutabilir sevgili balıklar. Herşeyi gözünüzde büyütmeyin.

Salı günü ve sonrasında 3 hafta boyunca yakın çevreniz, akraba veya kardeşlerinizle olan ilişkileriniz tatminkar olacak. Satış, pazarlama, bilgisayar, reklam, iletişim, yayıncılıkla ilgili işleriniz varsa kazançlarınız artacak, kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Yine Salı günü devreye giren etkileşim sosyal çevre, organizasyon, gruplara dayalı işlerinizde, parasal konularda sizi zorlayabilir. Bu alanlarınızda değişmesi gereken konuların üzerine eğilmeli, sorun yaşarsanız ani ve sert tepkiler göstermemelisiniz.

Çarşamba günü kendinizi ifade ederken veya anlatırken yanlış yönlendirmelere ve eksik ifadelere dikkat edin. Kafanız çok karışık ve hayatınızın yönünü bilmiyor olabilirsiniz.

Cuma günü sizin burcunuzda tam bir güneş tutulması yaşanacak bu tarih ve sonrası hayatınızı değiştirecek ve dönüştürecek olaylar içerisinde olacaksınız. Hayati kararlarınız devreye girecek. Bu süreçte etrafınızdaki olan olaylar, kendi hayatınız için kararlar almanızı hızlandıracak. Bu sizin için çok önemli bir tutulma sevgili balıklar. Hayati kararlarınızı bu tutulmadan sonra devrede bulabilirsiniz.

Cumartesi günü itibarıyla artık daha fazla parasal konuların konuşulduğu bir döneme doğru gidiyorsunuz. Kimliğinizi ve kişiliğinizi para kazanma becerilerinizi ortaya koyacağınız bir süreç içerisinde olacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın