Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

23-29 Aralık 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay başak burcundayken günlük işlerimiz, koşturmalarımız, hizmet ve  sağlık konuları ön planda olarak başlıyoruz.

Salı günü merkür oğlak burcuna geçecek. Daha pratik, ciddi ve rasyonel düşünmeye başlayabiliriz. Özellikle iş hayatımızda realist davranmak ve organize etmek önem kazanacak. Başkalarına yardım etmek gün içinde enerjimizi düşük tutabilir.

Çarşamba günü oluşan mars-uranüs karşıtlığıyla, sert etkiler altındayız. Gücümüzü ve enerjimizi iyi kontrol etmeliyiz. Yoksa olmadık riskli ve tehlikeli durumlar içinde yer alabiliriz. İsyankar, asi, düşünmeden hareket etme enerjisine dikkat edelim. Eğer düşüncesiz ve aceleci hareket edersek kazalara davetiye çıkarabiliriz. Psikolojik patlamalar, öfke nöbetleri ilişkilerimizi zorlayabilir. Bu süreçte esnek olursak ve değişmesi gerekenleri farkedersek, o zaman bu olumsuz transit etkisini kendi lehimize çevirebiliriz.

Türkiye Haritasına baktığımızda bu hafta olabildiğince dikkatli adımlar atmamız gerekecek. Hükümet ve muhalefet sürtüşmeleri ve sıkıştırmaları yoğun olacak. Hükümet alanındaki değişim ve ani olaylar, muhalefet kanatındaki insanların gereksiz riskler almasına veya düşüncesiz davranmasına neden olabilir. Her iki taraf birbirini kışkırtabilir. Kutuplaşma olan her tarafta bu etkiyi hissedebiliriz. Yine patlamalar, heyecanı arttıracak oluşumlar, beklenmedik olaylar, depremler tetiklenebilir.  Özellikle bu etkilere, Salı ve Çarşamba günleri dikkat etmeliyiz. Yine sınırlarımız, güvenliğimiz, topraklarımızla ilgili konular bu hafta ve önümüzdeki dönemde gündemimizde olacak. Venüsün  uluslarası ticaret, anlaşmalar evimizde gerilemesiyle birlikte, uluslarası arenadaki işlerimizde, konuşma ve görüşmelerimizde sorunlar yaşanabilir. Ticari anlaşmalara ve ilişkilere Aralık sonu ve ocak ayında dikkat etmeliyiz.

Perşembe günü üretken ve yaratıcı düşüncelerle yolumuzda ilerleyebiliriz.  Pazar günü ise, fevri ve sivri konuşmalar bizi zorlayabilir.

Herkese iyi haftalar….

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın